Kaç Gündür Çözemiyorum

Ruzgarli Tepe

Guru
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2013
3.605
7.673
Staj İçin Çalışabilir Raporu almam gerekiyor.(Sağlık Raporu) Aile hekimim 15 saat mesafede. Buradaki bir aile hekimine gittim, kendi aile hekiminin vermesi gerekiyor dedi. Başka aile hekimine gitsem rapor alabilir miyim bilmiyorum. Özel hastaneye gittim 4 5 bin lira tutar diyorlar. Basit bir çalışabilir raporu. Buradaki devlet hastanesi vermedi, komşu ilçedeki gitsem verir mi? Kaç gündür bu meseleyle uğraşıyorum, sadece bir çalışabilir raporu.

Sağlık raporunun sadece Aile hekimin den mi istediler bulunduğunuz yerde OSGB firmaları varsa arayıp fiyat alabilirsiniz

doktor isterse alabilir hemen aile hekimliğinizi. hatta misafir olarak bile sağlık raporu verebilir. benim aile hekimim eşime vermisti. esimin aile hekimi hakkarideydi, benim aile hekimim trabzonda. tanıdık olduğu için doktor 2 dkda halletti.

onun dısında biz ablama üniversite hastanesinden rapor almistik. ondan istenen daha detaylı bir rapordu cünkü. ciğer filmi vs istenmisti.

Bir Osgb firması isyeri OSGB hizmeti alıyorsa belgeyi verseler de ise yaramayacağını söyledi. 20 gün staj için çektiğim çileye bakın.

Bana saçma geldi söylediği OSGB firmaları dışardan da gelenlere de hizmet veriyor ek2 düzenliyorlar oraya firma ismini senin staj yapacağın yerin adını yazması yeterli zaten senin istediğin tetikleri yapacaklar istedikleri de sonuçları görmek değil mi yine bu kadar yokuşa sürerler anlamadım

o zaman en mantıklı senin misafir olarak geldim diyerek rica edip aile hekiminden alman yukarıda yorumda da yazmış vermişler

Bana saçma geldi söylediği OSGB firmaları dışardan da gelenlere de hizmet veriyor ek2 düzenliyorlar oraya firma ismini senin staj yapacağın yerin adını yazması yeterli zaten senin istediğin tetikleri yapacaklar istedikleri de sonuçları görmek değil mi yine bu kadar yokuşa sürerler anlamadım

o zaman en mantıklı senin misafir olarak geldim diyerek rica edip aile hekiminden alman yukarıda yorumda da yazmış vermişler
Teşekkürler. Birkaç gündür şifreyi unuttuğum için giremiyordum. Pazartesi başka aile hekimine gittim. o da buradan olmaz kendi aile hekimine gitmen gerekiyor dedi. Çok zor durumda olduğumu söyleyince ben senin aile hekimin olayım o zaman dedi. Kaydımı aktardık ve oradan sağlık raporumu ücretsiz aldım. Çok minnettarım o hekime.

X