Kadınlar Kulübü Günlük

Çok tuhaf günlük .......
sana yazacağım hayatta aklıma gelmez di nasıl derler bilirsin bizi bu duruma getirenler utansın nerden ve nasıl başlasam bilemiyorum ironilerle yaşadığım hayatım kimseye anlatamadıklarım ne varsa büyüyor ağzımda sıkışıp kaldık mı dünya ya ne sahi kaçabileceğim bir yer var mı biliyorum yine anlatamadım herşeyi neyse eğer bir gün sende yalnız kalırsan bana yaz birde bildiğin bir varsa mutlu huzurlu iyilik dolu yalan olmayan dünyanın bin türlü pisliğinden uzak bir yerler varsa söyle lütfeeeen !!!!:1closedeyes:

Selam günlüğüm
Nasılsın bacım?
Ben uykulu gözlerle sana geldim iki karalayıp cuupp yatağıma..
Uykum pek geldi bugun pek hayra alamet diil ya hayır olsun bakalım..
Bu aralar öle cabucak uyuyamıyorum.
Yarın sabahtan nişanlım gelcek beni almaya beraber kahvaltı yapcas sonrada ailesiyle piknik yapcas:asigim:
Bakalım nasıl bi gün olcak benim için merak ediyorumCADIARZU
Pek bi degişiklik yok yine parçalı bulutluyum
Arada bi gel gitlerim oluyo ama Kendime sahip cıkabiliyorumsırnaşık şey
Öyle işte günlükğüm hadi ben kaçar selam söle K.K fıstıklarınasırnaşık şey

günlüükkk uykuum geldiii ama burdan ayrılamıyorum gece yatmakk sabah kalkmak bilmiyorum ne vardı taş gibi yatıverip sabah da kuş gibi kalkıversem yaaa olmuyor işte bağlandık şurayaaa

merhaba günlük pırıl pırıl bir pazar gününde ben depresif bir halde evde oturuyorum ve kafayı sıyırıyorum.moralim çok bozukkkkkkkkkkkkkkkksenağlama.az önce canım kardeşim bana çok güzel bir mesaj atmış biraz daha iyi oldum çok mutlu oldum ve çok duygulandım .tabikide ağladım ve hala ağlıyorummmmmmmmmmsenağlama.bu aralar çok geriliyorum ve kimseyle konuşamıyorum çok yalnızım çokkkkkkk dedimya depresif vaka beni aldı bu gün depresif vaka ile pikniğe gidecezzzzzzzzzzzsenağlama. neyse saçmalıyorum galiba hadi görüşürüz günlük iyiki sen varsın en azından yazıp azıcıkta olsa rahatlıyorummmmmmsenağlama

http://www.kadinlarkulubu.com/hindi-cumhuriyeti-degiliz-t152021/index.html

Günlük, acaba kadınlar kulübünün duyarlı kadınları bize destek olurlar mı ?19 Mayısta gönderilmek üzere 2 liste hazırladık arkadaşlarla bütün milletvekillerine ve ilgili bakanlıklara HİNDİ CUMHURİYETİ DEĞİLİZ ! TURKEY DEĞİL TÜRKİYE OLMALI diye haykıracağız da acaba bize destek olurlar mı ?
Kalabalık olmazsak sadece vicdanımızı rahatlatacağız denedik diyeceğiz ama kalabalık olursak dikkat çekebilir HİNDİ CUMHURİYETİ olmaktan kurtulabiliriz belki.
Ne dersin günlük bir günlüğüne kişisel problemlerimizi unutup ülkemiz ve ulusumuz için bir şeyler yapabilir miyiz?
Ben ve bir kaç arkadaşım listelerin hepsine gönderdik bile ricamızı , acaba sayımızı hiç olmazsa 100 e tamamlayabilir miyiz?
Bekliyorum günlük, duyarlı vatansever arkadaşlarımızı bekliyorum .Hepimiz bekliyoruz. a.s.

Son düzenleme:
selam gunluk

bugun askımla haywanat bahcesıne gıttık.uc gunden berı hastaydım ewın ıcındede
sıkılmıstım ıı geldı sanırım.bu aralar bıraz kırgınım ugura.bazı seyler kafama
takılıor.ordada hep soguk dawrandım.ona gore bı senı sevıyorum dıınce hersey cozuluor.ama ben gecıcı deıl kalıcı cozum ıstıorum.
nese sımdıde ona nıe kızdıgımı anlatıorum msjla.

ıste ole hem guzel hem kotu bı gundu.

benden bu kadar gorusmek uzere...

Son düzenleme:
Good morning günlükcüüümŞeniz

Bugün herkesler yataklarında mışıl mışıl uyuyorkene, ben işin yolunu tuttum yine. Ne kara bahtlı kör talihliymişim bensenağlama, Koskoca şirkette bir güvenlik birde ben varım, başka allahın kulu yok. Piyango bana vurdu bu bayram. Ne diye getirdilerse beni işe:kızgın:

Ama güzel yanı şu, sokaklar bomboş, trafik yok, kimsecikler yok. Sabah yürüdüm işe gelirken, ohhhhh misler gibi, içim açıldı valla.

Öğleden sonrada bebeleri alır pikniğe filan gideriz, güzel olur onlar için, koşturur dururlar. Artık onları tutabilene aşkolsun.

Sokaklar gibi KK da bugün pek bir sakin. neyse öptüm herkesleri :icecream:

günaydınnnnn ilk defa gündüz gündüz,mesai saatleri içinde burdayım..Allahım inanamıyorumm:teytey:
dün çalıştım günlük,bugün izinliyim ben..ayaklarımı uzattım oturuyorum.sadece çamaşır yıkıyorum..hiç bir şey yapmıycam sadece dinlenicem..
günlük seninle çok önemli bir kararımı paylaşmak istiyorum..biliyorsun çok yoğun bir tempoda çalışıyorum..ne pazarım var,ne de doğru dürüst akşamım.4 yıldır otomotiv sketöründeyim.işi bırakıcam günlük..çalışmayı bırakıcam.
doğru zaman doğru günü bekliyorum.bu 1 ay sonrada olabilir,1 yıl sonrada.benim patronum kayınvalidemlerin çok yakın ahbabı.yani öyle hemen çıkıp gidemem o yüzden çok çok doğru bir gün ve an olmalı..dua ediyorum,inşallah hamile kalırım da.doktorum der gülşah riskli bir hamilelk yatman gerek evde diye.ve bu şekilde bırakırım.böylece hem kayınvalidemleri kırmamış olurum,hemde kayınvalidemler aile dostları olan patronuma karşı küçük duruma düşmezler..
eşim pek desteklemiyor beni.ev alsak öyle bıraksan diyor,ama yok olmaz..şu son ayları iyi değerlendir daha çok para biriktir dedim.kimsenin ağız kokusunu çekmeye değmiyor günlük..hele para için..evet okudum 4 yıl.ama çalışmıycam günlük.evimde oturucam..aç değilim açıkta değilim.kocamın geliri yetiyor zaten bize fazlasıyla..ama yok çalışmıycam..
bıktırdılar artık günlüğüm..ben iyi niyet gösterdikçe daha çok iş veriyorlar bana.satışın haricinde,insan kaynakları bende.eğitim sorumlusuyum.iso denetlemesinde yönetimde görünüyorum.müşteri temsilcisi başka bir arkadaş ama şikayetleri ben çzöüme ulaştırıyorum filan derken bezdim.gerçekten bezdim.bir de üstüne üstlük tanıtımlarda satışta başka bayan yok diye ihale bana kalıyor..yok çalışmıycam yani..
işte böyle günlükcüm..doğru zaman..
ben bugün buralardayım..herkesin gençlik bayramı kutlu olsun inşallah..Laik Türk Cumhuriyetiyiz biz:hooray::teytey:

güynük naber canım sıkılıyo 19 mayıs ben çalışıyorum
hafta sonun mevlütle geçti elim bulaşıktan çıkmadı 60 kişi misafir vardı evde yemek indir yemek kaldır iki katlı evde hiç boş oda yoktu
dedecimin ölümünden tam 27 sene geçti hala acısı tazeymiş be günlük babam çocuk gibi ağladı babasına çok üzüldüm senağlama
bütün torunları tam tekmil mezarına gittik göremediği torunları torunlarının çocukları
sevinmiştir değilmi günlük görmüştür değilmi bir yerlerden bizleri
DECECİM SENİ ÇOK SEVİYORUM HİÇ GÖRMEMİŞ OLSAMDA SENİ ÇOK SEVİYORUM
HAYATIMDA KİMSEYE YÜREKTEN DEDE DİYEMEDİM UMARIM TORUNLARININ SANA DUYDUĞU HASRET GİBİ SENDE ONLARA SEVGİ BESLİYORSUNDUR
MEZARINDAKİ OTLARI TEMİZLERKEN BİR KEZ DAHA ANLADIM
DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN
MEKANIN CENNET OLSUN DEDECİM HUZUR İÇİNDE UYU

Tamam Gunluk,
tutuldu orkestramiz, kameraman, dekorasyoncum, tutuldu hersey...
mutlumuyum ? hayir
huzurlumuyum ? hayir
ben bir geri zekalimiyim ? evet

:çok üzgünüm:

Not : ne geçti eline ? hani soz vermistik birbirimize ? bir daha asla birbirimizi kirmicaz, kimsenin lafina sozune bakmicaz, herseyden ve herkesden once kendi fikirlerimizi alicaz ? neoldu ? bu kadar mi degersizim senin için, bu kadar mi Kötü Kazen

senden bir ricam var, ne olur birak beni, benim suan buna gucum yok ama sen zaten herseyi yikmakta birebirsin, neolur birak beni, birak !

Selam günlük bende buradayım bugün :)
Tatil bugün ama biz mesaideyiz.
Genel olarak iyi sayılırım bugün. Hafta sonum da çok güzel geçti arkadaşlarla bolbol gezdik ve eğlendik. Yavaş yavaş normal hayatıma dönüyorum gibi.
Aklımdan çıkmıyor ama yaşamak için mecburuz.
Beni tınlamayanı ben hiç tınlamam kusura bakmasınlar
:dilcikar:
Offf günlük evimde yapılacak o kadar çok iş varki.
Ne zaman ve nasıl yapıcam hiç bir fikrim yok.
Halılarımın yıkanması lazım, yorganlarım havalandırılacak çok işim var çok.
Keşke bugün evde olsaydım yapardım hepsini. Hafta sonlarıda kociş evde iş yaptırmıyor ki
yasakkelime
Ara ara uğrarım günlük k.i.b :icecream:

Eeeeee günlük anladım ki isteyince oluyormuş.Mutlu olmak için azıcık çabalayınca başarabiliyormuşuz.Benim yüzümü güldürmek aslında ne kadar kolaymış..Ne büyük nimetlere sahibiz şükürler olsun:nazar:
Dün sabah kahvaltısı yaptık kocemle evimizde.Sanki aylardır yumurta yememişim,domates dilimlememişim,çok keyifliydik çoook..:dance:
Sonra beraber çamaşırlarımızı yıkadık,gazetelerimizi okuduk,tv izledik sarmaş dolaş.. Aklımıza geldi kalkıp beraber kısır yaptık. O limonları sıktı,ben yeşillikleri doğradım,beraber karıştırdık bulgura. Çok muhteşem bir şey olmadı ama beraber yanyana olmak ne güzeldi..:asigim:
Bu sabah da benim ısrarım ile tüm kuzenleri ile beraber Çeşme'ye balık tutmaya gitti,özlemiştir onları,iyi olur diye düşündüm ben.
Düzelecez di mi günlük biz de?
Yüüzümüz gülecek di mi hep böyle?
Aslında bak ne kadar basit bir hayatımız var,nolur zorlaştırmayalım nolur..benneyaptımki
Sen kal sağlıcakla e mi?
Gelenlere,sevenlere,dostlara selam olsun..Şeniz

Dün ve cumartesi yazamadım günlük sana.
Benim heycan hat safhadaydı.
Cuma gecesi canımın abisi ve yengesi ve ufaklıklar geldi.
Cumartesi ben işteyim.
Benim ki arıyor nerdesin diye.İşteyim dedim.
Niye diye soruyor ya.:))))) hayret bişiy
Doğru burası babamın çiftiği ya ister gelir ister gelmem durumum var.
Eeeee abimler bekliyor dedi.
Neyse dedim abar topar çıktım.İyi de benim iş yerim şehir dışı nasıl giderim.
Müdüre rica ettim beni bir zahmet şöfor şehre atıversin dedim.Mazaretimi söyledim.Okey dedi.
Gittim daha varmadan şehre aradı.Arkadaşlar geldi kalıcak yer bulamışlar.Sizin otelde yer varmıdır acaba diye.?( bizim otel değil elbet)patronumun şehir merkezinde bir de oteli var.
Gerçi o otelede bakmışlar ama tek oda yok.
Gittik otele allem ettim kullem ettim arkadaşlarına yer ayarladım.
Yazık yeni evliler.:))))))
Ordan eve gittik şükür dedim.saat 4 olmuş.
Abi yenge mutlu aile saadedi yaşadık.cumartesi gecesi.
Eylülde düğünümüze karar verildi.Nasip kısmet olursa.
Pazar sabahı geldi sabah 9 da beni evden aldı.Ailece kahvaltı yaptık.Büyük halamız var.
Oda geldi lokma yaptı bize.Sonra eş dost geldi.Yenge kaltı kısır yaptı.Güzel olmuş Allah var şimdi.
Çocuklar ayrılmıyor benden.Seviyorum veletleri çok.
Bende farkettiler kanımca çocuk ruhunu.
Onları 4.30 gibi yolcu ettik.Kazasız belasız gittiler evlerine.
Saat 11 e kadar yine beraberdik.
Ay şöyle olsun şunu alırız şunu çağırırız gelinlik vs... ne çok ayrıntı oluyor günlük.Ama yapmak lazım demi???
Çok heycanlı ve gerginim.
Bu ay artık camları pimapen yaptırıp,mutfagımız çok büğük ama ek dolap gerekli benim kap kacağı almaya.Banyaya ek bir dolap daha.
Allah herkesin yadımcısı olsun.Bu kadar la bitmez biliyorum.
Dün gelinliği konuştuk.Askılı olsun dedi.Neeeeeeeee dedim.Sen bana askılı giydirxeksin.Bir kereye mahsus dedi.Gelinlik olduğu için askılı istiyor.Ohhhhhhh benim canıma minnet ben zaten askılı istiyordum.
Çok makyaj yok dedi.
Evet evet dedim yok benim doğal güzelliğim yeter dedim.
Br kocaman ooooooooooooooo çekti.
Ne zor ama bir o kadarda güzel farklı duygular içindeyim günlük.
Ama süperim nazar değmesin.

Yaşasınnnnn oğlumla gözyaşı dökerken şimdi oğlumla evde şenlik yapıyoruzzz:sm_cool::sm_cool::sm_cool:Oğluşum tudemde okul 3, olduuuu sınıfında birincisii 27 bin kişide 700 lerde Allahımmm çok mutluyummm:teytey::teytey:
Ben ameliyattayken sadece bir haftada hazırlandı ve oda yavrum tek başınaa gurur duyuyorum Doğam seninleeee:hooray::hooray::hooray:
Kızlarrrrrrr Çok Mutluyum Çokkkkk:nazar::nazar:

selam günlükçüm, 19 MAYIS ATATÜRKÜ ANMA VE GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI n kutlu olsun canım, neticede sen de bir türk gencisin, okulda törenimizi yaptık şimdi evdeyim, yarın da tatil harikaaa

eşim bugun erkek arkadaşlarıyla pikniğe gitti, biz ondan aşağı kalır mıyız, biz de yarın bayanlar olarak gölete pikniğe gideceğiz, haremlik selamlık uygulama yaptığımızı düşünme günlükçüm, karma piknikleri herzaman yapıyoruz, arada hemcinslerimizle olmak ayrı birzevk veriyor insana

neyse günlükçüm seni fazla sıkmayım malum bugun bayram, ama sen de bayram günü mesai yapanlardansın

MERHABA GÜNLÜK KARDEŞ
dünüm hem çok güzeldi hemde bir o kadar endişe ve korku yaşadım:1shok:
çok korktum o kadar korktumki hiç böyle bir korku yaşamamıştım
oğlum berbere gidecekti babası ile birlikte,yanımda oynarken birden ortadan kayboldu
bir an ortalıkta oğlum yok her zaman kapının önünde bisikletini sürer
bensiz ,bana söylemeden hiç bir yere ayrılmazdı
her yere bakındık ama oğlum yoktu,ben panik yaptım birden oğlum nerede bulun diye
haykırmaya ağlamaya başladımsenağlama..ama herkez arıyor benim gözüm hiç bir şey görmüyordu
çok kötü dakikalar geçirdim...pasajın tuvaletine gitmiş ve kapı üzerine kilitlenmiş
kilitlenince çıkamamış daha 4 yaşında bir çocuk yaaa
nasıl korkmuş nasıl korkmuş anlatamam...babasının aklına geliyor oraya bakmak
ve babasını karşısında görünce öyle bir sarılmış ki yavrucak babasına
tabi ben görünce oğlum babasının kucağında,koptum zaten..
aldım karşıma konuştum,sakinleştirdim ama anlatamam o yaşadığım korku ve endişeyi...

akşama doğru onu da alıp pikniğe götürdüm çok eğlendik o kadar eğlendik
sanki gündüz yaşadığımız korkuya inat onun o gülen gözlerini görünce herşeyi unuttum..

gelelim bugüne,bugün ben 2 bayramı birden yaşıyorum
1. 19 mayıs gençlik ve spor bayramı
2. oğlumun doğum günü ve oğlum 18mayıs gecesi saat 03.00 de kollarımdaydı..
Allahım yeni yaşında canım oğluma sağlık,mutluluk ve başarıyı nasip etsin..Allah bütün evlatlarımız korusun,eksikliklerini hiç bir zman bizlere göstermesin yaşatmasın...
BÜTÜN KK LI ARKADAŞLARIMIN,ÇOCUKLARIMIZIN,GNÇLERİMİZİN KENDİNİ GENÇ HİSSDEN HERKEZİN, 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR BAYRAMINI EN İÇTEN DİLEKLERİMLE KUTLUYORUM a.s.

Sabahtan beri My Twin i dinliyorum günlük..
İkizim gibiydin diyor günlük , gözlerim şiş , burnum akıyor , neden şaşırmıyorum , bu kadar mı hazırdım ,içten içe aslında hep mi bekliyordum..

İkizim gibiydin
Ve hepsi buydu
Hiçbirşey için..hepsi bumuydu
Onunlayken güçlümüsün
Ki o kişi seni bizim üstümüzde ayrı bir yere koydu
Sanırım aşkımız,
Hadi onu geçelim..

O kadar sorumluluk sahibiyim ki , gözlerim şişmesin diye ağlamamaya çalışıyorum hala..
Anlatmam imkansız zaten , anlatamam..
Kendimden bile saklarım..
Aptal olup hayatın tadını çıkarmak istiyorum , içimden alın bu gururu , onuru..
Sadece kuaföre ve alışverişe gidip mutlu olmak istiyorum , söylenenleri anlamak istemiyorum , söylenmeyenleri de..

Her üzüldüğümde kendimi daha çok sakin buluyorum..
Güçlüyüm diye bu kadar üzerime gelmeyin artık ne olur..
Sivri sözlerimin arkasında , soğuk kanlı davranışlarımda aslında koca bir kırılgan aptal var..

Korkuyorum .. Yaşadığım onca şey sonunda dağ gibi yükseldikçe görüntüm , kalbim ufak kalıyor , ufalıyor kırıla kırıla..

Meraba şeker günlükcüm....

Birkaç gündür gelmedim dimi sana ben ? Gelmedim gelmedim ama çok yoğundum yahu
gezdim tozdum hafta sonu bu hafta sonum baya bir doluydu anlıyacağın.

Eğlendim yedim içtim gezdim ama fotoğraf çekinemedim dijital makinem olsa ahhh ahhh ne fotolar çekinirimde ben bakma yok o manzaraları kaçırdım ya neyse bir daha gezeriz çekiniriz bu sefer inşallah.

Havalar pek bir güzelleşti yaz geldi artık benimde havam geldi çok seviyorum yazı günlük naniknanik

Sevgilimlede buluştuk gezdik tozduk yedik içtik eğlendik aşkımla, bana gitar çaldı şarkı söyled:asigim:i aşkımın sesi çok güzeldir günlük gitarıda iyi çalar zamanında güzel yerlerde çalmış şarkı söylemiştir yani :smiley-cool:

Bugünde temizliğimi yaptım duşumu aldım şimcik çayımı içicem siteyi bir dolaşım giremedim özlemişim vallahi billahi sonrada kitabımı okurum.

Herkesciklere selamlar sevgiler saygılar olsun günlük
Öperim çok çok ALLAH mutluluklarını daim etsin dertleri olanlara deva versin bende dahil....
Herşeyin güzel olması dileğiyle
İyi bir hafta bizi bekliyodur inşallahhhh

Gunluk'cummmmmmmmmmm!!!!
Bugun sevgilimle 3. yildonumumuzzzz!! Nasil mutluyum anlatamam!!! :asigim: Şeniz

Bir de dun ne oldu bilio musun? Babamlar bana surpriz mezuniyet partisi hazirlamislar..eve bi girdim her yer suslenmis puslanmis ve sevdiklerim SURPRIZZZ die bagirdi :1shok: :hooray:

Acaip eglendik gunlukcum yaaa..bi de benim mezuniyet kasetimi izledik canim annem ve babacim yine agladilar ama bunlar mutluluk gozyaslari gunlukcumm!!!

En kotu gunumuz boyle olsun canim ya!!! :nazar: :içelim: :dance:

X