Jinekoloji Kadınsal hastalık

symtrb

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2021
127
36
29
Arkadaşlar hepinize merhaba benim yaklaşık 2 gündür vajinamın sağ alt kısmında şişlik var kist olarak geçiyor sanırım suan antibiyotik ve fitil kullanıyorum canım çok fazla yanıyor oturamıyorum bunu geçiren var mı ne kadar sürede geçecek ?

bartholin kisti mi 🥴
doktora gittiniz mi hiç bilgi vermemişsiniz ki?
yani doktor ne dedi? ne kistiymiş?
bartholin bende de vardı ilaç kullanır kullanmaz ağrısı geçti

Bartolin kisti muht emelen abselesmistir ya patlatip boşaltılacak(tekrarlama riski var), yada anestezi altında kapsülüyle birlikte çıkarılacak geçmiş olsun baya agrilidir

bartholin kisti mi 🥴
doktora gittiniz mi hiç bilgi vermemişsiniz ki?
yani doktor ne dedi? ne kistiymiş?
bartholin bende de vardı ilaç kullanır kullanmaz ağrısı geçti
Acı ve ağrıdan olayı acile gittim orada bartholin olduğunu söylediler ve biraz araştırdım da aynı sorun olduğu çıkıyor . 2 gündür yaşıyorum bunu cinsel ilişki sonrası oldu . Ne kadar sürede geçti peki ?

Acı ve ağrıdan olayı acile gittim orada bartholin olduğunu söylediler ve biraz araştırdım da aynı sorun olduğu çıkıyor . 2 gündür yaşıyorum bunu cinsel ilişki sonrası oldu . Ne kadar sürede geçti peki ?
ameliyat oldum ben canim ben gittiğimde prof geldi baktı anlamadı ne olduğunu.
bartholin bezi tıkanıyor ondan oluyor ben ilişki yapamadığım halde çıktı.
kadın doğuma görün mutlaka, apse mi kist mi?
benim apse yaptı ama patlamadı ilaçla durdu biraz sonra doktor kendisi patlattı tekrarladı ameliyat oldum ama çok kısa sürdü, kontrole gitmedim ama ameliyat gibi değildi tekrar patlattı sanırım

benim apse yaptı ama patlamadı ilaçla durdu biraz sonra doktor kendisi patlattı tekrarladı ameliyat oldum ama çok kısa sürdü, kontrole gitmedim ama ameliyat gibi değildi tekrar patlattı sanırım
Aşırı canım yanıyor robot gibi oldum bugün tekrar gittim krem vs verildi geçmezse kadın doğuma gidicem apse yaptı sanırım çok kötü bir şey

Aşırı canım yanıyor robot gibi oldum bugün tekrar gittim krem vs verildi geçmezse kadın doğuma gidicem apse yaptı sanırım çok kötü bir şey
antiniyotikin rahatlaması gerek aslında ama etkisi 2 3 güne anca kendini gösteriyor
şişmeye devam ediyor mu?
bulunduğunuz yerde acil kadın doğumu varsa gidin bekletmeyin

Bugün gittim kadın acile acıya dayanamadım artık orda içini boşalttılar çok şükür rahatladım aynı zamanda iki antibiyotike devam edicem yanlız kanamam devam ediyor

nasıl patlattı elle mi ? Hangi hastane ve doktor bana özelden yazar mısın? canın çok yandı mı?

X