Kaçıncı denemede hamile kaldınızz?

bebekcee

Üye
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2023
131
65
3 aylık bir denememiz oldu. Merak ettim siz kaçıncı denemede hamile kaldınız. Kaçıncı gün test yaptınız? Belirtiler nelerdi?

3. Ayda gebe kaldım, belirtiler vardı ama emin olmak için regl gecikmesini beklemiştim.

3 aylık bir denememiz oldu. Merak ettim siz kaçıncı denemede hamile kaldınız. Kaçıncı gün test yaptınız? Belirtiler nelerdi?
İlk denemede hamile kaldım ilk ve son olur inşaallah 😀 13 gün adet günüm gecti 10 günden sonra kesin sonuç verdiği için bekledim direk iki çizgi çıkmıştı

Evlendim 2 sene çocuk istemedim, sonra istemeye başladık tabi o zamanlar ovülasyon bilmeden kafamıza göre ilişki yapıp test yapardım 🤦🏼‍♀️ burayı buldum ilk ovülasyonu burda öğrendim ilk denememde de oldu ama boş gebelik oldu 1 tanede kimyasalım var daha da olmadı kürtajımdan sonra 9 ay geçti üstünden hala gebelik oluşmadı 😢

Evlendim 2 sene çocuk istemedim, sonra istemeye başladık tabi o zamanlar ovülasyon bilmeden kafamıza göre ilişki yapıp test yapardım 🤦🏼‍♀️ burayı buldum ilk ovülasyonu burda öğrendim ilk denememde de oldu ama boş gebelik oldu 1 tanede kimyasalım var daha da olmadı kürtajımdan sonra 9 ay geçti üstünden hala gebelik oluşmadı 😢
Umarım en kısa sürede bu güzel haberi siz de alırsınız🙏

Biraz zaman geçmiş üzerinden ama merak ettim aradan geçen 2 ayda kırmızı görmeden yoluna devam eden oldu mu ☺️
Bizim de bu ay 4. denememiz olacak. Cumartesi yumurtlama pazar da çatlama oldu. Ancak biz en son cuma günü bir araya gelebildik eşimle sonra o yurt dışına gitti. Diğer aylar yumurtlamanın öncesini de sonrasını da eksiksiz değerlendirmiştik ona rağmen olmamıştı bu ay yumurtlama günü ve sonrasını değerlendiremediğimiz için açıkçası hiç umudum yok :KK43:

Biraz zaman geçmiş üzerinden ama merak ettim aradan geçen 2 ayda kırmızı görmeden yoluna devam eden oldu mu ☺️
Bizim de bu ay 4. denememiz olacak. Cumartesi yumurtlama pazar da çatlama oldu. Ancak biz en son cuma günü bir araya gelebildik eşimle sonra o yurt dışına gitti. Diğer aylar yumurtlamanın öncesini de sonrasını da eksiksiz değerlendirmiştik ona rağmen olmamıştı bu ay yumurtlama günü ve sonrasını değerlendiremediğimiz için açıkçası hiç umudum yok :KK43:
Hiç belli olmaz, tek ilişkiyle hamile kalan insanlar var strese girmeyin hayırlısı olsun

Hiç belli olmaz, tek ilişkiyle hamile kalan insanlar var strese girmeyin hayırlısı olsun
Ya ben o yapıda biri değilim bir şeyi kafaya koyunca onu çözene kadar bir sonraki evreye geçemiyorum maalesef :KK43: Yoğun da Çalışma bir insanım ama yine de buna kafa yoracak zamanı buluyorum bir şekilde. Aşırı bir stres yaptığımı ya da üzüldüğümü söyleyemem henüz erken belki de onun için ama yani öyle kafaya takmama durumu nasıl olur bilemiyorum. Takmıyorum da desem her ay yine yumurtlama dönemini falan takip ederken buluyorum kendimi. Sadece bu ay şöyle bir şey oldu. Reglim biter bitmez tatile çıktık 3-4 günlüğüne ve o ara hemen yumurtlama dönemi olmadığını bildiğim için hiç ona odaklanarak bir ilişki yaşamadım. Ama bu sefer de umudum olmadı işte erken ayrıldık verimli dönemi kaçırdım bu ay da olmaz deyip kapattım. Bir sonraki ay eşim yanımda olsun eminim yine gün kovalayacağım. Üstelik bebek düşünmeye başladığımızdan beri ilişkilerden de hiç keyif almadım hep zoraki oldu isteksiz oldu. Sadece bu ay öyle olmadı bunda da anlattım işte nedenini :KK43:

Cumartesi bende yumurtlama gördüm batlarımız aynı❤️

3 senedir çatlatma aşılama herşeyi oldum, eşimdede sıkıntı yok bende pcos var bekliyoruz hala olmadı 28 yaşındayım

X