Kadınlar Kulübü Günlük

:asigim::asigim:
Keşke bugün de "DÜN" olsaydı...Sinemaya gittik sonunda..Avatar filmine :dance:3 boyutlu izlemek süperdi ama, sinema çıkışında ikimizin de burun kenarlarında gözlük izi vardı kıpkırmızı kaydirigubbakcemile3
Filmi çok çok çok beğendik, şiddetle tavsiye edilir :lepi:
Eve gelince de aşkım dip boyamı yaptı bayanssulusmileGayet başarılı oldu, bundan sonra hep ona boyatcam zemuszemus

Çok umutlanmıştım günlük.
4 gün gecikince çok umutlanmıştım. Allah bu sefer gönderiyor galiba meleğimizi demiştim.
Geciken hergün sevinerek 1 gün daha gecikti aşkım demiştim eşime.
Ama olmadı.
Meleğimiz bu ay da gelmedi :emir_bebek:
Ne yapalım günlük.
Biz duamızdan, inancımızdan hiç vazgeçmeyelim değilmi. :Saruboceq:
Rabbim isteyen bütün kucakları doldursun inşaallah. :CüvCüv:

Selam günlük kardeş,
Ben iyi hep bildiğin gibi, kaynanayla uğraşmaya devam, gerçi ben onunla uğraşmıyorum ama kadın taktı bana kafayı. Hafta sonu onunla konuşmaya karar verdim. Bakalım hakkımda hayırlısıbilmiyorumkismile
Bide günlük 3-4 gündür öğleden sonra bir uyku hali ki sorma ama sadece ben değil işyerindeki bütün bayanlar öyle. Öğlen yemeğinden sonra hepimiz zombi gibiyiz.kafamçokkarıştı Acaba bu yemekhane yemeklere bir şey mi koyuyor kiakannehir
Ya da biz görmemiş gibi yiyoruz ondan oluyor anlamadım gitti ha...
Ben gideyimde bi kahve içim:kahve: kendime geleyim hadi byeee

Günlük kardeş;
Düşündüm düşündüm nasıl seslensem diye sonra farkettim ki sana nasıl seslendiğimin hiç bir önemi yok;
Sana daha önce geldim mi onu da bilmiyorum..Şu an neden burdayım bilmem, içimi dökeyim diyorum, cık olmuyor:nazar:
Bir an evvel yeğenim doğsa onu sevsem istiyorum..
Çünkü ben yeni doğan bebeği kucağıma aldığımda bütün acılarım, korkularım,gözyaşlarım o bebeğin kokusunda eriyip gidiyor..Cennet kokuyor bebekler..Son günlerdeki halsizliğim, ağrılarım korkukutmaya başladı beni..Hafta sonu doktora gidebilirim..
Pati de aynı sahibine çekmiş..Uykucu, mırıl mırıl uyuyor her daim..Bazıları evde kedi beslediğim için kızıyor farkındayım tüyleri dökülüyor falan..Seviyorum Pati'mi ne yapayım..En az tüy döken cinsi bu diye bunu aldırdım eşime.Fakat çok tüy döktüğünü farkettim sonraları..Ama soğuk odada kalmasına gönlüm razı olmuyor..Miyavlayıp duruyor orada:1no2: Üzülüyorum..

Aslında şu aralar tatil istiyorum..Hiçbir şey yapmak gelmiyor içimden, çok miskinleştim..Yemek, bulaşık , çamaşır..Hööfff..
Kızdığım şeylerin haddi yok..ınsanlara felaket sinirleniyorum..Özel hayatında kimseyi dost edinememişler çok fazla hırs yapıyor..Hani herkes üzülüyorum böyle insanlara derler ya..Yalnız,sevgisiz..Neden üzüleyim ki kendileri yapıyor bunu..
Yapsınlar bakalım..Bana ne? Artık takmamaya çalışacağım bunları..Zaten eskisi kadar vakit de geçiremem boynumun ağrısı fırsat vermiyor..Çok vakit kaybettik..
Dinlenme zamanı..

günlük kalim CADIARZU
bugün gene felsefe dünyama yeni bir konu attım ana belleğim doldu gene :kahve:
ya neden bizler sosyal hayatı, yaşamı
alışveriş merkezlerinden ibaret gömeye başladık
neyin çarkına girdik :uhm:
bizi nereye götürüyorlar günlükkk kaydirigubbakcemile

Günnüküm,
Kafam çok karışık, bir yerlerde bir sorun var ama nerede bulamıyoruz
Kocikte bir sorun oldu mu bana yükleniyor kırcem kafasını he :mymeka:
Sanki ben sorun yaratıyorum, aslında ikimizinde elinde olan ama aynı zamanda elimizde de olmayan durumlardan kaynaklanıyor yaşanan sorunlar
Ne o suçlu, ne de ben suçluyum, hooof karışık durumlar :nazar:
Tüm bunları ardımızda bırakıp ne zaman kırda bayırda elele koşacağız sevdiceğimle boshayallersmile
Ne zaman kafamıza hiç bir şey takmadan, elli kere düşünmeden istediğimiz yerde olacağız acaba boshayallersmile

Günnüş bildiğin üzere nişanım oldu bitti...
ınan yorgunluğu hala üzerimde...
Şimdi daha büyük telaşlar var önümde.
Zaman çok çabuk geçiyor. Zaman geçtikçe vakit yaklaştıkça ben daha çok düşünmeye başlıyorum...
Herşeyin şuan ki gibi güzel geçmesini istiyorum, diliyorum...
Uzun zamandır bu kadar huzurlu hissetmemiştim kendimi.
Onun yanında güvendeyim, mutluyum, sevgi doluyum...
Haddinden fazla üzüntüler sıkıntılar çektim bu gönül işinden...
Galiba sonunda oh diyeceğim ne dersin günnük?

mrb günlüük
buugün çok mutsuzum
ıstenmiyorum sevilmiyorum...
ya belki de ben öyle hissediyorum
biz 3 arkadaştık biri daha geldi yeni 3 ay oluyo geleli
o geldi geleli istenmiyorum
bugün gene beraberdik gene üzüldüm
benim adıma karar veriyorlar...
mesela toplanoyorlar ev sahibi arayacak oluyor onlar o gelmez kocası var diyorlar
doğrusu bana sormaları değilmii?
en sonunda dayanamadım ve aradım bugün arkadaşımı ve anlattım istemiyorsanız beni biliyim diye
işte böyle günlük
allahtan beni anlayan seven aşkım kocacığım ve canım ailem annem babam var

sıkıntılı ve takıntılı günlerimin geçmesini nasip et ALLAH ım...bize ve herkese sağlık, sükunet ve bereket nasip eyle ALLAH ım, bu günlerimizi aratma, şükürler olsun yine de rabbim... amin

nasıl bişeymişsinsen böyle çık git artık aklımdan ruhumdan alsanaalsanasmile

Son düzenleme:
Yarın sabah.....
Yarın sabah 15.01.2010 'da.....
Lokumumuzz aramızda olacak inşallahh....:asigim:
Bugün süpriz bir kararla normal yollardan vazgeçen yeğenim, minik oğluş risklerin hat safaya çıkmasından dolayı yarın sabah dünyaya çığlıklarıyla selam çakacakk....:nazar::teytey:......

Bugün bir ağladık, bir güldük kontrol için gittik müsati olsaydı ameliyathane bugün bile aalcaklardı kuzumu.....Bu mutluluk tamamına ersin, sağlıkla Rabbim hayrını tamamlası inşallah.....

İnşallah sana yarın "teyze oldumm benn " diye yazarım...
Ablam ve bebek çok sağllıklı atlattılar diye yazarım....
Ayaklarım yere basmıyor ...Kalbim küt küt....:sm_cool:

günlük ben çoooooooook yorgunum.
öyle böyle değil.
bugün bin tane şey yaptım. okul için uğraştım önce. sonra işe gittim.
işe başladım ben bu arada..
şaka gibi olsa da...

başladığım gün de spiker kız kem gözlülük yaptı, laf attı sataştı sürekli bana.
sindiremedi kendi programımı sunacak olmamı.
çünkü yayın müdürü bana,"deneme çekimi yaptıktan sonra belki haberlerin bi kısmını sana veririz" dedi,spiker de bunu duydu.
sanki tepeden inmişim gibi sürekli sataştı durdu.
neymiş torpilim mi varmış? niye bu işi seçmişim? vah vah mış.
halbuki yaşça benden çok da büyük.
ikinci günden olanlara bak günlük.
başım çatlıyor.
resmen kazan kaynıyor kanalda.
dörtten beri bin tane haber yazdım.

ama kanaldaki üst merciiler süper.
görüşmeyi yaptığım adam, "neden medya? sizin bölümünüz daha iyi." dedi. valla sizinle de olsa sizinle olmasa da ben bu işi yapacağım, dedim. kendimi başka yerde göremiyorum dedim.
tamam istediğiniz zaman,haber dairesine inip başlayabilirsiniz, dedi.
sevindim. basamağın birini çıktım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tek bi istediğim var şuan bir an önce tamamen iyileşebilmek.
Ben hiç bu kadar hasta olduğumu hatırlamıyorum ya !
Geçmedi ağrılarım geçmedi bulantım geçmedi kusmam.
Çok pis küfür etmek geliyor içimden bilesin...

ıyi geceler günlük...

Bugün atlattım sınav falan kalmadı...ınşallah iyi gelirler:Saruboceq:...
Sonra arkadaşlarla oyun falan oynadık her ne kadar yeni öğrendiğim için hata yapıp çıldırtsam da onları...:eek:
Akşama babaannem geldi dinlenemedim fazla misafir geldi uyumaya gitti demesin diye oturuyorum...mirmirmirmir
Aşk-ı memnu izledik...Ohh olsun Bihter'e..
Güzel bi gündü..Daha güzellerini göstersin Allah'ım:Saruboceq:
:...

gunlugum bugunku finalim 5 dakika surdu ya 5 dakika valla inanmazsin hoca zaten sen biliyorsun cikabilirsin diyip yolladi beni.
cok guldum :))
cok guzel bi gun gecirdim.

vazcaydım yazmıcam günnükcüm kusura bakma hadi çavv:)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bugün aşkıma çok kızdım :mymeka: sınava gidememiş annesi uyandırmış evden çıkmış bu iki dk daha uyuyayım diye yatmış bilmiyo sanki kalkamayacağını:mymeka: Gitti sınav boşu boşuna sabahlara kadar boşuna mu çalıştın senÇok üzgünüm çoook bu pisliği çok sevom ben ama kızdırıyo böyle:nazar:
Bugün noldu bil hadi bana görücü gelcekmiş annem kabul etseymiş:roflol: bi de avukat ne güzel işi var diyolar:roflol: Yav napiyim ben avukat diye hemen evlencem mi görücü mü kaldı şimdi beni beğenip gelip açılamayacak erkeği ben napiyim? İstemem ben öyle:1closedeyes: Tanımadan bi erkeği nasıl evleneyim ben evlencem desem bizimkiler vermez tanımadan olmaz diye:smiley-cool: Hem benim aşkım var aşkım istemiyorum kimseyi 6 seneye yakın vakit geçirmişim seviyorum huyunu suyunu çözdüm istemem kimseyi:dilcikar: :nazar:
Neyse hadi ben yatayım artık yrn bi de misafir gelecek nasıl kalkcam beneyvahedigeldismile

Günaydın günlükcüm..
Bugün kendimi dışarıya atasım var.Dışarı dememe bakma,Avm ye gidim diyorum.Ama Alyanın bebek arabası babamlarda,kucağımda taşınmıyor tosun:bbo:
Zaten taşıyamıyorum,belim o kadar ağrıyorki..Bir yürüse kuzum.Bak ben neler edicem ona:jeyyar:
Dün akşam kayınvalidemlerdeydik malumunuz.Keşkek getirdim oradan,kayınvalidem verdi kocama..Yesin 2 akşam boyunca,yemek derdim de yok:zemuszemus:
Bir gezesim,bir uyuyasım var..
Birde merakım..Nasıl 2-3 çocuk yapabiliyor insanlar..Benim bir taneyle şaftım kaymışken daha fazlası..:bbo:Allahtan bi de Alya düzenli bir bebek haa,demek az aksi olsa yemiştim ayvayı..:ecrin_bebek:

X