Kadın hastalıkları idrar tahlili

asabikiz08

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2022
13
1
26
Merhaba ben kadın doğuma akıntım için gittim benden ultrason ve idrar istedi idrarda glukoz Keton Protein Nitrit Bilirubin negatif çıktı ne demek kotu biseymi var bide pelvik ultrason da kızlık zarı belli olurmu bakire olduğum için doktor alttan bakmadi

Merhaba ben kadın doğuma akıntım için gittim benden ultrason ve idrar istedi idrarda glukoz Keton Protein Nitrit Bilirubin negatif çıktı ne demek kotu biseymi var bide pelvik ultrason da kızlık zarı belli olurmu bakire olduğum için doktor alttan bakmadi
Pelvik ultrason vajinadan ultrason değil mi yanlış mı biliyorım
Bakireseniz bunu yapmazlar

Ultrason verdi canim bekar mısın diyince nerden olur bnde anlamadım bide kafama takılan negatif kotu biseymi var demek
Çok anlamıyorum idrar testinden ama alttan ultrason vermemiştir karından bakacaktır. Kızlık zarı belli olmaz
Neden bunu sordun ki

Evet onların negatif çıkması gerekiyor zaten iyi bir şey yani pelvik ultrason da kızlık zarı belli olmaz karnindan bakacak yani bakiresin kızlık zarını neden merak ettin ki

Evet onların negatif çıkması gerekiyor zaten iyi bir şey yani pelvik ultrason da kızlık zarı belli olmaz karnindan bakacak yani bakiresin kızlık zarını neden merak ettbi ara
Temizlik yaparken dolabın üstünü silerken dustum ve vajinamdan kan geldi ondan sordum

Temizlik yaparken dolabın üstünü silerken dustum ve vajinamdan kan geldi ondan sordum
bı yerden dusmeyle zara bısı olmaz agırlık kaldırınca olmustu taaaa unvdeyken. olabiliyormus. cok merak ettıysen vajınal kontrol ısteseydın bakardı. karından ultrasonda gozukmez. negatıf demek ıyı bısı ıdrara kaçak yok demek. proteın keton olması belırlı bı sayıya kadar normal tabi cook azcık bişi kac ezberımde degıl de onun ustu sıkıntı :) negatıf iyi yani

bı yerden dusmeyle zara bısı olmaz agırlık kaldırınca olmustu taaaa unvdeyken. olabiliyormus. cok merak ettıysen vajınal kontrol ısteseydın bakardı. karından ultrasonda gozukmez. negatıf demek ıyı bısı ıdrara kaçak yok demek. proteın keton olması belırlı bı sayıya kadar normal tabi cook azcık bişi kac ezberımde degıl de onun ustu sıkıntı :) negatıf iyi yani
Oh çok şükür saol canim ☺️

Engelli olduğum için dusme kalkma çok oluyor 😅

X