Kadınlar Kulübü Günlük

ii geceler günnükçüm bugünn dolu dolu geçti sabah bi koşturmacayula kalktım ananemle dedem gelceklerdi yarında görümcemin oğlunun doğumgününü kutlamaya gitces benimkinide görcem bodrumdan gelmiş oluyoya yarın.sabah gittim görümceme pasta börek yaptık koştum eve geldim dedemler gelmiş onlarla oturduk sohbet ettik bugün benimki beni bissürü aradı bissürü ama ben hiçbirine cevap vermedim bilerekten sonra çok merak etmiş akşiam oldu konuştuk beni öslediğini söledi :asigim: tabi benim yelkenler sudaaa.. neyse seviyorum onu hemde çok Rabbim mutluluğum hiç bozulmasın arada beni kısdırıyo ama nolur bunlar ciddi şeyler olmasın hep mutlu olalım lütfen o benim mutluluğum..:Saruboceq:

Hep günaydın diyeek başladım bu gece iyi geceler dilemeye geldim günlük
Kociş hastanede kuzenim yanına refakatçi olarak o kalıcak bu gece allah razı olsun ondan
benim dememe hadi geçtim ailemden birinin demesine bile fırsat kalmadan bu gece ben varım
kimse kusura kalmasın demiş
Arkadaşlarıyla denizdeydi bugun gelir gelmez hatun açım banyo yapıp çıkıcam bugun nöbet sırası bende dedi canım yaa
arada gerçekten şaşırtıyor bu adam beni iyi nöbetler canım çok ağıısı var bu gece biliyorum kuzenim önce allaha sona sana emanet
Ben şimdilik buralardayım günnük hadi baş baş

günnüş!!!

sabah havuza gidecez ama ben hala yatmadım kafam bildiğin bi kazan oldu off ya........ kafamçokkarıştı
yüzmeyide bilmiom napcaksam havuzda....

salak salak bakarım artık yüzenlere...
yada bende atlarım havuza bogulurum sonra ...
gelmessem bilki ölmüşümdür günnüşş...
:1ninca:

Bugün birseyler bogazimi sIkIyor, nefes alamiyorum..
Umutla yattigim yatagimdan günes dogarken yine onunla uyanmak,günü onunla fakat onsuz yasamak canimi cok yakiyor..
Neden,nicin böyle oldu diye sorgulamaktan biktim artik..
Güzel gecen bir 5 senenin ardindan "Hayirlisi buymus! " demek cok agirima gidiyor.. O kadar kolay cikiyor ki agizdan.. Ah bir de yüregime sor!..
Yangin yeri gibiyim.. Tütmeden yanip,sessizce kül oluyorum..

Bugün cok kötüyüm günlük.. Cok..

Artık yeşerecek bir dalım yok
Yağmurlar yağsa da hoş yağmasa da
Üç günlük ömrümü bir günde yitirdim
Yarınlar gelse de hoş gelmese de

Ne kadar da ruh halimi anlatıyor bu şarkı.. Ve ben sabahın 6sında yine uyanık ve karşındayım. Şimdi de mutluluğumdan sonraki pişmanlık duygusunu geçip gereksizliği duygusuna kapılıyorum.

İçim sıkılıyor güllük.. Dua edemeyince bir şey yapamayınca manen kendimi çok boş hissetmeye başladım. Neyseki Allah razı olsun sonunda sevdiğimden bir haber alabildim direkt yollarla olmasa da. Masaya öyle bir tebessümle dönmüşüm ki yengemler ne oldu kimle konuştun böyle hayırdır yüzün açıldı sanki dediler. İnsanı korktuğunun başına gelmemesinden daha fazla ne mutlu eder ki? En azından benim gibi umutlarını toparlayıp bir kenara bırakmış insanın.. Ve kararmı verdim okulu bitirip annemin söylediğin yapacağım. Ancak böyle bir ilimle kendimi içinde bulunduğum psikolojiden kurtarabilirim sanırım.

Dün gittiğimiz balıkhane çok güzel bir yerdi. Aslında dağın dibinde ama dağdan gelen suları borularla bir araya getirmişler. Böyle sağdan soldan havuzlar içinde birikerek sular en sonunda kocaman bir havuzda birleşiyor ve sonunda ırmağa katılıyor. O anda hislermin de böyle olduğunun farkna vardım. O'na karşı duyduğum türl türlü hisler de bir araya gelerek çağlayana dönüşüyor içimde. Ama üzücü kısmı onlar ırmağa karışıp akıp gitmeden önce döküldükleri yerden alabildiklerini alıyorlar. Sonra ben dıpadızlak ortada kalıyorum. Dedim ya kendimi çok boşu boşuna yaşıyormuşum gibi hisediyorum. Sevgim var ve başka hiç bir şeyim yok içimde. O'nu görmek olmasa ucunda belki gözümü karartıp okulu bile bırakabilirim öylesine boşluktayım.

Siluetiyle, aranızda geçen saçma sapan konuşmalarla yaşamak ve kokusu burnuna gelsin diye dua etmek nedir ben bunu öğrendim güllüğüm. Abim sevgime halâ inanmıyor olsa da ben bu sevgiden çok şey öğrendim.

Sevgili günlük,
dün güzel bir gündü aşkım ne istediysem yaptı geçen hafta senin üzülmene üzüldüm oyüzden ne
istersen al dedi sabredicem uf puf etmicem dedi:asigim:
Alışveriş yaptık günlük.
Hastaydım ilaç aldım ağrılarım dinsin diye.
Sonra gittik moda sahilinde oturduk 9 a kadar.
Gün batımını izlemeye çalıştık.
Çalıştık çünkü manyağın teki denize atlayıp sarhoş sarhoş yüzdü.
Arkadaşları da barbar bağırdı önümüzde.
En son adam ölmedi sudan çıktı.
Kız yaptığı triplerle kaldı bi gitti Allah belanı versin diyerek bi geri geldi.
O değilde insan verdiği kararın arkasında durur ya kız gidiyor adam dioki sigara sendeymiş sigarayı ver (bir de gülüyor:mymeka:)
Kız da bela okuya okya geçti önümüzden dedik bu defa gerçekten gitti herhalde baktık 5 dk sora paşa paşa döndü.
Ya istemiyorsan böyle birini yanında tvarını koymak bukadar mı zor zamkla mı yapıştırdılar o serseriyi sana.
Neden salak bunlar neden ?
Allah evlatlarımızı kardeşlerimizi böyle serserilerden korusun ve hiç biri de bu kız gibi karaktersiz olmasın.
Öyle işe günlüğüm gün güzel başladı ara daki olay hariç güzel bitti.
Özzlemle ayrıldık kapımın önünden sevglimden.mafoldumben

Ama haftaya gene göreceğimi bilmek güzel:asigim:

Son düzenleme:
günaydın günlükçüm.
güzel bir pazar demek isterdim ama değil
sevgili eşim çalışmaya gitti adam iiki işletme müdürü oldu valla aynı evin içinde birbirimizi göremiyoruz.
iyice işkolik oldu.
neyse benim iznim bitsin bende aynısını ona yapıcam
bugün bol bol gezmek ar bana günlük hadi bye

selam gunlugum
herkese ıı pazarlar.
ıkı gun once tefrıcıye duasına baslamıstım bugun onuda bıtırdım allahın ıznıyle
ıns dılegım olur bugune kadar o duayı okuyup ne dıledıysem oldu.cok ınanıorum o yuzden.
hawa bugunde cok bunaltıcııı...........lülülülülülü
sole denız kenarında olsam bugun daha ne ısterdım kııı:KK43: ıkı gun once hawuzdaydık askım
ben arkadaslarımız o kadar zewklıydı kı anlatamam yuz yuz kollarım agrıdı ınan.
tatılımede az kaldı ohh bı hafta bodrummm bana yarıcak ınanıorumm.o deıl aybasımda
ogune denk gelcek galıba napcam bılmıorumm bana bı akıl weerrr
neysem sımdılık bu kadar gorusmek uzere hayatımmm...

Günlük;
pişikolojim bozuluyor galiba...
Geçen tuvalete tuzruhu döktüm, tuvalet fırçasıyla temizlerken tuzruhu klozetten gözüme şıpladı.Nasıl kuvvetli fırçalıyorsam artık...
O an tir tir titremeye başladım, yüzüme gözlerime su vuruyorum, yanıyor çünkü..
O saniyede aklımdan geçenler çok tuhaftı...
"Allah'ım gözümü benden alma, Emrah beni beğenmezse, ama o beni kör de kabul eder, Allah'ım çirkin gelin olucam" :kedi::kedi:
Gözümü zar zor açıp baktım, bir değişim yoktu ve nevett görüyordumm :lepi:
ınsan canı ne tatlı o an bir kez daha anladım, gözümün değerini de anladım..Şükürler olsun.:Saruboceq:

başka bi zamanda,başka bi yerde, başka bi ben olmak isterdim
o kadar tükendim ki..
ağlamak istiyorum
ama artık ağlamaya bile korkar oldum
ağladıkça büyüyor sanki her şey..
hiç bi zaman ben oldugum için sevilmedim
olması gerekn oluyosam sevildim
içimde öle şeyler kopuo ki..
adeta bittimde son demlerimi yaşıyor gibiyim
hayatım hep bişeyleri istemekle ümit etmekle geçiyor..
hiç tam olamadım..
ya ben bilmedim yetinmeyi..ya da yetincek kdr sahip olamadım..
tek bildiğim..
bittiğim...​

hasta olduk biz günlük. bu yaz gününde bu gripte neyin nesi anlamadım. ölüyoruz resmen inşallah bebeklerim hissetmiyordur. başım ağrıyor boğazım ağrıyor burnum akıyor hemen geçer inşallah dua et bize olurmu ..

sinirlendigimde beni hic sevmeyen bir sevgilim var.
aman ne guzel..
bunu onemsememek mi?
yoksa ustune gitmek mi?
iste buna karar veremiyorum.

Keyfim yok günlük
Dur bakalım bir patlama yaşayacağım kesin
Toparlanmam lazım,gidebilirim de
Zaten bir toparlansam tam toparlanırım yani...
Mecbur olduğum için değil Yaşamak istediğim için yaşarım.
Gün gelir herşey değişir...Asla olmaz dediklerin olur.
Beklenmediğin anda aranır,değere binersin.

Yürüdüğüm yolda bir engele takılıp sendeledim fakat doğrulup yoluma daha iyi şekilde devam edeceğim bunu biliyorum...

Gerekli insanları Allah'a havale edip yoluma devam ederim..
Zamanı gelince hesaplaşılır nasılsa.

Allah yüreği temiz olan tüm insanların karşısına hep hayırlı insanlar çıkarır inşallah
Zararı dokunan,hak alan insanlarıda hak ettikleri şekilde cezalandırsın inşallah...
Bugünümüze şükür..

yeni bir elti vak'asıyla başım dertte bu haftasonu.
2 gündür onun yüzünden canım kocamla konuşmuyorum.
anlatmaya mecalim yok,
sinirlerim zıplıyor zaten.

bu kadını ömrüm boyunca ignore etmek istiyorum!! :kızgın:

ve bızımkıler dondu almanya ya ben ızınımı bıraz daha uzatmaya karar verdım yaklasık 1 ay kadar daha burdayım,ama hepımız hastalandık yaaa bu yaz gununde ınsan faranjıt olurmu
hepımızın bogazı yara ıcınde
ılık su ıce ıce su deposuna dondum
korkumdan denızede gıdemıyorummm:KK43:

evet günlükçüm
hava çok sıcak kocacım aradı dışarıda buluşucaz
iş yerinden çııyormuş
biraz havamız değisin accık eğlenelim dimi ama

yeterrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr..
yeter yeter yeter yeter...
lanet olsun yeterrrrrrrrrrrrrrrrrr...
kaldıramıyom yapamıyom mutluluk rolunu yapamıyom.....
yeterrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
hayattan sadece bıraz huzur ıstedım yeterrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
dunya bukaramı hızlı donuyo ınsalanlar bukadarmı şerefsızzzzzzzzzzzzzzzzzz
yeterrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr...
canım acıyo neden benn bukadar acıyı tasıyamıyorum yeter...
gucum kalmadı eskısı gıbı guzlu degılım işde yeter...
bende yoruldum bende tukenıyom gunden gunede yook oluyom ve bunnun farkındayımm.....yalancılardan ınsanlardan hayattan nefret edıyom canım acıyo gunluk canım..nefes alamıyom bıraz once aklım karısdı gene bazı seyler geldı gene aklıma yeterrrrrrrr
unuttum derken nerden aralandıkı sıs perdesı gecmıse sunger cekemedımmı ?..neden bukadar gucsuz dustum?........
ben hayatta yapamıyom artık nefes alamıyom canım acıyo ..bogazımdakı dugum gerı geldı gene sesızlıg burunuyom bunuda gorebılıyom...allahım yardım et gunes az da olca hayatıma dogsun...hayatın acısından kurtulayım...evdekı herseyı kırmak ıstıyorum!..
herseyı yırtmak herkese bagırmak hayattakı tum ınsalardan kacmak ıstıyorum ve ben kactıkca ustume nıye gelıyo kı hayatt...
bogulmamı gordukce cekılmezmı ustumden bu karabulut..
yapamıyom hayat sana karsı dırenemıyom zayıf dustum yoruldum...aglamam gene basladı aklıma gene yasadıklarım geldı neden ben nedennnnnnnnnnnnnnnn...

slm günlük

bugün eşim yine nöbette bıktım valla nöbetlerinden hep ben ve oğlum yanlız kalıyoruz
oğluşum uyuyo uyanınca babasına gidecez inşallah sabah kalktı babasını işe giderken
görmediği için ağladı kıyamam kuzuma anasına değilde babasına çok düşkündür kuzum
akşam onu lunapara götürecem dün akşamda komsularla gittik bugünde sözleştik gidelim
diye ama kuzum korkuyo binemiyo neyse günlük yani anleyceğin bugünde tekim bugünde
vakit geçmiyo ama iyiki kuzum var onla oyunlar oynyuozzzzz

naber gunluk ıyı pazarlar...
kalktım dedemın bahce dometeselerıyle bıberlerıyle kavaltı yaptım...organık organık...
sonra gecmıs olsuna gelenler oldu...daha ısmıs yapmamıstk..yakalndık yanı:))
sonracıma evın ıslrını yaptım dus aldım sımdıkte burdayım...
karnım acıktı ama ne yesemkı?sabahtan cok sıcaktı ama suan balkon ole guzel esıyokı anlatamam..ohhhh dunya varmıs ya...aksama sahıle gıdıcem gunlukcum...gecen kavaklıydı buaksam degırmendereye...yarım askamda demet akalın gelcekmıs ama bakalım ayralarsak arkadasla onada gıderız umarım..aslında pekte gıdesım yok ama bakalım.gecen sene ızmıte fuara gelmıstı gtmıstr ole yagmur yagmıstıkı herkez kacmıstı..bereketlı hemserımız:)))
benden bukadar gunlukcum....babay

X