Kadın hastalıkları

Zelihaaaaa2001

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2023
47
4
23
Kızlar biz 6 aylık evliyiz 2aydır korunmayı bıraktık eşim afedersiniz içime boşalmaya başladıktan beri kasıklarımda bazen hafif bazen artan özellikle sol kasığimda olmak üzere ağrı oluyor sizdedr böyle bı durum var mı acaba hamilelikten şüphelenmek istiyorum ama heveslenmekte istemiyorum lütfen acil cevaplar mısınız

Kızlar biz 6 aylık evliyiz 2aydır korunmayı bıraktık eşim afedersiniz içime boşalmaya başladıktan beri kasıklarımda bazen hafif bazen artan özellikle sol kasığimda olmak üzere ağrı oluyor sizdedr böyle bı durum var mı acaba hamilelikten şüphelenmek istiyorum ama heveslenmekte istemiyorum lütfen acil cevaplar mısınız
Merhaba
Regline nekadar kaldi takip ediyormusun?

Ovülasyon testimle yumurtlama dönemini gördüm canım adetimin ertesi günü iki kez yumurtlamam oldu
Yukarda reglinizin 8 gün önce bittiğini belirtmissiniz. Ortalama bir regl 5 gün sürdüğünü varsayarsak şuan 13. 14. Günündesiniz yani sizin kasıklarinizin ağrıması çok normal. Hamilelik şüphesi için şuan çok erken nereden baksanız iki hafta var net bir sonuç öğrenmek için.

X