kafam cok karışık

pinarlim

haydi
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2009
29
24
:Saruboceq:MRB ben 19 yaşındayım 7 aydır evliyim inanılmaz derecede cocuk istiyorum amerikada yaşıyorum burda eşimden başka kimsem yok adete girdigim gunden beri adetlerim duzensiz hamile kalmıyorum her ay kesin hamileyim diyorum ama hep negatif bu gidişle tedaviye başlıyacam ama tedavide istemiyorum zaten anadan dogma hurdayım bide doktorların sayesinde dökulmek istemiyorum bir tafsiyesi olan varsa lutfen yassın.senağlama

bencede daha yeni evlisin tedavi için acele etmeyin..
ama tedbir amaçlı eşinde sende tahlillerinizi yaptırabilirsiniz..
eşin sperm testi..
sende hormon testi ve usg..

Daha çok yenisiniz canım:teselli: doktora gitsen bile tedavi için en az 1 yıl beklememiz gerekir falan diyo yani.Bi kadın doğumcuya git yine ama adet düzensizliği için önce onu tedavi ettir zaten sorunun yoksa hemen hamile kalırsın :Saruboceq:

ayyyyy daha yaşınnn küçükk ne tedavisiii..dur bakalımmm bünyen evliliğe ,cinsel ilişkiye bir alışsın canımm ..henüzçok erken bence çocuk bile düşünme bekle 1-2yıll ,önünnde nasipse çook uzun yıllar var..tabiki dr a gitmende sakınca yok eşinde sende tahlilleri yaptırıpp ondan sonra gönlünüz rahat bekleyin ..hem öyleee aşırı derece çocuk istiyorum deme bi tanem ,rabbim verirrse de kiii daaha kolay olsun işlerinn..ben yeni evlilere gidin hemen tahlilleriyaptırın diorumm sonra 1 yıl kadaar bekleyin ve hemen çocuk yapın derimmm tecrübelerime dayanarak,sende öyle yap dr a git sonra paşa paşa keyfini sürr evliliğininnn...

canım hem evliliğin hemde yaşadığın yerin iklimine ortamına alışman biraz zaman alacaktır onun için hemen tedavi diye düşünmene gerek yok bence bünyen uyum sağlayınca hamile kalacaksın eminim

X