Kadınlar Kulübü Günlük

Sevgili günlük,yarınımın dünlerimden farklı olması için elimden geleni yapacağım.. Buna karar verdim yerimseniben Yarın benim için çok farklı bir gün olacak..Şans dile bana yerimseniben

slm gunlukkk
nasılsın ozledım senii... sen ozledınmmı benı..
ole cok oldukı sana yazmayalı..ama ep okudum burayı
gunıcene cok uzuldum yasadıklarını anaybılıyorum allah yardım edıcek gecıcek dıyorum
jullıette (dogru yazamadım galba)uzuldum geldı bebıs derken gtmıs ama veren allah yıne verır hahırlısı olsun zamanı vardır..

bana gelınce gunlukcum bılgısayrın gafletıne ugradım
en son gecen cuma aksamı burdaydım kızlarla konustum sonra kayboldum...o gece yataga yattım kendımı cok yalnız hıssetım hersey fılm serıdı gıbı gozumun onunden gectı sankı...ole aagladımkı sorma
aslında sozum vardı kendıme arkadaslarıma...ama tutamadım ıste...onun ıcın aglamadım hersey ıvcın agladım ...belkı sebepsız belkı sebplı....belkı ıcıme attım ve bosaldım bılmıyorum...cumartesı gunu kardesım ve esıyle gezdık butun gun alısverıs merkezlerını um anılrımın oldugu yerelrden gectık...cok bırıktım yıne aksam geldım dedım kızlarla bıraz konusıyım acılırım olmadı net yoktu..
gece yattım yıne agla agla halak oldum.sankı agladıkca kendımı ıyı hıssettım
pazar gunu evdeydım kk yok daha kotu oldum...butun n gozleım doluydu...pazartesı kalktım gozum hafıf sıs acıyo ...allah dedım aglamaktan gtt goz...ogun teyzemler vardı ...guzel gectı..salı kalkarım ne gorıyım..bıse goremedım:))goz kapalı arpacık cıkmıs...doktora gttım ruzgardan yada makyajdan mıkrop kapmı dedı sen ole san aglamaktan dedım ıcımden..anca bugun ıyı oldu gozum ılaca devam edıyorum..ay salı gnu cok kotuydu ya resmemn hastydım ates agrı mahvoldum..agladıgıma aglıcama pısman oldum valla...ama ogozlede ahladım baska bı sebepten dolayı...off gunluk ya..valla senden ıyısı yokk..gercı sende burda kesın psıkolojık bozuluyosundur emınım...
neyse gunlukcum kk ya kavustum ya ooooohhhhh beeee...valla cok zor gectı gunler...cok ozledım senı kızları acba neler yaptılar neler degıstı dedım..
tabı baya yol alınmıs yetısemıcem galıba...
bugun topıkları gezındım yarında yokum arkadasarla gunumuz var lıseden arkadaslarımla gızel bı gun gecırcez ısallah...11senelık guzel bı arkadaslıgımız var gunlukcum...
aslında ben cok sanslıyım..allahıma hersey adına tesekkur edıyorum bınlrce sukurer olsun....
bıde gunum geldı ama o gelmedı gunlukcum nedenkı yaaa..gelır ama dımı...bıkac gun aksar herhalde..
ıste bole gunlukcum...
arkadasım onu gormus arabanın arkasındakı yazı duruyo dedı benım ıcın yazdıgı...aslında soktu onu ama ızı cok bellı yazı duruyo gıbı...cok garıp hersey konusmucam sadece zaman bırakıp dua edıp beklıyom gunlukcum....hersey cok uhaf zamanla ogrenıcez nasılsa...hadı ben kacıyım gunlukcum cok optum senı allah benı sızden ayırmasınnnnn

:nazar:Selam günlüğüm,

Bugün çok neşeli uyandım aslında, içimde koca bir umut nedensiz...
Sonra annemle konuştuk...
Erkek arkadaşımla ilgili konuştuk...
Ben onu çok ama çok iyi anlıyorum...
Başından beri de onun gibi düşünüyorum her şeyi...
Ama bazen düşündüklerin ve yaptıkların birbirine uymuyor işte...
Düşünüyorum şimdi, nasıl geri döndürebilirim bazı şeyleri diye...
Nasıl düzelteceğim aslında istemeden yaptığım hataları ?

İyi oluyor böyle bazen günlüğüm.
Aklımı başıma almam için bazen böyle şeylere ihtiyacım oluyor.
Zormuş büyümek günlüğüm, günden güne anlıyorum bunu.
Daha şimdiden anne-erkek arkadaş-müstakbel kayınvalide üçgenine girdim bile

Herkesi memnun etmek için dört dönüyorum, ama kimse memnun olmuyor malesef...

Zor işler zor...
Allah yardımcım olsun :Saruboceq:

Hadi ben kaçtım yeter bu kadar :eek:

selam gunlugum...
bu da gelir bu da gecer demistim ya geciyor elbet yavas yavas.. yarin nikah olcakti iptal olmasaydi abimi nasil toplicaz yarin bilmiyorum.. bi de bizimkiler daraltiyo iyice beni.. ev ustume ustume geliyo basiyo artik iyicene.
hasta da oldum zaten cok feci.. bu sogukta kizkulesinin seyrine dalip onceki gun kar elime yagsin diye sogukta kar altinda tingir mingir yurursen olacagi bu tabiki..

tezimde sona yaklasiyorum cok mutluyum.. sanirim 20 deneyim felan kaldi cok degil hemencecik biter.
yarin uds var tabi bi de.. kafami kaldiramiyorum ama.. neyse hayirlisi ya napalim..
bir de bana anlatamadigi icin soylediklerime bu kadar alindigi icin arkadasima gucendim.. aslinda gucenmeye de hakkim yok belki ama acikcasi gucendim.. bir daha o adam hakkinda iyi kotu tek bi yorum yapmicam.. kendi bilir..

günnükçüm ya sonunda hastalandım, ama bütün gün can çekiştim resmen
bi sürü işim vardı, çıkmak zorunda kaldım evden ama kızılayın ortasında fenalaştım ağrıdan, atladım bi taksiye eve döndüm. ağrım geçince gerisin geri çıktım işlerimi halletmek için. hallettim hepsini, eve dönmek için otobüse bindim, bu sefer otobüste fenalaştım, ayaktayım, ruhumu teslim ediyorum nerdeyse, öküz insanların biri bile kalkıp yer vermedi, ben de basamaklara çöküverdim... neyse eve geldim yemek yedim uzandım iyiyim şimdi. ama çok kızdım otobüstekilere... birisi bile mi yer vermez ya, ben de ölsem istemem yer, yere otururum daha iyi. nese günnüüğüm öle işte... pazartesi doktora gidicem, inşallah bu düzensizliğe ve aşırı ağrıya bi çözüm bulurlar. işe girsem her ay hastalığımın ilk günü izin almam gerekir, o halde işe gitmem mümkün olmaz, e kimse de istemez öle eleman doğal olarak mirmirmirmir

merhaba canim gunluk
senden baska icimi dokebilcigim kimsem yok ....
esin var diyorsun hayir gunluk hayir bazi seyleri insan esiyle bile paylasamiyor...
kendi icimde yapayanlizim ....senağlamasenağlama
depresyonami girdim ben gunluk ...
cok mutsuzum cok bir insan dogustan sansiz mi dogar...
ben dogustan ozurluyum be gunluk.....
isyanim hic bitmiyor....
sorunlardan kactik kactik mutlu olduk sandik yok be gunluk yok son nefesime kadar isyanim var...
ne anam ne babam hicbirseyim yok benimsenağlamasenağlama
neden beni buluyor hersey neden......
cok yanlizim cokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
bagiriyorum duyan yok
konusuyorum anlayan yok
susuyorum susuyorum ......
icime atiyorum biktim artik biktim yasamak istemiyorum....
hersey bir ruya olsun allahim ne olur bir ruya....
hergun hergun hayatimla ilgili birseyler ogrenmekten biktim......

slm günlüküm, farkındayım uzun zamandır yazmadım sana.
yazamıyorum günlük, yazdıkça üstünü örttüğüm ne varsa açığa çıkmaya başlıyor ve canım iyice sıkılıyor. yazdıklarımı bir seferde siliyorum sonrasında...

irili ufaklı bir sürü sıkıntı var, hep daha kötülerini düşünüp teselli ediyorum kendimi.
Allah beterinden korusun yine de.
ama görsen; kendime polyanna demeyeceğim artık, polyanna'ya bambusi diyeceğim, o derece iyimserim artık, düşün...

................................................

:nazar: nolur kızma günlüğüm, yazdım, yine sildim. rahatladım ama, sağolasın:1hug:.
en kısa zamanda benim kalemi alıp günlük yazmam lazım. yoksa seninle psikolog anılarımı paylaşmaya başlamaktan korkuyorum.

hadi kal sağlıcakla...

son direnis dedim sen ise icimdeki bütün direnisleri yok etmek icin elinden geleni yaptin...
ve basardin teker teker kaybediyorum bütün parcalarimi...

Pembe sayfalı, kalpli günlüğüm;

Sana ilk kez yazıyorum ve iğrenç bir pazar gününe denk geldin, kusuruma bakma cicim mirmirmirmir .. Bugün canım çok sıkılıyor, hiçbir şey yapasım yok, ders çalışmalıyım ama içimden hiç gelmiyor, malum çok tecrübem var da bu konuda, hava güzel, kasvetli, kapalı.. Neden diyeceksin çünkü hava güneşli olunca ders daha bi çalışılmıyor da(!!!) sırnaşık şey Stresli, sıkıntılı günlerim geçecek biliyorum, ben ve sevdigim, mutlu bir hayat yasayacaz, ve bunun icin her gun dua ediyorum. Allah'ım sen kem gözlerden koru:nazar::nazar::nazar:, gözü olanı sen bırak ben oyarım :mymeka:

Neyse canımcım, bugünlük yeter, ziyaretin kısası makbuldür.. Görüşürüz pembişim..:içelim:

Son düzenleme:
günlük 51 den 48 e düşmüşüm yaaaasenağlama
ben kilo almaya çalışıyorum dahada zayıflamışım
offf şu stresimden sıkıntımdan bir çıkabilsem yazda geliyo acil kilo almam lazım
morelmanım bozuldu offfffsenağlama

sabah eşim bana,.''ya anlamadım sen mi bebeksin,karnında ki mi bebek?'' dedi... küstüm bu lafına..

küsüm hala...

kızgınımda..

Günlüğümm :çok üzgünüm:
Bugün babişkom bana yağmurda çiçek toplamış, hiç de üşenmemiş. :asigim:
Allah onu başımızdan eksik etmesin, her zaman beni mutlu etmek için çaba gösteriyor canım babam :asigim:
Ama çok sıkıntıda günlüğüm, bir sürü borcu var, masraflar var, gelirler giderleri karşılamıyor malesef :çok üzgünüm:
Babamın emekli maaşından başka tek geliri dükkan kiramızdı,
Malesef kiracı çıkmış ve dükkanda bir ton masraf olmuş...
Babam dükkanı satmak istiyor, ama sen de bilirsin ki satmak istersen alıcı çıkmaz :çok üzgünüm:

Bir yandan benim masraflarım var, babacığım zorlanmasın diye kredimi harcıyorum.
Oysa babama söz vermiştim kredimi harcamayacağım, euro yapıp bankaya yatıracağım diye :çok üzgünüm:
Ama ne yapayım günlüğüm sen söyle ?
Ona, verdiğin para bana yetmiyor babacım, biraz daha verir misin diyemem ki, o bana kendileri için ayırdıkları parayı verirken.
Çoğu zaman cebimde para yokken bile babacım benim param var diyorum
Nereden var diyor, öğrenci evimde diyorum, bütün paramı taşımıyorum yanımda, çalınır falan Allah korusun diyorum.
Ne yapsın garibim, inanıyor o da :çok üzgünüm:

Hayat çok zor günlüğüm...
Bir sürü ihtiyacım oluyor, almak istediğim bir ton şey oluyor.
Aldığım en ufak bir şey bile beni aylarca etkileyebiliyor.
Bu günler de geçecek değil mi günlüğüm ?
Geçecek biliyorum...
Hayırlısı olacak yine biliyorum, bu zor günler geçecek...
Rabbim paradan başka dert vermesin inşallah :Saruboceq:

Son düzenleme:
Günlüğüm dertliyim yine dertliiiiiiiiiii................

Ben niye güvenemiyorum kimseye, niyeeeeee... Sanırım daha fazla dayanamıycam ben senağlama

günnüğüm çedeneye söylermisin, eminim evlendiğimde ve hamile olduğumda benim müstakbel kocacım da dicek bunu, erkekler anlamıyo... ama takmasın kafasına, küssün, hakkı sonuna kadar ama kavga etmesinler sakın. kocasının da kulağına fısılda bi şekilde günnüğüm gitsin çabuk çedeneden özür dilesin kaydirigubbakcemile

sevgili günnük sana neredeyse 8 aydır hiç bişi yazmadım.

şimdi mesajları aratırken sana rastladım.

accık bişiler yazıyım dedim.şimdi günnük eşiim evde yok bir haftadır.

çok sıkıcı bir hafta geçirdim.kendimi çok yanlız hissetim.iyiki kk var dedim.

biliyorsun birde şeker bir oğlum var(2,5 yaşında).ama beni çok üzdü.

1 ay önce poposu pişik olmuştu.kkasını yapmamıştı acıdığından.hala bu korkusunu yenemedii.

1 aydır beni çok üzüyor.kakası geliyor ama sıkıyor yapmıyor.öyle oluncada karnında sancısı oluyor.

dün dayanamadım ve çıldırdım sonunda.ne yapacağımı bilemiyorum ben.çok sinirleri yıprandı.

psikolojimi çok etkiledi bu benim.bin bir güçlükle kakasını yapıyor çığlık ata ata ama kabız değil çünkü

kakasını yapmadığından bende oana şurup veriyomki kakası sertleşip daha çok canını yakmasın..

eşim yrın geliyor alahın izniyle.hadi görüşürüz byyyy

günlükçüm...

kocamla herşey çok güzel gidiyor hatta kayınvalidemle daha güzel gidiyor..:)

annem ne söylesem benmi destekçim. biliyorsun biz nikahı yaptık ama düğünü haziranda yapıcaz. ben düğünde iki tane gelinlik giymek istiyorum dediğimde kocacım istersen 3 tane giy dedi kayınvalidem akşam oturmaya geldi düğüne az kaldı neler yapalım dedi bende gelinlik düşüncemi söyledim çok sevindi iyi olur kızım iki tane diktirelim dedi..:))
her istediğime düşündüğüme anında olur diyen bir ailem var.
şuan benim ailemin evinde kalıyoruz nikahlı kocacımla beraber uyuyooruz sarmaşdolaş haziranda ev tutup düğün yapıpı geçicez evimize ama ben çalışıyoorum kocişim hafta içi yine annemlerde kalırız sen evde yorulma dedi:)) ideal erkeğim benim.
yarın sabah işe gidicem. iki gün tatil iyiydi.uyuduk bol bol...
ben işe giderken kocacım uyuyor olacak. yine gözünün ucuyla ne giydiğime bakıcak gözleri kapalı şekilde işe bırakayım istersen diyicek:) ben de uyu kocacım diicem zaten işle evimizin arası 2dk bile değil ki:))
umarım bu büyü bozuılmaz ne taze kocacım ne de ailesi hiç değişmesin hayatımız hep böyle sürüp gitsin:)

Günlüğüm..

Dedem Artık Yatağa Bağımlı Hala Gelmiş Babannem Aradı Bugün..
Babamın Gözünde İlk Defa Korkuyu Gördüm..
Kaybetme Korkusu Ve Galiba Sorumluluk Korkusu..
Dedemi Kaybedersek Ailedeki En Büyük O Olacak..
Ve Biyerde Okumuştum..Bir Erkeğin Ölüm Korkusu Babasını Kaybettikten Sonra Başlarmış..:çok üzgünüm:
Bize Onca Yaptıklarından Ve Çektirdiklerinden Sonra Onu Bu Halde Görmek İçimi Acıttı..
Gözleri Doldu :çok üzgünüm: Sonuçta Babam.. Atam.. Bu Gerçek Asla Değişmez :1no2:

Hava Berbat Biliyomusun?
Liseden Bi Arkadaşımla Beraberdim Dün..
Kadın Erkek İlişkilerini Konuştuk..
Erkek Olarak Neler Düşünebildiklerini Aktarmaya Çalıştı..
Özeti Şu Galiba İşin..
Tamamen Birine Teslim Olmayacaksın.!!

Dünden beri yağmurlar dinmedi günlükcüm burada..:çok üzgünüm:
Kocam da Ankara'dan selamlar getirdi..
Bizim kuzen nişanlanıyormuş,beni bekliyorlarmış..
Kocam sonsuza kadar bu durumumuzu saklamayı düşünüyor galiba..fisfisfis
İyi de neden?
Elimize ne geçecek ki?
Kazancı ne olacak?:uhm:
Sorular çok!
Cevaplar yok!:tomato:
Bari Ankara'ya kadar gitmişken Betiş'in ÜTÜ lü kocesi ile buluşsaymış,onlar birbirini pek sevmişlerdi. ÜTÜ lü de belki biraz akıl fikir verirdi..
Ahh be günlük ahh ne zaman toplayacak Lale kafasını be!:nazar:

X