kadir geceniz mübarek olsunn

ayxsxegxuxl34

kuzucuklarım:)
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2007
513
8
42
bugün bebek isteyenlerin ve bebek bekleyenlerin hayırlısıyla bebeklerini kucaklarına almayı nasip eylesin rabbim hepimizin duaları kabul olsuna.s.

ne güzel dilekler ne güzel duaalr allah razı olsun rabbim nerde evlat için yanan bi ana bağrı varsa onu yepyeni taptaze bi melekle yepyeni umutlarla mutlu etsin inş heimizin hakkında hayırlısı imşallah

amin inş ALLAH hepimizin dualarını,kabul etsin hamilelere,tamamına erdirsin olmayanlara bebek nasip etsin hastalara şifa versin RABBİM herkesin dualarını kabul etsin.hayırlı kandiller olsun arkadaşlar.

Selamlar

Kadir Gecesi dileklerimizi, isteklerimizi Allah'a arz etmek için de değerli bir fırsattır.
Kadir Gecesi, Allah'ın rahmet ve bağışlanmasının sağanak halinde yeryüzüne indiği, dileyen her müminin armağanlara gark ettiği bir gecedir.

Geceniz Mübarek Olsun

Kadir Geceniz Mübarek olsun Allahım günahlarımızı affetsin dualarımızı kabul etsin ben iki kez kadir gecesi cok içten husu ile okudum ism_i azam duası nı evlat istedim bunu okuyarak aglayarak yalvararak istedim rabim o ay verdi şükür diyeride özel onu yazamam ama o da kabul oldu Allahım sizlerede hayırlı evlat versin rabimden yeterki yürekten isteyin

ALLAH'ım bu mübarek günde ve mübarek ayda bütün dualarımızı kabul , günahlarımızı affetsin inşallah.bebek için yaptığımız duaları kabul et yarabbim ... kimseyi bununla sınama ALLAH'IM.

allahım bu mübarek gecede bütün kullarının istediklerini ver yarabbim.allahım en kısa zamanda bebek isteyenlere hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah kucaklarına....

hepinizin kadir gecesi mübarek olsun, hayırlara vesile olsun. dualar kabul olsun inşallah. Allah herkesin gönlünden geçeni en kısa zamanda verir inşallah.

X