Kadınlar Kulübü Günlük

günlük çok yorgunum günlerdir..anlatamıyorum cümle kuramıyorum..
Alyanın idrar yolları enfeksiyonu kapması,tahlil alamamam,geceyi beklemem bunun için,sonrasında büyük temilzik ve ertesi gün yaklaşık 15 kişilik bir misafir ağırlama derken dün gece onları uğurlar uğurlamaz yatağa nasıl yattığımı bilmiyorum..
çok yorgunum çook..başım çatlıyor ağrıdan..
yarında arkadaşlarımız sabah 9dan akşam geç saate kadar bizdeler.önce kahvaltı sonra karşımızdaki deniz muhabbeti sonra akşam yemeği derken sanırım 1 hafta daha dinlenirim..
neden kendimi çok çeşit yapmak zorunda hissediyorum onuda anlamıyorum hiç..bebekli kadınım oysaki..
bugün saçlarımı şöyle şık bir kesim yaptırmayı planlıyordum ama adım atacak halim yok,arabada çok kirli o şekilde binmem ben arabaya!
alya uyuysada uyusam diye bakıyorum gözünün içine..

günaydın günlük bende yazmak istedim sana.
günlerdir çok sıkıntılıyım ya işim beni çok bunalttı,çok yordu,sevmiyorum işimi ya,bedenende ruhende yordu beni:çok üzgünüm:
buraya girerken ne vaatlerde bulundular şimdi hiç birini yapmadılar.çok sıkıldım artık.hiç gelmek istemiyorum.iyi bi iş bulana kadar devam etmek zorundayım.şartlar onu gerektiriyor.
ama iş bulmassamda kışa ayrılmayı düşünüyorum.çünkü sağlığımı etkilemeye başladı.offf çok sıkıntıdayım bildiğin gibi değil günlük.kendimi çıkmazda hissediyorum.Allah'ım hayırlı kapılar açsın bütün işi olmayanlara bi yandanda banaa.Amin

Günaydın şekerim.
Yanıyor ortalık vallahi sıcaktan
Allah dışarda çalışınlara acısın
Bu sıcak altında çalışmak çok zor iş
Bugün öğleye kadar çalışıyoruz
seviyorum cumartesi günlerini
12 temmuzda yuvamızı kuralı tam 1 yıl olucak 1 gün sonra yani
Ne güzel günler yaşattı kocam bana
Hiç kırmadı, inciltmedi, korudu, kolladı
kimselere kötü laf ettirmedi
Nice uzunnnnnn yıllara inşallah
Dün gece biz çıkarken bana attığı her mesajı saklarım
işte onlara bir göz attım da
neler neler yazmış evimin erkeği
Ufaklık derdi bana , oooooo daha neler neler
Yanlış anlama günlük ne ben ufak tefekim, nede yaş farkı çok var aramızda
ama öyle derdi
Ben biraz çocuk gibiyimdir
Annem bana çocuk ruhlu der
İşte sabah uyandım kocamda uyanmış
Öptü, kokladı beni
tam 1 yıl dedi
Teşekkür etti bana anlımdan öptü
kızımızıda öptü tabii ( göbişi )
Kötü gün göstermedin bana sevdin saydın harika bir eş ve anne ( adayısın ) dedi
Ağlattı beni mutluluktan
Bak dedim bana çıkarken ufaklık derdin
Şimdi kocaman bir kadın oldum ve ufaklık göbişte
Dünya bu
Diliyor ve istiyorum ki
Herkes mutlu olsun
>Ordan oraya atlıyorum
Dedim ya öğlen bitiyor mesai
Evde yapılacak çok işim yok
Yerli sebze ve meyveler çıkmış artık
Bugün pazar eger iyi hissedersem kendimi
pazara çıkar sebze meyve alırım
Zaten bu sıcaklarda insanın canı yemek bile istemiyor
Bugün eşimin özel istegi sebzeli yumurta ve kızımın isteği bol ekşili patates salatası yapıcam
Allah bereket versin yarabbim
Hadi biz gittik muckssssssssss

Naber kız günlük,

şıpır şıpır terliyorum şu an, klimayı açsam dert, açmasam dert. Çok çarpıyor meret yav, ama buz gibi ohhhh. Birazdan açarım klimayı accuk serinlesin ortalık sonra kapatırım yine.

Yarın sabah erkenden yolcudur Abbas, bağlasan durmaz. 10 gün kadar yazamıycam sana, kimler neler karalamış okuyamıycam(kimsenin özelini bilemiycem bu sürede:gitme:)

Bebelerimle geçiricem bu tatili. O adamla konuşmuyorum hala, konuşmak da istemiyorum, hala ayrıyız.

Özliycem herkesi günlükcüm. Öptüm seni, görüşürüz.:a015:

Bugun itibariyle izne çıkıp antalya yolcusuydum :nazar:dum diyorum çünkü gidemiyoruz:1no2:
Hep içimden geçirdim Allahım bu sene bir şeylik var gitmek istemiyorum dedim:1no2: sebebi çıktı:nazar:
Eşimin dedesi dün düşmüş ve kalçasını kırmış şişli etfalde şu an:a015:moralim bozuldu
adamcağıza çok üzüldüm senağlama yaşlı nede olsa yiğenine haber verilecek bugun çünkü hastane ameliyat için 1 hafta demiş adam nasıl beklesin 1 haftaÇok üzgünüm çoook yiğeni ist.göz bebeği bir semtin belediye başkanı bu sabah özel bir hastaneye yatıracak dedeyi işallah çabuk iyileşir :Saruboceq:Yaşlı insanları öyle görmeye dayanamıyorum ben senağlamasenağlama

Günaydın Günnüküüüüüüüüümmm hihoyyyt
Saruboceqe söler misin deli midir nedir diye
Alyacık hastayken 15 kişilik misafir ağırlamış bi de bi sürü çeşit yapmış
Azcık rahat olsun Alya misafirlerden daha önemli bi kere taaaam mı :asigim:

Ben yine yeniden bir cumartesi sabahı geldim işteyim
Bugün Sultanahmet'te buluşma var çok heyecanlıyım
ılk defa toplu buluşmaya gidicem
Deryoşa didiim kırmızı halımı isterim diye :umursamaz: :roflol:
bizde bugün kocecimle Sirkeci Eminönü taraflarına gezmeye gidicez
ınşallah bi fırsatını bulur kızların yanına kaçarım bi yarım saat de olsa göriiim bari nooolar :gitme:

selam günlük.
sana anlatacak cok sey var ama süreklı hastaneye gıdıp gelmekten vaktım olmuyor.
2 gundur yıne hastanedydık.
dun aksam geldık.
oglusun sarılıgı tekrar yukseldı.senağlama
onu öyle gördükce icim acıyor.senağlama
ALLAH ım bıran once acil sifalar verırı ınsallah.

meger ne zor seymıs anne olmak günlük.:gitme:

neden kadınlar mutsuzluklarını saclarına gıyımlerıne vurular?..
saclarımı kestırdım boyattım dıs gorunuz olarak cok degıstım ıcımde bı şeytan uyandı gıyımım daha seks olmaya basladı masumluk bıttı..
tek fark gozlerım bakıslarım aynı acı ıcınde bakıyo bıde onlar degısmelı yuregımle mıdem ayrılmalı bulantılarım bıtmelı nefes alamıyom cunku ılacları bırakıp leylalıkdan kurtulma vaktı..dedım ya masum saf kıs öldu..

offff günlükk
sabah sabah yaglı seyler yedim moralim bozuldu şu agzımı tutamıyorum ya pufffff :sinifsinif:
aksama kadar kendıme gelemem daha :1no2:
zayıflamam lazımmm ama böle degil :mymeka:
offff napsam yaa :nazar:

Sevgili Günnük napıyon bakemmm
Ayy walla benim huyum suyum değişti Orhan Baba dinliyorum daha neler neler kaydirigubbakcemile3
Tarzımıda değiştirdim :kedi:
Dün kozmetikçiye girdim 2 saat o kadar büyüktü ki napimm sevgilim bi yandan annemler bi yandan nerdesin diye arayıp durdular kendimi kaybetmişim:roflol:
Haa bu arada bana görücü gelecekmiş annem olmaz demiş çünkü ablam var benden 4 yaş büyük:umursamaz:
Zaten ablam olmasa da istemezdimm.Sevgilimde duymasın walla paranoyalık yapar.1 yıl çenesinden kurtulamam hiç hoşlanmıyo sanki bende evlencem allahım yaa:nazar:
Neysem ders çalışmam lazımmm hade hoşçakalopuyorumnanaktan

slm günlükcüm sana ilk kez yazıyorum sabah bacağıma kramp girdi tutuldum resmen sabah 6 da allahtan hemen geçti kalktım ışıkları kapadım sonra yine uyudum kahvaltımı yapıp geldim off ya burası çok sıcak piştim dün yağmur yağdı rahatladık biraz ama bugun inş dünki gibi yağmaz babam gelecek yanımıza biz silivrideyiz annem kardeşim kuzenim babanem yarın sabah erkenden döncez kısmetse inş. sevgilimi çok özledim o da beni çok özlemişiz bitanem:asigim::nazar: en son geçen hafta cuma görüştük :KK43: yarın dgs sınavına gircem hiç çalışmadım banane ben açıköğretimden devam etcem 4 yıllığa aman bıktım şu sınavlardan.he bide çok kilo aldım günlük herkes öyle diyor göbeğim kalçam şişti hele göbeğim çok rahatsız ediyor beni sandalyede oturuyorum şuan kat kat olunca rahatsız veriyor ama ben seviyorum böyle kendimi neyse günlük çok konuştum bu kadar yeter buraya yazmak ne güzelmiş öptüm günlüğüm by

Günnük dün akşam eşimle çıktık güsel bi yemek yedik
çok dertliydik biraz kafa dağıtalım dedik,
aldık biralarımızı hhopp sahile indik,kayalıkların üstünde,
hem içtik,hem muhabbet ettik arada şarkılar patlattıkzemuszemus
dertleştikk,askerlik askerlikk askerlik konuydu tabi,
geldiğimde herşey çok güsel olucak aşkım dedim,
tek düşüncem sensin,seni burlarada bırakmak bensiz dedi,
ooff günlükk sanki bu askerlik ginü hiç gelmicek sannerdim,
ama geldi kapıya dayandı bi aydan az süre kaldı...
çakırkeyif eve döndük,sonrasında sızdık herhalde pek hatırlamıorumkaydirigubbakcemile3
bakalım günlükk nereye çıkcak askerliği,uzun mu kısamı??
burdan payaşacağım sennle,Rabbim hayırlı yerler nasip etsin:Saruboceq:
bu sene tatilde yattı işşte neye niyet neye kısmet oldu durumumuz..
aman kociş sağsalim gitsin gelsinde,
tatilde olmayıversin..:nazar:

ben geldim günlük
yorgunum birazz temızlık yaptım dün . . .
ustune bıde bılegım agrıyodu bezlerı de sıktım ıyıce agrıyo bugunnn ovdum bıraz sonrada sardım gecmezse doktora gıdıcem ama bılegım ıcın gıtmem gerekıyo sureklı agrıyooo
Annecıgımın de mısafırı var bugun pna da pek yardım edemedım mafoldumben
sevgılım olucak hsasıyet hala tatılde gezıyo eglenıoooo ohhh
gunde bır ıkı defaa msjlasıyoruz konusamıyoruzda kont bıttı mafoldumben bilmiyorum gunluk nolucakk bende pazartesı sabahı tatıle gıdıroummm pazartesı oglennn denızde olucammzemuszemuszemuszemus bu sene deymesın keyfıme kımse gunluk kucuk ablamla beraber gıdıoruzzz ohhhhh ne cıcılerım varr gıyınıp gıyınıp gezıcemmmm
bı guzel de bronzlasıcammmm cıkıleta kız olup gelıcemzemuszemus geldıkten sonra da sacımı boyatzemuszemusıcam karamele araya da bı ıkı tane sarı atıcam opuyorumnanaktan
sonraa bı kac eksıgım var gunluk topuyorumnanaktantılle ılgılı yarın onları hallederım bugun hıc cıkasım yok :umursamaz: hava da cok sıcak zaten . . .

bazen kendımı cok sanslı hıssedıyorum gunlukk ınsan gercekten ıyı nıyetlı olunca fesat olmayınca Allah karsısına cok guzel ınsanlar cıkarıyo :asigim: dostlarımı dusundum gunluk 2 gundur mutsuzum uzgunum dıe benımle uzulduler resmen
sureklı ıyısın dımı dedılerr aradılar :asigim:İyiki varlar be gunluk

Bu arada gunluk dun O nunla msjlastık bılmıorum belkı sevgılıme kızdım belkı bu sadece bı nedendı ama O na msj attım o da bana attı saatlerce msjlastık havadan sudan
ona kopek gıbı asıkken nası msj beklıodum be gunluk delı gıbı heyecanla ama artık umrumda deıl aa bunu yazmıs dıorum msjlarını kestırıp atıorum ama o genede cvp attı
masumane bıseydı kotu bısey yapmadım ben yanı gunluk bı kez daha anladım ben onu yuregımde gercekten bıtırebılmısım bunu gormek benı mutlu ettı be gunlugum :asigim:

Allah ım herseyın hayırlısını nasıp etsın Herkesın gonlune gore versın be gunlugum
Malıbum gelmıs :asigim:kacırmısım ama dun ben de tatıle gıdıorum uzun zamandır gorusemedık onunla da gelsede bı opsem Malımı opuyorumnanaktan

Sevgili günlük;
ıki gündür teyzemlerdeydim.
Kuzswenmin oğlu bir yaşına girdi mevlüdüne katıldm.
Dün sabah bi baktım gözüm acıyor gözümü açar açmaz yaşlar boşaldı canım yandı çokmafoldumben
Daha öncede olmuştu mikrop kapmış gmzünm anladım hemen sağlık ocağına gittim sokağın başındaki ilaçları yazdırdım kullanmaya başladım ama acısı gitsede gözüm şişti bigözüm büyük diğeri küçücük şimdimafoldumben
Dün teyzemlerden dönerken kayık tipim görünmesin diye güneş gözlüğü taktım hiç de alışık değlilm gözlüğe kör gibi gittim yolarda :eek:lmaz:
Birde çok açıp kapamamyım diye bugün gözüme sargı bezi ile kapadım üstünede gözlüğümü taktım tam sürahi nine gibi oldum ya kaydirigubbakcemile3
ay ne gülüosam halime maymun oldum sevgilimle bugün çıkamamamda cabası:umursamaz:
Uf günlük geçsin gözüm yaa insan gözünün değerini acı çekmeden başına birşey gelmesen anlayamıyormuş kendimi eksik hissediyorum böyle.

Neysw günlüküm böyle işte yarına şişi insin nolur sefkilimi görcem beeen:Saruboceq:

Selam pembişimm zemuszemus

Bugün o kadar sıcak, o kadar sıcak ki süblimleşeceğim :sinifsinif:
Allah dışarıda çalışanlara yardım etsin :Saruboceq:

Vallahi elimi bile kaldırmak istemiyorum o kadar tembelim bugün.
Oturdum kös kös tv izliyorum, bol bol meyve yiyorum.
Başka türlü geçmez bugün :sinifsinif:

gunluk cok sıcak ya..ve bugun anca otrdum...
sabahtan dedemın evını temızledık...annecıgımle...tam ısler bıtmek uzereyken dedem geldı...ya bu sıcakta yapmayın dedım nıye yapıosunuz dedı...neyse bıttı cıktık...baktım dedem cuzdanı elıne aldı:jeyyar:albunu bıseyelr alırsın dedı..paraylamı yapıoz dede dedım..kaydirigubbakcemile3zaten her yapısta verır..neyse..geldım o parayıda kumbarama attım...bı kucuk altın alcaktım sımdı ıkı oldu...yokmu artırankaydirigubbakcemilebabamıda soyuyım barı ...

neyse eve geldım dus aldım.dedeme gtmeden bzıım evın gunluk ısını yapmıstık...
sonra dolapları toparladım...en son utu yaptım kardesımın hastanede kulancagı pıke ve nevresımelrı utuledım geberdım yakafamçokkarıştıpıstım yuzum kıpkırmızı oldu

gunluk ya ben sana dun uzuntuden sıcaktan ...dunku olayı anlatmamısım:1shok:
demekkı bak onemsememısım cıdden benım ıcın bıse ıfade etmemıs:uhm:
sana demıstım ya...benı ne beklıyo bılmıyorum ama ogrenıyım anlatcam demıstım ya...
dun o olay gerceklestı...ama yok gunlukcum ı_ıhh olmaz...bıkac krıter dısı seyler var...oyuzden olmaz...ama noldu bılıyomusun ben kendımı olctum ...benım ıcın cok ıyı oldu...ben 3 yıldr herkeze yok dıyorum...zaten ınsnaın hyatında bırı varken olur demesı olmaz da...1senedrde acların ıcınde kaldım...herkeze hayr dedım...ılk defa hıc bıse dıyemedım bırıne ...ılk baslarda yok olmaz demıstım ama aradakı ılla bı gors dedı..msn de gorstukama ıstedıgım gıbı dehıl...haber beklıyorum yuzyuze goruselım dedı...ama aradılarımda yok dıcem..herseyı n hayırlşıs..ama kendımı astım gunluk baktımkı ben gercekten ıyıyım artık yoluma donmusum...gercektende dondum...allah hayrlılarla karsılastrsın...:Saruboceq:

çiko naber:1hug:
özledinmi beni:jeyyar:valla inanmıycaksın ama bende seni özledim,çok yazmıyorum ama severim seni be çiko biliyosunzemuszemus
3 haftalık hasret sona erdi,dostlarıma kavuştum,ya bu ban yemenin en güzel yanı ne biliyomusun?nerden bilicen tabi laelaelaelaelaeben söylim:ne kadar sevildiğini anlıyosun:asigim:dostlarındaki değerini,hatta hiç beklemediğin belkide tanımadığın kişilerin sana hoş geldin demesi,özledik demesi seni çok mutlu yapabiliyo..dostluk çok güzel şey be:eek:bütün dostlarımı çok seviyorum,iyki varsınız kk dostlarım:a015:
tamam duygusala bağlamadım be güzüme çöp kaçtı:dilcikar:ben ciciler aldım kendime bu gün onları eklerim,yemek tarifleri eklerim,bildiğin gibi iştekaydirigubbakcemile2hadi çiko sende uslu dur:teselli:

günnüküüüüüüüüümmm
ben geldiiiiiiiiiiiimmm zemuszemus
ay nası güzeldi nası ketifliydi anlatamam
eşimi sirkeciye eniştemin yanına gönderdim ben sultanahmete kızların yanına gittim
sözde beraber gezecektik sözde ben yarım saat kızları görecektim ama neredeeee
sohbet o kadar tatlıydı ki tam üç saat sonra eşimin yanına döndüm
o bensiz gitmiş gezmiş ben yanına gittiğimde eve dönelim artık dedi sen kızları tercih ettin dedi kıskanmış acccuk sefkülüüüm :roflol:
eve gelirken misafirlerimizi de aldık geldik şimdi gitti misafirlerimiz bende attım kendimi buraya yerimseniben

X