Kadın Avatarları (Hareketli - KK uygun)

Çook teşekkür ederim canım :KK16: o bir kaç taneyi de merakla bekliyorum :KK24:

Umarım beklediğine değmiştir canım. :kk77: :KK54:

$0a0a.gif .. $000a.gif .. $000aj.gif .. $0.gif .. $0000ay.gif

$000.gif .. $000aa.gif .. $00aaşş.gif .. $00a.gif .. $00aa00.gif

Eki Görüntüle 400841
burada oynuyor pc de ve avatar da oynamıyor şaka gibi ya

Tatlım eklediğin gif KK avatar boyutundan büyük olduğu için oynamaz. PC de de hareketli görünmez lakin ölçüler uygunsa avatarında hareket eder.
Sendeki sorunu kazen'e sordun mu canım? Aşağıdakileri sendeki ölçülere ayarladım, İnşaallah hareker eder. :kk77: :KK54:

$000a0a.gif ... $00ae.gif

Tatlım eklediğin gif KK avatar boyutundan büyük olduğu için oynamaz. PC de de hareketli görünmez lakin ölçüler uygunsa avatarında hareket eder.
Sendeki sorunu kazen'e sordun mu canım? Aşağıdakileri sendeki ölçülere ayarladım, İnşaallah hareker eder. :kk77: :KK54:

Eki Görüntüle 400873 ...Eki Görüntüle 400874

Evet pro olmadığım için 19.5 muş canım curly e sordum.
Sağol avatar için :))

Evet pro olmadığım için 19.5 muş canım curly e sordum.
Sağol avatar için :))

Çok önceleri dediğin ayrım olabilir tatlım. Şimdilerde Pro olsun olmasın üyeler aynı ölçüleri kullanabiliyor.
Bu yorumundan sonra pro olmayan üye avatarlarına baktım 64 kb ye kadar hareketli kullanıyorlar.
Sen de, avatarın üzerine sağ tıklayıp, özellikleri tıklayarak ''boyutlar - dosya boyutu''
bölümlerinde ölçüleri görebilirsin canım. KK üyeleri azami: 100 x 100 Piksel ve 64.0 KB kullanabiliyor.
Bence kazen'e sormalısın. :KK54:

Çok önceleri dediğin ayrım olabilir tatlım. Şimdilerde Pro olsun olmasın üyeler aynı ölçüleri kullanabiliyor.
Bu yorumundan sonra pro olmayan üye avatarlarına baktım 64 kb ye kadar hareketli kullanıyorlar.
Sen de, avatarın üzerine sağ tıklayıp, özellikleri tıklayarak ''boyutlar - dosya boyutu''
bölümlerinde ölçüleri görebilirsin canım. KK üyeleri azami: 100 x 100 Piksel ve 64.0 KB kullanabiliyor.
Bence kazen'e sormalısın. :KK54:

Avatarlar çok güzel canım, lakin sorun halledilmiş görünmüyor.
Kullandığın avatar boyutu, olması gerekenden küçük. :KK31:

Aaaa öyle mi?:44: Bana pro olmadığın için dendi. Tekrar sorayım bari.

X