Kadınlar sizce eşinden ne zaman boşanmalı?

Merhaba hanımlar. Görüşlerinizi merak ettiğim için genelleme konu açmak istedim.
Eşiniz alkolik,madde bagimlisi,tehdit eden (evini,namusunu,evladini) son ses gece gündüz demeden bağıran,narsist,sorumluluk almayan,is hayatinda yanlış cevre secmek,küfür eden,bitti diyip sürekli evi terk eden,hatta herseyi bırakıp sehir dışına giden (defalarca) yaptigi konustugu seyleri inkar eden (eşine suçunu atan) iftiralar, Vs…
Sizce hanımlar katlanir miydiniz evladiniz icin yoksa bitirir miydiniz? Sizler neler yaşadınız?
Çocuk için katlanmak boşanmak istemeyen kadınların bahanesi..

Geçen hafta teyzem kalp krizi geçirdi öncesinde eşi içmiş ve arayıp ağzına geleni deyip birde namus iftirasi atmış. Teyzem boşanmak istiyor beş tane de çocuğu var. Siz niye duruyorsunuz çocuk olsun diye mi ?
Cok gecmis olsun rabbim şifa versin 🙏🏻
Haklısınız cok haklısınız… oyle yapacağım
Teşekkür ederim yorum icin

Böyle bir kocaya, babaya sabretmenin evladınıza ne faydası olacak?
Kendinizi evladını için zorluklara sabreden mağdur anne rolünden çıkarın. Bu tamamen kendinizi kandırmanız.
Çocuk o babaya ne kadar az maruz kalırsa o kadar iyi olur.
Cok dogru kelimeler yazmışsınız… evet! Haklısınız. Yorumunuz icin teşekkür ederim… sağlıklı mantıklı görüşünüz icin ❤️

Çocuğunuzun babasının yolundan gitmesini istemiyorsanız hemen boşanın hatta hukuken oluyorsa çocuğu görüştürmeme kararı da aldırın. Psikopat canlandı gözümde.
Kesinlikle evet haklisiniz çok çok. Ve evet Karakolda uzaklastirma kararim gecmiste mevcut… evet bunu yapacağım! Teşekkür ederim yorum icin

Bence kendine şu soruyu sormalısın: Eşimde şikayetçi olduğum davranışları yapan ben olsam, eşim bana çocuk veya başka bir sebepten katlanır mıydı?

Cevabın hayırsa hızlıca hayatından çıkar, iletişimi kes, seni aksine ikna etmeye çalışan kimseyle de görüşme.

Çocuk için boşanmalısınız. İleride çocuk büyüdüğü zaman sizi suçladığında günah keçisi siz olursunuz beni bu babayla nasıl büyüttün diye.

Merhaba hanımlar. Görüşlerinizi merak ettiğim için genelleme konu açmak istedim.
Eşiniz alkolik,madde bagimlisi,tehdit eden (evini,namusunu,evladini) son ses gece gündüz demeden bağıran,narsist,sorumluluk almayan,is hayatinda yanlış cevre secmek,küfür eden,bitti diyip sürekli evi terk eden,hatta herseyi bırakıp sehir dışına giden (defalarca) yaptigi konustugu seyleri inkar eden (eşine suçunu atan) iftiralar, Vs…
Sizce hanımlar katlanir miydiniz evladiniz icin yoksa bitirir miydiniz? Sizler neler yaşadınız?

Bozuk sütü degerlendırmeyiniz lutfen. Atın cope gitsin nasıl duzelecek?

Bu kadar pisliğe rağmen birde o evi terkediyormuş
Çıldırıyorum :KK45:

Peygamber sabrı var herhalde sizde ?
Taş olsa çatlar

İçkisi kumarı aldatması hiçbir şeyi yoktu. Parasını eve bana harcardı. Ancaaaak yedi yirmi dört bağırıp çağırdığı için, iş yerimi bastığı için, beni ahlaksızlıkla suçladığı için, paranoyak aşırı kıskanc olduğu için öfke kontrol sorunu olduğu için boşandım gayet yeterli

Bunun bir tık üstü diri diri mezara gömmek.

Neyi bekliyorsun boşanmak için ? Haklarını al ve o adamdan kurtul.Onla boşanmayarak çocuklarının bile hakkına girmişsin.

Evladım için bitirirdim

X