Kadınlar Kulübü Günlük

gene ben günlük
dr.a gittim bana antidepresan verdi
ayy inşallah iyi gelir
yoksa ben kafayı yicem galiba kafamçokkarıştı

günlük....
yalvarırım bana bir çare bul. dayanamıyorum, çok kırılıyorum umursamazlıklarına.
biraz olsun değeri haketmiyor muyum ben arkadaş olarak olsa bile?
bir gün iyi iken neden ertesi gün ters düz oluyorum/ediyor..
bildiğin hayatımı ona göre yaşıyor gibiyim ama olmuyor yoruyor beni.
git gide daha yaklaşıyorum uçuruma sanki.
sonum ne olacak bilmiyorum...
yalvarıyorum Allah'a dua ediyorum bir çare diyorum sadece bir çare.. alıp sökücek mi içimdekini yoksa beni mi alıp sökücek bu dünyadan bilmiyorum. O'nun daha iyi bilen oldugunu bildiğimden O'ndan istiyorum ama değişmiyor.
gözyaşlarım kurudu ama yok işte yok Allah kahretmesin!!!
kimse bilmiyor kimse!! hala unutamadığımı; O'ndan başka...
çaresizim..

Günlüğüm..

Ben Geldim Fazla Kafanı Ağrıtmayacağım Merak Etme..
Sabahın Körü Yazmıştım Ağrıdan Duramıyorum Diye.. Dr a Gittim Çektiler Dişimi..
Onun Gittiği Yetmezmiş Gibi Dişimde Beni Bırakıp Gitti :çok üzgünüm:
Saçmaladığımın Farkındayım Ama Çaktırma İşte lülülülülülü

Özlüyorum Günlüğüm..Çok Özlüyorum..Aşkımm Demesini,Seni Seviyorum Demesini..
Bana Bakarken Gülen Gözlerini..Keşke Herşey Askerdeki Gibi Olsaydı..
Keşke Bizim Beklentilerimiz Değişmeseydi..Ve Keşke O Benim Olsaydı..
Halbuki Ne Çok İstemiştim Onu Ve Onun Parçasını Taşımayı senağlama

günlüğüm yaa kafayı yiyecem yemin ederim :'(
16:00 ten beri aşkımdan haber alamıyorum. Mesajlarima cevap vermiyor. öldüm öldüm dirildim resmen. başına bişeymi geldi diye çok korkuyorum günlüğüm :'(( .Nolur ona bişey olmasın :KK43:( .gözlerimi görsen ağlamak tan ne hale geldi. Annemler beni görmesin diye odama da kapattım kendimi. ınşallah gelmezler odaya. beni böyle görürlerse naparım bilmem :KK43:(
hadi ben gittim günlüğüm yine. hep derdimi anlatıp gidiyorum kusuruma bakma nolur. şu an başka anlatacak kimsem yok cünkü :'((
günlüğüm bu sayfaya devam ediyorum tekrar. farklı bir sayfada olsun istemedim. hepsi bütün günüm bir sayfada olsun istedim.
şimdi aşkım aradı. Evde unutmuş telefonunu çok defa özür diledi, yaa ama niye dikkat etmiyor anlayamıyorum. ben öylemi yapıyorum ona. telefonumu ne olursa olsun yanımdan ayırmıyorum.zaten aşkım başka şehirde daha dikkatli olması gerekmezmi sence. oofff bu erkekler niye böyle düşüncesiz olabiliyor bazen anlayamıyorum gercektitn.neyse aşkım iyi yaa buna sevindim herşeye rağmen.

hep kapkara haberler veriyorum sana sıkıldığını biliyorum, ama iştee sana güzel bir habeerrr günlüğüm. hani dün aşkım iş yerinden çıkarılmış tı yaa kriz yüzünden. bugün yeni iş yeriyle görüştü hemen işe alındı. yarın aşkım yeni işe başlıyor günlüğüm :) . çok sevndim buna :)
hadi ben yine kaçar. kendine iyi bak. diğer kızlarında mutluluklarını, hüzünlerini dinle emi. hadi öptüm seniii :)

Son düzenleyen: Moderatör:
kafam bozuk, günlük, içim kırık, yüreğim küskün...evin içindeki kamera nasıl kaybolur..evi eşimle alt üst ettik, bulamadık, yok yok

şeytan aldı götürdü, satamadan getirdi demeyi çok isterdim ama yok yok

şüphelendiğim biri var tüm yollar ona çıkıyor ama nasıl denir nasıl sorulur, insanlara olan tüm inancımı ve güvenimi yitirdim

ya günlük ya oğlum yarın ilk şiirini okuyacak ve ben oğlumu kameraya çekemeyeceğim

ve daha kötüsü en kötüsü içindeki kaset benim için çok özeldi, küçük oğlumun doğum görüntüleri olan kaset vardı içinde ya, lanet olsun ya lanet olsun

kamerada gözüm yok, kaset çok önemliydi çok, zamanı bidaha geri alamam ki, o anı bir daha yaşayamam ki...

Bugün yıkığım biliyor musun..?
Ezginim, çaresizim, umutsuzum...
Bırakma beni, insanlar kötü...
Bırakma beni korkuyorum....

Bir deli otlar büyüyor içimde...
Sancılıyım, yorgunum, kederliyim...
Bu halini sevdim gitme kal...
Çamurlar çirkefler içindeyim...
Bırakma beni, insanlar kötü...
Bırakma beni korkuyorum....

Bırakma beni insanlar kötü...
Bırakma beni Korkuyorum...

Son düzenleme:
Hımmmm bugün nasılmıyım?? bugüün iyyimmm günlüğüm bayağ bir uykumu aldım kaydirigubbakcemile3

dün gece sabaha karşı gibi uyudum ..ufuğumun uykusu kaçmış benimde kaçırdı susmadı hiç dün gece zırt pırt mesaj attı cevap vermesem çağrı attı:jeyyar: uykum kaçtı uyuma aşkım hadi konuşalım dedi uyutmadı sonra 5.30'a doğruda hadi aşkım 7:30 gibi kalkıcam işe gidicem biraz uyim dedi uyudu kaydirigubbakcemile3 bir ara 10:30 gibi uyandım gözüm kapalı annem ve babamla mutfakta sofrada kahvalltı yaptım sonra yine geçtim odama küüt uyudum :lepi: bide mesaj atmış ufuğum diyoki aşkım hala uyanmadınmı :1shok:HALİMİ DÜŞÜN ARTIK Günlüğüm şuan drakula gibiyimm kaydirigubbakcemile3

Nefes alıyorum huzurum yerinde ailem yanımda sağlığım yerinde ve uyandığımda aşkımın benimle olduğunu hissediyorum mesajlarıylaa Daha ne isterimki be günlüğümkaydirigubbakcemile5RABBİM BUGÜNÜMÜZÜ YARINIMIZA ARATMASIN :Saruboceq:

günlük
ne zormuş anneden uzak olmak
ne zormuş gurbette yalnız olmak

NE ZORMUŞ GURBETTE ANNE OLMAK

annemmm seni çok özledim
sana bile diyemedim gel annem yanıma diyemedimsenağlama

ben iken biz olduk.
ayrı ayrı iken bir olduk.
sevildim,çok sevdim.
hergün bir kez daha şükrettim.
hergün biraz daha sevdim.
yakınım oldun,mesafe kalmadı.
ailem oldun,yanlızlığım bitti.
benim oldun,gurbetim sona erdi.
benimle oldun,güçlendim.

hiç pişman etmedin beni.
hiç keşke dedirmedin bana.
hiç hayal kırıklıkları yaşatmadın bana.
hep daha güzelini yaşattın,daha iyilerini gösterdin.
çalıştın,çabaladın didindin benim için, 3.5 aydır da bizim için,kızımız için..
hep fedakar oldun,hep şefkatli,hep sevgi dolu..

Hep böyle ol ne olur..
hep benimle,hep kızımızla.
bizi sensiz bırakma.
senin sevginden şefkatinden mahrum etme.
sana çok ihtiyacımız var.
seni çok seviyoruz.

2 sene önce bugün dediğim gibi..

iyi ki seninle evlenmişim,iyi ki sana "evet" demişim....

ben iken biz olduk.
ayrı ayrı iken bir olduk.
sevildim,çok sevdim.
hergün bir kez daha şükrettim.
hergün biraz daha sevdim.
yakınım oldun,mesafe kalmadı.
ailem oldun,yanlızlığım bitti.
benim oldun,gurbetim sona erdi.
benimle oldun,güçlendim.

hiç pişman etmedin beni.
hiç keşke dedirmedin bana.
hiç hayal kırıklıkları yaşatmadın bana.
hep daha güzelini yaşattın,daha iyilerini gösterdin.
çalıştın,çabaladın didindin benim için, 3.5 aydır da bizim için,kızımız için..
hep fedakar oldun,hep şefkatli,hep sevgi dolu..

Hep böyle ol ne olur..
hep benimle,hep kızımızla.
bizi sensiz bırakma.
senin sevginden şefkatinden mahrum etme.
sana çok ihtiyacımız var.
seni çok seviyoruz.

2 sene önce bugün dediğim gibi..

iyi ki seninle evlenmişim,iyi ki sana "evet" demişim....

yuvanızın huzuru hiç bozulmasın inşallah canım arkadaşım:nazar:

cok kotu seyler oldu gunluk..
abim bu hafta sonu evleniyordu hepimiz cok mutluyduk dusun elbisemi almisim gelmisim eve nisani attilar..
inananamadik.. abim bugun sabah sinir krizi gecirdi.. ilk kez onu boyle gordum.. bir adamin saatlerce hungur hungur nasil agladigini gordum.. onunla birlikte hepimiz agladik.. cok zor ya cok zor..
abim yeniden mutlu olabilecek mi....
allaha havale ettim onlari da.. yanlarina kalmaz biliyorum artik.
simdiden pisman olmuslar zaten konusuyolar. basima agrilar girdi valla hala da abime dyoruz seviyosan yildirim nikahi ile evlendirelim sizi diye..
abim ya canim benim... hic kiyamiyorum ki..
aglamaktan bi hal olduk hepimiz..

Sevgili günlük
deminden beri bu topikteyim
eskilere gittim biraz
eski günlüklere baktım okudum yerimseniben
baktımda benim için değişen birşey olmamış şu 2 senede
ne acı dimi?benneyaptımki
arkadaşlarımınkinide gördüm kimisinin bebeği olmuş kimisi evlenmiş kimisi üzülmüş,kimisi ağlamış kimisi mutluluktan uçmuş paylaşmış herşeylerini..
bana bakıyorum aynı bende bir gariplik var ama hadi bakalım ALLAHIm sağlığımızı sıhatimizi eksik etmesin başka dert vermesin bunlarda birgün geçer elbet....:1rolleyes:
hayırlısı herşeyin isyan etmiyorum sabrediyorum biliyorum düzelicek herşey hep böyle devam edicek değil ya....:dilcikar:
eskiden çok sık gelirmişim sana nerdeyse hergün yazarmışım artık gelmiyorum yazmıyorum sana farkındayım...
işte bir bahar mevsimi daha geldi dayandı kapımıza yeni umutlarla yeni güzelliklerle inşallah o güzelliklerden ALLAHIm banada nasip eder...:asigim:
gidim ben günlük daha dikkat etcem artık daha sık gelmeye çalışcam sana söz :icecream:
hoşçakal günlük a.s.

slm günlük çok yalnızım çok canım yanıyor burnum sızlıyor ağlamamak için kendimi tutuyorum bir insan ne kadar şansızdır bende o şansızlıkların hepsi var galiba canım acıyor ve bunu kimse anlamıyor kimse hemde üstüne herkes sinirine benden çıkarıyor bazen ölsem daha iyi mi diyorum ya ne istiyorlar illa derdimi söylemiyorum diye bende dert yokmu sanki benim hayatım toz pembe hiç sorunum yok sanki keşke yanımda sarılacağım biri olsa konuşsam anlatsam ağlasam içime atmasam offffffffff acıyor acıyor hemde çok acıyor ben katlanmak istemiyorum yaşamakta çile çekmekte gülmek benimde hakkım değilmi

pşşttt günlük ben geldim yine hihoyyyt
bu gün çok güzel bir gün, mutluyum mutluyum çok şükür. sabah erkenden kalktım, kalkar kalkmaz her zamaki gibi yine aşkıma günaydın mesajı cektim :asigim: .mesaj mesaj olsa bari. roman gibi oldu. hani bu gün yeni işe başladı yaa ilk günü. bi sürü şey yazdım :)) .neden telefonla konuşmadınız diceksin şimdi, haklısın belki. ama biz böyle mesajlaşmayı daha çok seviyoruz, ikimizdeŞeniz. daha romantik, güzel, sevecen oluyor, yani biz öyle düşünüyoruz. zaten aşkımla telefonla ne zaman konuşsam. ne diceğimi ne konuşacağımı hep unutuyorum heyecandan:eek: .uzun bir mesajlaşma ardından kahvaltımı yaptım ailemle. sonrada köpeklerimi gezdirdim sositososito .eve geldim ders çalıştımda çalıştım. aaayyy bi an önce şu sınavlar bitsede kurtulsam süüppeerr olucak. ama napalım sabredecem nisana kadar. nisanin ılk haftası sınavım var 4 dersten biliyorsun sende delikafadulden
dersi bıraktım biraz ara vereyim dedim hamur yaptım, hamuru yoğurmak çok hoşuma gidiyor nedense, stress atıyorum :roflol: .
sonra dayanamadım aşkımla konuştum. rahatsız etmiyim dedim aşkımı ilk günden. etraf bu adam sırf telefonuyla uğraşıyor demesin diye bu gün fazla mesajlaşmadık. neyse konuştuk. iyi çok şükür işinden memnun gibi. eee tabii ortama ayak uydurmak zor ilk güden demi. Çok yoğunmuş işler öyle dedi. neysee sonra benim yine kıskançlık krizlerim tuttu. calıştığın yerde kaç kadın, kac erkek var diye sordum aşkıma :)) .oda alıştı tabii benim kıskançlıklarıma bişey demedi, hoş karşıladı :)) .neyseki calıştığı yerde genel olarak erkek varmış, bayanda var ama onlar da evliymiş. içime bi ooohhh cektim anlatamam :eek: .oofff günlüğüm yaa ben bu kıskançlıklarımdan kurtulamayacakmıyım hiççç :çok üzgünüm:
hadi ben gittim. muucckksss Şeniz

Günlüğüm az önce aşkımla konuştuk ve karar verdik ilk dans şarkımız bu olucak düğünümüzde..... Nisanda geliyorlar günlüğümm çok şükür geliyorlarrr Hayırlısıylaa bu rüyamda bu 5 senelik rüyamda gerçekleşiyor
:Saruboceq:
Hosgeldin gülüm su gibi ömrün olsun
Yanginlarima sular yagdirdin
Damla damla söndüm serinledim
10'ar 10'ar saydigim kayip yillarimi onardin
Saat saat bulundugum mechulden gün yüzüne çiktim
Günler gördüm yüzünde
Gönlümün kapilarini sana açtim
Çalmadan gir içeri diye
Adiyorum sana
Onca kirik asktan sonra arta kalanimi
Temize çekiyorum sende bütün yalanlarimi
Senin asktaki kadirini bilmek için
Önce kadersiz asklardan geçmeli insan
Eksiltip yoran bütün ayriliklar
Kavusmalara giden yollara çikar
Vefai mozada gülmeyi gülhanede unuttugum
Garip bi zamanda çika geldin
Hosgeldin yitirilmis sevgililer köyü cografyama
Hosgeldin bir daha seversem namerdim sokagina

Sefalar getirdin mutluluk bizim olsun

Bitti dedigim yerden basliyorsun
Dindi artik dedigim yerden oluk oluk kaniyorsun
Beni en iyi sen taniyor
Sen anliyorsun
Ne hos geliyor ne hos gülüyorsun
En güzel renkleri komsu kizlarin
Gözlerinde gördügüm
Solgun sari bir zamanda çika geldin
Hangi yollardan ugradin duragima
Hosgeldin yitirilmis sevgililer cografyama
Hosgeldin bir daha seversem namerdim sokagima

Ağlama kıyamam su gibi bahtin olsun
Ağlama kıyamam su gibi bahtin olsun
Ben sensiz yapamam dünyaya ahtim olsun
Ben sensiz yapamam dünyaya ahtim olsun

:asigim::nazar:

Son düzenleyen: Moderatör:
günnük ya canım çok sıkkın
hala hastalanmadım, çok gecikti ve onun verdiği stres bu sanırım. sinirlerim tepemde, sinirimi çıkartmak için koşu bandına atıyorum sürekli kendimi. bi hastalansam doktora gidicem de olmadı bi türlü. şimdi gitsem 3. gününde gel dicek biliyorum :çok üzgünüm: derdim yetmiyodu sanki bana, bi de bu çıktı senağlama neyse günlük ya tv izliyim bari... hoşçakal

selam günlük bacım uzunzamandır yazamıyordum sana işte yine geldim... bugün de dahil tam 46 günlük evliyim günlük çok mutluyum çok huzurluyum rabbim bozmasın eşimni bilmedigim o kadar güzel o kadar sabırlı yönlerini gördüm ki günlük onu evlenme kararı verdigimde hiç tanımıyormuşum meger şimdi daha iyi tanidim ve daha çok sevdim gün geçtikçede daha çok seviyorum...canım kocam bugun anneme geldim onlarda kalıcam değişiklik olsun dedim eşimde kırmadı sagolsun tabi şartınıda koydu hemen:) bende saunaya gidicem ama dedi... bende kabul ettim ama 22.30 da gelicek beraber uyuyacagız bugun de yani günlük çünkü ben onunla uyumaya onun beni ısıtmasına çok alıştım:) napimm ama yaaa:) kocamı çok seviyorum günlükkkkkkk tabi hayatı da RABBıM SANA BıNLERCE ŞÜKÜRLER OLSUNNNNN. ÖPÜYORUM CANLAR:)

günlük,
geliyor geliyorrrr:sm_cool:
annemi aradım seçimden sonra yanıma gelecek:dance:
çok çok çoooook mutluyum:teytey:

allah senden razı olsun elvira'mŞeniz

günlük,
geliyor geliyorrrr:sm_cool:
annemi aradım seçimden sonra yanıma gelecek:dance:
çok çok çoooook mutluyum:teytey:

allah senden razı olsun elvira'mŞeniz

günlükçümmmm ademelin anası geliyormuş:sm_cool::sm_cool:
çok sevindim inan ohhh valla bol bol Şenizkoklaşıp hasret:1hug: giderirler inşallah:Saruboceq:.
bu arada bu hatun anası gelince bizi unuturmu ki acabananiknaniknaniknanik

günlükçümmmm ademelin anası geliyormuş:sm_cool::sm_cool:
çok sevindim inan ohhh valla bol bol Şenizkoklaşıp hasret:1hug: giderirler inşallah:Saruboceq:.
bu arada bu hatun anası gelince bizi unuturmu ki acabananiknaniknaniknanik

hmmm bi düşünmem lazım:jeyyar:
unutur muyum kız deliiii:1hug:

X