Kaç Gün Geciktim ?

cool1983

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2009
1.191
146
Arkadaşlar benim regl tarihlerim düzensiz. Son 3 regl tarihlerim 26 Mayıs, 27 Nisan ve 26 Mart.Henüz regl olmadım, evde yapılan gebelik testlerimde son 3 günde silik de olsa 2. çizgiyi görüyordum.Ancak bu sabah yaptığım testte çizginin daha da belirginleşmesini beklerken, sanki silikleşti.

Böyle bir durumla karşılaşan var mı, bir de ben bugün kaç gün gecikmiş oluyorum?

Yardımcı olursanız çok sevinirim, son 1 haftadır her lavaboya gidişimde kırmızıları görmenin korkusunu yaşamaktan yoruldum

regl tarihlerin düzensizmi sadece 1 gün gecikmiş nisanda ,,şimdide 2 gün . Ve testlerin silikte olsa pozitif ise kan testine git her testin hassasiyeti aynı olmuyor garantisi kana gitmektir ..
25 ile 35 arasında regl olmakta tıp literatüründe normal sayılır ..

İlk bakıldığında Nisanda 1 gün gecikmiş gibi algılansa da tarihler hesaplandığında; Mart'tan Nisan'a 32 günde regl olmuşken, Nisan'dan Mayıs'a 29 günde regl olmuşum.Ayrıca sadece son 3 tarihi yazdım, daha öncesini bildiğimden düzensiz olduğunun hem ben farkındayım hem de dr belirtti.

Neyse konu zaten adetimin düzenli olup olmadığından ziyade, bu durumda gecikme olduğu düşünülebilir mi

canım reglin siklusun sanırım 30 gün gibi gözüküyor ama söylediiğin aylar 30-31-30 çekiyor 2 gün opsiyon olabilirrr

canım reglin siklusun sanırım 30 gün gibi gözüküyor ama söylediiğin aylar 30-31-30 çekiyor 2 gün opsiyon olabilirrr

İnternetten son 1 yıllık periyodlarımı yazınca, senin de dediğin gibi döngünün 30 günde bir olduğunu ve 25 haziran da regl olmam gerektiğini söylüyor. İnşallah gecikme değil de hamileyimdir :18:

Bu arada tebrik ederim canım, umarım bebişine hayırlısıyla sağlıklı bir şekilde kavuşursun

bende 2 haziranda adet olmuştum normalde dün olmam gerekirdi birgün gecikme sayılmaz galiba demi

bende 2 haziranda adet olmuştum normalde dün olmam gerekirdi birgün gecikme sayılmaz galiba demi

bende 3 haziranda olmuştum. bende heyecanla bekliyorum. yüzde 90 değilim. 15 aydır olmuyor zaten. benimde düzensiz sayılır. ilk başlarda 35-40 gün ara oluyordu. sonra düzeldi 30 gün oldu. nisan mayıs arasında 38 mi 39 gün mü neydi. mayıs haziran arası da 27 gün oldu.

bu ay ki tarihi mi bilmediğim için ne zaman geciktim diyebilirm bilmiyorum. 14 temmuz a garanti olurda. insan merak ediyor işte. ben de yarın test alıp yaparım belki. çıkarmı emin değilim ama. ev testlerine de pek güvenemiyorum

benim 26-27 günde bir olur bu yaşıma kadar hiç daha geç olmadı az önce dayanamadım test yaptım evde ve yine negatif erken sanırım test için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…