Kadınlar Kulübü Günlük

Ah be günlük....

2009'a dayanılmaz bır boyun tutulmasıyla başladım..
ben kendi halime ahlanıp vahlanırken lalemizin durumu kalbimi öyle bir burktu ki anlatamam...
ama günlük geçecek inan bana her karanlığın bir aydınlığı var...
o o kadar güçlü ki....
o o kadar sağlam bir karakterki hepsini atlatacak...
yine buradan birçok insanın yardımına koşacak..
engin yorumlarıyla....
herkes mutlu olsun be günlük...
hepimiz mutlu olalım...

selam günlüküm

nasılsın iyisin tabi hiç yanlız değilsin ..... ben pek iyi sayılmam nemi oldu son zamanlar çok zor bizim için bizim diyorum evim ailem için büyük oğluşum bayağıdır rahatsızdı geçmeyen bir öksürüğü vardı kaç kere doktora götürdük bir türlü geçmedi neyseki bugün çok iyi dünkü çocuk sanki bu çocuk değil... çok şükür allahıma:Saruboceq:

küçüğümde rahatsızdı ama şimdi daha iyi ortalık hastalıkları evde hasta kuzular ben zaten son zamanlarda biraz agresif birde içinde bulunduğumuz ekonomik durum bizi kriz değil zamanında yapılan bir planlama hatası vurdu günlüküm eşim atölye çalıştırıyor geçen yıl iş yaptıkları biraz sınıf atladığını sanana bir ucubenin attığı kazığın cezasını bu yıl hem ben hem kuzularım çekiyoruz....

neyse imzamdanda anşalıdığı gibi bugünlerde geçicek günlüğüm.... aşkım çok üzülüyormuş ama bize belli etmiyormuş ama ben anlıyordum soruyordum hep ama anlatmıyordu ama perşembe günü kılıçlar çekildi oda bende birbirimize patladık iyi oldu aslında ikimizde içimizi döktük kendimize bir yol belirledik az çok ekonomiden anlarım ipler benim elimde artık çok değil iki ay sonra toparlayacağız inşallah....

işte böyle günlüküm bende burada atıyorum sıkıntımı geyiğe vuruyorum fırsat buldukça şimdilik bu kadar günlüküm ben sonra yine gelirim bana dua et olurmu tüm arkadaşlara selma olsun a.s.​

GÜNLÜĞÜM BU SEFER MUTLU GELDİM SANA ..NEDENMİİİ HEMEN ANLATİMM.. BİLİYORSUN 4 GÜNDÜR ÖMRÜMLE KONUŞMUYORDUK HATTA YENİ YILA İLK KEZ KAVGALI İLK KEZ KÜS GİRDİK VE BU TARTIŞMA İNANKİ ÇOK CİDDİ BİR KONU YÜZÜNDEN SADECE İKİMİZ İÇİN VERİLECEK KARAR YÜZÜNDEN ANLAŞMAZLIK YAŞAMIŞTIK VE BU KIRGINLIK 4 GÜN BOYUNCA DEVAM ETMEKTEYDİ NE SABAHLARI ALMAYA GELDİ NEDE AKŞAMLARI İŞ ÇIKIŞINDA ALMAYA GELDİ ( YANİ HERZAMAN HER SABAH BENİ ALIR HER AKŞAMDA BENİ ŞİRKETİN ÖNÜNDE BEKLER BERAER GİDERDİK EVE) MESAJLARINA CEVAP VERMEDİM BENDE İNAT ETTİM ATTIĞI HİÇ BİR MESAJA CEVAP VERMEDİM VE EN SON DÜN GECE BİR TARTIŞMAMIZ DAHA OLDU VE DEDİMKİ YARIN ÖĞLEN ŞİRKETE GEL YÜZÜĞÜNÜ AL DEDİM ODA NE AYRILMASI NE YÜZÜĞÜ BELİNAY SAÇMALAMA YAA DEDİ VE BENDE DEDİMKİ YARIN SONKEZ SENİNLE YEMEK YİCEZ VE UZUN UZADIYA KONUŞUCAZ O MASADAN KALKARKEN YA TAMAM YA DEVAM DİCEZ DEDİM TAMAM DEDİ VE BUGÜN O ERKEN ÇIKTI İŞTEN BENİ ARADI BEN ÇIKTIM DİE BENDE TAMAM BENİM BİRAZ DAHA İŞİM VAR SEN EVE GİT 5 GİBİ GEL ŞİRKETİN ÖNÜNE DEDİM TAMAM DEDİ VE BU KONUŞMAMIZ ÖĞLEN 1 GİBİ OLDU DAHA SONRA BEN YÖNETİM KURULU BAŞKANIM ODASINA GİRDİM 1.30 GİBİ KAPI TIKLANDI VE DANIŞMADAKİ SEKRETER ARKADAŞIM BELİNAY HANIM Bİ BAKABİLİRMİSİNİZ DEDİ ÖNEMLİ DEDİ VE ODADAN ÇIKTIĞIMDA BENİM OLDUĞUM BÖLÜME İLK ÖNCE BENİMLE AYNI BÖLÜMÜ PAYLAŞAN MUHASEBEDEN VE PAZARLAMADAN OLAN İŞ ARKADAŞLARIM ÇEKTİ VE ÇİÇEK GELMİŞ SANA UFUKTAN DEDİLER (ONLARDA BİLİYORDU SORUNUMUZU) BEN AVAL AVAL BAKARKEN BENİ DANIŞMAYA DOĞRU GÖTÜRDÜLER :roflol:
DANIŞMANIN ORDA KOCAMAAAN BİR ÇİÇEK VE ÜSTÜNDE BİR NOT "SENİ SEVİYORUM "YAZIYORDU VE KİDEN OLDUĞU YAZMIYORDU HEMEN ÇİÇEKÇİ ÇOCUK İMZAMI İSTEDİ BENDE FİŞE BAKTIM UFUĞUMUN ÖMRÜMÜN İSMİ YAZIYORDU KABUL ETTİM İMZAMI ATTIM VE ÖMRÜM YİNE YAPICAĞINI YAPTI RABBİM SANA BİNLERCE KERE ŞÜKROLSUNNN BENİ BU MUTLULUKTAN MAHRUM ETME OLURMU? ÇÜNKÜ 4 GÜNDÜR ÇOK KÖTÜYDÜM senağlama
ŞİRKETTE YÜZÜMÜN ASIKLIĞI HERKESE YANSIMIŞ OLMALIKİ YÖNETİCİMDEN TUTUNDA GENEL MÜDÜRÜM FİNANS KOORDİNATÖRÜM HATTA MUTAKÇI ABLAMIZLA ŞİRKETİMİZİN KORUMASI BİLE GELDİ MASAMA HAYIRLI OLSUN ARTIK ÇİÇEKLER GÜLDÜRDÜ YÜZÜNÜ DEDİLER :asigim:

TABİ AKŞAM 5 GİBİ ASANSÖRLE AŞAĞI İNDİĞİMDE ASANSÖRÜN YANINDA BENİ BEKLİYORDU ELİNİ TUTMADIM İLK BAŞTA VE HEMEN ŞİRKETİN KARŞISINDA BULUNAN RESTURANTA GİRDİK BİŞLER SÖYLEDİK VE İLK 10 DK KONUŞMADIM, ÇİÇEĞİ HOŞUNA GİTMEDİ SANIRIM DEDİ , BENDE ÇOK GÜZELDİ TEŞEKKÜR EDERİM DEDİM ( TABİ İÇİM GİDİYOR SARILMAMAK İÇİN AMA Bİ ÇİÇEĞE TAV OLDU DEMESİN DİYE AĞIRDAN ALIYORUM KENDİMİ) SONRA 6.30'A KADAR HEP O KONUŞTU BENDE DİNLEDİM SORUSUNA SORUMLA CEVAP VERDİM VE ÖMRÜM TUTAMADI KENDİNİ BANA BÖLE DAVRANMA BELİNAY DEDİ BAŞLADI AĞLAMAYA BEN KIYARMIYIM TABİ KIYAMADIM HEMEN ELİNİ TUTTUM YAN SANDALYESİNE OTURMAMIŞTIM KARŞISINA OTURMUŞTUM'Kİ BİZ YEMEK YERKEN BİLE HEP YANYANA OTURURUZ RESTURANTA BİLE HİÇ KARŞI KARŞIYA OLMADIK YEMEKTE BİLE YANYANA OLDUK HEP AMA İLK KEZ BU AKŞAM KARŞISINDA OTURDUM KARŞI SANDALYEYE GEÇTİĞİMDEDE BİRAZ DURDU DERİİN DERİN BAKTI, NEYSE SONRA BANA SORDU BİŞEYE İHTİYACIN VARMI BİŞEY ALICANACAKMI DEDİ YOK DEDİM UZUN LAFIN KISASI BİZ ÖMRÜMLE BARIŞTIKK ..:asigim::nazar:.

İŞTE GÜNLÜĞÜM ÇİÇEĞİMM HEMEN MASAMA KOYDUMM
rmmmmqy4.jpg

emmvx4.jpg

rrkkkwa7.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
canım çok sıkkın günlük...
Allaha şükür ailemde bir sorun yok sadece şu bitmeyen öksürüğüm deli ediyor beni...
Ama tv bile izleyemiyorum günlük, doğalgazdan ölen çocuklar onların hakkında konuşulanlar, İsrailin Gazzeye masum çocukların üzerine yağdırdığı mermiler....
Çok şükür günlük, Allahım korusun bizi böyle savaşlardan ama inanılmaz canım yanıyor tv izlerken bugünlerde ..
Allah yardımıcısı olsun tüm Müslümanların, tüm acizlerin, anaların babaların çocukların...

günlük;

insan sesini bile bilmediği, yolda yan yana geçse tanımayacağı birini merak edermiymiş hiç.

ben ettim.

Laale'yi merak ettim.

Ama sonra düşündüm ki o yazılarından tanıdığım kadın güçlüydü, hayatta acılar olacağının da farkındaydı.
Yoldönümleri onu yıldımaz, yıkmaz dedim.
o şimdi nekahet devresinde, kendini yeniliyor dedim.
iyi olacaka sonunda dedim...

selam sevgili günlük;
tek dostum sigaram şu aralar,onla geçiriyorum sanki dertlerimi,
çok zor hayattta hep dik durmak,
hep sağlam basmak yereee,
senağlama senağlama senağlama
canım çook sıkkın bu aralar içim acıyor nedenli nedensiz...
laalem inşalah senn gelmenle mutlu olurum,
bi güzel haber senden gelseee,
nedense çok merak ediyorum senii,
hemde bukadar derdimin içindee,
ne biliiim ortak konular bulmuştuk belki sennle,
o yüsdendir belki...
dertlerin içinde boğulduğumuz şu aralar,
inşallah herşeyin üstesinde geliriz,
burda neler paylaştık,neler yazdık,
sende gelicen ve mutluyum diyeceksin inşallahhh:Saruboceq:

yine ben işte ben!
ya nedense ben bugün kk da hep karşıt fikirlerle boğuşuyorum günlükçüm nedense.böylesine özgür ve böylesine adil olması gerekn bir ortamda nedense herkesle hemfikir olmak zorundamışısız gibi insanlar üstüme geliyorlar .beni muhalefet olmakla suçlayan mı dersin yoksa internette nikah yıkılmaz canım deyip bana ders vermeye kalkını mı dersin ne arasan bugün bende ne yazıkki!
adım çok duyulur diye mi yoksa hala beni tanımayanlar beni anlamdı diye mi bilmiyorum ama beni üzüyor ve kırıyorlar günlükçüm!
ben burada birilerine ümit birlerine dost birilerine kardeş birilerine evlat oluyorum zannederken bana verilenler beni bugün çok üzdü çok yordu günlükçüm...
insanlara kendimi anlatmaya asla çalışmadım beni anlamk isteyen zaten beni benim gibi anlar beni anlamak istemeyen herkese saygı duyuyorum bana duyulmasada!
ben bugün üzüldüm günlükçüm ya üzüldüm.....
burada muhalefet olmak mı insanı tanıtır burada hemfikir olup arkadaşlık kurmak ve en önemlisi iki sohbet edip gerçek hayatta birileri ile konuşmaya çabalıyalım burada çok güzel dostluklar çıkıyor tıpkı birilerinin net aşkı olabilir dediği gibi madem öyle buaradanda çok güzel net arkadaşılkları çıkıyor!
sevgilerimle saygılarımla başını şişirdim günlükçüm!

Sevgili gunluk ben geldim sana iyi haberler getirmedim ne yazikki.
cok uzgunum senağlamacok doluyum olaylar oyle ust uste geliyor ki allahim yardim et demekden baska bir caremde yok. dusunuyorum halime bin sukr etmem lazim ama insanoglu nankor oluyor be gunluk bende bazen nankorluk yapiyorum.
filistinde savas masum insanlar cocuklar. bebekler kadinlar katediliyor yureigim parcalaniyor gunluk!aciyorum kaniyorum cok uzgunumsenağlama

off be gunluk yeni yil hic hayirli gelmedi isimi kaybettim ne yazikki artik bir isim bile yok :çok üzgünüm:yetmezmis gibi esimi cok kirdim hic soylememem gereken bir soz soyledim ona. cok kirildi cok uzuldu agladi onu ilk defa aglarken gordum ve benim yuzumden be gunluksenağlama cok uzgunum nasil kirdim ben canimi nasil cikti o soz agzimdan halbuki ben degilmiydim agzimizdan cikan sozlere dikkat etmeliyiz diyen.

oyle stressliyim ki son gunlerde hersey ust uste geldi .ben simdi kendimi esime nasil affettiricem gunluk. esim affeder kin tutmaz ama benim icime oturdu onu aglarken gormek ben ne yaptim gunluk. bana olan sevgisi azalirmi dersin.

canim cok sykin allahim yardim et. yinede halime binlerce sukr olsun sagligim yerinde yeniden is bulurum .

iyi geceler günlük..
bilkentli gençler varya.. ölen..
onlardan birinin kız arkadaşını tanıdım bugün..
ona içimden geçen herşeyi yazdım..

görsen günlük..
o kadar içten yazmışki..
bugün buluşacaktık demiş.. nerdesin aşkım demiş..
ben seni hep beklerim demiş..
hani beni hiç bırakmayacaktın demiş..
dayanamadım..

Allahım acı verme artık bize..
daha iki hafta önce morgda teyzemi gördüm..
kötü biri değilimki ben..
hak etmiyormuyum iyi birşeyleri..
bi gün gülmeyi hak etmiyormuyum..
elindekilerle yetin diyeceksin..

elimde ne kaldı diyorum.
gücüne gitmesin..
babam yok.. annem.. annem ve kuşum var..
Allahım artık yardım et yüzümüz gülsün...

Günaydın günlük.
Dert ortağım... sırdaşım..
Burda bir çok kişinin sevincini üzüntüsünü paylaşıyorsun.
Bugün çok mutsuzum günlük.
Evlenmekle ne büyük bir hata yaptım
Tek doğrum var oda hayatımın anlamı oğlum
Hiç hayal ettiğim gibi olmadı hiçbirşey...
Ben kocamda babamdan göremediğim şevkati sevgiyi göreceğimi hayal ediyordum ama nerdeee
Daha beter sevgiye şevkata acıktım günlük...
Bilmiyorum bu düşüncelerim geçici mi?
Ondan nefret eder oldum.
Beni sevgiden şevkatten yoksun bıraktığı için...
Ben onu hala çok seviyorum aslında ama onda göremiyorum günlüküm
Olsun günlüküm herkesin canı sağolsun oğlum vatana millete hayırlı evlat olur da bende onunla avunurum inşallah.

ıyı pazarlar günlük....
evde degılım gunluk dayımgıldeyım....bızımkıler VAN dalar...
bebişi görmeye gıttıler....bende yanlız kalmak ıstemedım günlük...
bırde kanaliförler...yanmıyor ...ev buz hane gıbı gunluk...
donuyordum..bende yengemın yanıyana kactım...yengemde yanlız...
dayım vefat edelı....10 ay oldu gunluk...
aksam gözlerı doldu bır kac damla goz yası doktu hem o hem ben....
özledım duygu dayını cok özledım dedı.....
dedi gunluk....düşündümde bizimkiler yok ama dönecekler........
ya dönülmeyacek yere gitseler ölün gibi dedim....
kendı dedıgımden kendım korktum.....
allahım cok zor bir acı ölüm acısı...ama şu yalan dünyadaki enhakiki gercekte bu...ÖLÜM......
yengem üzülmesin dıye yanında aglamadım ama yorganımın altında agladım günlük.....
zor coooooooookkk zor...
allah sabırlar versin....
sonra yıne düşündüm...ankarada dogal gazdan çlen cocukları...aılelerı çlmekten beter oldular...
allah rahmet etsın günlük.....
ya İSRAİLİN yaptıgı........bombalar altında çlem yavrular kadınlar insanlar....
cogu nedenını bıle bılmedıgı bır savas...ALLAH YARDIMCILARI OLSUN.....
dün battanıyelerle oturdum evde..kış günü...ya dedım odunu kömürü olmayanlar ya evı olmayıpta baraka yerlerde yaşıyanlar....allahım yardım et lütfen ne olur....
cok şükür allahım sayısız şükürler...
günlük bebişimiz bıraz daha iyi imiş...
işallah dahada iyi olur...
bırazadan belki yengemle dışarı cıkarız...gerçi soguk ama...
neyse gunluk döncem sana sık sık...
ALLAHIM HERKESIN YAR VE YARDIMCISI OLSUN MUHTACLARA YARDIM MELEKLERINI GÖNDERSIN....

ve herkeslere ıyı pazarlar......optum gunluk..

soguk ve yanlız..
4 ocak 2009
pazar..

Günlüküm ben geldim yine...

Yağmur yağıyor geceden beri...

Hüzün kaplıyor içimi...

Günlüküm ilişkimizle ilgili sorunlar var:1no2: Bitmesini istiyorum, bir yanım da bitmesin istiyor. Ne olacak halimiz be günlük...

Karın ağrım geçti çok şükür. Bugün çok daha iyiyim. Aile saadeti içinde sıcak bir gün geçiriyorum...

Televizyonda Gazze'deki Müslüman kardeşlerimin çektiği acıları izliyorum. Kahroluyorum günlüküm... Allah'ım zalimin günahını affeder mi bilmem ama bildiğim tek bir şey var Rabbim çok adaletlidir. O kadar eziyet gören kardeşlerimizin ahını çıkaracaktır İsrail'den. Rabbim yardımcısı olsun tüm Gazzelilerin. Ne ilaçları var, ne yemekleri ne de elektrik suları...

Orada çekilen o acıları gördükten sonra binlerce kez şükrediyorum halime ve halimize. Rabbim bunca acının içinde bize minicik acılar yaşatıyor ve biz hemen üzülmeye başlıyoruz ya... Rabbim gücüne gitmesin nolur, verdiğin her şeye şükürler olsun:Saruboceq:

Son düzenleme:
çooook oldu yazmayalı, geldim işte yine.

az önce açtığım bi başlığı okuma ihtiyacı hissettim.
Annem... senağlamacanım annem.
zıplaya zıplaya ağlamak istiyorum annemi verin bana diye, nolur annemi verin yalvarıyorum. bi kere kokusunu doyayım.senağlama
kimin gönlü el verir 17 senedir anneyle yavrusunu ayrı koymaya. ama ölüm soğuk işte.
yeter artık annecim gel, rüyalarıma gel hiç değilse, kokla beni.senağlama
sığınayı sana korkmayayım, annem yanımda diyeyim.
dindir özlemimi annecim nolur gel nolur yalvarırım senağlama

senağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

Selam Günlük...
Sana sorunum olunca yaziyorum ama sorun nasil cözüldü ve ya cözülmedi hic anlatmiyorum di mi benneyaptımki
Biliyosun; sevgilimle geri zekali bi konu yüzünden yine birbirimize girmistik..
Öyle ki ayrilma derecesine bile geldik..
Biliyo musun; artik kendimi bu tür kavgalar karsisinda o kadar gücsüz hissediyorum ki,bazen bu durumumuzu sevgi,ask vs. gibi seyler bile kurtarmaz diye kestirip atabiliyorum..
Sanirim her kavgada umudumu biraz daha yitiriyorum ya da ne eskisi gibi seviyorum ne de seviliyorum..:a015:
Neyse ki bi sekilde baristik..
Ama korkuyorum günlük,bidaha ki kavgamizin bizim son kavgamiz olmasindan korkuyorum... :1no2:
Yav adam önceleri en azindan alttan falan alirdi,artik onu da yapmiyor,laf aramizda en cokta buna bozuluyorum -tatlicadiarzu-
Hayirlisi..
Sevgilim haricinde, hayatim tekdüze devam ediyor iste.. Okul tatilindeydik 2 haftadir :jeyyar:
Bu hafta yine maratona devam,hele ki sinav zamaninin yaklastigini düsündükce cildirmamak elde degil günlükcüm delikafadulden
Hadi selametle sekerim :teselli:​

selam günnük
bu ay öyle umutluydum ki
kociş de beni cok umutlandırmıstı
sen hamilesin demişti
sonra rüyamda bile gördüm
kendimi öyle hazırlamıstım ki
ama öyle bir hüsrana uğradım ki senağlama
günnük yoruldum artık
etrafımdaki hamilelerden cocuklulardan
bide gelip bana siz hala yapmıyormusunuz demelerinden
herkesten sıkıldım artık senağlama
her ay oldumu olmıyacak mı diye beklemekden yoruldum günnük
rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın :Saruboceq:

Günlüğüm...

Yavaş yavaş bitiyor her şey... Dün yani 1 saat öncesinde yaşanan gün bizim 13. aydönümümüzdü... Ama biz ancak bugün, telefonu kapatırken, görüşürüz dedikten sonra kutlu olsun dedik... Formalite icabı söyledik işte...

Bitsin istiyorum günlük... Sevgim mi tükendi, yoksa hiç sevmedim mi bilmiyorum, ama artık bitsin istiyorum. Söylediği her söz, beklediği her şefkat, sorduğu her soru sanki daha da uzaklaştırıyor beni... Ben uzaklaşmak istiyorum, o yakınlaşmak istiyor...

Çok güzel şeyler paylaştık be günlüğüm :a015: Hayatı paylaştık, şeffaf bir ilişki yaşadık. Ne oldu bize bilmiyorum. İnsan hem sevip hem uzak kalmak ister mi ? Ben istiyorum işte. Sevgimden de emin değilim, gelecekten de... Yeri geldi ailemi karşıma aldım bu ilişki için... Değdi mi be günlük... Değdi mi bunca hataya, üzüntüye... Günlerdir, belki de aylardır, her gece ağlayarak uyuyorum. Mutsuzum ben günlük... İnsan mutsuz olmayı istemez ki... Ben hep mutlu olmak için, mutlu etmek için çabaladım; ama başaramadım. Ne kendimi mutlu ettim, ne ailemi, ne de çevremdekileri...

"Ben nerede yanlış yaptım..."

Düzelir her şey biliyorum, daha ne sıkıntılar gösterecek bana hayat... Biten, azalan, yok olan bir ilişkinin hüznü var üzerimde sadece. Uyumak istiyorum, her şey geçene kadar uyumak... Kaçmak çare değil biliyorum, ama kalıp savaşacak gücüm kalmadı artık günlüğüm. Kimseden destek yok. Ne ailemden, ne erkek arkadaşımdan, ne de olmayan arkadaşlarımdan... Herkes iyi gününde yanında, onu dinlerken yanında... Ama ağzını açıp da kendi derdinden bahsettiğin anda uzaklaşıveriyor herkes... Dinlemekten sıkıldım, biraz da sen beni dinle demeye hakkın yok sanki... Kötü olmaya hakkın yok...

Ben de insanım be günlük... Daha 21 yaşındayım, daha küçüğüm ben be günlük... Hala bebekleriyle oynayan bir çocuk var içimde... Utanmasa parka gidip çocuklarla oynayacak kadar çocuksuluk var içimde hala... Neden büyümeye zorluyor her şey beni bu kadar... BÜYÜMEK İSTEMİYORUM Kİ!

Kimse bana sormadı ki... Hazır değilim hayata... Ne başka bir kişiye, ne öğretmen olmaya, ne sorumluluk almaya... Hazır değilim hayata...

Hani "Yazmasaydım çıldıracaktım." demiş ya bir yazar... En sadık, en güzel dost sensin günlüğüm. Hiç şikayet etmezsin, etsen de söyleyemezsin. Belki bu yüzden seviyorum seni, başkalarının beni sevdiği gibi. Sessiz kalan, içine atan hep seviliyor işte... İçimi sen olmasan kime, nasıl dökerdim ki? Neleri sansürlemek, saklamak, değiştirmek zorunda kalırdım kim bilir...

Hacer üzgün be günlük... Hacer yalnız... Hacer kimsesiz...

Buna da şükür günlüğüm... Büyümek böyle bir şey sanırım. Kabullenmek her şeyi... Çok şükür günlüğüm... Sancılı da olsa, büyümek böyle bir şey... İstemesen de zorluyor seni, çekiveriyor içine...

Hacer senin gibi günlük... Yalnız, sessiz, sakin, herkesin, ama aslında hiçkimsenin...

İyi ki varsın günlüğüm... İyi ki... :a015:

bugün pazartesi yaaaaa...:çok üzgünüm:
uyumak istiyorum,sıcak evimde ayaklarımı uzatıp kitap okumak,bu puslu havada alışveriş merkezlerinde dolanıp durmak, etiketlerine bile bakmadan alışveriş yapmak, elimde bir sürü paketle sıcak bir kahve molası vermek istiyorum o gaydırı guppak Amerikan şeysinde günlükkkk..duyuyor musun beniii günlükkkkk:mymeka:

tekrar normal hayata dönme zamanı geldi biliyorsun günlük, umarım uyum sağlamakta zorlanmam. bana şans dile olur mu :Saruboceq:

bu hafta umarım biraz iyi haberler duyabiliriz de, hayatın güzelliklerini unutmayız. :teselli:

dün akşam bir televizyon programındaki yarışmacı genç bayanın hayatını dinledikçe ağladım ağladım senağlama bir yandan onu tebrik ettim, bu kadar acıya rağmen ayakta kalabilmiş, yaralar alsa da; bir yandan kendime kızdım yine "hayatta ne acılar var" diyerek...

sonra aklıma insanlara hep ön yargıyla yaklaşanlar geldi... kim bilir ona da ne zorluklar yaşatmışlardır. maalesef o kadar çok ki sayıları.Çok üzgünüm çoook yine saçmalıyorum, biliyorum. herkes doğru, herkes iyi kalpli olamazdı değil mi? o zaman denge nasıl olacaktı, hayat çok sıkıcı olurdu değil mi? ama bu renklilik kimi insanları bazı zamanlar çok kırıyor, o zaman işte öfkeleniyorum, kendime hakim olamıyorum. :1no2:
neyse günlük işe gitmek için hazırlanmadan önce biraz daha konulara bakayım, başka zaman yine uğrarım ben sana.

yine iyi geldin canım günlükçüm. Şeniz :enbuyukkk:

Gunlugum, geldim, dondum tatilimizden :eek:

Cok sukurler olsun, sag salim aileme, evime kavustum ve tatilim çok guzel geçti
gerçekten çok guzeldi hersey
4 gun boyunca gezdik, eglendik, gulduk, oynadik :asigim:

Bu arada, herkesin yeni yilini cani gonulden kutlarim
Rabbim butun dualarinizi kabul eylesin
umarim 2009 senesi hayirli bir sene olur, ve herkesin mutlulugu daim olur :Saruboceq:

Dun aksam donduk, bugun isdeyiz...
Nasil ozlemisim evimi, ailemi ah vallahi..
Cok sukur herkes çok iyi :1rolleyes:

Izmir e indik, Menderes e sonra servis bizi Kusadasina goturdu
Kusadasi çok çok çok harika bir yer
bayildim !
Guzel hava vardi ama son gunumuz kotuydu, çok yagmur yagdi hiç bir yere gidemedik ama olsun yinede bol bol gezdik, sahilde çay içtik, gozlemeleri yuttuk, çig kofteleri parçaladik, yemedigimiz hiç birsey kalmadi :roflol:

Harikaydi...Sukurler olsun Rabbime bize bunu nasip etsin için. Tekrar gitmeyi nasip eder insallah

Biraz gezineyim, çok ozledim buradaki arkadaslarimi

Herkese selamlar olsun, operim senide :smiley-cool:

X