Kadınlar Kulübü Günlük

evlendiğimiden beri,
"ben araba sürmeyi sevmiyorum" vs diyip araba almayan kocacım,
az önce beni arayıp metalik gri mi yoksa mavi mi olsun dedi..
çok şaşırdım günlğüm yaa..

sadece ben istiyorum,
kızımla daha rahat ederim diye hem de..
süpriz yaptı bize..

bi de bana sormaz mı nasıl da gönlümü aldı..

günlük ben çok seviyorum bu adamı..
ne olursun ona layık bir eş olabileyim ..

delikafadulden günlük, süpriz yapacağım eniştene... sürprizimi beğenir inşallah...
çok özledim günlüğüm. yokluğunda iyice kıymetini anladım:asigim: . o da anlamıştır umarım.

Selam günlüğüm ne zamandır yazmıyordum sana bugün 1 mayıs benim için çok anlamlı bir gün
bugün KKne üye oluşumun ikinci yıldönümü nasılda çabuk geçti bu iki yıl anlamadım

daha dün gibi ürkek ürkek ilk merhaba mesajımı yazışım uzun yıllardır PC başında olmama rağmen sadece internette merak ettiğim şeyleri araştırmadan ve maillerime bakmaktan öteye gitmeyen internet kullanılıcığım birgün araştırdığım konuyu KK kulübünde bulmamla değişti hiç düşünmeden KKne üye oldum iyikide olmuşum diyorum
şimdi PCnin başından kalkamıyorum bu yüzden kaç kez yemek yaktım söylemeye utanıyorum günlük

tabiki burayı böylesine vazgeçilmez kılan birbirinden renkli kişiliklere sahip çok sevdiğim KK üyeleri
hepsinin ayrı yönlerini seviyorum kiminin güzel kalbine, kiminin duygusallığına, kiminin çocuksuluğun, kiminin gırgır kişiliğine , kiminin dürüstlüğüne hatta kiminin hırçınlığına hayranım

burada herkesten farklı bir tad alıyorum

birgün burada o kadar dolup yıldımki burayı temelli terketmeğe karar verdim

günlerce ilk defa KK nü uzaktan izledim beni seven kardeşlerimin benimle ilgili yazdıklarını okudukça ağlıyordum
:çok üzgünüm:

sonra benim için özel olan bir dost bana

sen savaşma kaç dedi o anda aklım başıma geldi ve KKne geri döndüm o dosta benim aklımı başıma getirdiği için çok teşekkür ediyorum nefes alıp verdiğim süre içinde burada sevdiklerimle birlikte olmak istiyorum onları çok seviyoruuum günlük çoookŞeniz

Son düzenleme:
selam günlük.....
aslında bu ay dogum kontrol hapı kullandım
kist olmasın diye umut yok gibi
ama yinede belki hamiş olmuşumdur diye umut ediyorum
olmaz olmaz ama ya olursa günlük ya olursa
inşallah olur

yine kazanamadı inanamıyorum.. barajı bile geçememiş ya offf.. istifa etmiş gelicem diyor.. hafta içi burada olacakmış ..
ben ne diyeyim ne yapayım bilmiyorum ama bu dönemde benden ona destek yok haberi olsun..! gelince kendine de söylicem zaten.. kendin yaptın yaptın dicem.. askerlikle karşıma çıkarsa herkes kendi yoluna..
artık yeter..!!

Çok güzel yağmur başladı günlüğümm, şuan aşkımla dışarda yürüyor olsak keşke ve ıslansak yağmura aldırmadan yürüsek ve ıslansakkk... :asigim:
Az kaldı günlüğümmm Çok azkaldııı .........:nazar:

keşke elimde bir sihirli değneğim olsa.. yetişsem sıkışana anında.. uzaktayım yetişemıyorum. yakında olsamda buyulu sopam yok ki..
değemem ki...

sıkılıyorum günlüğüm ya.. 2009u pek sevmedım.. allahım daha beterınden saklasın ama.

annemi ağlarken görmek istemiyorum..

kardeşlerimin eski hallerini özlüyorum..

babamın üzülmesini isemiyorum..

neşeli evimizi çok özledim..

acayıp moarlım bozuk gunluk hemde cok..bıde annem bu sınırın ustune mısafr kabul ettı bravo yanı ya bravo..

dun kuran okuması yaptık ...kardesım hasta olduya..kurabn kestık bıde okumayapalım dedık..
odamdan bılezıgımı calmıslar ..yuh bu ınsanlara ya yuh..50gram kalın bılezıgımı caldılar..ya gıdenemı yanıyım yapan ınsanamı bılmıyorum..dun ısım bıtınce hazırlandım ...bıleıgımımı taksam yoksa bıde kucuk altın dızdırmıstım gun paralarımla onumu taksam dıye kararsız kaldım.bıleklıgımı taktım..bılezıgım aynalı dolabımın altında takı toka cekmemcem var oece dutuyodu..sac bantlarım falanda var pek gozukuyo gozukmuyo arası ıste..
kımse grmez dıye dusundum..aslında eve bırı gelcegı zaman ılla toparlarım..
neyse hrkez geldı..ev kalabalık oldu..teyzzemın gelını cocuk uyutucaktı..benım odamda ıstemedım buyuk oda bos orda uyut dedım gttı orda uyuttu.
sonra bvenım odan yanında bı kucuk oda var bıde salon var ucu ıc ıce hepsı doldu..benım odayada ..bı komsumuz kesınlıkel o yapmıs olamaz yanı kesınlıkle..kucuk tteyzem oturdular..buyuk teyzemın kızı gelını falanda bıkac komsu bız holde kaldık..gelenler olunca yıne dedımkı teyzemın kızına sız en ıyısı teyzemın yanına gıdın dedım ben buradn mutfaga gecereım rahat olur dedım..gttıler..teyzem obur teyzemın kızı gelını bıde komsımuz benım odada oturdular...
ya ınanmıyorum..bugun baktım nbılezık yok...odam suan hırsız gırmıs gıbı canamsırlarımı bıle salllayıp baktım..yooook..
gıttım carsıya butun kuyumcuları gezdım...kucuk bıyer 15 tane falan kuyumcu gezdım..numara verdım...
dedıler burda calıan buraya bzamz ızmıte haber ver dedıler..orayada kuyumcular dernegınden haber vercekler..
sonra gttım o sıllık teyzemın kzıına zaten kendısını hıc sevmıyorum..yoktu ayakkabıcıda calısıyo...
lavobaya gtmıs...dolandık gttık yıne dısarı cagardım ..cok moralım bozuk dun bılezıgım calınmıs ddedım..cok sınırlıyım tıtrıyorum dedım..aaa maa yaptı..ama hıc ıandırıcı gelmedı..
o sıradad arkadasım aradı gelıyoekle dedım..onla bıyere gıdıyoruz bulucam o kısıyı sımdı dedım...
kımden suphelenıyım bı sız vardınız acaba yıgıtmı oynadı falan dedım ama cocuk bı yasında hep uyudu zaten baska odada..
ya bılezıkte degılım tamam dunya para az degıl ..ve orda o bılezıkte benım staj paramla aldıgım bılezıgım dedemın aldıgı bılezık babamın emeklı olunca aldıgı bılezık vardı hepsını bozdurup kalın bılezık almıstım..hatıraydı o bana..sana noluyo ya sana noluyo..terbbıyesız kımı evınden ne alıyosun..gıderkende zaten bızden cok acelesı vardı hadı gıdelım hadı gıdelım...
zaten hıc sevmıyorum kendısını..
nısanlandı nısan aksamı cocuhun ustunden altınları aldılar zorla..nısanı attı zorla verdıler bılezıklerı...
mılletle cıkıyo..paralarını yıyo daha ne olsun ıste..
allah yuzunu guldurmesın..kıskanc..dun kardesımın bılezıklerıne ac gozlu gıbı bakıyodu..
benımde koluma bakıyodu ılk defa gordu bıleklıgımı...cok borcları var seytna yuydu ıste..
allah bole kotulerden korusun..mılletın yuzunden ınsan kendınede bıse alamıyo..yazık ya yazık teyzemın kızı...utanıyorum ya utanıyorum...bana aılem yıne alır yanı ...olan altın olsun ama onun yaptıgı ne yanı..hala konduramıyorum ama yok bılezık koca bılezık yok...

bir alzheimer hastasıyla yaşamak ne kadar zor ya bazen kafayı yiyecek gibi oluyorum
sınırlarımı fazlasıyla zorluyor sabır sabır gene sabır allahım sen bana kuvvet ver
çok bunaldım ama yapacak bişey yok buda geçecek napalım kader hayat bu.........

günlük bu gün boncuhh evlendihihoyyythihoyyythihoyyyt
kankim dostum bitanecim evlendi bu gün:lepi:
Mutlulukların en güzeli sezoyla senin olsun boncuhh:nazar:
artık evli bir kadınsın heee:jeyyar:
Akşam aradı beni nasıl mutlu oldum anlatamam günlük:1rolleyes:
Sesi öyle neşeli öyle güzel geliyordu ki mutluluğu sesinden belliydi kankişiminhihoyyyt
Teşekkürler KK bana bu kadar güzel arkadaşlıklar sunduğun içina.s.
Herkesi çok seviyorumŞeniz

ortalık çok kötü durumda güllük. annemle babam harap vaziyetteler.akıl almayacak hadiseler yaşanıyor ve ben bunlardan kmlerce uzakta bihaberim. halbuki annemle babamın yanında olup onlara destek olmalıydım... hep kendi kaçaklığım yüzüden terk ettim yaşadığım yeri, ailemi.. nefret ediyorum kaçaklığıma sebebiyet veren her şeyden ve herkesten! kendimden!
en büyük korkum babamın tekrar kriz geçirmesi. ikinci defa kurtuması çok zor demişti doktor güllük. babamı bir defa daha yoğun bakımda uyanacak mı uyanmayacak mı diye bekleyemem, kalbim kaldıramaz...
Allahın cezası feysbuktan baktık bu akşam kuzenimin hesabından da yine hatırladım o lanet olası zamanları.. gittim gittim döndüm 3 yıl öncesine.anneme çok kırgınım bu yüzden ama o annemdir geçer belki günün birinde. ama öteki iki insanın katkılarını ömrüm boyu unutamam.. yine de bir şey demiyorum Allah gönüllerine göre versin; bir daha da yüz yüze getimesin beni. tek duam unutabilmek. yüzüme baktığında okuyormuş gibi hissedip içten içe ağlamak harab ediyor çünkü artık....

Günlük Kıs..
Ben Var Gebermek..Pertim çıktı valla ya kafamçokkarıştı
6 Saat durmadan ordan oraya gezilirmi pes..
Arkadaşlar sağolsun kafamı dağıtayım derken beni komple dağıttılar :roflol:
Ama herşeye değdi..Yemekler,Kahveler,Atılan Kahkahalar..
Ben Daha Çocukken Çok İyi Seçimler Yapmışım Günlük..
O Saf Halimizle Öyle Dostluklar Kurmuşuzki.. :asigim:
Birimiz Şehirdışında Olsa Bile Telle Bize Katılıp Yanımızdaymış Gibi Hissettirebiliyo :1hug:

Ben Gideyimde Azcık Anneme Naz Yapim Bari delikafadulden

günlüküm yine ben hihoyyyt

bugün anneciim hasta ama :KK43:(
yarın evde durup evi toparlıycam yemek yapcm...
hep planlarm alt üst oluyo...bi yere gtmek için plan yapsam bişe çıkıyo...annem iiyi olsun da bişe istemiyorum gerçi :KK43:(

günlük nehaber ben hep aynıyım değişen bişey yok ama değişmeli artık .
dayanacak ğücüm kalmadı.nereye kadar kontrolü davranmaya çalışırım bilmiyorum.
neyaparsam yapayım ben kötö olamıyorum be günlük ama bu iyiliğim bana hiç bir şey
kazandırmadı.hep kayb eden ben oldum .günlerce hastalanan çocuklarıyla ilgilenmeyen
bizi görmeyen 24 saat pcnin başında okey oynan daha 3yaşında küçücük oğlumu.
gezdirecem değip akşama kadar kahveye götören adama hala yemek yermisin diye
soruyorum .gömleklerini ütülüyorum.salağım ben gerçekten salağım adam olmam ben.
kavga bile edemiyorum.çocuklar etkilenmesin diye herşey yolundaymış gibi davranmaktan
bıktım.sbs.ye az kaldı çocuk etkilenmesin.adam çocuğunun kaça gitiğini bile bilmiyo.
herşeyle tekbaşıma uğraşmaktan yoruldum.ailem kardeşlerimde olmasa ben çoktan kafayı
yemiştim.bu adamla.artık ailemede yük olmak istemiyorum.herşeyime koşturuyorlar.harçlığımı.veriyolar çocukların dersleriyle ilgileniyolar.ama nereye kadar.
bi iş bulmam lazım annemden para almaktan çok utanıyorum.inşallah yaptığım işleri
satmayı beceririmde bu ay bari annemden amayım.pazarlama kabiliyetimde hiç yok.
bizimle ilgilenmeyen adam şimdi hasta kendisi ilgi istiyo.
hiç umrumda değil ooohhh iyi oldu sabaha kadar inler durur artık.bide duygu sümürüsü yapar. kinsebenle ilgilenmiyo der. öööfff ya ben gidip şuna bi ıhlamur kaynatim bari.neyapim kütü olamıyorum.ben kavgacı cadı huysuz biri olmayı isterdim.:teselli::mymeka:

Günnüküm naber :1hug:
Daha önce hiç bu kadar iyi olmaya çalıştığımı hatırlamıyorum.
O kadar zorluyorumki kendimi dişlerimi sıkmaktan başım ağrıyo
Bazen görmemek duymamak hissetmemek istiyorum.

Her şeye duygulanmayan hislenmeyen bir kalp zırt pırt ağlamayan bir çift göz ve de irade istiyorum allahım nolur

günlükcüm sabah test yaptım
ama cıkk yine negatif cıktı yaa arkadaslar güvenme okadar teste biraz daha bekle diyorlar
bakalım regl de gelecekse gelsin artık yaa
gecen ay da gecikmisti
artık korkmaya basladım yumurtlama problemimmi var diye
tedaviye baslamam gerekecek ozaman
ben zaten hep cok korkmustum kendimi bildim bileli genc kızken bile
hep ya cocugum olmazsa diye
allahım basımamı gelecek yoksa :KK43:(((
sen bana bi evlat ver rabbim nolur
benimde kucagıma bi bebek ver :KK43:(
isteyen herkesin kucagını bos bırakma allahım
yarında büyük gün annecim geliyo
gelsin artık sanki hayatımı ona baglamıs gibiyim o gelince yeni bi sayfa acılacak
sıkıntılarım birazda olsa gececek sanki
bilmiyorum ya günlük be bilmiyorum............

Sevgili Günlük
Saat sabahın 4 üne geliyoo ama ben uyuyamıyorummm
İçim huzursuz herşey belirsiz hayatımda
Üzgünüm kırgınım
Sitem bile edemiyorum çok yoruldum çokkkkkk
İstediğim huzur ve mutluluk inan başka bişey istemiyorum
Neden hep üzülen benim neden beni anlamıyooo neden dinlemiyo bile çok kırdı çok üzdü.
Ne yapacağımı bilmiyorum şaşkınım kararsızım güçsüzüm
Sınavlarım yaklaştı ders çalışmam lazım ama içim huzursuzken kafam karışıkken çalışamam anlamıyorum çalışsam bile zaten
Baharıma kar yağdırdı ne huzur veriyo ne de çekip gidiyoo
Geri dönülmez yoldayım sanki hiç bi çıkış yolu bulamıyorum.:1no2:
Allahım yardım et bana sana sığındım :Saruboceq:

he günlük dün oğlumun doum günüydü o yüzden kk yı ihmal ettm azcıkkk
bugün acısını çıkaracam:)))
allahım şükürler olsun yavrumu verdin bana oğlumu çok seviyorum
ıYıKı DOĞDUN KUŞUMMMM

Annemle babam bursaya gittiler biraz önce dayımlarla
ben gitmedim babannem le kaldım ona birinini bakması gerekiyordu
bugün erken kalktım oysa gece geç yatmıştım ama doktora gideceğim diye
erken uyandım.dışarıda yağmur var bugünde hava kapalı.şöyle güneşli olsaydı da
gezip dolaşsaydım biraz.belki yarın güzel olur hava bellimi olur.içimde o kadar çok şey varki
söz olup dışarı çıkmak için can atan.ama ben yazmıyor ve söylemiyorum onları kimselere
hapis kalsınlar yüreğimde bir müddet daha belki bir gün olur özgür bırakırım onları
her ne olursa olsun hayat yaşamaya değer be günlüğüm.umudum hala var ne olursa olsun
bekliyorum güzel günlerin gelmesini biraz daha sabır gerek sanırım ha gayret yüreğim
az daha dayan bunlarda geçer.............

gunlukcum gunaydın..
gece cok gec yattım odamı topladım hırsız gırmsı gıbıydı ama yok bılezık yok ıste..nefret edıyorum ondan...nasıl yapabıldı bılmıyorum...bakalım ne gostercek zaman...allahından bulsun..
sımdı hazırlandım toplasıp kahvaltıya gıdıcez guzel bıyere guzel bı gun olsun barı..bol bol su ıcecem bılezıgın ustune...,,,
herkeze ıyı hafta sonları olsun

X