Kadın Avatarları (Hareketli - KK uygun)

$0aýýu.gif .. $0eeek.gif .. $00ttdd.gif .. $00rkr.gif .. $0eeu.gif .. $0au.gif .. $00ýýhhd.gif

$0rrrçf.gif .. $0eeeh.gif .. $0ðr.gif .. $0pd.gif .. $0çl.gif .. $0ðpð.gif .. $0000ý.gif

$00e.gif .. $0apo.gif .. $0uuuj.gif .. $0aua.gif .. $0rrbrff.gif .. $0eeö.gif .. $0pðp.gif

$0uuuyy.gif .. $0oýo.gif .. $000ror.gif .. $0uýu.gif .. $000d.gif .. $0oob.gif .. $0rrld.gif

kullitacim :KK3:ekledigin avatarlarin hepsi birbirinden güzeller :nazar:ellerine saglik canim:KK54: yeni yillinda kutlu olsun :119:

hepsi de cok cok cok güzeller... tesekkür ederim arkadasim.. hakkini helal et :KK16::KK16::KK16:

Hepsi harika şeyler, emeğine, ellerine sağlık... Çoook teşekkürler... :KK16:

slm canım hepsi çok güzel bakamadım daha çoğuna ama biraz böyle şirin böyle şekerli bişeyler var mı?hani benim nickime uygun:KK16::KK16:

$images-1.jpg $images-3.jpg $images-5.jpg $images-2.jpg $images-4.jpg $images.jpg

canım kulittam zahmet olmassa bana bu avatarları kk ya uygun boyutlandırıp hareketlendirirmiisn......
şimdiden çok teşekkürler....

kulitacım nasılsın muutlu senelerrrrrr:KK19:

senden bir ricam var şu resimlere ışıltı katabilirmisin avatar boyunda olcaklar çokkk teşeür ederim biatenmm yorcam ama seni:KK16:

kulitacım nasılsın muutlu senelerrrrrr:KK19:

senden bir ricam var şu resimlere ışıltı katabilirmisin avatar boyunda olcaklar çokkk teşeür ederim biatenmm yorcam ama seni:KK16:

Merhaba melisdenizcim. İyiyim çok Şükür, umarım senin için de her şey yolundadır.
Yeni Yılda her şey gönlünce olsun. Bakalım avatarları beğenecek misin canım? :kk77: :KK54:

$0a1a1aaaa.gif .. $0a1a1aaa.gif .. $0a1a1a.gif .. $0a1aaaaaa.gif .. $0a1aaaa.gif

$0a1a1.gif .. $0a1aaaaa.gif .. $0a1aa.gif .. $0a1a1aaaaaa.gif .. $0a1aaa.gif

X