Kadınlarda Cinsel İsteksizlik.

TifaTifa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2019
69
51
28
Merhaba,
Daha önce bir konu açmıştım bununla ilgili. Fakat silinmiş sanırım. 🤔 Konu başlıktaki gibi. 3 yıllık evliyim ve aşırı bir şekilde isteksizlik yaşıyorum. Eşimle severek evlendik evlilik öncesi cinsel şeylere merakım vardı arzum vardı. Evlendikten sonra da özellikle bu yıl itibariyle isteksizlik yaşıyorum. Tahlil yaptırdım ve hormonlar normal çıktı. Çalışan bir insanım ve mental fiziksel yorgunlukla eve geliyorum akşamları. Bu sorun yüzünden eşimle aram açılmaya başladı. Tabiri caizse ev arkadaşı gibi olduk. Kendimi zorluyorum bazen ama bu sefer de kuruluk yaşıyorum. Eziyete dönüyor yani olay. Pekmez VS şeyler de tükettim ama bana mısın demedi 🫠 Bana verebileceğiniz tavsiye var mıdır? Şunu ye düz duvara tırmanırsın gibi tavsiyelerinize açığım. 🙃Teşekkür ederim.

Merhaba,
Daha önce bir konu açmıştım bununla ilgili. Fakat silinmiş sanırım. 🤔 Konu başlıktaki gibi. 3 yıllık evliyim ve aşırı bir şekilde isteksizlik yaşıyorum. Eşimle severek evlendik evlilik öncesi cinsel şeylere merakım vardı arzum vardı. Evlendikten sonra da özellikle bu yıl itibariyle isteksizlik yaşıyorum. Tahlil yaptırdım ve hormonlar normal çıktı. Çalışan bir insanım ve mental fiziksel yorgunlukla eve geliyorum akşamları. Bu sorun yüzünden eşimle aram açılmaya başladı. Tabiri caizse ev arkadaşı gibi olduk. Kendimi zorluyorum bazen ama bu sefer de kuruluk yaşıyorum. Eziyete dönüyor yani olay. Pekmez VS şeyler de tükettim ama bana mısın demedi 🫠 Bana verebileceğiniz tavsiye var mıdır? Şunu ye düz duvara tırmanırsın gibi tavsiyelerinize açığım. 🙃Teşekkür ederim.
Gün içinde yorulduğunuz için olabilir

Tatile çıkın veya yenilik katın heycan katın hazırlık yapın sırf eşin rahatlasın dusuncesiyle olmasın kafandaki o düşünceler varsa unut hepsini

Merhaba,
Kendini seksi hissedeceğin şeyler al. İç çamaşırları, kıyafetler.. Önce kendini kendine karşı kışkırtman gerekiyor. Ev içinde de basit ama seksi kıyafetlerle dolaşabilirsin. Aynı isteksizliği bende yaşıyorum. Kendime yükselince libidom artıyor :KK70:

kendini sexi bulmuyorsan ondan olabilir. birde erkeğin de davranışıyla alakalı birşey seni yükseltmesi lazım. benim normalde isteksizliğim var ama hayatımda ki beyefendi sağolsun beni çok yükseltiyor sexi hissettiriyor değerli hissettiriyor bende yükseliyorum :KK70:

X