Kadın Doğum Doktoru Seçerken Nelere Dikkat Ediyorsunuz?

Ben özelden paket aldım. Hamilelikte bir sorun yaşadığımda telefondan doktoruma rahatlıkla ulaşıp soru sormak istiyordum. Bir de doktor biraz beni rahatlatan bir karakterde olsun istedim. Çünkü heyecanlı bir tipim yakın zamanda doğum yapan arkadaşlarıma danıştım, internette tarama yaptım. Gidip birkaç doktorla görüştüm. Öyle seçim yaptım. Doktorun içine sinmesi gerçekten önemli.

Ay çok sevindim, gözün aydın cnm kavuşmuşsunuz maşallah, rabbim huzur içinde büyütmeyi nasip etsin, en güzel zamanlarınız bol bol kokla öp o kadar hızlı büyüyorlar ki
Amin çok teşekkür ederim Mihrimah hanımcım, zamanında anlattığınız her güzel duyguyu yaşıyorum
Yorgun yılgınım ama her şeye değer

Ay ne kadar şanslıymışsınız.. Doktorunuz kimdi acaba?

Paket olayını da yeni duyuyorum mesela
Bende herşeyin titizlikle yürtülmesinden, en ince detaya kadar bilgilendirilmesinden yanayım. Umarım doğru tercih yapabilirim.

Merhaba ben özele gidiyorum. 7 aylık hamileyim. Son iki ayım kaldı .Hastanenin evime yakın mesafede ulaşım için kolaylık olmasına da dikkat ettim.
İlk başta bayan doktor tercih ettim .
Araştırıyorken diğer hastaların yorumlarını dinledim.
sonra seçtiğimde ilk baştan gitmeye başladığımda ilgisine alakasına baktım.
pozitif ılımlı sakin birisi .
memnun kalınca devam ettim.
doğumuda burda yapayım diye karar verdim.
Sizin de hakkınızda inşallah hayırlısı olur.

Ben kişisel muayenehaneden memnun kaldım bu arada. Daha az bekleme süresi, daha hijyenik, daha uzun muayene süreleri falan. Belki ona da bakabilirsiniz

sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah

gelengiden doğum yaptın mı ? Nasılsın ?
Hayırlı olsun .
Darısı bana inşallah .
bugün doktordan döndüm.
Haftayı söyledi .

Yaptım Sedoş,
Sezaryen oldu 38+6
Çok teşekkür ederim ağrım sızım var ama geçecek inşallah emzirmeye devam ediyorum
Evet gördüm senin bebek kaç kilo ki sezaryan o kadar iri mi bebiş
Sağlıkla gelsin

Yaptım Sedoş,
Sezaryen oldu 38+6
Çok teşekkür ederim ağrım sızım var ama geçecek inşallah emzirmeye devam ediyorum
Evet gördüm senin bebek kaç kilo ki sezaryan o kadar iri mi bebiş
Sağlıkla gelsin
Tebrik ederim.
cinsiyeti neydi ?
doktor bi iki kilo almış dedi.
Evet hayırlısı olsun inşallah.
zaten benim çekingem var dı . Normal doğumla ilgili

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…