Kadınlar Kulübü Günlük

sevgili günlük şu anda ortaköyde misafirlikteyim. bilgisayarı görünce ilk aklıma gelen hemen arkadaşlara bakmak oldu. 2 gündür bakamadım. yakında gene yalovaya babama gideceğim. ozaman ayrı kalıyorum kk.den. babamda pc. olmadığı için. ama internet kafeden kk.ye ulaşmaya çalışacam.başka olmayacak. kk.yle öyle güzel vakit geçiriyorumki yene yeni dostluklar kurmaya çalışıyorum. kk.yi çok seviyorum. güzel paylaşımlar yardım melekleri hobiler vs. hepsi birbirinden güzel. şuanda hava bozuk olduğu için sahilede inemedim.sabah boğazdaki yat yarışlarınıda yağmur sebebiyle seyredemedim..yarın yani pazartesi günü eve dönerken inşallah hava güzel olur çünkü çok ince giyinip çıkmışız. beşiktaştan üsküdara geçmek çok zevkli oluyor ama o tankerler yokmu onlardan nefret ediyorum. onlar geçmese boğazımız kendi süzülen gemileriyle benzersiz. sevgili gunlük biraz karışıkmı oldu ne ama içimden geçeni yazdım zaten günlük ogünkü yaşanan vede ogünkü ruh halini kapsamazmı.bu arada bu sütunu açanlarada teşekkürü borç biliyorum. başkalarına anlatamadığın ayada anlatmak istemediğini paylaşma imkanı. ya da anlatmak istediğinde dinlenmemek olunca baraya anlatmak satırlarla başbaşa olmak belkide insan ruhu için daha doyurucudur. şu an bunu hissettim.ama az sonra pc den kalkmak zorundayım. çünkü misafirlikteyim. hoşçakal sevgili günlük yarın görüşünceye kadar.

selamm gunlukkk

hemen anlatmaya baslıorum cok mutluyum cunku bugun dogum gunum:p

sabah kalktım hemen ders calıstım cunku bugun gezcektım we erkenden calısmam gerekıodu son ayda boslamayalım dımı...

bu yıl cok mutlu gectı dogum gunum cunku askımla bırlıkteydık.kız kulesıne gıdemedık
yagmur wardı malesef.
ılk once askımın hedıyesını solım gercı ben dırek bana saç maşası al dedım bana hedıye almaya gıttıgı gun bu suprız olmadı benım ıcın ama yınede guzel ıste.sac masası almıs bıtanem.hemende dedıgımı yapmıss canım benımmŞeniz annem zaten ayakkabı aldı.kuzenlerden tısort geldı
en yakın arkadasımda tısort almıs.dersaneye daha gıdemedım:KK70: salı gunude anlatırım dıger arkadslarımın aldıklarını:p ama en onemlısı dun gece 12 den sonra hıc telefonum susmadı ne kadar cok sewenım warmıs butun arkadaslarım tanıdıklarım dogum gunumu
kutladı bu benı cok mutlu ettı.belkı gormıcekler ama burdanda tsk etmek ıstıorum hepsıne.
babam hala kutlamadı acaba unuttu mu

bugun 11,30 gıbı askımla bulustuk gıttık fotograf cektırdık cok guzel cıktık tabıkı.
benı en cok sınır eden sey cok pahalı ya sankı altın kaplama cektırıoruz fotografı toplam 6 resme 100 ytl aldılarKötü Kazen..hıı bana makyaj yapılırken surduklerı kapatıcıyı cok begendım
hemen markasını sordum profosyonel makyajda kullanıolarmıs aldıkları yere gıttık askımla.
bı tane aldık hemen:KK70:
saolsun bıtanem battı bırazcıknaniknanik sonra yemek yemege gıttık mc e ama kalabalıktı aldık askımların sırkette yedık.bu gıdısle ben kılo alcam sureklı hamburger yıorum hemde en buyugunden gercı yarısı kalıo ama ıste benım gozum aclaelaelaelaelae
askıma ayakkabı almak ıcın dolastık bı suru hıcbıse begenmıo gırmedıgımz magaza kalmadı benden beter hee.ama en sonunda aldı bıtane cokta guzel.
ıste daha sonrada ewe bıraktı benı hersey ıcın askıma da cok tesekkurler onu cok sevıyorumm..

he bıde askımın en yakın arkadası yanı okan bende cok samımıyım kendısıyle teyzekızı oglu muhabbetımız wardır.bugun askerden gelıomus.kahramanmarastaydı.dondurma ıstedım:KK70: yarın onuda yıcem kocamannn:KK70:
ıste bugunluk bu kadar sekerım olan gelısmelerı yazarım.gorusmek uzere..

Canım günlük,balım günlük!
Öyle yorgunum ki parmaklarım zor hareket ediyor,eğer bir kusurum olursa affet..
Öncelikle hemen,rockerx'in doğumgününü kutlaıyıp huzur dolu yıllar diliyorum..
Bana gelince; ctesi tabii ki kardeşim ve ben harika bir gün geçirdik. :1hug:
Kocacım denen şahıs ctesi günü pazar günü için görümcemlerin kahvaltıya gelebilirler mi diye sordu. Tabii dedim. Ctesi akşamı bir gittim eve. Kocam gelmiş,tüm buzdolabını doldurmuş,aklına gelebilecek tüm kahvaltı çeşitlerini Şok'tan alıp herbirini yerine yerleştirmiş,oturmuş oyunun başına..Tam şok durumu yani.
Neysem bu sabah uyandık,beraber evimizi topladık,kahvaltı masasını hazırladık,çayımızı pişirdik,ben banyoya girmeye hazırlanırken kapımız çaldı ve geldiler!!!!!!!!!!!! Neysem, kocacım misafirlerimizi karşıladı,ben güzelce yıkandım,paklandım,süslendim,öyle çıktım artık. Yedik,içtik,sohbet güzeldi,2 defa çay demledim,pek beğendiler çayımı.. Sanırım,saat 11 buçukta geldiler 3te kalktılar. Onlar gider gitmez,geceliğimi giydim,gazetelerime sarıldım,okudum iyi geldi ama nasıl da yorulmuşum be günlük.senağlama
İnan kollarım kalkmıyor..Yarın da yardımcı kadın gelecek ama evin büyük pisliği gitti artık ilk zamanlarki gibi yardım etmiycem...
Keyfim iyi çok şükür,bebek Lale olarak yaşamaya devam ediyorum bak,kocacım desen,pamuklara sarıyor beni.. Acep ölecek miyim ki ben? Hani ben bilmiyorum da kocam el üstünde tutuyor,son günlerim diye mi, düşünmedim değil hani? Yoksam o mu ölecek de son günlerinde azıcık sevap işlemeye mi karar verdi ki?Ezan da okunuyor şimdi yatsı ezanı.. Bu bir işaret mi ki yani??????????:uhm:
Neyse şu senaryolara yarın devam edicem,dediğim gibi kollarım acıyor,ne zormuş anam misafir ağırlamak.. Yarın öğlen gelmeye çalışıcam. Gelenlere,sevenlere,dostlara selam olsun..Şeniz

Son düzenleme:
GÜNLÜKÇÜM BEN YİNE GELDİM BİŞİ SÖYLEYİP GİTCEM... ŞU LALİŞ VARAYAAŞU LALİŞŞŞ AÇMASIN O ŞOM AĞZINI FELAKAT TELLALI GİBİ KONUŞMASIN YERİM BEN ONUN SENERYOLARINII :)) ENİŞTECİĞİM BİKEREM ONU ÇOK SEVDİĞİİÇİN ÖYLE DAVRANIYOOO HEY ALLAHIM MİLLETİN KOCASI İLGİ GÖSTERMEZ AĞLANIR BİZİM LALİŞİN EŞİDE İLGİ GÖSTERİR NEDEN DER :)) BUNA BULDUDA BUNUYO DENİYO BİZİM ORDA LALİŞ HANIMMMMM KOCAMAN ÖPTÜM YORGUN LALİŞİMİ GİTSİN DİNLENSİNDE YARIN BOMBA GİBİ GESİN :)))

ah günlükçüm ahh
kaç gündür ders çalışamıyorum
sana olanları bir bir anlatıyım
kuzenimin bugün düğünü vardı ve ben
düğünlerden hiç hoşlanmayan irem mecburen bu düğüne katılmalıydı
herneyse biletimi aldım zamanım kısa olduğundan uçak bileti aldım
bekliyorum bi hafta kaldı bide ne duyuyum
anneannem cuma günü Umreye gidiyor
taa önceden hazırlamış işini
e anneannemi geçirmeden olmaz
cuma gün okulu astım bileti iptal ettirdim onun yerine
Ankaraya aldım cuma günü çktım yola
saat 10.30 gibi anneannemi uçağına bindirdim hem ağlıyorum hem el sallıyorum
sanki görcek :mymeka: ağladım ağladım
baktım aldığım uçak bileti 11.15 gibi bişeydi bekledim biraz sonra uçağa binip
Konyama gelcem bilsen ne kadar mutluyum
uçakta kimi görüyüm liseden en iyi arkadaşımı
o ağlayan sümüklü irem gitti gülen sevindirik irem geldi
nasıl mutlu oldum anlatamam
çok özlemişim sarıldık koklaştık
Konyama geldim nasıl söyleyim kokusunu özlemişim
o kadar özlemişim ki neredeyse eğilip taşı öpecektim herneyse bi baktım annem ve babam bana el sallıyo
valizi attım elimden bi koştum
başladım yine ağlamaya ana baba kokusu
nasıl özlemişim herkez bana bakıyor yapıştım annemle babamın yanağına
neyse evimize geldik :) ben nasıl mutluyum girdim eve tek tek odaları
geziyorum o kadar özlemişim
annem yemek yapmış bi sürü hemen
hazırladı bi güzel onları yedim
sonra biraz uyudum telefonum çaldı
kuzenim İrem çabık yetiş kına gecesi
senin için cumartesine alındı pasta börek yapılacak
yarın için oflaya puflaya anneciğimi babacığımı bıraktım gittim
cumartesi oldu gece millet eve akın ediyo
hiç hoşlanmam makyaj yaptılar :) güzel olmadım desem yalan :)
eski arkadaşlarım falanda tanır kuzenimi herkezler vardı
sabaha kadar fiskos ireme yine uyku yok
neyse pazar oldu ama bende uyku namına bişey kalmamış
gece düğünü değildi Allah'ım kuzenimde bi heyecan
kimsenin beni gördüğü yok yaşlı yaşlı teyzeler sıkıştırdılar beni
irem tansiyonumu ölç irem şunu yap bunu yap offf
içime sıkıntı geldi kıramadımda
neyse kuzenimi yolladık ağladık üzüldük falan
eve geldik aklım galatasaray-sivas maçında uyuyamadım onu dinliyordum
radyodan babaannem aradı hastalanmış annemle babamı çağırdı
onlar oraya gitttiler bende pc nin başına oturdum bendeki nasıl
yorgunluk birazdan yatıp uyuyacam yarın tüm gün arkadaşlarımlayım laelaelaelaelae
salı günü piknik yapacağız ailecek
çarşamba günüde İstanbul :çok üzgünüm::a015: yani çok yorulcam
ben en iyisi hemen yatıyım günlük hadi kendine iyi bak :)
biraz uzun oldu günlükçüüm okuyanların gözlerine sağlık

Son düzenleme:
İyi geceler günlügüm..
Sana iki satır yazıp hemen yatagıma gömülüp yarın öğleye kadar uyuycam inşallah birşey çıkmazsa.
Acayip yorgunum.
Bugun sözlümle görüştük bana nişanımız için kıyafet baktık ama sadece baktık ben hiçbirşey begenemedim:eek:klava:
Görümcemde geldi benim kardeşimde vardı tabi onsuz olurmu neşe kaynagımız:sm_cool:
Cok güzel vakit gecirdik..
ama işte şu alış veriş olayı bende cok stres yapıo..
Onlar beni düşündü alış verişe ailelerle cıkılmadan önce fikir sahibi olurum diye baktık
En az 30 yere baktım ama hiç begenmedim..
istedigim gibi hiç birşey yok.
Cok güzel alımlı çekici birazda şeker olmam lazım..Benim en özel günlerimden birisi ama işte bulamıyorum hiçbirşey..
istedigim gibi birşey diktirte bilirdik ama vakit kalmadı..
Neyse ya herşey olacagına varir dimi kıs günlük..
Yarın artık herkezleri nişanımıza davet etmek için arıcam.
Herkesler şok olcak..
Ben arıcam ve o şaşkın ifadelerine şahit olmak istiyorum :dance:
Canım günlüğüm iyi geceler tüm kızlara benden selam söyle emi?a.s.

Selam günlük..
Bugün daha iyiyim ben hepten gezenti oldum yaa günlükkk:):)
Düğüne gittim buakşam:)Saçlarıma güselce fön çektirdim elbise giydim kız gibi oldum buakşam annem öle dior her zmn eşofmanlarla olduğum içinnn:roflol: :tomato: sonra orada arkadaşımla dans ettim çevremde olan tanıdklarımın bana olan ilgisi falan moralim düseldi..
Yalnız ne hikmettir herkes buara bana evlilik konusunu açıor yaaaa sanki ben kafama göresini buldumda naz yapıorum artı daha yeni bi üüzntü yaşamışımm:dilcikar: annemin arkadaşı bana söz verdi sen bul evlenemey karar ver kır düğünü yapıcam dedi:icecream: biraz başım ağrıyor ama nazardan galiba
Sayenizde dahada ii olucam kk :)

offf günlüğümmm sabahı bekleyemedim hemen yazayım dedim..
benim canım koçişim varya hani onu ben çok seviyorum hani yarım dediğim koçişimmm bugün onunla kavga ettik..hiç yoktannn durup dururken çok ağladım buğün aklıma geldikçeee durup durup ağladım..zoruma gitti günlükkk ...en son kavgamızı ne zaman yaptık hatırlamıyorum bilee...:senağlama:
gerçekten haksız olsaydım zoruma gitmezdiii ama inanki sadece bir soru karşısındaki verdiği cvp beni üzdü......:senağlama:
neysee aldı benim ufaklığııı gezmeye gitti bende kayınvalideyle sokaklarda dolaştım alışveriş yaptım ama gözler şiş...kayınvalidemde çok üzüldü..sıkma canını dediii...saolsunnn bana güç verdi...
alış verişten sonra eve geldim ve o yorgunlukla uyumuşum ..kapı çalınca fırladım yerimden yemek bile yapmamıştımmmm...
baktım benimkilerrr ama eşime hiç yüz vermedim..suratıma bakıyorrr bide bön bön...:eek:klava:
sonra ben mutfağa geçtim birşeyler hazırlamak için baktım elinde bir paket bana şimdiden anneler günü hediyesi almış...
istediğim dijital fotoğraf makinesi ama ben tabiiki istemedim naz yaptım...sarıldı öpmeye çalıştıkca ben kaçtımmm..kaçan balık kovalanır diyorlar yaa hakikatten doğruymuş:)))
özürdiledi bende özürünü kabul etmedim..ohhh canıma değsinnn biraz peşimde gezsin..hediyesini zoraki kabul ettirdi ama ben hala konuşmuyorum bir sürede konuşmayacağım karar verdim..iyi yaptım değilmi günlük..haketti ama..ama birde eli ayağı dursa yanından geçtikçe eline koluna sahip olmuyor yaaa sırf onunla konuşayım diye neler yapıyor bir bilsenn...
şimdi yanıma geldiii yeter hala pc başındamısın diyor..gel yanıma oturalım diyooo:)) yok öylee işim olmaz seninle dedimmm iyi demişim değilmi??
benim ufaklık yeni yattı..resmen başımı bekliyor yaaa dayanabildiği yere kadar...a.s
neyse günlükçüğüm hadi sana iyi geceler...

Son düzenleme:
günaydın günlük,
sabahın körü, ben ayaktayım. aslında 4 buçukta kalktım. yatakta dön dön baktım uyku tutumuyo ,kalk dilek dedim.yaptım kahvemi geçtim pc başına. mümkün olduğunca gürültü yapmamaya çalışıyorum.
offf yine pazartesi, koşturmaca başlıyor. bugün 9 gibi doktora gideceğim birde, malum kadın işleri işte.:)

neyse bir kaç gündür uyku tutmuyo(hayırlara çıksın). böyle giderse daha çok sabahın köründe seninle görüşürüz günlükçüm. şimdilik hşçkl:))

günaydın günlük,,
ben de erkencilerdenim. sabaha kadar nöbetteyimdim bu gece hastanede. Dün sabahın eken saatlerinde geldim buraya.yalnız yalnız can sıkıntısıyla otururken koridorda Ardmın sesini duydum. Önce hayal zannettim ama 2 sn içinde Ardam yanımdaydı.Babamız özlediğimi düşünerek sürpriz yapmak istemiş bana. Çok da iyi etmiş. Hastanenin parkında oynattık oğluşumuzu. Velet beni gördüğüne değil ama salıncağa bindiğine çok memnun oldu. iyiki geldiler bir kaç saatliğine de olsa kendimi işyerinde değil de dışarda bir parkta gibihissettim. Oğlumla hoş vakit geçirdim. Daha sonra onlar gitti ve ben yine kk nın başına oturdum. Evimde girmiyorum siteye çünkü çıkamıyorum. üç günde bir nöbetteyim ve kk nın başına o zamanlar geçiyorum. Çok alıştım galiba. Burdaki herkesi sevmeye başladım. 08:00 de diğer arkadaşlarım gelecek ve nöbet devrecedeceğim. eve gidip oğlumla oynamaya devam edeceğim. daha sonra 13:30 da dişçide randevum var. Bu hafta nöbetlerim çok sık. Yarın tekrar görüşmek üzere hoşçakallll............:enbuyukkk:..............

ben geldim günlük...eğer bugünü hasarsız atlatırsam ne ala...
ne pazartesiymiş be....
şimdi dinle dinle de gül bana...
sabah kalktım...duş alayım derken banyonun girişine ayağımı çarptım hala çok acıyo...
ilk kez ütü işini sabaha bırakıp dün tembellik yaptım sabah ütülemeye çalıştığım kocamın gömleğini yaktım...
çay içmek için elime aldığım kupayı düşürüp kırdım...ayrıca sabah uyandığımda banyodaki sabunluk 3 parça halindeydi...kendi kendine kırılmış...
dur daha bitmedi...cuma giderken buradaki çay kupamın içine çamaşır suyu damlatmıştım sarartısı gitsin diye...üzerine de sıcak su doldurmuştum...az önce yıkamaya götürürken o suyu üzerime döktüm...pantolonum battı...
bu arada kocamın yanan gömleğini kamufle etmeye çalışırken geç kalıyordum kart cüzdanımı ve lalişimin kolyesini unuttum...
offffffffff....
günlük de bana...bu gün biter mi...?

günlükcüm öncelikle betty'ye çok geçmiş olsun neler atlatmış öyle.
Dilerim bugün yaşadıkları bununla kalsın.
Gelelim bana... çok mutluyum bugün ben.
Kardeşim dağıtım iznine geldi :hooray:
Ne çok özlemiştim onu bir bilsen.
Sabah işe geç geldim. onu bekledim. önce bir hasret giderdik sonra da istemeyerek geldim işe.
Dün akşamdan ona pasta yaptım bıraktım bugün yer canımın içi.
Akşam da erken çıkıp hemen eve gideceğim.
Konuşacak çok şeyimiz var.
Gerçi cuma günü dönecek. bu 4 gün bize ne kadar yetecek bilmiyorum.
biliyorsun Hakkari'ye gidiyor senağlama
Ne yapalım gidecek ki birgün bitirip geri dönecek inşaallah.
Allahım tüm kardeşlerimizin,yavrularımızın yanında olsun...AMİN

günlük günlük...daha bitmedi...
kafanı dinle azıcık diye ara verdim...neboşum beni hamile görmüş rüyasında...
günlüüük onun rüyaları çıkar biliyor musun...offff...ben de kendimi gelinlik içinde gördüm...çok güzeldim çok...hatta düğünümden çok daha güzeldim...
geldim tabirine baktım ne olsun dersin...evli kadın gelinlik giymişse hamiledir ve güzel bir kızı olur diyor...
günlüüükkk değilimdir di mi...geçen ay en tehlikeli ihmalkar ayımdı...inşallah değilimdir...
Tabiki Allahım hayırlısını versin ama şu an çok erken günlükçüm....
offff...dua et bana beeee....

sevgülü günlük
biliyorum bana kızıyosun çünkü sana hiç yazmıyorum
bak geldim bu ikinci gelişim söz bi daha hep gelcemm
dün giremedim k.k ya bi bakiim dedim bizim yaramaz danalar topikler açmış sayfa sayfa gezdim
bunlar sabaha kadar nasıl kalıyolar annamadım benim hep uykum geliyo :)
dün yüzme dersimizin 2. günüydü ilk gün çok cesaretsizdim hoca eşiniz çok iyi siz korkuyosunuz dedi
Allahım yaa dünde bizimki çok kötüydü ben iyyidim şu benim kocam var ya hep kolaya kaçmaya çalışıyo hadi bakalım geçiyimde onu görsün
3. ders çarşamba akşam 8de bana şans dile günlükçüm
bide babam ev alcak bana (fikri değişmezse tabii) yaşasın
ev baktık yorulduk tabii
kafamıza göre bulamadık yaa
bu mütahitler hep adi malzeme kullanmış ve küçücük evler
Allahım ne olur bizimde evimiz olsun kira derdinden kurtulalım
aslan babam benim ne varsa sende var
anneciğimin almanyada 3.günü bugün hatun geziyo ohh
hadi günlükçüm başını ağrıtmayım ben artık hep gelirim
ezbuz gelirse benden selam söle özledim kız

günaydın sevgili günlük
uykusuzum iki fincan kahve içtim ancak kendime geldim
hava yağmurlu.hafta sonuna kadar böyle olacakmış
güneşli günler için biraz daha bekliyecez anlaşılan
cumartesi yine ablamda toplaştık
kahvaltıya gittik bu sefer
sanırım kuş sütü yoktu.mide fesadından gidecektim
yine nevalami yanımda getirdim eve dönerken
özellikle saklama kapları götürüyorum ablamlara gittiğimde
elimde kapları görünce
aa ne zahmet ettin diye dalga geçiyolar
hiç zahmet olur mu canım diyorum ben de
yeğenim gölcük de asker.o da geldi kahvaltıya sevgilisiyle, bikaç saat de olsa öptük kokladık.
gemiyle ukrayna ya gitmişler.anlattı durdu.
ukraynalı kızlar nasıldı diye sordum.hay sormaz olsaydım.sevgilisinin surat düştü
ne güldü ne konuştu kız.kıskandı garibim
pzar günü de evdeydim günlük.hava kötüydü zaten.temizlikte yapmadım
o koltuktan bu kanepeye,bu kanepeden o koltuğa (lafın gelişi topu topu 3 koltuk bi kanepe var bende)
oturdum durdum.
gece de uyku tutmadı bi türlü.ve işte bugün de uykusuz bi şekilde haftaya başladım.
herkese iyi haftalar.

SELAM GÜNLÜK,,
BU GÜN AZCIK AKŞAMDAN KALMAYIM GÜNLÜK.GECE SAAT 2 DE YATTIK EHH SABAH TA ZOR KALKTIM GÜNLÜK.İŞLERİME KONSANTRE OLAMIYORUM ŞİMDİ DE.MALUM PAZARTESİ HAFTAYA BU SENDROMLA BAŞLADIM HAYIR OLSUN İNŞALLAH.
BAŞIM FELAKET DÖNÜYOR.
HAFTASONU UĞRAYAMADIM GÜNLÜK HEPİNİZİ ÇOK ÖZLEDİM.
KOCAM MII,,,,O İYİ GÜNLÜK PEK GÜZEL Bİ HAFTASONU GEÇİRDİK.ÇİÇEKLER,ŞAMPANYALAR,,,,,PEK Bİ ROMANTİK GEÇTİ HAFTASONUMUZ...:eek:

Sevgili gunlugum,
ben geldim, 5 gun once aksam yazarim demistim demek ki plan yapmak iyi degilmis yazamadim. tatildeydim, çalismadim ve inan bana o kadar çok guzel bir tatil geçirdim ki...
hani bi kaç zaman once surekli akan gozyaslarim vardi ya, iste yok oldular...sanirim yavas yavas eski halime, deli dolu, neseli, mutlu halime donuyorum ve inan çok huzurluyum...hersey duzelmeye basliyor, tatilimin her gununu nisanlimla, canimla geçirdim.
persembe buyul pazar kuruldu bizim evin yaninda, nisanlim, gorumcem, kaynim kayinvalidem geldiler, he birlikte gezdik, anneme surpiz yaptik cunku dogum gunuydu, evimiz aksam ustu kalabalikti çok guzel vakit geçirdik :-))sonra herkesler gitti, nisanlim biraz daha kaldi, elele sokaklarda gezdik, konustuk, gulduk, birbirimizle hasret giderdik :-)) tekrar asik oldum
cuma gunu butun gunumu anneme ayirdim, gezdik, dolastik, tekrar bi dialog kurmaya çalistim sanirim yavas yavas oda oluyor, onada çok sevindim :-)
cumartesi gunu butun gunu askimla, dolastik, alisveris yaptik, gozluklerimi siparis verdik, dondurma yedik, elele dolastik, magazalari gezdik, ciciler aldi bana, her an kokusunu içime çektim, ona hep sarildim, onu çok seviyorum :-)
pazar gunude yine hep beraberdik, nisanlimla ve kardeslerimizle, hep birlikte mangal yaptik, yine dondurma yemege gittik, çok superdi. butun aileyle vakit geçirdik.
ilk defa 4 gun içinde bi gozyasim akmadi, ilk defa sinir krizi geçirmedim, ilk defa umut doluydu içim, ilk defa hersey duzelecegine dair inandim, çok mutlu oldum, Allahim bozmasin,
Yeni bir haftaya basladik gunlugum, buradan ben butun kizlara, butun dostlarima hayirli bir hafta diliyorum, acisiyla, tatlisiyla yine buradayiz, herkesin yuvasinda mutluluklar uçsun, herkesin yuzu gulsun, ve sen hep yanimda ol ki hep neseli haberler vereyim sana,
Opuyorum senide, kizlari da canim Gunlugummmmm

günaydın günlükçüğüm ve sevgili hanımlar,

Yeni bir güne yeni bir haftaya yeni umutlarla merhaba,

Çok güzel bir hafta sonu geçirdim. Bu gün kardeşimin doğum günü. Bu gün iş okul vs. olduğu için dün akşam kutladık. Şükürler olsun ailem işim ve sevdiğim adam var. Sağlığım yerinde.

Çok kısa oldu yetiştirmem gereken acil işler olmasa daha yazacağım. Tekrar uğrarım. Bütün hanımlara iyi günler iyi haftalar diliyorum günlükçüğüm. HOŞÇAKAL a.s.

merhaba günlük yerimseniben
cumartesi günü hayatım değişti geçmişe ait herşeyi çöpe attım herşeyi sildim
günnük süpper süpper bi haberim var EVLENİYORUM :sm_cool:
ympyeni bir insan yıllardır tanıdığım çocukluk aşkım olan adam evlenme teklifi etti kabul ettim
çok huzurluyum günlerdir aşk sözcükleri duyuyorum
mutluluktan havalara uçuyorum
ailelere açıldı konu
ağustosta nişanlanıyorum günnük
geçmişe ait herşey bitti
acı günler geride kaldı o kadar huzurluyumki anlatamam
bu gün aylar sonra ilk kez makyaj yaptım
ilkkez kendime aynada baktım
herkes gözlerimin içinin güldüğünü söylüyor
evlilik yarayacak diyor
günlük nefes alıyorum
umutlarım filizlendi Allah bi kapıyı kapattı diğerini açtı
umarım herkez bi gün huzuru bulur günnükçüm :asigim:

günlükçüğümcüm selam;

dün çok güzel bir gündü keşke bitmeseydi çok eğlendim gerçekten:dance:
sabah kalktım 8 de (hafta içinden bir alışkanlık uyuyamıyorum günlük)
yorganımı çeke çeke salona götürdüm içinde televizyon izledik bira bayılıyorum bu şekilde keyif yapmaya
sonra emek te kahvaltı yapmaya gittik
su böreğe, sucuklu tost, patates kıratması ve simit yedim (bana lütfen oha de günlük)
gazetemizi okuduk gazetede ne gördüm biliyormusun günlük kadın koku duyusunu kaybetmiş çok şaşırdım yemin ediyorum sabah aynısını düşünmüştüm insan koku duyusunu kaybedermi acaba yok ya hiç duymadık diye düşünmüştüm ama varmış

neyse kahvaltıdan sonra ankamall e gittik bir ondan bir bundan derken eve zor geldik valla
harika yağmur yağıyordu dün pencereden yağmuru izledim

kocamın canı makarna istedi makarna yaptık "kabak ve mısırla marine edilmiş spagetti"tatlicadiarzu
çamaşırdı ütüydü derken misler gibi banyo yaptım ve yattım

böle bir gündü işte
herkeslere selam eder gözlerinden öperim günlükcümŞeniz

X