Kadınlar Kulübü Günlük

Immmmm keyfe bak yahuuu, açtım petekleri yaptım kahvemi aldım elime kupamı yanımada dergilerimiii oturdum pufuma yapıyorum keyfimii birde yağmur yağsa yağmur seslerinide duysammmm tam olucak valla günnüşümmm.... Bugün böyle şekerimmm, sabah kahvaltıda babam şarköye gidebiliriz dedi eee emekli adam evde otur otur sıkılıyor tabiii, şimdide aldı paşam tontişimi çıktılar yürüyüşe ikinci baharlarını yaşıyorlar:asigim: maşallah subannallahhhhh de günnüşüm kırarım kafanı yoksa :mymeka:
Dün kanal 7'de bi program vardı babası kızına cücüğüm diye sesleniyordu ayy bi hoşuma gitiki sormaaa hemen döndüm babama dedim sen bana cücüğüm demedin hiçç dedim zemuszemus sen benim tekne kazıntımsın son olan tatlı olur bak gözbebeğimsin dedii söliceeem ablama seni dedimkaydirigubbakcemile3 ayy seviyorum ailemle vakit geçirmeyii yaa iyiki diyorum iyiki RABBİM bana böyle bir anne ve baba nasip etmiş ödüllendirmiş beniii gözümün içine bakan bi dediğimi iki etmeyen mutluluğum için uğraşan iki süper insan var :Saruboceq:biri tontişim diğeriyse paşam Şeniz

Neyse şekerim ben keyfime devam edimmmm kendi keyfimin kahyasıyımm nede olsaa :nazar:

slm günüş
beyimnen kahvaltımızı yaptık o şimdi çalışıyor bende evi toparlıcam birazdan böyle işte şumi de oturuyo :asigim: minik çekirdek ailemle çok mutluyum kendi evimin hanımıyım :asigim:
he bak bu arada bu yazdıklarımın hepsi gerçek :1closedeyes:

oy oy günnüşüm nabersin sengözlerimebaksanab
ben yine grip oldum kafamçokkarıştı
dün yangın mardiveninden battaniye silkmeye çıktım şifayı kaptım
aman Allah korusun daha tehlikeli grip olmayalımda bunada şükür kaydirigubbakcemile3
1 saat sonra komşuya çıkıcam günümüz vardı
parsını verir az oturup gelirim
çok duramıycam zaten evde yatıp dinlemek istiyorum

he bu arda dün akşam deryoşum bizi yemeğe aldı
bi sürü mamalar yapmıştıcokacimcoookcokacimcoookcokacimcoook
ama hasta olduğum için çok yiyeyemedim :çok üzgünüm: yoksa nasıl iştahlı olduğumu bilirsin :icecream:
yemeğin ardından gözlükleri takıp güzel bi 3D belgesel film izledik
çayımızı içtik tatlımızı yedik
evimize geldik :eek:

sıra onlarda inşlh bi akşamda bize yemeğe alıcaz kaydirigubbakcemile5

çok keyifli oluyo böyle ya ,heleki kafa dengi olunca :içelim:
çok şükür çevremdeki dostlarım hep böyle :nazar::nazar::nazar:
iyi seçmek ...buldummuda kaçırmamak lazım :1hug:

-----------------------------------------------------------------------

ha günnüşüm senle ilgili çok şeyeler yazmak geliyo içimden de neyse boşa elimi yormıyayım

"kapıdan kovsan bacadan giriyo" :1ninca: :roflol::roflol::roflol:

fellin geldi günlük
çıkıverdim denize
herkes mersine gider ben tersine :emir_bebek:
zamlandı hayat
ama gülücükler bedava
mecbur değilsin ağlamaya,hayatı o kadar ciddiye alma CADIARZU
pirelenme boşuna,kararlarını uygula
ulaşmak istediğin yere şimdi olduğun yerden başla :eek:
leyla mecnun hikayelerine aldırma
e aşk iki kişiliktir.karşılıksız bağlanma kaydirigubbakcemile
not:günlük ben sana pazardan aldığım donu bile yazıp seni meşgul etmem.
hadi babay

Son düzenleyen: Moderatör:

merhaba günlük
bu gün biras daha iyi gibiyim.
toparladım kendimi asda olsa...
toparlamamda lasımdı nede osla yarın bitanemin aşkımın dogum günü:asigim:

hediyemi paketledim ve kargoya vericem iş cıkışı.
bi bjk li terlik aldım. içine bi kagıda
Dogum günün kutlu olsun nice berabere dedim.
arkasınada yüreğini ben ayaklarınıda bu ısıtsın yazdım :asigim:
herkes pasta borek vs. yollar ben fıkdın yolluyorum kaydirigubbakcemile3
içinede afiyet olsun yazdım.(uzun zamandır duruodu zaten iş yerimde kendisine göndercektim. fırsat bu forsat dedim)
bide parfum almıştım avonun ürünü ama adını unuttum
cok hoş kokuyor onada mis kokulu aşkım yazdım.
arkasına hadi sıkda gel yanıma diye yazcaktım(yarın görüşcez ya. dedim ya görüşemezsek falan diye yazmadım)
umarım begenir...
gerci bir şeyler yaptım ettim. elbet beeenir begenmessede kafasını kırarım :mymeka:

yarın bide güzel bi mail göndercem senlede paylaşırım günnükcüm.

iyiki hayatımdasın aşkım ve iyiki bana aitsin.
bir ömür diliyorum seninle. :asigim:

Selam günlük,
ıki gündür kavgasız patırtısız yaşıyoruz ama çıkar yine bizde kızılca kıyamet atraksiyonsuz gün olmaz bizim evdekaydirigubbakcemile2
Kocamın kalbi ağrıyormuş, numaramı yapıyor yoksa gerçek mi çözemedim. Sanki dikkat çekmeye çalışıyor gibi. Umarım numara yapıyordur sağlıkla şaka olmaz ama ona birşey olmasını istemem. Herşeyden önce çocuğumun babası.
Şimdi diyeceksin ki sen nasıl kadınsın kocan için üzülmüyormusun? Üzülemiyorum (zaten inanmıyorumda ) o kadar çok namusuma iftiralar attı ki ona karşı tamamen nötr kaldım.benneyaptımki
He bi de günlük kızçem artık cümle kurmaya başladı.
ılk cümlesi de şu " Anneeem, haya vav vovu gördü mü?"
Aklı sıra bana soruyor halası köpeği görmüş mü? Babası köpek getirmiş halasını görüp görmediğini soruyor.Sıpa epey büyüdü aklı da eriyor cadının:asigim:
Öyle işte bendenşimdilik bu kadar, sonra ne olur bilinmez tekrar gelebilirim.

Merhaba günlükcüğümmm...Geçen haftadan sonra hiç kendime gelemem sanmıştım ama yine düze çıktım... Bugünse içimde garip bir huzur var aslında 2 gün önce azraille yaptığımız kısa buluşmanın ardından çok geç olsada herşeye gülmem gerektiğini ve her günümün son günüm olabileceğini düşünerek yaşamam gerektiğini anladım :nazar: Bu arada 4 ay oldu hala 1 tane bile sigara içmedim aferin bana değil mi :1closedeyes: Yalnız olmayı sevmiyorum günlük artık hiç sevmiyorum evimi çok sevdiğim halde en sevdiğim 3 kişiyi görmem için evimden uzak olmam gerekiyor :çok üzgünüm: tepetaklak bir durum yani :nazar: Bu arada sevgilimi çok özledim yakında yanına gitmeyi planlıyorum ama kısmet bakalım:1rolleyes: 2010 nasıl bir yıl olacak acaba? Bütün yanılgılarımı götürür umarım :uhm: Şimdilik bukadar günlük ben yine gelirim yani inşAllah :) :Saruboceq: hoşçakal :eek:

selam günlük,
bende bugün evi temizleyi toparladım,
giyinip süslendim, bebeğimi yedirdim uyuttum,birazdan da mamaklar yapcam kocişime ve bekliycem akşamı :jeyyar:
umarım herşey planaladığım gbi güzel olur :asigim:
umarım...

günlük kardeş az önce bi haber aldım
ekimde evlenen bi arkadaşım vardı.hamileymiş ay öyle mutlu oldumki..
bebik geliyo günlükkk :ecrin_bebek:

gerçekten bu insanları anlayamıyorum günlük :nazar:
5 dakika önce arkasından ağıza alınmayacak laflar söylemişti şimdide sarmaş dolaşlar anlamıyorum....
insanlar nasıl bu kadar ikiyüzlü olabiliyorlar
hiçmi utanma duygusu kalmamış bunlarda pes valla pes...:1shok:

ayrıca ne anladım biliyormusun günlük şu dünyadaki en değerli varlık sağlık
sağlık olmayınca hiç birşey olmuyor

günnüükkümm naberrr
bugün kurbanıma hediyemi aldımm zemuszemus
annemle kardeşimle çıktım gezdim güzel cici bici şeyler aldım kurbanıma çok beğendim çok özendim inşallah oda beğenir :kedi:

bi kaç gündür sürekli yılbaşı topiğinde takılıorum sevgilimi bile takmıorum artık yaşasın... :lepi:
doğumgünümede az kaldı haftasonu millet toplanıcak bizde hep beraber hihoyyyt
eee insanın kardeşiyle aynı gün olunca doğumgünü unutmak imkansız tabi kutlanıyo :teselli:

yalnız benimde odunda tık yok yine unutucak bişi almıcak elimde kalıcak :mymeka:
neyse ben forumda kim kime hediye alıyo araştırmaya devam ediyim sırnaşık şey
öpüyorum seni günüşşşş opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

Günnüş ben geldimm
Uzun zaman oldu dimi sana yazmayalı
Ayy günnüş iş görümesinden iş görüşmesine koşuyorum ayrıca evde web tasarımı yapıyorum.Ders çalışıyorum ayyy çok yoğunum çokkkk.Bünyem çöktükafamçokkarıştı
Bayramdan önce çok iyi bir iş bulmuştum cv'mde iyi bir yer edecekti ama 1.gün de pes ettirdiler beni.Hep mi dengesizler beni bulur.:kızgın: Herkes neden çıktın diyo ama kıza dayanamadım hareketlerine tavırlarınakötükedihüso
Bugünkü işten ümitliyim bilemiyorum hiç ummadığım yere kabul ediliyorum.Hayırlısı olsun:Saruboceq:
Sevgilimlede uzun süredir kavga etmiyoruz:1closedeyes:
Neyse günnüş DilaY kaçarr:1rolleyes:

Sabah ablama sinir oldum okula gitmedim, giyinmiştim aslında her şeyim hazırdı. Ama soyunup geceliklerimi geçirdim üstüme ve kendimi yatağa attım. Biraz döndüm, uyumuşum. 11 falandı mesaj sesi duydum. (klik klik, çok ince bir ses ama duyarlılık kazanmışım heralde uyurken bile duyuyorum=) ) Bakmadım uykudan, bir dakika falan geçti yine o ses, klik klik... Baktım bu kez. 2 mesaj yazıyordu. (Yani iki farklı kişiden gelmiş) Teki okuldan kız arkadaşım, diğeri... Aman Allah'ım o! {sana burada günlerce ağladığım, memleketimdeki adam...} Hayır, hayır! Hiçte gözlerimi fal taşı gibi açıp Aman Allah'ımmmmm moduna girmedim. Gayette sakince kırmızıya basıp, gelen kutusundan çıktım ve uyumaya devam ettim. Hah, en önemli kısmını unuttum. Ne mi yazmış? Hiç! Boş mesaj göndermiş. Peh. Cevap yazmadım haliyle. Öğleden sonra okula gittim. Ve bir mesaj daha. Ama bu kez mesaj sesini duymadım çünkü dersteydim.

-Slm napiyosn?

Bu mudur yani? 2,5 ay oldu o kıza gittiğinden beri. Merak ettiğin sadece şu an ne yaptığım mı? Dersteyim gerizekalı, çok merak ediyosan anatomi dersinde kalp konusunu işliyoruz. Oldu mu??

Olmadı. Cevap attım hoca görmesin diye çantamın içine sakladığım telefonumla.

-Noldu nerden geldim aklına?

-Hiç çıkmadın ki. Ne zamandır yazıcam içim el vermedi. En son yazıştığımızda küsmüştün ya, sonra senden bir şey bekledim (mesaj yazmamı kast ediyor) gelmedi benim içimdeydi (bu kısmı ben de anlamadım), hatta bayramda uzaktan izledim...

Kaldım. Öylece kaldım. Ders mers yalan oldu. Ben o kadar üzülürken, onun hayatı güllük gülüstanlık değil miydi yani? Ben bayramda onu görmemek için evden dışarı adımımı atmazken (can çekişiyordum resmen, görsem dayanamazdım...) o da beni mi düşünüyordu yani? Hayır, hayır.... Her şey başa mı dönecek şimdi? Ya o kız, sevgilisi? Ona da yazık değil mi?? Dersteyim çıkınca cevap atıcam gibi bir şeyler dedim. Böylelikle düşünme payım oldu. 1,5 saat sonra yazdıklarım:

-Öleceğimi bilsem yazmazdım sana K. Ne yazıcaktım ki hem? Anlatsalar inanmazdım ama, sen gidince üzüldüm. Çok üzüldüm. Aslında sayfalar dolusu yazdım sana {bloga koydum onları...} göndermeyeceğimi bilerek. Sonunda anladım, sen tercihini yapmıştın. Ben de kendi yolumu çizdim. Çizemedim aslında X'e dönünce işler daha da sarpa sardı. Kendime saygımı kaybettim. Sonunda onu da bıraktım, sessiz sedasız ayrıldım. O da ne olduğunu anlamadı {burda biraz salladım, adam askere gitti nesini anlamıcak :)) } Şimdi yeniden başladım, en başından. {evet, bu doğru} Ve inan şu an son ihtiyacım olan şey; karın ağrısı sözlerin. O kızı aldatma daha fazla...

Ben kendime söz verdim ya eskileri kapattım tamamen diye {30.11.09} Allah'ım beni sınıyo musun napıyosun??mafoldumben
Ama öyleyse bile geçtim sanırım ben bu sınavı. Şunu yazdım son olarak.

-Mutlu musun?

Cevap gelmedi, değildir heralde...

Son düzenleme:

Gnnük sana başka şeyler yazmak için grmiştim ama
geri sayfaları okuyunca bişey dikkatimi çekmedi değil
ne oluyor şimdi yani silinen üye elini kolunu sallayarak yeniden üye olucaksa
neden siliniyor kii :uhm:
olan başkalarına oldu herkes keyfnn kahyasında galibaa günlük
hayır bunu kimse görmüyormu neden bişey yapılmıyor
neyse günlük yazıcaklarımdan da vazgeçtim sinirlerim bozuldu çünkü :kızgın:

gunluk

cok uzgunum bı okadar da sınırlı...
adı serefsızler nasıl wıcdanları war.nasıl bu kadar gaddar olabılıolar.
bu kadar duyarsız kalmamalı turk mılletı.ılk once hukumet sonra mıllet dısını gostermelı.
allah belalarını wersın elım ayagım tıtrıo yaa.haywan herıfler. nese daha derın konulara ınmıcem.bu ulkeyı kımsede parcalayamıcak herkes kafasına bunu yazsın
7 sehıtın cenazesı warmıs bugun allah ana babalarına sabır wersın.serap ında warmıs allah ne gunahı wardı ıcım cız ettı bı an kendımı koydum yerıne ben oldukten sonra
oldurenler yakalanıp uc bes yıl yatıp cıksa nolur cıkmasa nolur.yıne yapmıolar mı aynı seyı solesene bana.ıkı gun sonra duymıcaz mı surda araba kundaklanmıs burda molotof atılmıs.dun metrobusteydım metrobusu yumrukluorlar daha cocuklar denılebılcek yasta olan kısıler.dewletı dusman goruolar ulan sıze ekmegı yemegı kım werıo dıe dusunmuolar mı.bunlara deıl yetıstıren aılelere kızmak lazım.kısaca kokten cozum lazım.
gorusmek uzere.

slm günlükk
küsüm hala kırgınım
nasıl birşey anlamadım
içimdende birşey gelmiyor.

tenbellik yaptım buğün
içimdende birşey gelmedi
.

gunluk ben napicam ya napicam..
ben istemeden olaylar icine cekiyor beni.. anlatsam inanmazsin.. o derece bir durum var ortada..
kendimi kotu hissediyorum.. elimde degil..

slm günnüş
neden bu kadar ısrar babasının oğlumu neyse
bugun akşam arkidişe gittik osmanlı yemeği yaptım pek beğendiler
şumim kucağımda beyim çalışıo ukum geldi böyle işte

X