Kaçıncı denemede hamile kaldınızz?

Evlendim 2 sene çocuk istemedim, sonra istemeye başladık tabi o zamanlar ovülasyon bilmeden kafamıza göre ilişki yapıp test yapardım 🤦🏼‍♀️ burayı buldum ilk ovülasyonu burda öğrendim ilk denememde de oldu ama boş gebelik oldu 1 tanede kimyasalım var daha da olmadı kürtajımdan sonra 9 ay geçti üstünden hala gebelik oluşmadı 😢
Merhabalar gebe kalabildiniz mi acaba

3 yıl sonunda hamile kaldım . Kaç kere denedik sayamadım haliyle ama tam da artık olmayacak diye vazgeçtiğim ay hamile kaldım. Stres büyük faktör
Ben de vazgeçtiğim artık istemiyorum çocuk başka planlar yapacağım zaten dediğim ay hamile kalmışım ya çok ilginç 😳
Hatta o ay olmasaydı yeniden korunmaya bile başlayacaktık o kadar vazgeçmiştim bu işten
Bence de sebepsiz infertelite yaşayanların yarısından çoğunun nedeni stres ve her ay beklentiye girmek

3 senedir çatlatma aşılama herşeyi oldum, eşimdede sıkıntı yok bende pcos var bekliyoruz hala olmadı 28 yaşındayım
Umarım en kısa zamanda olur. outoffit outoffit bebekcee bebekcee 15 aydır deniyoruz malesef sonuç alamadık. 2 aşılama oldum. Hsg çekilmedim. Onu çekileceğim daha da olmazsam. Eşimin ve benim değerlerimin doğal yolla hamile kalmak için yeterli olduğunu söyledi doktorumuz

Ben de vazgeçtiğim artık istemiyorum çocuk başka planlar yapacağım zaten dediğim ay hamile kalmışım ya çok ilginç 😳
Hatta o ay olmasaydı yeniden korunmaya bile başlayacaktık o kadar vazgeçmiştim bu işten
Bence de sebepsiz infertelite yaşayanların yarısından çoğunun nedeni stres ve her ay beklentiye girmek
Olabilir canım 15 aydır benim de olmuyor. Doktorum olmaması için sebep yok diyor. Sanırım stresten hamile kalamıyorum. Umarım bu hissi yenebilirim.

Mart ayında evlendim o ay sadece 5 gün denedim olmadı şimdi haziranın sonunda (25 Haziran-1 Temmuz arası) denedim sanırım şu an hamileyim yani 2.deneyişim de tuttu 😅 benim bir sıkıntım yoktu hatta doktorlar çok doğurgansın dedi,ben kararımı verdiğim için Natavitas kullandım.Zaten Natavitas kullananların çoğu ilk kutuda gebe kalıyor size de öneririm 😇❤️

Mart ayında evlendim o ay sadece 5 gün denedim olmadı şimdi haziranın sonunda (25 Haziran-1 Temmuz arası) denedim sanırım şu an hamileyim yani 2.deneyişim de tuttu 😅 benim bir sıkıntım yoktu hatta doktorlar çok doğurgansın dedi,ben kararımı verdiğim için Natavitas kullandım.Zaten Natavitas kullananların çoğu ilk kutuda gebe kalıyor size de öneririm 😇❤️
Tebrik ederim sağlıkla kucağınıza alın inşallah 🙏 🥰 İçeriği nedir natavitas’ın ? İsteyen herkes alabiliyor mu doktor tavsiyesi olmadan?

Tebrik ederim sağlıkla kucağınıza alın inşallah 🙏 🥰 İçeriği nedir natavitas’ın ? İsteyen herkes alabiliyor mu doktor tavsiyesi
Tebrik ederim sağlıkla kucağınıza alın inşallah 🙏 🥰 İçeriği nedir natavitas’ın ? İsteyen herkes alabiliyor mu doktor tavsiyesi olmadan?
Bana doktor arkadaş önerdi eczaneden veya internetten alabilirsiniz,içeriği doğal olduğu için tercih ettim ben.Pıhtı geçmişim olduğu için hormonal ilaç alamıyorum.Ben çok memnun kaldım.Bu sabah kan verdim bakalım sonuç kaç çıkacak.Bu arada sayfama baktıysan gebeliği çok çok erken fark ettim,bu ilaç gebeliği çok güçlendiriyor diyorlar belki de ondandır ❤️

Olabilir canım 15 aydır benim de olmuyor. Doktorum olmaması için sebep yok diyor. Sanırım stresten hamile kalamıyorum. Umarım bu hissi yenebilirim.
İnşallah canım bence stres gerçekten en büyük etken bana da diyorlardı aman ne alakası var diyordum ama işte bebek fikri aklımdan çıkınca oldu resmen
İnşallah sizin kavuşmanıza da az kalmıştır Allahım isteyen herkese nasip etsin 🙏🏻💙

Her gün ilişkiye girerek iki kez ilk denemede kaldım , iki arkadaşımda her gün ilişkiye girerek ilk denemede kaldılar
Kurallı değil her gün keyfine zevkine beraber olduk
Yok öyle 2 güne 1 yok 3-2 bu tarz kurallar görev bilinci
Zevk alarak yaşayın ve cok sık ilişki olsun bi de öyle deneyin 🤗

Bana doktor arkadaş önerdi eczaneden veya internetten alabilirsiniz,içeriği doğal olduğu için tercih ettim ben.Pıhtı geçmişim olduğu için hormonal ilaç alamıyorum.Ben çok memnun kaldım.Bu sabah kan verdim bakalım sonuç kaç çıkacak.Bu arada sayfama baktıysan gebeliği çok çok erken fark ettim,bu ilaç gebeliği çok güçlendiriyor diyorlar belki de ondandır ❤️
Anladım canım. Yok hayır bakmamıştım, bakayım. Ben şu an hiçbir takviye vs kullanmıyorum. Hatta bir ara folik asit kullandım sonra onu da bıraktım. Hamilelik oluşursa kullanacağım artık çünkü böyle her ay her ay içeceğiz de nereye kadar yani… Hormon değerlerim normal aralıkta herhangi bir sorun yok o nedenle takviye almaktan dahi hep çekiniyorum acaba dengesini bozar mıyım diye. Natavitas’ı araştıracağım ama.

Her gün ilişkiye girerek iki kez ilk denemede kaldım , iki arkadaşımda her gün ilişkiye girerek ilk denemede kaldılar
Kurallı değil her gün keyfine zevkine beraber olduk
Yok öyle 2 güne 1 yok 3-2 bu tarz kurallar görev bilinci
Zevk alarak yaşayın ve cok sık ilişki olsun bi de öyle deneyin 🤗
Her gün ilişki de biraz kural gibi değil mi ya? Çok yeni evlisiniz galiba :) Diğer türlü bence aşırı doz her gün ilişki. Ben onu sadece tatile çıktığımda yapabiliyorum o da modumdaysam. Ama en azından iki ayda çözmüşsünüz bu işi şansınız da yaver gitmiş tebrikler :)

X