Kadınlar Kulübü Günlük

Allahım yarebbim, günlükcüm şu Kadınlar Kulübünden kurtuluş yokmu bana yaaa:mymeka:

Kızıma süveter örmeye yeltendim, eee şimdi başlasam seneye ölmezde sağ kalırsam anca biter diye düşünerek gogıldan yuvarlak yaka kesimine bir bakayım dedim. Örgü özürlü ve bir o kadarda heveslisi olduğum için yuvarlak yaka nasıl kesilir bilmiyorum, valla bak. Gülme be ne var yani, öğrenicez kızım:dilcikar:

Gogıldan arattırdım karşıma ilk ne çıktı dersin K.K. Ay yeter valla, yeter, istemiyorum kardeşim K.K filan. tatlicadiarzu

Neyse ben bizim örgü canavarı Hülya'nın kapısını çalıyım bari:smiley-cool:

selam gunlukkk

sana anlatmaya bugunden baslamıcam.pazar gununden baslıcam:p

pazar gunu sabah dus falan alıp hazırlanıp ewden cıktım.askımla bulustuk.
daha sonra bırlıkte kahwaltı yaptık.bıraz gezdık.aksama konser oldugu ıcn bn kuafore
gıtcektım askımda gıttı.1 saatlıgıne falan ayrıldık
.tabı kuaforden cıkınca tekrar bulustuka.s
arkadası da gelıcektı bızımle onu bekledık bı sure.o arada dondurma yedık.saat 5e dogru
bostancı gosterı merkezındeydık.
ıcerde hemen arkadaslarımı buldum.ılk basta oturuoduk.
sahneye cıkınca duman arkadaslarım asagı ındı.daha sonra askımla bız ındık.cok guzeldı.
harıkaydı hıc bu kadar eglendıgımı hatırlamıorum.hopladık zıpladık guldukk.

benı tek rahatsız eden seyse sıgara dumanıydı.ıcerı gırınce yarım saat oksurduma.s

onun harıcınde unutlmaz bı aksam gecırdık bıtanemleŞenizcok sewıorumm onu.:asigim:
hıı bıde o kadar cok yorulmusum kı dun butun gun uyudum.

bugunde sabah askımla kahwaltı yaptık daha sonra dersaneye gıttım.cıkısta benı mınıbuse bındırdı.we ewdeım.
sımdıde ders calıscammm...

benden bu kadarrrrrrr....gorusmek uzere sekerım...

selam kk günlüğüm.Bugün ben doğumgünü çocuğuyum.Herkes beni arıyor,mesaj atıyor ama ben yine de tam anlamıyla mutlu olamiyorum.Yanlış anlama yaşlandım falan diye değil mutsuzluğum.Aslında ne çok sevenim varmış diyorum.Ama yalnızım be günlük.Evde bir ben varım bir de sen..Arasalar da mesaj da atsalar herkesten uzağım ve yeni bir yaşa yapayalnız ailemden,aşkımdan sevdiklerimden uzakta giriyorum..senağlama Biliyor musun ben ilk defa bir doğumgünümde yalnızım.Geçen yıl da burdaydım ama ailem gelmişti aşkım gelmişti ama bu sene ailem gelemedi;aşkım askerde ve ben burda bir başımaa senağlama

Selam kk günlük bu gün yaz temizliği yapcektim kaynanam olcek kadın beni gezmeğe götürdü zate çocukta durmadı heyheylerim geldi yemek bilenem yapamadım çok dertliyim anlıcan iyiki sen varsın da sana yazıyom off olen off kadere bak şimdik yemek yapmaya gidiyom öptüm by

günlükcüm çok yorgunum valla neyseki bitti gibi ama miss gibi oldu valla ohh içim rahatladı şimcik
ama heryerim ağrıyo yaw hamlamışım galiba :roflol:
ay şu işler bi bitsin yaz gelsin açılığ saçılalm gezelim tozalım sevgülüm çatlasın :roflol: deli edim azcık onu ben
ay aman önce iş bulsun günlük ya hala yok birşey napcaz biz böle bak gene aklma geldi:çok üzgünüm:eek:fff offf günlük
neyse hayırlııs olsun herşeyin günlük hayırlısını istiyorum herşeyin:çok üzgünüm
:

günlükcüm naber?
kocam biraz geç gelecek masa hazır ve ben hala açım..dedim kkya bakayım..:eek:
lalişimin görümcesine çok sevindim.dilerim lalişimde anlamadan hamile kalır..
söyle kızmasın bana..ben ona anneciliği çok yakıştırıyorum..ve çocuk olduğunda bir çok şeyin daha olacağını..:teselli:
aslında anlatacağım pek bir şeyde yok benim..
modum hala çocuk modu..
işim eşşek modu..
evde hamal modu..tatlicadiarzu
bugün avikapımla da konuştuk Şeniz
kadın çalışması hikaye..alacaksın ççoookk zengin bir koca...
o çalışacak,sen evde paralarla oynayacaksın..gerisi hikaye..
bekar arkadaşlarıma ilet lütfen..
:smiley-cool:

selamün aleyküm günlük
bugün herşey gayet normal halinde seyrederken
moralim süper ve bomba gibiyim derken
saat 15 sularında fena halde canımı sıkan şeyler oldu.:çok üzgünüm:..
geçtiğimiz hafta cuma günü kapımızın önünde oğlumun bisikleti yandı sebebi belli olmadan
daha sonra kapının önünde duran benim yazlık terliklerde nasibini aldı ve onlarda yandı
pek üstüne durmadık çünkü çocuklar yapıyor zannettik
daha sonrasında bugün kapımın önündeki çöplerin yandığını duyunca fena halde canım sıkıldı:çok üzgünüm:
ve dedim ki birileri bizi burda istemiyor ve bizim gözümüzü korkutmak istiyor
ama biz kendi halinde işinden evine,evinden işine giden..kimsenin etlisinde sütlüsünde
gözü olmayan kendi halinde yaşamını sürdüren insanlarız..
neden ,kimler ,niçin,ne amaçlı bunu yapar...:eek:klava:
çareyi kapıya bir güvenlik kamerası taktırmakta bulduk ve yarın sabah gelicekler
Allah böyle insanların cezasını verecektir inşallah

Başım ağrıyor günlük,migren hapları da fayda etmedi..benneyaptımki
Nolur yarın sabah Betty'e söyle evine net bağlantısı alsın artık..:mymeka:
Konuşmaktan,anlattıklarımı karşımdaki anlamayınca susmaktan yoruldum ve bıktım artık günlük..senağlama

ayyy buğün çok maceralı bir gündü günlükcüğüm...
okulda sapık avı vardı...tatlicadiarzu
evet evet yalnış yazmadım resmen bir sapık okul öğrencilerimizden birinin velisine tacizde bulunmuş..:eek:klava:
maalesef diğer öğrenci velileri yakalayamamış sapığı...
ahhh ulan geçseydin elime yapacağımı bilirdim yaaa:eek:klava:
kadıncağız üzerinden şoku atamamış yaaa yazık vallaaa..
okula polis geldi tek tek konuştu gören velilerleee ama hala haber yok yakalanamamış daha:çok üzgünüm:
offf vallahi korkuyorum okulda bekliyordum zaten artık dahada kolay kolay eve gitmemkafamçokkarıştı
offf allahım sen koru yavrularımızı ve bizleri ...:nazar:
eşime anlattım olayııı çocuğun başında bekle diyor yaaa nasıl beklerim müdürde istemiyorki velilerii şaşırdım valla ne yapsam kiii:sm_confused:
sallandıracaksın böyle adileriiiiKötü KazenKötü Kazen
buğün resmen bu olay yüzünden aç gezdimmm fırsat bulupda çay dahi içemedim...
herkes gergin bekleyişde ...
inşallah en kısa zamanda okulun sapığı yakalanırda birdaha böyle durumla karşılaşmayız...
koçişle alışverişe çıktık...herşey çok pahalı valla hadi biz alıyoruz da alamayan okadar insan varki rabbim yardım etsin..
bugün radyoda duydum simit 0.75 ykr olmuş...aman tatrım neredeyse çift ekmek parası...
geçim çok zor yaaaa

Bilirsin benim ellerim küçüktür hayat...
Oysa bir avuç mutluluk istediğim...
Biliyorsun sen işte...
Ellerim küçücük benim, koca ellere vediğinin çeyreği benim istediğim...

Annemin evine annem yakışır hayat...
Niyetler beni korkutuyor...
İzin ver toparlanayım artık, beni yeni bir kuyuya atma...

Selam günlüük,
Dün bütün gece çalıştım sabah 5te yattım galiba...Kalkar kalkmaz arkadaşıma gittim bugün sunumu vardı ona yardım etmeye...ordan eve geldimm sıkı bir temizlik yaptımmm oh ya içim açıldı günlüük temizlik yapmak terapi gibi ya baya iyi geldi:dance: Ama çoook yoruldum çook... yattım uyudum zaten sonra saatlerce kendime gelemedim.Yine temizliği de nasıl hırsla yaptıysam kendimi perişan etmişim:roflol:Bir şeyi böyle öfkemi çıkarırcasına yaptığım zaman çok güçlü oluyorum o sırada hiiç yorulduğumu anlamıyourm ama sonrasııı felaket patlıyo iştee:roflol: Sonraa saatlerce telefonda konuştum canım kankamla ikimizin de aşk yarası var malum anlat anlat bitmiyooo...Bu haftasonu alemlere akalım diyoruz bakalım inşallah:teytey:
Malum şahıstan hala haber alınamıyor günlüküm bir açıklama yapma gereği bile duymadı, yazık onla geçen zamana ya...başka da bişey demiyorum ben de keyfime bakıcam artık:1closedeyes:
Bu gece de uyku yok bana yine sabah uyurum heraldee...
öptüüüüüümŞeniz

günaydın günlükçüm...
ben geldim...iyiyim çok şükür...
dün güzel bir gündü...seçilden olumsuz bişey çıkmadı...sorunlarımı (daha doğrusu sorunlarımızı) çözemedi ama sağlıklıymışım bu iyi...
akşam çok sevgili kocamla alışverişe gittik...bana bissürü cici aldı günlük...kapri body ayakkabı...evimizin market alışverişini de yaptık ve geldik...nerdeyse 10'a geliyordu saat...ayaklarım koptu günlükçüm...saolsun marketten aldıklarımızı da yerlerine yerleştirdi...sonra cicilerimi giydirdi öööyle seyretti...inşallah böyle gider günlükçüm...okadar hasrettim ki huzura...çok şükür...
lalişime gelince...melek!!!!! kocem bugün aveayı kendi elleriyle verdi...oooohhhhh.....internet için de girişimlere başladım merak etmesin o...onu da halledecem...biraz daha sabır...dün anneciğimle konuşurken onu bazı konularda rahatlatmıştım...sevap yaptım galiba akşam öyle güzel rüyalar gördümki...inşallah Allahım hepimize yardımcı olsun...hekesleri öptümmmm

Günaydın yavru kuşumŞeniz
Nassın eyimisin, eyi olmanı cenabı Allahtan dilerim:smiley-cool:
Kız ben sana dün içimde tarif edemediğim bir huzur bir güzellik var demiştim ya, hatırlarsın hani(alzaymırmı oldun be, baksana 3-4 sayfa önceye allahım yarebbim ya:mymeka:) meğer kocamla barışacakmışızda ondan içim huzur doluymuş:eek:

Kız kocamla barıştık kız, ay nasıl özlemişim nasıl özlemişim, 10 gün oldu be neredeyse.
Kanımca aşığım ben bu adama, boşamaktan vazgeçtim:asigim:

Bugün yine hava çok güzel, kuşlar böcekler güzel, yaniciğime hayat güzel be.Flörte başladık biz kocamla:asigim: Ama kaç gün sürer bu bilmiyorum.:sm_confused:

Şekerim hayat ne kadar pahalı dimi. 2 aydır üzerime hiçbirşey almıyorum daha doğrusu alamıyorum. Yetmiyor valla aldığımız para. Büyükşehirde değilde şöyle deniz kenarında küçük, güzel, bir ilçede yaşasaydık ne güzel olurdu. Sevmiyorum Ankarayı.Keşke gitme imkanımız olsaydı burdan.Resmen kahrını çekiyoruz büyükşehirin. Birazda o bizim kahrımızı çekseya dimi.

Neyse çenem düştü sabah sabah, patron geldi görüşürüz sonra.yerimseniben

günaydın günlükçüm
sırdaşım içimi döktüğüm ve hep beni dinleyen hiç ses çıkarmayan yegane dostum
ben geldim :çok üzgünüm:
ne güzel arkadaşlarım kocalarıyla barışmış çok sevindim ama ben bir acayipim bugün
dün akşam noldu biliyomusun :sm_confused:bilmezsin tabi ben annatim
şu beni üzen ağlatan ex aşkım varya işte o mesaj atmış günnük
buraya gelmiş çok uzaklardaydı hani sölemiştim
eğer sende istersen seninle konuşmak isterim yazmış o an yatağa yığıldım ve bir süre öylece kala kaldım günnük :çok üzgünüm:
meğer ben hala onu seviyormuşum ondan gelen bir mesaj bile beni nasıl heyecanlandırıyormuş
ama kararsız kaldım ne yapcamı bilemedim :sm_confused:
hemen kankamı aradım ağlamaktan konuşamadım tabi canım benim o da ağladı benle
sakın görüşme dedi daha çok üzülürsün dedi ama yapamadım günnük
biliyorum kendimi sonra üzülcem hemde çok neden görüşmedim diye
geri dönmiycem ama son kez olsun görmek istiyorum napim :eek:
ayrıca onuda biliyorum günnük ben kaçtıkça o hep gelecek
oysa ben herşeyi konuşup tamamen beni unutmasını istiycem inaşallah tatlicadiarzu
of günlük işte böyle gece hortlak gibi gezdim uyuyamadım bana dua et tamam mı:asigim:
kendimi kaybettim görüyomusun yazdımda yazdım neyse bu kadar yeter tşk.ederim beni dinlediğin için Şeniz
tüm k.k. ya selamlarımı iletiver.......

selam günlükçüm nassın acepşakkıdı
ben çok mutluyum günlükçüm:dance:
dün kocişimin bankada işi varmış bende takıldım peşine hem de iki çocukla
neyse o işlerini halletti bekledim
sonra kocişim sana ayyakkabı alalım dedi:asigim:, ne zamandır istiyordun dedi
çok güzel bir converse tipi siyahlı turkuazlı bir ayakkabı aldım günlükçüm
sonra aşkitom yemeğe götürdü beni, CADIARZUadamın başına saksı mı düştü nedir,
bugun dile benden ne dilersen dedi:uhm:
ben de aşk,aşk,aşk dedim:asigim:
alasen günlük:smiley-cool: noluyor böye anlamadım
galiba verdiğim iki kilocuk eşime böyle yansıdı, kilo vermeye devam öylese:icecream:

Günaydın günlükcüğüm;
şimdi sabah sabah gelip rahatsız ediyorum,kusura bakma ama kafama takılan bazı konular var. Belki sen yardımcı olursun diye şeettiydim..:eek:
Şimdi olur ya dünya küçük; pek sevgili kayınvalidem buralara uğrarsa kendisine sorar mısın lütfen!şutarafagitti
Çocuğu sadece kadın mı yetiştirir,büyütür,besler? Yetiştirir,büyütür. Yani babaya ihtiyacı olmaz mı hiç?
Bunlara "hee olabilir" dersen,çocuk yapmak için de erkeğe ihtiyacımız yok mu günlük? Tek başıma yapabiliyorum da ben mi bu yöntemi bilmiyorum günlük! Varsa bir yöntemi bir mail at da bilgileneyim be!Şimdi bu kadın oğlunun eve gecenin bir yarısı eve geldiğini bildiğini halde görümcemin benden önce hamile kalmasına kızıyorsa ne yapmalı? Büyükleri kızdırmamalı,üzmemeli di mi? Hani gelin olmak buydu? Ne yapayım günlük kendi kendime neremden çıkarayım bebeyi?:uhm:
Biraz gergin olduğumun farkındayım.. Ama akşam kendim kaşındım,"bebe için hayırlı olsun" diye aradım.. İşitmediğim laf kalmadı,sana sadece özet geçtim.benneyaptımki
Hadi kal sağlıcakla..
Gelenlere,sevenlere,dostlara selam olsun,bu sinirle birini kırarsam,üzersem şimdiden çok özür dilerim can dostlarım..Şeniz

ben yine geldim sevgili günlük (iyi alıştın diyosundur)
güzel oluyomuş böyle yazmak.rahatlıyor insan içi bi hoş oluyor.
kocasıyla barışanlar olmuş. bende kızımla
benim kuzum hiç küs duramaz.ne inat yapar ne gurur.(bana çekmemiş)
koca bi paket çikolatamız vardı.tam ortadan pay etmiştik küsmeden önce
her zamanki gibi ben önce bitirmiştim.
dün yemekten sonra çikolatasını alıp yanıma geldi
yer misin diye ikram etti bana (oy kurban olurum sana dedim.içimden)
sonra başladık konuşmaya.
bin kez söylediklerimi yine tekrarladım
daha fazla çalışman lazım diye
he dedi peki dedi
sonra odasına gitti ders çalışmaya
du bakalım ne kadar sürecek böyle
küsünce ayrı yatıyoruz (o da benim kocam sayılır artık)
yatma saatinde yasığını alıp geldi yanıma
sarıldım kuzuma koklaya kolaya uyudum

günlük birkaç gündür uğramıyordum sana
ne bileyim yazacak bir şey bulamadım herhalde
mesut geçen günlerin yazılacak nesi olur ki diye düşünenlerden değilim emin ol sadece iyiydim mutlu sayılmasam da en azından son birkaç günden şikayetçi değildim
kritik kararlar vermem gereken dönemlerden birine girmek üzereyim sadece
enine boyuna düşünüp öyle uygulamaya geçmek zorundayım
yol ayrımında ayrıldığım yolda geride bırakacaklarım veya önüme çıkacakları iyi hesap etmeliyim
bunun için de geniş bir zamana ihtiyacım var
sanırım bunu yaparken depresifleştiğim günlerde yaptığım gibi Şebnem Ferah şarkılarının sözlerini kendime marş edinmeyeceğim:)
sanki bugün son günmüş gibi dolu dolu yaşamak istiyorum ben
HER NE ÇIKARSA YOLUMA SELAM VERİP YÜRÜMEK İSTİYORUM BEN Şebnem böyle diyor ben de aynı fikirdeyim ama cesaretim yok
hep böyle uçlarda yaşamasaydım keşke hep radikal kararlar almak durumuna gelmeden önce zamanında olaylara müdahale etseydim keşke
ah bu KK dan neler öğrendim ben be vallahi
geride bıraktığım hala da gözümün kaldığı lakayt hallerim gene beni cezbediyor gene avareliğe özeniyorum özlüyorum
huylu huyundan vazgeçmez ben de vazgeçmem biliyorum
benim fıtratım böyle değiştirmeye çalışmamalıydım kendimi bak değiştirdikçe bu sefer dışarıdan kendini seyreden bir yabancı gibi oluyorum
gerçi bunları söylemek için geç belki
ve de çelişiyorum kendimle
DEĞİŞMEYEN TEK ŞEY DEĞİŞİMDİR sözünü ilke edinmiş her yere yazmış bir kadın bugün bunları söylüyorsa demek ki o kadın çelişiyor kendisiyle
neyse
günlük yavrum seni çok papaz gördüm ben :))
günah çıkartanlar gibiyim gerçi bahsettiklerim günah mı bilemem ama:)))
neyse beni aforoz etme diye daha fazla açılamıyorum ha:)))

ne olmuş günlük...sen anladın mı...
ya hem dinliyosun hem de anlamaya çalışıyosun di mi...
kimse de acımıyo sana...
ama sen de bukadar meraklı melahat olma be günlük...
belki ayrıntı anlatmak istemiyor...
hem isterse ben dinlerim...belki sana da anlatırım...ufak bir ücret karşılığı tabi...
ben şansımı denedim...

günlükçüm kusura bakma yine ben geldim, kafam bozuldu be günlük kaynanaya
beni birhaftalık sezeryanlıyken iki çocukla bırakıp gitti,annemin o an gelemeyeceğine bile bile
geçenlerde de aradım işte okula başlayacağım gelip kısa süreliğine bakar mısınız çocuklara diye
gelemem de edemem de,bahçeye bişeyler ektik de,sanki bağı bostanı var,2 domates,üç biber ekili
görümcem aradı az önce hamileymiş, çok sevindim tabi,lalenin görümcesiyle kırkı karışacak,bizde öyle derler,
kızının hamile olduğunu duyunca koşa koşa gelmiş 15 gün kalacakmış, bizde burda ööle saf saf iştee
iki çocuğu bakıcıya emanet edip işe başlayacağız, demek ki sevgisi bu kadarmış

ne olmuş günlük...sen anladın mı...
ya hem dinliyosun hem de anlamaya çalışıyosun di mi...
kimse de acımıyo sana...
ama sen de bukadar meraklı melahat olma be günlük...
belki ayrıntı anlatmak istemiyor...
hem isterse ben dinlerim...belki sana da anlatırım...ufak bir ücret karşılığı tabi...
ben şansımı denedim...

Günlük cevap verir;
"Sen git blog yaz be!:mymeka:
Milletin bloglarını,günlüklerini karıştıracağına,okuyacağına bence bir daha Seçili ziyaret etsen iyi olur..şutarafagitti
Zati senin mesai bitti..
Yarın güzel haber getir,kırmıyayım o güzel kafanı!":tomato:

X