kadınlarda erken orgazm nedeni

Gerçekten fake değilim. Erken orgazm derken bir sıvı falan çıkmıyor hafiften ama aşırı hafif bir rahatlık hissediyorum o kadar. Bu normal bir orgazm değil çünkü eskiden böyle olmuyordu. Düzgün olmadığım için bu sefer iyice sinirleniyorum. Kasık bölgem ağırıyor. Ve birde orgazm olduğum anda hem hafif oluyor hemde sanki bin saat şey yapmışım gibi canım acıyor ve acayip bir şekilde isteksizlik ve yorgunluk çöküyor halbuki bir dakika bile olmamış oluyor. Geçen hatta dokunmadan oldum. Çok kötü bir şey bu konu hakkında bir bilgi de bulamıyorum. Baksana herkes yalan söylediğimi düşündü.
Hiç seks yaptın mı mastürbasyonda mı yaşanıyo bunlar?

Yok yapmadım sadece mastürbasyon. Ki mastürbasyonu da birkaç yıldır öğrendim yani geç keşfettim
Masturbasyonla gelmeyi öğrenmiş olmak bir avantaj sizin için, merak etmeyin partnerle bu kadar hızlı olmayacaktır. Masturbasyondan önce çok mu tahrik edici şeyler düşünüyorsunuz da ondan çabuk geliyor? Bir de hafif oluyor, zevk alamıyorum gibi bir şey dediniz. Belki de o anda yaşadığınız o şey orgazm değildir (erken olanı söylüyorum) bu bir kaç nedenden olabilir örneğin bir ilaç alıyor musunuz antidepresan gibi? bu ilaçlar orgazmı baskılar. Sonra stres kaynaklı olabilir bir de eğer çok sık yapıyorsanız olabilir. Çok sık yapıyorsanız hassaslık olur ve canınız acır. Siz bence bir süre ara verin. Uzunca bir süre yapmayın, bundan dolayı ise o zaman düzelir. Bu cevabım da yardımcı olmadıysa bir doktora gidin sorun (kinaye demiyorum). Ben de Mahmut bu arada :) Değişik bir şey sordunuz mu bu sitede erkek denilmesine alışacaksın Feridun :)

X