Kaçıncı haftada doğum yaptınız?

bende 36.hafta erken dogum yaptim normal dogum oldu.neye ugradigimi anlayamdan doguru verdim

42 haftada hiçbir belirtim yokken sezeryanla doğum yaptım.bekleseydim ne olurdu bilmiyorum.aslında ne bebekte nede bende bir problem gözükmüyordu sadece doktorumun bebek daha fazla kilo almasın diye sezeryanla doğurtmak istedi.güle oynaya doğuma gittim hiç bir sıkıntı yaşamadım çok şükür sezeryanın sıkıntısıda olmadı sağlıklı 4kg 200 gr dünyalar tatlısı oğlumu kucağıma aldım.

38+3 te sezeryanla doğuracaktım kiiiiii sabırsız oğlum 38+0 da sancımın başlaması üzerine gece gece sezeryanla dünyaya geldi

41+1 suni sancıyla normal doğum yaptım suni sancı verilmese daha geleceği yoktu bizim bücürün

36+6 bakalım melek kızım ne zaman gelecek.hayırlısıyla sağlıklı bi şekilde gelir inş.

Son düzenleme:
37 haftda oldu sezeryanla .kontrole diye gittim doğumum bir sonraki haftayaydı öğleden sonra bebğim kollarımdaydı bu işler belli olmuyo

41+2 de suni sancıyla doğum yaptım drum sezeryan dedi ben suni sancı dedim benim dediğim oldu ve 4 saatte doğum gerçekleşti

38+3 de gece suyum geldi 38+4 de suni sancı verildi açılma olmadı mecburen 38+4 de sezeryen oldum oğluşum 3500gram 52 cm doğdu

37+5 de sezeryanla dunya tatlısı bir kızım oldu sancı cektım bir gun boyunca ama acılmam olmayınca sezeryan oldum.kızım biraz erken geldigi için küçük dogdu kilosu 2.620 gr boyuda 49 cmdi

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…