Kadınlar Kulübü Günlük

bi ben eksiktim dimi günlük:çok üzgünüm:
hayat çok garip günlük bacım yaa....insanların beklentılerini karşılamak herkezi mutlu etmek çok zorrr.....nişanlımı mutlu ediyorum babam babamı mutlu ediyorum annem annem diyorum abim kardeşlerime gelene kadar oooo ben benden geçiyorum .....dügünüme az kaldı psikolojim allak bullak anneme sorsan psikolojide ne adi birşey hemen bozuluyo der sırnaşık şey
evimden ayrılıcam sevdigimin yanında olucam ama çok farklı bir aileyede gelin olucam....
sanırım ben yine aglamak için bahane arıyorum iyiki varsın günlük......beklenen kişiden mesaj geldi
uyuma bitanem şimdi arıyıcam kimmi? nişanlım deli ya sanki onun sesini duymadan hangi gün uyuduysamlülülülülülü...........onu çok seviyorum günlük çok çok çok iki ay 21 gün kaldı günlük...a.s.

bugün acılarımdan sıyrılmıs gibi uyandım
içimi yakmıyor artık
üzülmüyorum artık
ne hali varsa günnük

her aşk bir gün bitermiş
sanırım bizimkide bitti :çok üzgünüm:
ama bu sakinliğimden korkuyorum günnük
zarar vermekten korkuyorum

Gunluk,
bugun çok sevdigim birinden haber bekliyorum...cani olan anacigi için dualar ettim hep
bugun umarim hayirli haber gelecek...beklemedeyim. :Saruboceq:

bana gelince...sukurler olsun...dun aksam misafirim vardi, guzel agirlamaya çalistim
ama pasta borek yapamadim. çalisiyorum iste napiyim ama evimde ne var ne yok çikardim, memnun kalmislar duyduguma gore...umarim oyledir...

mutluyum ben fakat ayni ozlem devam ediyor
geceleri de uyuyamiyorum...
insan sevdiginin kollarinda uyuyamaz mi ? :sm_confused:
uyuyorum..fakat butun gece uyaniyorum, çok yorgunum yine mirmirmirmir
alisamadim gitti....:a015:

artık senaryolar yazıyorum kafamda :mymeka:
beklemek varya beklemek sonucunun ne olduğunu bilmeden içimi acıtan o
umutla bekliyorum

günlüğüm ben geldim...

bugün baya iyiyim hamdolsun.
ama dünü hatırladıkça utanıyorum,af diliyorum Allahtan.
dün o kadar kötüydüm ki anlatamam sana.
nasıl böyle oldum bilemiyorum.
eşim giderken bi daha böyle görmek istemiyorum seni dedi.
o kadar yani...

durduk yere psiklojim altüst durumdaydı dün.
malum 9.aydayım artık.
kolay değil.
kimse de kolay olcağını söylememişti zaten.
ama dün resmen kendi kendimi kötü etttim ben.
fiziksel zorluklardan öyle bunalmış bir hale soktum ki kendimi..
sonuca inanamazsın.
ne kadar kara bulut varsa çektim üstüme.

ellerim ayaklarım şiş,çok şiş hem de,zor dedim.
rahim,karın kaslarım her hareketimde acıyor,uff dedim.
aldığım fazla kiloları getirdim aklıma.
eğildiğim zaman bir yere tutunarak ancak kalkmama sebep olan diz ağrılarımı hissettim,kötü oldum.
bir kaç adım atınca karnımın iki yanına birden giren kramp tarzı ağrıları yaşadım yine,daha beter oldum.
bebeğim bir yandan tekmeler attı içimde,ama bu bile kendime getirmedi beni:çok üzgünüm:

işte böyle günlüğüm,çok utanıyorum dünkü halimden.
Allahımdan ve bebeğimden...
daha önce hiç böyle bir ruh haline girmemiştim.
bir daha da girmicem inş.
Rabim şükürsüzlük kabul etmesin.
bebeğim sağ salim kollarıma gelsin,fazlasına da razı değil miyim sanki?
ne cabuk unutuyor insan çektiği sıkıntıları,yaşadığı üzüntüleri.
düşük yapınca ne cok üzülmüştüm,nasıl ağlamıştım günlerce oysa...

insanoğlu cok nankör,çok şükürsüz be günlüğüm..
Allahım affına sığınıyorum,ne olur dünü yaşanmamış say..
Anne olmak kolay değil,ben öle olsun istedim daha şlimdiden.
bağışla beni...

merhaba günlük
bugün herzamanki gibi neşe ve heyecanla gelmedim sana:nazar:
canım sıkkın.halime hep şükrediyorum ama bu belirsizlik nereye kadar günlük:çok üzgünüm:
dün arkadaşım gibi gördüğüm birisi (ki değilmiş anladım) bana kazanamazsın sen bu çalışmayla dedi inanabiliyor musun günlük:1shok:eek:turdum ağladım günlük,çocuk gibisenağlama akşam eşime anlattım.çok kızdı.bana kızdı sonra da.neden öyle olur olmaz kişilerin sözüye kendini üzüyorsun dedi,sonuçta o da bu yarışın içinde seni rakip olarak görüyordur dedi; haklıydı.a.s
neyse günlükçüm fazla da uzatmayayım.herkesi kendim gibi görmemem lazım bu konuda daha önce de tecrübelerim olmuştu ama bundan sonra taviz yoksüprizzzzz
kimse hakkında da konuşmak bana yakışmaz zaten.Allah herkesin gönlüne göre versin.söylenebilecek en güzel şey bukaydirigubbakcemile5

Son düzenleme:
Günlük çok mutluyum çoook:sm_cool:
Sonuç temiz çıktı inşallah düzelcek biricik anneciğimmm
Herkese çok teşekkür ederim günlüğüm herkese destekleri için Şeniz
ALLAHm tüm hastalara acil şifalar versin herkesin gönlüne göre versin hayırlısını versin....
SENİ ÇOK SEVİYORUM ANNEM İYİKİ VARSIN İYİKİ SENİN KIZINIM BU BENİM İÇİN ÇOK GURUR VERİCİ HELE BİR GEL NASIL ÖPCEM SENİ NASIL...:asigim:.

Ahh babam Ahh
Biliyorum korkuyorsun , beni başka bir evde başka bir erkekle düşünemiyorsun..
Hiç tanımadığın bir aileye nasıl vereceğim diyorsun ..
Ben bile korkuyorum bazen yapabilir miyim, mutlu olabilir miyim acaba yeterince tanıdım diye ?:sm_confused:
Ama bunu yaşamadan bilemem ki...
Araştırdın hakkında bir tek kötü birşey duymadın..
Biliyorum ilk göz ağrınım bende gitmek istemiyorum ama senağlama
O deliyi de seviyorum ne yapayım...:1no2:

Korkma babacım inşallah herşey çok güzel olacak, mutlu olacağım üzme kendini de beni de nolur senağlama

merhaba günlükçüm.
ben geldım ama sana cok guzel bır haberle geldım..
hamıleyım..sukurler olsun ALLAH ıma.:Saruboceq:
dun kan testı yaptırdım gunlukcum kanda da pozıtıfı gounce artık hamıleyım dıyebılıyorum.
bu oyle ınanılmaz bır duyguymus kı ALLAH ım herkese nasıp etsın ınsallahh.
bılıyorsun artık kendımı dusunmeyı gecmıstım annemın kuzenıme ve teyzemlere ımrenmesıne daynamıyordum.senağlamahelede gecen gun annemın bunları imrenerek anlatması benı nasıl üzmüstü.
sımdı annecıgımın sesı cok neselı ve mutlu gelıyor..
onu boyle mutlu gormek benı nasıl sevındırıyor bır bılsen gunlukcum.hihoyyyt
ee nede olsa ınsallah torunu olucak..kaydirigubbakcemile3
sana fırsat bulup bır turlu yazamadım günlükçüm ,sakın kızma.
dunden berı cok yogun bır telefon trafigi yasıyorum..

bundan yaklasık 1 sene once gıttıgım jınekolog kadın esımden spermıogram ıstemıstı.
bız henuz bebek dusunmuyorduk ama doktorun sözünü dınleyelım bır baktıralım ıstemıstık.
sonucu doktora gosterınce yüzüme oyle bırbakısı bu degerlerle cocuk olmaz demesı vardıkı gunlukcum,saskınlıktan esım kısırmı yoksa demısım.senağlama
o zamanlar gebelıkle spermıogramla ılgılı hıcbır bılgım yoktu.korunmayı bırakınca hemen hamıs kalınır sanıyordum.ama oyle degılmıs.
kadınlar klubuyle sevgılı arkadaslarımla bu sayede tanısma fırsatım oldu.
burdakı herkesı ıyıkı tanımısım dunden berı actıgım baslıga o kadar cok mesaj geldıkı cevap yazmakta acıkcası zorlandım.

neyse hıkayemı anlatmaya devam edeyım..
kadınlar klubunde herkes keciboynuzundan bahsedıyordu.hemen esıme kecıboynuzu kuru uygulamaya basladım.bızden spermıogram ısteyen jınekolog esımın urolojıye gıtmesını soylemıstı.ama esımde bu sonuc oyle bır yıkım oldukı uzun bır sure gıtmek ıstemedı.
nıhayet 3-4 ay gecınce gıtme kararı aldı.
urolog pozıtıf konusmustu hatta kadın dogum uzmanının nasıl boyle dedıgıne sasırmıstı.
dunyalar bızım oldu gunlukcum,gecırdıgımız 3-4 aydan sonra bu nasıl guzel bır haberdı..

ben kecıboynuzu kurune,pekmezıne,fındık cevız vs takvıyesı yapmaya basladım.
buarada stresten benım adet duzenım bozuldu.senağlama2 ayda bır ancak ılacla adet olabılıyordum.normalde hıc aksamayan adetım stresle altust oldu.senağlama

en son hazıranda artık daha fazla dayanamadık ve ankarada bır merkeze gıttık.
esımden spermıogram benden de hormon testı ıstedıler.
cok sukur ALLAH ıma kı kecıboynuzu pekmezler esıme fayda etmıs degerlerı duzelmıstı.
ama ankaradakı prof.bıze hemen asılama yapalım dedı.
asılamada bırsey yoktu bılıyorum ama ıcımden bır ses nrmal yoldan bebegımın gelecegını soyluyordu,madem esımın degerlerı ıyı cıkmıstı neden asılama yaptıralım kı dıye dusundum.
yıne netten arastırmalara koyuldum.
kkda cogu kısı bılır doktorlara soru sorulan bır sıte var.hemen oraya esımın degerlerını yazdım.ALLAH ım o doktordan razı olsun.
doc. doktor Oguzhan Sarıyuce hemen soruma cevap verdı.degerlerın ıyı oldugunu asılamaya gerek olmadıgını yazdı.bu benım ıcın oyle bır umut kaynagı oldukı gunlukcum.
cunku esımı bır turlu yenıden urologa goturemıyordum,gurur yapmıstı bır kere.
buarada bende yumurta takıbı yaptırmaya basladım.
ılk ay yumurtlarım yeterlı olgunluga gelmedı.2 ve 3.ayda yumurtam gelıstı ama olmadı.
nıhayet 4.ayımda ALLAH ım melegımı bana gonderdı gunlukcum..
sükürler olsun ALLAH ıma..
tam 14 ay bekledım melegımı ve neler yasadım.
cevremın baskısı,sureklı bebek yok mu artık demelerı..laelaelaelaelae

ALLLAH ım bu yolda herkese sabır versın..bebek ısteyen herkese bu duyguyu yasatsın ınsallah.yarın yenıden beta hcg ye bakılcak.ınsallah degerım artmıstır.:Saruboceq:

sana bır gun bunları yazabılcegımı hıc dusunmemıstım.

sevgıyle kal gunlukcum..hoscakal..:1hug:

Son düzenleme:
OYSA BİR UMUTTU

hayat akıp giderken avuçlarımdan
egilip yerden toplayamıyorum parçalarımı
ve artık herşey için çok geç demek için belki de çok geç
şimdi ellerim bomboş sözlerim sarhoş gönlüm olmuş bin parça
çoktan terkedip gitmiş içte bu sevda gözde olsa ne fayda

oysa bir umuttu hep gönlü besleyen dayan yüregim diye
ama kapkara bir yel her yanı sardı, bende bir tek can kaldı

coşkun ırmaklardan, tozlu yagmurlardan taşlı yollardan geçtim
yalan olmuş serden, nar kokulu yardan, herşeyimden vazgeçtim

şimdi ellerim bomboş sözlerim sarhoş gönlüm olmuş bin parça
çoktan terkedip gitmiş içte bu sevda gözde olsa ne fayda"

günlüğüm nasılsın, ardam yine hasta, burnu akıyor, hapşırıyor, öksürüyor

çok korkuyorum günlüğüm, acemi anne de değilim, ama abisi hiç bu kadar sık hastalanmazdı, oysa ardam daha kış gelmeden kaç kere hastalandı,

onlar hasta olunca hayatın hiç tadı yok günlük, yüreğim ağzımda bekliyorum

bu arada çok sevindiğim bir yazı okudum, rosemmm sonunda hamile, çok ama çok sevindim, allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin, rabbim kimsenin kucağını boş komasın

günlük yine ben unuttunmu yoksa beni, tabii aradan bu kadar zaman geçti haklısın unutmakta.of günlük of sende olmasan kime içimi dökecem kimseyle konuşulmuyoki ağız tadıyla. annemin rahatsızlığı birde babamın rahatsızlığı üstüne üstlük yengemlerin derdi hepsi bir araya geldi hangisine koşturacağımı şaşırıyorum bazen.Allahım sen bana güc ver sen bana bol sabır ver .Günlük bir gün olur inşallah sana güzel haberlerle mutlu haberlerle gelirim. sabır gösterip beni dinlediğin için teşekkürler günlükcüğüm

yine ben geldim günlük :1no2:
ne yapayım senden başka konuşacagım kimse ama hiç kimse yok etrafımdabenneyaptımki bugun zor bir gündü yine benim için
evde oturmak boş oturmak yiyip bitiriyor beni:kızgın:
nişanlımın ailesine görümcelerime çok kızıyorum günlük en son bayramda geldiler birdahada ne aradılar nede geldiler kayınpeder de aynı kayınvalıdem zaten hasta gelmek istesede gelemez..a.s.
annem bugun yine çok kez sordugu gibi sordu kızım nıye gelıp gitmiyorlar dedi dedi ve beni bir kez daha perişan etti. zaten budurumdan dolayı çok üzülüyorum birde o üstüme üstüme geliyor......senağlama
günlük ben çok sanssız bi kızım yaa onlara ne kadar deger verdigimi bilemezsin babama bile babacım demezken bu güne kadar kayınpederime diyorum ama ama ama...
ben o aileye gelin olucam günlük ama sanki bu degişiklik sadece nişanlım ve benım için..hatta benım ailem bile onun ailesinden daha heyecenlı hazırlıkları daha sabırsız çünkü benim mutlulugumu görüyorlar ama onlar....
günlük bana dua et olur mu allah kalbime göre versin diye dua et olurmu :Saruboceq:
sabahtan beri aglıyorum ama boşuna biliyorum korkuyorum günlük çok korkuyorum.....senağlama

ben bu aralar çok uğrar oldum buralara
içimden ağlamak geldikçe geliyorum işte kapınasenağlama
sevenlerim uzaklaştılar ondan mı acaba?
gerçekten seviyorlarsa o gidenler ,çok uzağa gitmeden dönerler ama değil mi?
dönmezlerse bu kadar sevgi boşuna mı olur,yalan mı olur be günlük:çok üzgünüm:

ahhh şule'm ahh:çok üzgünüm:

Yoruldum günlük cok yoruldum artik, cirkinlikleri, adilikleri, haksizliklari görmekten biktim usandim....:çok üzgünüm:

Uzaklarda olsam, cok uzaklarda görmesem duymasam beni üzen bu laflari nefretle bakan gözleri....ama nereye gidebilirimki?? Gidecek yerimde yokki!
Seni neden bu kadar cok seviyorum günlük biliyormusun? Beni dinliyorsun, sadece dinliyor sacma sapan yorum yapmak veya beni kendi dertlerine üzmek istemiyorsun, senin gibi bir dost bulmak inanki cok zor...

Bir arkadasimin lafi geldi aklima, "Ya gülsüm sen cok güclü bir kadinsin senin gibi olmak isterim, sanki hicbirseyden korkmuyorsun her lafa bir cevabin var"" demistibenneyaptımki

Benmiyim güclü benmiyim o korkusuz kadin:çok üzgünüm:?? Hayir hicte degilim aslinda sadece o kirilgan yüregimin üzerine cektigim kapkalin bir mantodur beni böyle gösteren!:çok üzgünüm:

Ama o mantoyu giymeden bu hayat yasanmaz be günlük inanki yasanmaz:a015:

Bugün sana bir siirle elveda diyecem kendine iyi bak kizlara selam söyle onlarin dertlerini okudukca efkarlaniyom :nazar:bugün benim derdim bana yeter baska zaman insallahsenağlama....

Senden nefret etmek istememistim hicbirzaman
Ama insan ektigni biciyormus bunu anladim
Sizlayan bir yara ve birkac güzel ani senden kalan
Seni bilemem ama ben rahattim ben ve Vicdanim:çok üzgünüm:

''Hıhh,lirik geldiyse yine içi sıkılmıştır.' 'dediğini duyar gibi oldum günlüğüm...
Sana söz veriyorum bir dahaki sefere yaşadığım güzelliklerden bahsedeceğim.hihoyyyt
Artık içimi dökebilirim,hazır mısın?sengözlerimebaksanab
Şöyle bir kendime bakıyorum da ne kadar değiştim ben.Herkesin hayranlıkla baktığı,cıvıl cıvıl,kıpır kıpır olan kız nerde ? Eskisi gibi olmak istiyorum,ama elimde değil işte.Keşke hiç büyümeseydim,annemin,babamın nazlı,sarı tapşini olarak kalsaydım ben...:çok üzgünüm:
Off ,efkarlandım,cigara da içmiyorum ki ben bir tane tüttüreyim!..:nazar:

günlük kız gel öpücem senikaydirigubbakcemile3
tam bu gece yine moralim bozulmak üzereydi bir baktım kpss açıklanmış alah dedim moralimi bozucak,zorla kendime güvenimi geri getirdim yine alt üst olucam diye umutsuzca,korkarak siteye girmeye çalıştım ve sonunda açıldı 77 puanım biliyoomusun:sm_cool:
belki çok iyi değil ama ne biliym öss yüzünden neler yaşadım 3sene insanların alayları,o kadar çalıştın sonunda açık öğretim okuyosun der gibi imaları ne kadar güvenimi yitirmeme neden olmuştum aptal gibi hissetmiştim kendimibenneyaptımki
belki yerleşemicem biyere ama önemli değil bu sınavla güvenim tamamen kendine geldi bende bişeyleri başarabilirim artık,yine sonu baştan yenilgi olmadı
bu satırları okuyanlar belki gülücek bana günlük ama napıym benim için geleceğimde atacağım adımlar için,kendime givenmem için çok önemliydi bu sınavda en azından 70 i geçmem
bana nolursa olsun her başarısızlığımda bile destek olan ailemi,dertlerimi dinleyen seni tüm kk yı ve kendimi çoooookkkkkkkk seviyorummmmmmkaydirigubbakcemile2

günlük merhaba, bugün eşimin cadoloz halasının torununun doğum günü var...
bebeği çok seviyorum annesinide öyle ama hala olcak cadı biraz fena...
bende bugün süslendim,gidicem bakalım laf sokcakmı?
o söylenirse ben iki katını söylenirim yetti artık canım banane...
1 yılımı doldurdum nasılsa :)))))))

X