kadınların bulduğu yenı zayıflama yontemı=)

yapra_k

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Temmuz 2010
227
0
İngiliz kadınları her alışverişe çıktıklarında en az üç parça 'küçük beden' kıyafet alıyorlar.

Bu da, ülkedeki tüm kadınların dolaplarında toplamda 24 milyon parça ufak beden giysi bulunduğu anlamına geliyor. Bir gün bu dar giysilerin içine girecek kadar zayıflayacaklarını düşünen kadınlar, bu şekilde alışveriş yapmayı, kendilerini zayıflama konusunda harekete geçirecek bir eylem olarak görüyor. Araştırmaya katkıda bulunan kilo yönetimi firması Lloydspharmacy uzmanlarından Christine Evans, dar bir pantolona ya da küçük bir elbiseye sığabilmenin son derece motive edici olduğunu, bu şekilde alışveriş yapmanın kilo verme açısından gerçekçi hedeflere ulaşabilmek için son derece etkin bir strateji olduğunu söyledi. :ecrin_bebek:

cok doğru.....
beli genişleyen siyah pantolanlar alıp kilo aldıgının farkına bıle varamayan bayanlara cok kızarım ben...:umursamaz:
bıraz dar al içine girmeya ugras......
kilonu kontrol et:)zemuszemus

bence cok da etkili bi yöntem değil insanın gercekten istemesi yeterli, ne gerek var bide dar kıyafet koleksiyonu yapmaya:umursamaz:

ay çok doğru valla yenisine ne hacet demikaydirigubbakcemile3

Y aarkadaşım şahsen benim dolabımda en az 5 pantolon var içine giremediğim, ilginçtir onlara bakmak beni hiç motive etmediği gibi oturup sıkıntıdan yiyorum bu defada kaydirigubbakcemile2

:lepi::lepi::lepi::lepi::lepi::lepi:
:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:
kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5

Valla ben yavaş yavaş girmeye başladım bile, dinlemedim İngilizleri... :)):sm_cool:

Ben 2 yıldır bu yöntemi uyguluyorum,ve sonuç olarak gardropta giyemediğim bir sürü t-shirt ve 1-2 tane pantolon var :gitme:
Öylece duruyorlar,arada açıp bakıyorum,onlar da bana bakıyorlar güzel güzel boshayallersmile

valla bu formül biz türk hanımlarına işlemez kanımca zira bende bu etkiyi hiçmihiç yaratmıyo çünkü birsürü içine giremediğim kıyafetim var heleki doğumdan sonra bence biraz boğazı tutmak birazda spor bu işi için en ideali ama bir yapabilsek.delikafadulden

X