Kadınlar Kulübü Günlük

günnüküm biz geldik melisam la :CüvCüv:
zaman hiç gecmiyor
bi an evvel kucağımda görmek istiyorum günlük
babasıda her akşam gel artık diyoo canı sıkılıyomus kafamçokkarıştı
aman günnük bizi dinlemesin dimi daha cok var büyüsün öyle gelsin :emir_bebek:
biz bekleriz
sağlıklı yaa gelecek yaa
beklerim aylarca yeterki gelsin
yeterki gecsin zaman
hafta sonu yatağını alıcamopuyorumnanaktan pembiş pembiş opuyorumnanaktan
erkenmi die düşünmeye basladım
değildir dimi
tüm hazırlığını bitireyim eksiği kalmasın kuzumun

rabbim herkese nasip etsin hep dua ediyorum
rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın
2 sene bekledim meleğimi
beklememe değdi
şimdi bir tekme ömre bedel.....

sayın günnük bu sana ilk ama son almayan yazışım. tabi başıma bi haller gelmezse. şu an tek düşündüğüm cuma saat 18:30 olsun da işten çıkayım. eve gideyim. kocamı göreyim. çok özledim çünkülüm. şu aralar işten de yoruldum azıcık. bayramı 1500 gözle bekliyorum gelsede 4 günde olsa dinlensem. bu sene bayram kötü günlere denk geldi ne iyi olurdu salı olsaydı. :jeyyar:

Sabahın köründe kalktım... 8 den beri uyanıkım(!) günlüküm mirmirmirmir Ama iyi de oldu , dünden yarım bıraktığım ütülerimi hallettim ... Tam 1.5 aydır ütüleyemedim yahu, eminim kıyafetlerin dili olsa " bizi ütüle , bizi ütüle..." diye feryat figan ederdi kaydirigubbakcemile3 Aman işle kafayı mı bozucam of be kaydirigubbakcemile2 Evimi düzledim, banyomu temizledim , ütümü hallettim ... Ohhh .. Sabah saat sadece 10 şu an.. Gün benim yaşasın:lepi: Erken kalkmak gibisi yok. Öğleden sonra da kuaföre gidip saçımın ucundan kırıklarını aldırsam mı acaba :uhm: Accık daha güzelleşmek istiyorum, süs için bişiler mi alsam kendime , ruj filan... Ya ben cidden güzelliğe amma da önem veriyom be günnükçüm , iyi mi kötü mi bilemiyom ama geceden beri saçımı nasıl kestirsem, ya da kendime ne yapsam da daha bakımlı olsam diye uykumu kaçırdım yatakta :çok üzgünüm: Var mıdır benim gibi, güzelliğine bu kadar önem veren ??? Dünya güzeli değilim elbet, ama herkesin kendine has farklı bir güzelliği olduğunu düşünürüm ... o yüzden ben de varım :icecream: Aman başka ne yapsam , çoooookkkk güzel olsam çoooooookkk:asigim: Ya ben ne garip garıyım yahuuuu.. Akşama ne pişircem diye düşünsene kaydirigubbakcemile

günnüüüüüükk kaydirigubbakcemile

Dünkü iftar harika geçti zemuszemus ama tabi Yaprak dökümü başlayacak diye hızlı yedim yemeğimi laelaelaelaelae
1 saat özet verdi lan :mymeka: :1closedeyes:
Bu arada kardeşimden de haber alamadım hala Yurt dışından bize haber edemiyo mu ne :gitme:
inşallah başarılı geçer istediğine kavuşur :Saruboceq:
off kafamçokkarıştı
Bu akşama da davetliyiz kaydirigubbakcemile2
Yarın anneanneciklerim geliyo :asigim:
hepbirlikte yazlığa geçicez annemlere :lepi:

kaydirigubbakcemile

günlük çoookkk sinirliyim çok:tomato:

kocama küstüm o aynı yılışık aşkböcüklü modunda ama ben konuşmuyorum ona inat bugün en sevmediği uyuz oldugu elbisemi giydim ohhh onun deyimiyle 1ton makyajda yaptım yarın akşama uyuz oldugu arkadaşlarımı iftara çagırdım bakalım istemedin şeylerle karşılaşmak nasıl oluyormuş bizim evin içindeki harp bu durumda heee kim galip çıkar bilmiyorum ama iandım inad üff yeter bıktım kendi istedim gibi planlarımı yaşamak istiyorum:eek:klava:

selam gunlukumm

suan cok yorgunum gunluk yaa sabahtan berı ıs yapıorumm bıde agladım
muge anlıya bızım komsumuz cıktı dondu teyze kızları kaybolmustu onun ıcın kıyamam
ben ona yaa cokıı bırısı.ıns yakında cocuklarına kawusurr.allah bu mubarek gunlerde
yuzunu guldursunn:Saruboceq:muge anlıya guwenıoruzz:hooray:
annemde sımdı kurandan gelır.aksam ıcın su boregıde yapcaz dunde baklawa yaptık
ay acıktım mı ne yaaa aklım hep yemeklerde:umursamaz:
askıtomda ıs yerınde calısıo cok yoruldu bugunlerdee opuorum onu bol bol cok cokkŞeniz
aksamada askı memnu war ama ızleyemıcem galıbaa artık netten bakcam yarınaa uc ay bekledım ben bugunu yaaakafamçokkarıştı
nese hadı sımdılık benden bukadarr gorusmek uzereee ben kacarrrr:asigim:

selam günlük
bu ayda olmadı be günlük :1no2: ne zaman gelicek benim meleğim
geçen bi arkadaşıma gitmiştim kendisi hamiş diğer bir arkadaşımın daha hamiş olduğunu duydum
bu aralar ne kadar çok hamiş haberi alıyorum ben ne zaman acaba böyle güzel haberler vericem
çok canım sıkılmaya başaldı artık
dün akşam kardeşim aradı yemin töreninden sonra bizimle eve gelemeyeceğini söylemişti çünkü acamiliğ 75 gün diye
ama bayram dolayısıyla 5 gün galiba izin vericeklermiş ve bizimle eve gelmiş olucak kaydirigubbakcemile2 annemlere söyleme onlara süpriz yapıcam dedi bi tek sen ve eniştem bilsin dedi akşam tel açtığında
canım kardeşim benim çooook özledim seni ben daha şimdiden mafoldumben

hava serinlemiş günlük artık evde yelpazae ile dolaşmıyorum üşüyorum :1ninca:

Selam bizim günlük...

naber yav ? kaydirigubbakcemile3

su son 1 hafta öyle muhtesem gectiki anlatamam günlük yaa.. selcukla simayla öyle güzel vakit gecirdikki.. :asigim:

allahim huzurumuzu bozmasin :nazar:

bu aksam annemlerdeyiz yine iftarda :lepi:
annem döktürmüs,mantilar auflauflar öf öf :hooray:
üstelk cok sevdigim hava ablamlarda geliyor :lepi:
yani anliyacagin bu gecede süper ötesi !!! :nazar:

Birazdan doktora gidicem,kontrol icin kan vericem.. neyse simdilik bu kadar..sonra görüsürüz :teytey:

günlüğüm ben seni çok özledim yaaa....uğrayamıyorum kaç gündür....nette sorun vardı

salı günü eğitim öğretim yılına öğretmenler olarak başladık...bu sene 1.sınıf okutacağım....oğlumda bu yıl 1.sınfa başlayacak....hem oğluşumun velisi hem de öğretmeni olacağım....çok zor bir o kadar güzel günler anlar bizi bekliyor...çok heyecanlıyım şimdiden....

hadi sağlıcakla kal günlüğüm....

slm günlük
eşim beni delirtecek Allahım
hiç anlayışlı değil
4 gündür söylüyorum hala aynı
herşeyden bıktım artık ya
nefret ediyorum 2 gündür herşeyden ya
anlamıyor beni zor durumda bıraktığını
Aramıcam ama ne yaparsa yapsın
düşünmüyorum artık onu

Sevgili günlük bir uykum var ki anlatamam:sm_confused:
Bide canım sıkılıyor yine ayın 3 ü oldu patronlarda tık yok. Biliyor bana bugünlerde para lazım olduğunu hiç umursamıyor adam. Aman valla bıktım her ay başı dilenci gibi para istemekten:nazar: Sanki borç istiyoruz kendi paramızı isterken bile utana sıkıla yukarı çıkıyorum valla:nazar: İsterse bi yerlerini yırtsın yarına kadar vermezse yine isteyecem, yoksa benim huzurum bozulacak, belki bu akşam bile isteyebilirim. Öff ne zor bu işler, Rabbim onlara para, iş versin ki bizi de görsünler artık, bıktım bu para sorunundan:nazar:

hic ıyı degılım günlük
annem gittikten sonra kendımı toparlayamadım.mafoldumben
en ufak bırseyden etkılenıyor,en ufak bırseyı kafama takıyorum.
sanırım depresyondayım yada adı herneyse.mafoldumben

Günlük..

Ben Geldim Kıs..lülülülülülü
3 Günlüğüne Özdere'ye Kaçtık Bebelik Arkadaşlarımdan Bazılarıyla..
Oruçlu Olanlar Tabi İftardan Sonra Bize İyi Saydırdılar :jeyyar:
Napalım Yani.. Hem Oruçlular Hemde Çalışıyolar..
Bizede Bu Tatil Acil Gerekliydi.. Yoksa Biliyosun Kırıyordum Kafayı :bbo:
O Kadar İyi Geldiki.. Kafam Çok Net Olmasada Gitmeden Öncekinden İyi :1ninca:
Hala Düşünüyorum.. Mantık Mı Aşk Mı Günlük?? :uhm:
Şekerim Biliyomusun Hasta Oluyorum Galiba Dün Biraz Esmişti Gece Bende Hiç Kendimi Tanımadan Çıktım Dışarı mirmirmirmir
Boğazlarım Ağrıyo mafoldumben
Gideyimde Bişiler Yapayım Grip Olmamak İçin :eek:
Bonibonlarımı Öp Benim İçin Emi opuyorumnanaktan

günlükcüüüm ; bak şimdi sana ii haberlerim var... nihayet laptopuma kavuştum doya doya kk ve msnde geziniyorum ...:) sonra 1 aydır göremediğim arkadaşımla muhabbet edebildik dün akşam çok iyi geldi... bugün de kankamla bülent ortaçgil konserine gidicez...

yanii sana söz verdiğim gibi böcük geri döndü ; depresif karaböcük yok artık lülülülülülü

kaç gündür pek bi keyifsizim günlük..
hiç halim yok.

dün mide bulantısı kusma ve mide ağrısından mahvoldum.
bi de oruçluydum güya.
oruç moruç kalmadı tabi.
bugün de burnum akmaya başladı.

tam fındık kurduma geçmesin diye telaşlanırken bi baktım onun da burnu akıyor :çok üzgünüm:
bi yandan da ishal..
şifa ver Allahım...:Saruboceq:

cidden çok zor bir dönem bu.
anne olmak insanın hayatını bir anda kaplayıveriyor.
bilemiyorum belki de bu zamanları özlicem büyüdüğünde..

gecen gün gezmeye cıktığımızda bankta oturuken bi hanım geldi yanımıza.
benim fındığı sevdi bol bol.
sonra dedi ki benim 30 küsur yaşlarında iki evladım var,
ama sor acaba doyabildin mi onlara diye.
inan doyamadım dedi.
cidden doyulmuyor evlada.
Allah sağlıklı olduklarını,
mutlu olduklarını göstersin hep inş.

ama cidden ne kadar dayanıksız ve sabırsız olduğumu anladım ben anne olmakla.
olgunlaşmam gerek..:nazar:

Günnüşşş ben geldimmmm
Dün gece hiç uyumadımm sabahta ablamla dışarı çıktık alışveriş yaptık bu sıcakta çok susadım yaa daha iftara 3 saat varr.Ne diye çıktıysam neyse güzel cici şeyler aldım kendime opuyorumnanaktan
Bu hafta sonuda misafirler gelecek yani teyzemler kuzenler iftarı bizde yapıcazz.Yani cumartesi pazar full doluyum günnüşmirmirmirmir
Günnüş kızzzz 4. yılımız pazartesi günü doluyoo ayy daha dün gibi gerçekten zaman ne çabuk geçiyoo.Ben sevgilimle beraber büyümüşüm gerçekten.Onunla tanıştığımda çocuktum ben daha yaa:kedi:
Birde omzumda bi yük var şu kamu işi olmazsa tekrardan öss ye hazırlancam annemler dersaneye gönderecekler.Hangi dersaneye gideceğim bile belli.1 yıl stressli olucam yanii
Birde 2 yılım gidecek emeğim o kadar yol gittim ünv ye hergün gitmek için gecenin bi vakti eve geldim üfff en güzeli dondurmak 1 yıl
Neyse günnüş gidip kitap okuyacammm:kahve: hade başş başşşşşş

Selam Günnüş
Artık oh be diyebilirimm
Sevgilime istediğimi yaptırdımm
Kafam daha rahat artık
Aslında bu bi başlangıç önümde çok hareretli günler var
Ama beraber elele üstesinden gelicezzzemuszemus
Yaşamak Sevgilim Seninle GüzeL..
Bugün oruç tutamadım gece kalkamadığımdan kendimi çk suçlu hissediyom

X