Kadın Avatarları (Hareketli - KK uygun)

kulitta canım bana bunu avatar yaparmısın
birazda ışıltılı olsun

Eklentiler

• $mutlu-eller.jpg
    9,2 KB · Görüntüleme: 77
Canım avatarları sen kendin mi yapıyorsun.Yani efektlerini flan ?:26:

kulittacım tyaa bana şöyle güzel bir gelin damat avatarı bulabilir misin, hareketli olcak şekilde istiyorum çok aradım ama bulamadım

kulittacım tyaa bana şöyle güzel bir gelin damat avatarı bulabilir misin, hareketli olcak şekilde istiyorum çok aradım ama bulamadım

Tatlım kullandığın tarz düğün avatarlarını daha önce eklemiştim. Topiğe göz gezdirmen gerekiyor.
Bunlar farklı düğün avatarları Umarım hoşuna gider canım. Sonsuz mutluluklar dilerim.

Eki Görüntüle 340324 .. .. .. .. ..

merhaba kulıtaa ben resım eklemek ıstıyorum buraya hareketlendırmen içi ama nasıl yapacagımı bılmıyorum bana yardım edebılırmısın:26::26::26:

hepsi birbirinden güzel ellerine sağlık yapan arkadaşıın

Teşekkür ederim canım.

merhaba kulıtaa ben resım eklemek ıstıyorum buraya hareketlendırmen içi ama nasıl yapacagımı bılmıyorum bana yardım edebılırmısın:26::26::26:

Tatlım eklemek istediğin resmin üzerine sağ tıklayıp, açılan pencerede resmin adresini kopyala varsa onu tıklıyorsun.
Yoksa Özellikleri tıklayıp, açılan pencerede Adres i kopyalayıp, yorum yazdığımız bölüme geleceksin.
Üst kısımdaki eklentilerden bende Insert Image olarak gözüküyor, içinde ağaç olan küçük kareyi tıklayacaksın.
Açılan pencerede Forum URL tıklayıp, URL boşluğuna kopyaladığın adresi yapıştırıp Retrieve remote file and reference locally nin
işaretini kaldırıp OK dediğinde resim eklenmiş olacak.
Deneme tahtasında çalışırsan yardımcı olmaya çalışırım canım.

yok ıkısıde yok neyse artık yaaa tesekkur ederım cevabın için...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…