Kadınlar Kulübü Günlük

günlüküm selam....

bu asabiyet ve sinir halinin bir an önce geçmesini istiyorum
eski kiloma kavuşmak istiyorum

çok şey mi istiyorum be günlüküm......

günnük naber laa napıon yine yeni yeniden sana yazıom l:)))sende olmasan:)))
aşı oldum şimdi grip aşısı kolum acıo ufsss:)))şimdi birde üstne grip olurum:))
şimdi domuz aşısıda gelır sağlık personelıyım yaa oncelık hakkm var günnnüşüm:))))ey gidim ey:)))))))
gelsınde olak la:)))
öpüyorum gnnüşüm bysssssss...günlüşünüsevensmiliys:))))))))))))

slm gunluk
sag kalcmda bıselr oluyo batıyo bıseler yıne...fıtıgım hareketemı gectı ya:KK43:(
off
hıc bıse yazasımda yok gunnus
gecen aksma kızlarla yemege gttık laptopta baktık ama alamadım ya..ınternette begendıgımı adam memnun kalmassın dedı...bı kac onerıde bulundu masallah onlarda ucmus resmen ...baska bakacagım yerde yoktu bı yerle sınrlı kalmak ıstemedım..yemek yedık bıraz dolastk donduk...tam eve grdım bı frtına yıkıldı heryer tam vaktında gelmısız..
ay neyse ya ben gdııyom bırz yuruyım agrı yapıo

yine bir gün daha bitti.. bir mesai saatini daha doldurdum....

haftasonuna giderek yaklaşmak beni heyecanlandırıyo

çünkü aşkımı görücemmmmm :kedi:

aşkım ya ....

çok seviyorum seni!

slm günlükcüm kaydirigubbakcemile2

dün akşam dolmuşcunun teki ile :mymeka: bi trafik kazası atlattım allaha şükür bişiy olmadı,

sabahta yine ufak bişiy yaşadım benneyaptımki

bugünlerde iyiyim iyim dedim galiba nazar aldım benneyaptımki

bebişde biras yaramazlık yapıyo :sinifsinif: hade hayırlısı :Saruboceq:

ben boncuğumu koyimde ne olur ne olmas kaydirigubbakcemile3
:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

Burayı okumayı seviyorum, insanların yazdıklarını merak ediyorum napiim :kedi:
Grip oluyorum galiba, şu an nezle aşamasındayım...
Bugün 3 saatlik çalışma arasında, Paşa ile cd almaya gittik..
Hava yağışlıydı, ama seviyorum böyle havaları.
Aldığım filmin adı Aile Babası..Eski bir Nicolas Cage filmi.Beyimde işten geldiğinde koyucam filmi, sıcak çikolata yapıcam, ayaklarımızda da battaniye, dışarda yağmur ohhhhh tam da 1 yıl önce kurduğum hayalimin aynısı opuyorumnanaktan

Çok sıkılıyorum günlük daralıyorum
Geceleri uyuyamıyorum yine, yatağa bile sığamıyorum.Biz galiba ayrılcaz günlük yürütemiyoruz, artık konuşmalarımız bile buz gibi.Ayrılalım dedim ama çok seviyorum seni dedi.Galiba bunalttım onu, kaybetmek istemiyo ama birlikte yapamadığımızı da anladı.Böyle buz gibi konuşmalar da çok canımı yakıyo günlük :gitme:senağlama
Ben de onu seviyorum ama görüşememek beni yıpratıyo ilişkinin güzelliğini yaşayamıyorum mutlu olamıyorum senağlama:nazar::nazar:
Allahım benim için hayırlısı neyse o olsun. Kafayı yiycem sıkıntıdan yakında.biran önce olsun ne olacaksa belirsizlik kalksın ortadan lütfeeennnn

Msj attı az önce. 'sensiz buraların tadı yok' diye. Ablama yalvardım resmen 'gidelim' diye. Tamam dedi ama her an vazgeçebilir. Bu arada msj atmadan önce yalvarmıştm, şimdi daha çok gitmek istiyorum tahmin edersin ki. İlk karşılaştığımızda nasıl davranırım diye düşündüm kendi kendime... Pek yüz vermem galiba :sinifsinif: Face'inde yazdığı şeyi gördükten sonra hele :umursamaz::umursamaz:

Off benneyaptımki Neyse ben yemek yicem çok açım. Gitme durumum cumartesi kesinleşcek. :jeyyar:

Günllüğüm ben geldim.. Hastaneye düşmeye gör birgün gittinmi 3 gün boyunca git gel su yolu yapıcaz muhakkak kaydirigubbakcemile3 Çok şükür kan tahlilimi verdim ama aç gittiğim içn yarın sabahda tokluk kanımı vericem.. Genel cerraha gittim şikayetimi anlattım bayan çok güzel ilgilendi ve dediki senin vücut yapınla alakalı kilo alıp vermekle alakalı değil dedi ( yani Düş, Lirik ve okypete aynı böyle kalıyorum) zemuszemus
sonra iki göğsümün ortasında et beni vardı ve küçüktü zamanla büyüdü onuda sordum direk cildiyeye sevketti cildiyeyede gözüktüm ordaki bayansa önemsenecek bişey olamdığını biraz daha büyüyebileceğini kansere yol açıcı bişi olmadığını sadece görüntüsünden şikayetçiysem alabileceklerii söyledi Ondada çok şükür iyi.:Saruboceq:.
Amaa bugün genel cerrahtadaki bayan doktor kontrol ettikten sonra konsültasyon kağıdına bişiler yazdı ve beni bahçelievlerdeki röntgen çeken biyere sevketti memografim çekilcek, tanımlanmamış kitle tespit edilmiş onu incelicekler röntgenle.. c.tesi saat 3'de onun içinde randevu aldık hadi bakalım hayıırlısı.. Şekerim olup olmadığını ve röntgen sonucunu p.tesi alırım artık, şekerimi ölçtürdüm çünkü ailemde annem babam ve ablamda şeker çıktı babamdada gizli şeker çıktı bende kontrol edilim dedim.. yarında parmaktan tokluk kanı alıcaklar..
RABBıM Kimseleri hastaneye düşürmesin inşallah ...:Saruboceq:
Hadi öpüyorum seni günlükçüm biraz aşkı memnu'nuyu izlim izlerken şuan fırından mis gibi kokusu gelen birazdan çıkıcak olan böreğim ve kolamı yudumlim cokacimcoook:içelim:

Son düzenleyen: Moderatör:
okula alisamadim hala gunlugum.. odevler yiginla ama ben de hareket yok.. canim skkin yine.. annem cok duygusal ne desem aglayip suclu hissetmemi sagliyor.. super valla... ben agladigim vakit kendini suclu hisseden tek bi canli yok dunyada gunlugum..
cok kucukken karar vermistim aglarsam kendim icin aglarim kimse icin degil diye.. ve sonuc bu iste..
yoruldum artik.. bu kavgadan bu hummadan bu harala gureleden yoruldum..
gitmek istiyorum...

slm günnüş
beyimnen her zamanki gibi camış gibi yedik cokacimcoook
ki yeme potansiyelimiz hala var cokacimcoook
allahıma bin şükür çok iyiz hamd olsun beden sağlım yerimde
tabii insanlar psikiyatri bölümünede gitmeli arada akıl salığı yerindemi zemuszemus

günlükcük :)
sana pek uğramam ama içimden geldi bende yazayım
düşünüyorumda insanlara bakıyorumda gerçekten
"ARSIZ ,KÖTÜ İNSANLAR KENDİLERİNE TAHAMMÜL ETTİKÇE DAHA DA ÇOK AZARMIŞ"
Rabbim selamete çıkarrsın akıl fikri versin

Günnüş ben geldimm
Annem bu sabah İstanbula gitti.
Şimdiden özledim annemimafoldumben Bu şehirde yapayalnız kaldımsenağlamasenağlama
Kendimi bugün çok yalnız ve kimsesiz hissettim.
Annemi arayamıyorumda sesini duysam ağlarımsenağlamasenağlama
senağlamasenağlamasenağlama

ii geceler günnüş...
bugün çok yorucuydu okadar iş yaptımki yavrumu sadece emzirmenden emzirmeye kucağıma alabildim o uyurken ütümü yaptım evi topladım süpürebileceğim hale getidim oğluşum uyandığındada ana kucağına yatırdım nereyi süpürüyorsam peşimde gezdirdim işi bitidim duşumu aldım oğlumun karınını doyuruyordum ki zil çaldı veeee kocemmm geldi aslında bana geç geleceğim dedi ama erken geldi allahtan aç deilmiş neysem oğluşyla oynaştılarkaydirigubbakcemile3 sonra pc başına geçti beni yanına çağırdı msn karıştıracağım die beni sinir etmeye bayırlır kendileri:eek:klava: neyse sonra başladı bu kim şu kim dedim kimseyi tanımazsın hepsi kk den die uzun bi hmmmmm çektikaydirigubbakcemile3 neysem sonra kardeşi geldi kayım ama kardeşim olsa anca bu kadar severdim oğlanı uyuttu babası çünkü ben çok yogundum sonra kahvelerimizi içtik onlar maça gittiler bende buraya bi bakıyım dedim amaa koçişim gelene kadarkaydirigubbakcemile3 filim izliyeceğim koca bir bardak daha kahve yapıp:içelim:sonra kocişim gelincede yatarıss bugünlük böle günnüş RABBİM HUZURUMUZU KİMSEYE BOZDURMASIN:nazar:

Tek Kelime İle Harikulade Bir Gündü... :nazar:
2 Kankardeşim Geldiler Bana..Yemekler Yaptım Tatlılar.. Kahveler İçildi.. :kedi:
Sonra Sevgilim Aradı Geliyorum Akşama Gesmeye Gidices Diye hihoyyyt
Saçlarımı 2 Yandan Tuttum.. Eşofmanlarımı Çektim Üstüme.. Bizimki O Halde Görünce Lolipopta Alayım Mı Aşkım Dedi kaydirigubbakcemile3
Sahile Gittik Çektik Arabayı.. Konuştuk.. Herşey Geçecek Ve Biz Evimizde Misafirlerimizi Ağırlıycaz Dedik :Saruboceq:
Birkez Daha Anladım.. Kararım Doğru.. Ailem Mutlu Ben Dahada Mutlu :1rolleyes:

Yarın 1 Hafta Olacak.. Hala İlk Günkü Gibi Acın Var İçimde mafoldumben

şu an uyku sersemi melül melül ama bir o kadarda aşkla bakan kızımı iyiki doğurmuşum be günlük..iyiki gelmiş hayatıma.limon çiçeğim..:asigim::Saruboceq:

sevgili günlük;

hayat artık bana haftalık süprizler diil günlük süprizler sunuo
bigün iise bi gün kötü
bigün umut vericiyse bigün umutsuz
bende anlamadım artık bunlara bi son yaaa
en çokta canım sevgilime üzülüorm
babası gene arızaya bağladı
ya yeter artık valla yeter ona bişe olcak die çok korkuorm
bütün bu olanlar yetmezmiş gibi bu adamın böle şeyler yapması... offf
bide hasta olcam galiba yaa
midem bulanıo sabahtan beri bi sıcak bi soğuk
kısacası kötü bi gün
ama genede allaha herşey için şükürler olsun
RABBıM BÜYÜK... BıZEDE GÜZEL GÜNLER NASıP EDıCEK ıNŞ...

günlük...

bugün zaman nasıl geçti anlamadım..çünkü bugün annemin doğum günüydü..maalesef ona param yetmediği için ona almak istediğim şeyi alamadım.ama

onun yerine ona çok güzel 3 kstlı bir pasta yaptım.belki biraz olağan sıradan bişey yaptığım ama yinede hoşuna gitti..tam 3 tabak yedi.çok beğendiler.babam bizim kıza pastacı yerimi? açsak diyor...kaydirigubbakcemile3 bugün kardeşlerimle ailemle biraz olsun gülebildiğim onlara bişeyi beğendirebilmenin mutluluğuyla geçti.çok mutlu oldum.bakalım ayın 20 evlilik yıldönümüm kimse eşime süpriz konusunda fikir vermedi ama benim aklımdan çok güzel fikirler var...a.s onunla 2 yılımız biteceği için çok mutluyum.umarım 3 senemizde bebeğimiz bizimle olur.3 senemizde + 3 kişide olmuş oluruz..ayrıca 2010 bebeğim olmasını en çok istememin sebebi bizim evlilik tarihimizde 20 10 bebişimizinde nufüs cüzdanınında hem d.yılı hemde evlilik tarihimiz olmuş olacak...ahh ahhh hayırlısı..tüm isteyenlerinde başına..kaydirigubbakcemile5 :nazar::1hug:

Günlük,

2 gündür dank etti kafama. Face de yazdığı yorumu gördükten sonra özellikle. Buz oldu içim. Gidicem bu hafta sonu, yüz verirsem adam değilim.

Ama ya dayanamazsam? Gitmekten vazgeçme fikri de hiç iç açıcı değil... Çünkü canım abimle bir sürü plan yaptık. Ha, bir de esas oğlan var. Şimdi ondan da soğudum. Görüşmek falan istemiyorum şu an onla. Denize düşen yılana sarılır misali, ona kaçıyorum diğerinden uzaklaşmak için. Artık esas oğlanın beni üzmeye gücü yetmez ama, teselliyi onda aramak ne kadar doğru? Aslında fark ettim ki, köydekini kıskandırmak için yapıyorum bunu. Biliyor ya, eskiden ona aşık olduğumu... Face de ikimizin fotosunu görse mesela diyorum bazen... Sonra hemen kendime kızıyorum. Sonra bugün köydeki ortak arkadaşımzdan msj geldi. 'Bana aşkla ilgili bi cümle kurar msın sevgilime göndercem' diye. Cvp yazmadım. 5 dk sonra 'msj gelmediğine göre yazıyo bişeyler heralde' diye msj geldi. Anladım tabi o sordurmuş (anlamamazlıktan geldim) Ona atacakken yanlışlıkla bana atmış msjı yani. Günlük, benim yazacağım msjı sevgilisine gönderecek olma ihtimali bile KORKUNÇ! Olabilir mi böyle bir şey? Olabilir mi???

Bir mucize olsa keşke. Köyde tüm yaşanılanları silsem... Tatile gittim döndüm ya, ondan sonrası olmasa. Biz hiç yakınlaşmamış olsak... Bir mucize, mucize, mucize...

Bir labirentin içinde yaralı bereli minik bir fareyim sanki... Nereye gitsem hep çıkmaz sokak! Peynirin kokusu da gelmiyor artık üstelik. Ah, bir yolumu bulabilsem!! mafoldumben

Son düzenleme:
Bi haftadır saldım kendimi ne krrem sürüyorum ne gözüme kalem ne dudağıma ruj falan filan :)
Valla hiç içimden gelmiyor ama aynaya bakınca ayyy dedim bu ben olamam valla billa ben olamam yani başkası gelmiş ayna karşısına bana bakıyorr:)))
Aaa böyle bakımsız olurmu hiç kaşlarımı almıyordum bi haftadan beri onlar uzadı ama ben biraz olsun şekil vermek için almamıştım cumartesi günü kuaföre gidicem kısmetse saçlarımı kestiricem kaşlarımı aldırıcam.Birde kendim bakım yaparım biraz.
Pembişş ne istiyorum biliyormusun iş istiyorum bennn hemdeee çok istiyorum bi işe girmek istiyorum ama benim iş lüksüm yüzünden herkesden azar işitmeye başladım :KK43: Ne kızıyorsunuz bana siz alla allaa şimdiye kadar 40 günlük bi çalışmam olmuş nası çalışıcam ben öyle zor işte bilmem :S
Neyse bakalım kısmet işte... Bankaya bugün para yatırdık sınav için.. Personel alıcaklarmışşşş yaa..
o şansta gelir sanki beni bulur pehh.. Şanslı olsaydım olurdu belki ama nerdeee bende o şans.. Eğer olurda o iş olursa beyfendi ne dalga geçer benimle bak yapmam etmem çalışamam dediğin işte nasıl çalışıyosun paşa paşa diye tabi onun işi fıstık gibi ohh rahat... Düş sinir olduğunla kalır :S

X