Kadınlar Kulübü Günlük

naber günnük
sana akıl danısmaya geldim
benim kocemim doğum günü bugün
ama ben kutlamak istemiyorum hiç bi hazırlıkta yapmadım
cünkü o benimkini kuru bi öpücükle kutluyo
hediye mediye almıyo
normalde ne istersem gider alır ama özel günlerde üküz
bunun sebebide hiç su yasına kadar görmemişki doğum günü nedir
onlarda yokmus öyle sey
mum üflememiş hiç
şimdi o beni kutlamadı die inat edip kuru bi öpücüklemi kutlasam
yoksa güzel bi pasta mı alsam
minik kızının ağzından bir kutlamamı yapsam
ne dersin :nazar:

ben geldim günlük opuyorumnanaktan
az kaldı dügünüme :kedi: :nazar:
hem mutluyum hem hüzünlü yerimseniben
evime yuvama kocama kavuscam cok sevinçliyim :asigim: ailemde ayrılcam üzülüyorum mafoldumben
yinede her genc kız birgün baba evinden ayrılcak yuvasını kurcak mecburen deyip kendimi avutuyorum :bbo:
kınama 10 gün kaldı senağlama
Hersey gönlümüzce olur inş dügünümüz cok güzel gecerrrr sositososito :teytey:
Rabbim hakkımda herseyin hayırlısını ver beni yuvamda mutlu huzurlu eyle :Saruboceq:

günlüküm:KK43:
canım çok sıkkınnn
bi yanım hüzünlü bi yanım mutluuu :KK43:
kuzenim teysemin olu eşinden ayrılıyo hemde hiçbir sebep yokken
nekadar basit yaa o yuva nekadar zorluklarla kurulduuu nasıl bukadar kolay vazgeçebilir
sebep sıkıldımmm artık istemiyorummmmm diyooo
okadar üzülüyorumki gelinee 1tanede çocukları varr
babam artık beni sevmiyo die ağlıyo çok mutsuz o bile farkında küçük bedeninle
hayatıdna başka biri var die düşünüyorumben
çünkü gençliğindede daldan dala konan bir tipti
hala öle vazgeçemedi o huyundan kendini çok beğeniyoo çok havalııı
eşi okadar güsel bir insanki dış güselliği yanında içide öle :KK43:
aradı az önce nasıl alıyooo içim acıdı kendimi yerine koydummm gözlerim dolduuu :KK43:
alalhım kimsenin başına vermesin bi mucize olsunda allahım içine allah korkusunu düşürsün kuzenimin :KK43:

Günlük , çok gerginim... Ne garip değilmi hayat ? plan , proğram yaparken sana kıs kıs gülebiliyor. Tıpkı bana güldüğü gibi. Ama yılmıycam her ne olursa olsun sonu yine dimdik ayakta olucam.. Rabbim neyler , neylerse güzel eyler biliyorum..

Merhabalar Günlük'üm
Ne olduysa 2 gün önce oldu.
Birden bire duygusuzlaşmaya başladım yani daha önce üzüldüğüm mevzu vardı ya hani,işte o mevzuyu takmaz oldum (Maşallah de günlük :1closedeyes: :nazar: )
Dualarım sanırım kabul oluyor.
Ya filmlerde olur ya hani, işte öyle oldu "birdenbire" ( kendime nazar deydiricem haberim yok :mymeka: )

Neyse mutluyum yani :Saruboceq:
Dün çok güzel bir haber aldım
Almanya'dan amcamlar gelmişti ya hani memlekete gitmişlerdi tabii dedemi ve babaannemi görmeye (ve ben gidememiştim :sinifsinif: )
Dün telefonda konuştuk haftasonu İstanbul'a geliyorlarmış..
Havalara uçtum yaa delikafadulden
İnşallah bir aksilik çıkmazda görüşürüz
Minik kuzenlerimi de görmüş olacağım :asigim:

Bu arada bu hava ne böyle yahu
Resmen üşüyorum

Ha unutmadan...
Allah hayırlara çıkarsın çok garip ama bir o kadar da güzel bir rüya görüp uyandım.
Süper bir kasabada yaşıyorduk ailemle...sengözlerimebaksanab

Benden bu kadar..
Birazcık konudan konuya atladım ama idare et. kaydirigubbakcemile3

Allah'ım hakkımızda ne hayırlıysa o'nu nasip et inşallah:Saruboceq:

Nabıyon günnükk
Ayy tatile gitmemize günler kaldı opuyorumnanaktan
Allahım ne olursun yaa Kamudaki iş olsun lütfenn:Saruboceq: Bekle bekle nereye kadar mafoldumben
Hayatım aynı bi değişiklik yok.
Ben çocukluğuma geri dönmek istiyorum yaa büyüdükçe dertler artıyoooo:gitme:
Hayatım yanlışlarla dolu.Keşke annemleri dinleyip 1 yıl daha hazırlansaydım öss ye. ilk yıl ünv ye gitmeyecektim.mafoldumben
Kendim ettim kendim buldum.:çok üzgünüm:
Ailemede birşey diyemiyorum çünkü bana tekrar hazırlan demişlerdi üfffffff yaaaaaaa
Keşke sevgilimi de hiç tanımasaydım :1no2:
Keşke düz liseye gitseydim hep keşke keşke keşke bıktım bu keşkelerden.
Bu yıl öss ye hazırlanmak istiyorum ama o gücüde kendimde bulamıyorum.
Hem iş durumum var. açıköğretim okumak istemiyorum yaa:gitme:
Dik başlılığın sonu böyle oluyormuş demek ki mafoldumben
Ayrıca babamı o kadar çok özledim ki çok ihtiyacım var ona:çok üzgünüm:
Neyse ben yine keşkelerle kalıyım tek başıma :çok üzgünüm:
senağlamasenağlamasenağlama

üffff ya bugün mutsuzum cunku son 10 günüm kaldı izinımın bıtmesıne ve yagmur yagmaya basladı:KK43: ınsallah duzelır havalar ve kuzenımın kız arkadası hastalandı o da bızle ızıne geldı faranjıt olmus dun hastaneye goturduk serum verdıler,yıne ateslendı saglık ocagına goturduk,tanıdık ıyı bı dopktor var yardımcı oldu sagolsun,eve geldık sımdı canım sıkılıyo bıraz sonra son alısverıslerımı yapıcm kot falan alıcam esımdede hemoroıd cıkmıs o almanyada,kardesıyle kalıyo suan o da amelıyat olucaktı ama ne yaptı bılmıyorum valla,ızınımın bıttıgı ıcın cok uzuluyommmmmmmmmmm:çok üzgünüm:

ooooooooyy gunluk oyyyy fisfisfis
yoruldum cocuk bakmak cok zormus gercekden yavrumun agzinda pamukcuk cikmis ne mama ne gogsumu almiyo alamiyo agzi aciyo galiba mafoldumben ne yapicami sasiriyorum ac ac uyuyo canim benim acemilikde zormus yardimcim ol rabbim

merhaba günlükcüm 2 gündür netim yoktu bende telefondan giriyordum dün tel den yazdım sana bişeyler ama olmuyormuş msj. kaydetmedi bunuda ögrenmiş oldum.şu saat itibariyle kavuştum netime ay ne sıkıcıydı valla kk benim hayatımda büyük bir yer kaplamış boşluga düşmüş gibi oldum.sen olmasan ben kime anlatacagım kimsem yokki.
çok mutluyum günlük hani sana bahsetmiştim ya dr. gidicem diye gittim migdemde bir sorun yokmuş ama bir misafirim varmış.dr. test yaptı pozitif çıktı ama yinede şu an çok erken bir kaç hafta bekle iyice kesinleştiririz dedi.kaydirigubbakcemile23 haftalık olarak hesapladı bakalım biraz daha beklerim bende.aslında çok heyecanlandım.3. melegim gelicek diye inşallah geliyordur.ama biliyormusun kimselere söyleyemiyorum.eşime bile söylemedim ne tepki verecegini bilmiyorum.şimdi söylesem annesine söyler anneside aklına girerde aldıralım derse diye korkuyorum.iyice kesinleşsin o zaman söylücem ben istiyorum onlar istemesede hiç umrum degil.:emir_bebek:
Allah isteyen hasretini çeken herkese nasip etsin inşallah günlük.:Saruboceq:
neyse ben kaçtım kendine iyi bak günlügüm bye bye.opuyorumnanaktan

kendimi rahatlatmak için bugün bisürü alışveriş yaptım günlük..
ay valla içim açıldı ama biyerde durdurdum kednimi iyi ki de durdurdum yani..
yoksa elde avucta kara gün diye kenara ne attıysam gidiciydi bugün..
ay napayım ya cok gergınım ondan kendime ödül vermek istedim..
kuaföre de gittim cici de oldum oh..zemuszemus
keske sacıma dip boya da yaptırabilseydim..zaman yoktu ama..
birilerine inat cıvıl cıvıl olmak istiyorum intikam alırcasına..
hatta icimde muthiş bir cadılık var acayip laf sokma isteği falan..
hadi bakalım gazamız mübarek ola dime..kötükedihüso

hello günnükk
aşkitomla barıştım.konuştuk ettik ayy bi yük kalktı sanki üstümden anlatamam kendimi çok hafiflemiş hissediyorum.hallettik sorunumuzu ohhh beee dünya varmış...
şimdide gelecekle ilgili plan program proje yapıyos ecük.işyeri açacaz inşallahhh:Saruboceq:
Allah utandırmasın hayırlısını versin inşallahhh:Saruboceq:

canım sevgilim benim ölürüm sanaaaa:asigim:

merhaba gunlugum;

gözyaşlarımı tutamıyorum, sorsan derdın ne dıye derdım yok ınan ki...kadınlar aglamayı sevıyor, nedeni bu galıba sadece.

dun duşundum de benım dönem dönem hayatıma gıren arkadaşlarıma, en yakın arkadaşıma, eşime, eski sevgılılerıme nasıldır dıye sorsan herbırı bambaşka bir ben anlatır. kımı çok sevmıştır, dunya tatlısı der, kımı sınsı, görundugu gıbı degıl der, kımı tatlı sevdıgımı, kımı tuzlu sevdıgımı ıdda eder. sanırım benım kım oldugumu ve gercek benı sadece ben bılıyorum.

eşime göre dunyanın en merhametli en sogukkanlı en kavgasız gurultusuz huzurlu ınsanıdır der.
yıllarımı verdıgım eskı sevgılıme sorsan; ruh hastasıdır, asla duzelme, kavga bagımlısı kıskancın tekıdır der.
arada kalan sevgılılerıme sorsan; terkedıp gıttı, sevıyor sandık derler.

en yakın arkadaşım; kolay aşık oldugumu
kardeşim; kımseyı sevemez,zor alışır der,
annem; aşk acısı çekmez,domuz gıbı serttır der. bu sadece aşkla ılgılı bır konu bınlerce bakış acısı sayabılırım her konu ıle ılgılı. sadece ben mi böyleım bılmıyorum ama bır ınsan degışebılırmiş ben bunu anladım. ve bır ınsana şekıl veren de aslında karşıdakiymiş. onlar benı nasıl görmek ıstıyorlarsa öyle göruyorlar aslında. ben buyum, aynanın karşısında az önce kendıne bakan; beyaz tenınden kurtulmak ısteyen, kızıl, makyajsız o kızım. aynaya tek başınayken glumseyen, dil çıkaran, kendını seven, hep keşfeden bu kızım işte.

agladım bıttı kımse görmesın ısterım, kımse bılmesın. ağlamak bana göre degıl bunu herkes bılır, kımse aglayan bırını sevmez, üç avutur sonra kaçar,herkes neşelı ınsanları sever.dışımda,özümde, dunyanın en mutlu ınsanı olsamda bende ağlıyorum. bende duvara vuruyorum, ve geçmişte bende saçlarımı kestım, intıhara teşebbus ettım. ama geçtı..şimdı benı o dönemde tanıyan ,hala o noktada sanan ve değiştıme ınanmayan herkesten kaçıyorum, o yıllarda ki kendımden kaçıyorum. huzur çok guzel bırşeymiş. teşekkur ederım kendıme bana bunu yaşamama izin verdıgı için. sinir sistemıme teşekkur ederım bana katlandıgı ve arıza çıkarmadıgı ıçın.

insanlar degışır, ben degıştım...geliştim...

selam günlük bacı....
beni unutmadın inşallah..
biraz sitem ediypr gibisin ya neyse affet bakalım..
günlük çok yogunum öyle yogunumki her tarafa koşturmaya çalışıyorum.
günlük duruşmalar dilekçeler müvekkiller şirket toplantıları derken giremiyorum sa an eyapayım ama
adli tatılde hep senle olcam günlük...

ah sevgili günlük ah...
şu kadını ne yapmalı ne etmeli de iyi etmeli..
Allah'a havâle ettim yine... :KK43::KK43::KK43:

cicim selam buyrunnnnnnnnn
sıkıldım bunaldım yine biliyormusun :1closedeyes:
milletin ileri geri konuşmalarından kusacam az kaldı Çok üzgünüm çoook
sesimin çıktığı kadar yeeetteeerrr diye bağırasın geliyor bazen,
ne kadar kırıcı olabiliyor insanlar anlayamıyorum bazen gercekten günlüğüm yaaa mafoldumben
hiç mi düşünmüyorlar karşıdaki de bi insan duyguları var ve üzülür diye düşünmüyorlarmı düşünemiyorlarmı,
oofff oooooffffff bunaldım yine bunları düşünerek :çok üzgünüm:
Allahım nedir bu benim çektiklerim böyle nolur bana sabır ver :Saruboceq:
yoksa yakın zamanda herşeyden pes edecem çünkü dayanacak güçüm kalmadı artık gerçekten ... senağlama

gunlukcum ben geldım..kardesım amelıyat oldu bugun..sabah erkenden gttık...yesıl elbıseyı getrdıler ...ya onu gıyınce cok kotu oluyo ınsan...koydular sedıyeye..goturuyolar tutamadım gozyaslarımı...
goya annemı tembıh etmıstım..sakın aglama dıye...
neyse bı saatte cıktı amelyattan..allaha sukur ıyı...aksam ben babam kardeslrım falan geldık annem kaldı...oda ıkı ksıılktı sonra tek kısılıge gectık..tv de var keyfı rahat masallah...ayy canım benım ya..vın kucugu ya cok sımarık cok....
herkeze cok tesekkur edıyorum yanımda oldukları ıcın..
cok yorgunum gunluk..ayaklarımın altı yanıyo..cayımı aldım yanım adınlenıyorum uzattım ayaklarımı...
allah hastaneye dusurmesın basımızadn eksıkte etmesın

merhaba günlük sana ilk defa yazıyorum çok yorucu 3 gün geçirdim canım anneciğim ameliyat oldu 45 dakika dediler 4 saat sürdü haber vermediler dört döndük hastanede :KK43:(( kimse haberde vermedi..sonradan öğrendikki kapalıdan açığa çevirmişler 2 operasyon geçirmiş canım annem..3 gün yanında kaldım o hala hastanede babam yanında kalmak istedi beni eve gönderdi dinlenmem için.şimdi çok şükür iyi turp gibi maşallah Allah kimseyi hastaneye düşürmesin tüm hastalara acil şifalar versin..

kayınvalidem tatile ailesinin yanına gittiği için kayınpederime ve görümceme yemek yapıp götürüyorum bu hafta, beraberce yaşayıp gidiyoruz, seviyorum ben aile ortamını ya opuyorumnanaktan

bana soldan sağdan, her bir koldan geldiler günlüğüm mafoldumben
yaşamaktan nefret ettiğim anlardan birini yaşıyorum şu an.
n'olduğunu sorma günlüğüm, lütfen! ne anlatılır ne de üzerine konuşulur. :gitme:

X