Kadınlar Kulübü Günlük

Merhaba Günlük a.s. a.s.

Geçen kontrole diye yola çıktığımda direk amniyosenteze aldılar..Şükür acısız lakin korkuyla aman yarabbim hiç birşey hissetmediğim bir işlem için küçücüğe birşey olmasın diye ne dua ettim anlatamam..Ona ilk dediğim işleme başlamadan önce "Sıkı tutun Annecim" Akıllı maşallah dinliyor annesini ve sağlıkla atlattık :)Şimdi sıra sonuçlarımızda Perşembeye aldırdık malum 1 ay dediler ama 1 ay daha sabır ne bende ne eşimde ne ailemde kaldı..Şimdi hepimiz dua ediyoruz Rabbim yüzümüzü güldürsün:)

Ama çokta iyiyiz rahat rahat hareket ettik bugün yatmak çok zor günlük Allahım hiç birimizi yataklara mahkum etmesin ya bacaklarım tutmuyordu kalktığımda ama şükürki şimdi rahatız:Saruboceq:

Şimdide diyorumki tatlı bebişime"Hadi Annecim Sağlıklı Haberlerinle Gel":Saruboceq:Bütün tatlı teyzelerimizi öpüyoruz sizleri çok çok seviyoruz yanımızdasınız ,kalbimizde dualarınızı esirgemediniz ne desek az iyiki varsınız ,iyiki..Çok çok öperiz 3 kişi sizi "bi yakışıklı abimiz , bi küçücük birde ben" a.s. a.s. a.s.

son haftaya girdik, bu hafta sınavlarımı yapacağım, hfta sonuna kadar notlarımı gireceğim

hafta sonu gezimiz var gölcüğe, nasıl heyecanlılar bir görsen günlük

bense onlardan ayrılacağım için çok üzgünüm, 5 yılımı verdim onlara günlüğüm

dah dün gibi, minicik yüreklerine boncuk boncuk gözleriyle bakışlarına merhaba deyişimin, artık yuvadan uçma vakti geldi, çok özleyeceğim onları günlüğüm çok..

cok çalısmam lazım cookk günlük..
bugün bütün gün soru cözdüm,konu çalıstım.kafamçokkarıştı
haftasonu sınav var insallah iyi gecer.
bu son şansım,bu kez hayatımın dönüm noktasını oynuyorum.

bebegim insalllah ugur getirir bana.
bu sınavı veremezsem diger sınava minicik bir bebekle gitmek istemiyorum.
Allah ım ne olur yardım et bana.:Saruboceq:
burayı okuyan tüm arkadaslardan dilegim haftasonu benim icin,sınavımın iyi gecmesı icin dua etmeleri.:Saruboceq:

sınavdan başka hazırlıklarımız devam edıyor günlük.
cuma günü beşigimizi aldık.ama henüz kurulmadı.
eksiklerimiz yavaş yavaş tamamlandı gibi.
bu arada annem de biraz sustu.kaydirigubbakcemile3

kafam çok karısık.bu cumaya kontrolumuz var.
insalalh bir terslik cıkmaz.. doktorumuz ona göre yolculuga izin vericek.

simdilik durum böyle..
insalalh hersey yolunda gider.

:kahve:

Son düzenleme:
Bugün o kadar ders çalıştım ki artık beynim sulandı günlük... Şimdi de geldim KK'da vakit geçiriyorum. Ah birazdan çıkmak zorunda olmam ve derslerimin başına gidecek olmam çok kötü... Neyse herşey bu atama için... Katlanacağım mecbur...

sahte yüzlerle dolu ya her taraf, ben mi yeni farkina vardim
yoksa varmistim da, unutup avutmayami calistim kendimi bilmiyorum..
nerde gercek sevgi ya, arkadaslar bile artik birbirlerini sirtindan vuruyorlar..
neden bu kadar yüzsüz insanlar.. veya iki yüzlü ?
güyya iyiyim diye geciniyorlar ya, inanamiyorum..
iyiysen, bari yaptigin o "güyya" iyiligi anlatma..
hic kimseye güvenilmez, hepsi kaf daginda iki yüzlü bulduklarimin..
herkese laf atarken, o böyle kötü bu böyle insafsiz diye, ya sen nesin hic kendine baktin miki ????????

günlüğüm ben geldim yine canikom,
bugün aşkım bardağı taşıran son damlayı da kullandı ve beni inanılmaz çok üzdü, bakalım sonumuz ne olacak ... :a015:
gelde bu kafayla ders çalış şimdi oofff offff senağlama​

günlüküm ben çok yorgunum 1 saat önce çoookk uzaklardan geldim
sana her şeyi anlatcam ama yarın tamammı şimdi okadar yorgunumki gözlerim kapanıo mirmirmirmir
yarın görüşürüz benim canım günlükümm geldigimi haber etmek istedim sana
merak ettiğini biliyorum 4 gündür sana bişiler anlatmadım çünkü....

içim daralıyo günlük ya niye :çok üzgünüm:

2 gündür nefes alamıyorum sanki

yolunda gitmeyen çok şey var görmezden geliyorum senağlama

az biraz daha sabır sonra görücez :1closedeyes:

günnüküm yogunum ve yogun olmaktan cok memnunum...
bos bos oturdugum bir saat bile yok...
ya ders calisiyorum, ya okuldayim yada isteyim....
geri kalan zamanda (tabi kalirsa) uyuyorum...
ha bide aklima geldikce gün sayiyorum...
biliyorsun her sene oldugu gibi bu yazda izmirdeyim...
o konuyu merak ediyorsan sana söyle özetleyeyim...
icimdeki seni öldürdüm ve mezara verdim, basim sagolsun, canin sagolsun....

evet günlüküm geldim işte !!!
öyle güzel uyudumki hani derlerya başımı yastıgına koyar koymaz uyudum die vala öle oldu... başımı koydum ve mışıl mışıl bi uyku çok şükür..
şimdi gelelim ne yaptıgıma yaşadıgım şehirden bi hayli uzak bi yerdeydim 4 gündür!!!
çok eglendim ama bi okadarda çok yoruldum!!!
en çok yatagımı özledim gece oldukça ahh ahhh yatagımda olmak vardı dedim..
nese bissürü yer gezdim orda işsiz olmamda gelmedi aklıma biliyomusun!!
ama herkesin sevgilisi vardı ordada bi tek benim yok yaaa bide bi kız vardı onun yoktu...
biraz ozaman rahatladım gibi ama oda benden üç yaş küçük bulur yakında zaten!!
nese mayısın sonuda gelio bakalım bi işim olur belki ozaman bi çevrem ozamanda bi sevgilim olur belki ne dersin günlüküm olurmu olur dediğini duyuyorum yada öle demeni istiyorum be günlüküm!!!
şimdilik sana hoşçakal!!!
yarın yine gelicem tamammı canım benim gelişme olur inş...
sana güzel haberler yazarım iyi bak kendine!!!

Günlük bugün benim için çok önemli bir gün...

Hayatımla ilgili çok önemli adımlar atıyorum..

Bana şans dile olur mu..

Hayırlı olacak ise olsun bu iş...

günlüğüm uykum var, ayakta uyuyorum resmen, iki gecedir küçük prensim uyutmuyor beni, iştahı da hiç yok, ya süt içiyor ya da emiyor, süt karın doyurmadığı için sabaha kadar mızmızlanıp duruyor

ne pişereceğimi, ne yedireceğimi şaşırdım, annelik ne zor be günlüğüm...

Günlük az önce ne yaptım aldım çantamı çıktım kuleye galataya yani ohh şöyle bir manzara seyrettim kafamı dağıttım birde çay içtim kendime geldim biraz delikafadulden

sebepsiz gözyaşı
dökmek istedi yine güzlerim
neden diye soramadım
yaşamak isteyipte yaşayamadıklarına ağlıyor güzlerim
yeter artık diyemedim
beliki çok çok sıkılmışyüreyğim
beliki ağlamak istemiş güzlerim
isyanmı bu yoksa bir haykırışmı
anlam veremedim
yüreğimi dinliyor artık güzlerim
anladımki ağlayan onlar değil
mutluluğa hasret yüreğim

günlük ben bugün diyete başladımdı:)
öğlene kadar iyi gitti.
öğlen çok sinirliydim neden bilmem:)
bende dedimki kendime,sakin ol al bi tane halley ye:KK43:
sonra bi tane daha.bi tane daha derken..
10 lu pakette 4 tane kalmış.
ben normalde bu kadar yemem.
galiba diyet yan etki yaptı bana.
gözüm döndü:)
yarın yine başlicam,bu sefer kesin..
bak görürsün..

Günlük..

İnsanoğlu Niye Bu Kadar Nankör..?

Niye İyilikleri Hiç Görmezler..?!

Bıktım Çok üzgünüm çoook

günnükk Şeniz
2 sınawım wardı bugün ikiside ii geçtii alkisalkisalkis alkisalkisalkis
geriye kaldııı iki sınaw..
sonra tatil..
yorgunum cok.. :nazar:
yapmak istediğim cok sey var yazın umarım hepsini yaparım mirmirmirmir
hadi öptüm canım... Şeniz Şeniz

yarın iki sunumum var günnük hiç havam da da değilim yani bilemiyorum bakalım nasıl sunacağım maymun etmem umarım konuyu:nazar:

selam sekerımm
hemen haberlere gırısımm.
askıtomla aramız superr hersey eskıye dondu bırazcık naz aklını basına getırdı-tatlicadiarzu-

dun sacımı kestaneye boyattım herkes cok begendı askım galıba sarılı daha cok sewıodu
ne ıyı dedı ne kotukaydirigubbakcemile yazında onun ıstedıgı gıbı yaparım
okullar bı kapansında okul demısken daha fınaller warya offf off bu donem ııce saldım bakalım nasıl gecıcek cok calısmam lazım cok wızelerım yuksek onlara guwenıp yatıorum aksama kadar:1no2:kendımı toplamalıyım hemen:mymeka: fakat we lakınnn sımdık bunları
dusunemem hafta sonu teyzemın oglunun sunnetı warr ııce oynayıp kurtları dokıcem laf aramızda askım duymasın amaann:sm_cool: cuma gununden gıdıoruz golcuge askımı 2 3 gun goremıcem kesın tartısıcaz huysuzlascak yok cok oynama cok bırı bakarsa hemen sole ws. neyseeem ben onun gonlunu almasını bılırıımm:jeyyar:

bugunde okula geldı benımle ohh gıdene kadar kucısınde uyudumm cıkısta gezdık bıraz gunes gozlugu aldııımm onunda medıkale ugraması gerekıodu.pazar gunu mac oynarken arkadası burnuna tekmemı ne atmıs sısmıs yamulmus morarmıs senağlamadoktorda burnuna takması ıcın bı sey wermıs alcı gıbı.onu aldık ıste.

ole ıstee sımdılık ben kacıorum kucuk kadınları ızlıcemm daha ıı haberlerle gorusmek uzeree askıtomu cok sevıyorummmmmmmmmm:asigim:

X