kadının meslegi

bana Göre Etkiler Canim
Bir Doktor Gidip Bir Ilk Okul Mezunuyla çok Nadir Evleniyor

Birde şuvar şimdi Memurlar Illa Memeurla Evlenmek Istiyor Ben çevremde çok Görüyorum Bir Poli Hemşireyle Yada öğretmenle Evleniyorrr
Bak Ben Yorum Yapiyorum üzülme Sennn

Erkeğin yaşadığı ortama bağlı....Mesela istanbul'da yaşıyan bir erkek gidip ev kızı kolay almaz....Ama güneydoğuda yada doğuda bir erkek gidip ev kızı alabilirsengözlerimebaksanab

evet kesinlikle etkiler. kariyeri olan bayanları erkekleri her zaman daha fazla etkilemiştir.
yazan: kariyeri olmayan biri :dance:

evet arkadaşlara katılıyorum kariyer çok etkili bir öğretmenden hoşlanmıştım ama benim kariyerim yok diye ne kadar çok benden hoşlansada sırf kendi gibi birini bulmak için bana açılmamıştı uzaktan izlemişti

kişileri malesefkı etkılıyor cunku arada cok ffarklar doguyor dusunce kultur bu yuzden herkes bırazda olsa kendı dengını bulmalı dıyorm bennn

etkiliyor meslegini begenmedigide oluyor yani ikiside devlet memuru ama biri diğerini daha aşağı görebiliyor başıma geldi geçenlerde eşimin bekar ark geldi evlilikten konu açıldı benim eşimin ilk söylediği mümkünse öğretmen olsun şöyle avantajı var böyle avantajı var tabi ben odada degildim onon konuşmalarını duyup odaya girdim madem öğretmen bir hanımla evlenmek hayalindi ark öğüt verecegine sen evlen dedim oooohhhhhhh

ya etkiler tabiki etkilemez mi onu etkilemese ailesini etkiler.benim kaynanam krize girmişti ki ben o zaman okuluma devam ediyordum canlarım ama eşimi hiç etkilemedi allah var hiç kariyer sorunu yaşamadık o mühendis ben halaaaa okulumu bitirmeye çalışıyorum:) ama teyzoşumun bir lafı var bu zamanda ya güzel bir meslek sahibi olacan-ya baban cok zengin olacak yada tüm bunları aratmayacak bir güzelliğin olacak.ayıptır söylemesi bende 3. şık mevcut bu sebepten eşimde hiiç beni üzmeye cesaret edemez:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…