kablosuz internet

Bizde de kablosuz var ama ben bütün gün açık tutmuyorum. kullanmadığım zaman kapatıyorum. Komşuların sinyalleri bize daha az geliyordur heralde. ayrıca artık heryerde kablosuz kullanılıyor. Allah'a emanet olsun yavrularımız.

buble gum dileklerine katılıyorum rabbim onları en kıymetli yerimizde saklıyordur inşallah şu bebişleri saglıklı sıhhatli bir kucagımıza alsakta inşallah bir rahatlasak

Arkadaşlar ben kablolu modeme geçeyim iyi tamam ama eşim o zaman aynı anda internete giremezki...bizde 2 dizüstü var o akşam iş için bakıyor satranç için bakıyor,ben öylesine kk ya falan giriyorum kablolu olsa uzandığım yere kadar kablo uzatmak lazım, birde şimdi kabloluya çevirsem eşim giremez dimi? 2 hat 2 adsl almak lazım eee oda cebimizi kanser eder yaniii!!!

güzelim geçen akşam tv de bir haber çıktı bilmiyorum duydun mu? kablolu internet in hiçbir zararı yok ekrana 50 cm de uzak bakmak koşuluyla...fakat kablosuz internete yaklaşmayın bilgisayarın başına bile oturmayın diye bir haber çıktı seni korkutmak istemem ama en kısa zamanda önlemini al içini rahatlatmak için ay olsun birşey olmaz keyfine bak diyemem açıkcası dikkatli ol sonuçta insan hayatı bu

ya kızlar bunu engellememiz mümkün değil ki:sm_confused:

hadi ben evdekini kapattım. bizim evden çeken komşular nolcak?? bi de mesela gittiğim hastanede hastalar sıkılmasın diye kablosuz internet var, laptopunu götüren girebiliyor. ondan nasıl kaçıcam?? allah yardımcımız olsun:bbo:

Allah Allah yaa
ama herşey zararlı ozaman
hiç bişey yapmamız lazım

ee sürekli işyerinde bilgisyar karşısında olmak zorunda olanlar da anne olabiliyor. Vallahi bence boşuna kuruntu yapıp gözümüzü korkutuyorlar olucağı varsa olur zaten

Bu kablosuz muhabbeti çıktığından beri benim huzurum kaçtı!:uhm: internete girmiyorum şimdi 5 dk bakayım dedim.Of yaa korkuyorum bebğim için ya çok geç kaldıysam:a015:

kızlarr benim iş yerimde kablosuz internet baglantısı kullanılıyor eşim zaten hamile oldugumu ögerndiimdn beri radyasyon zara verir diye tel efon kullanmama kısıtlama getidi haklı olarak ama u internet olayıda canımı sıkıyor aynı etkiyi kablosuz internette yaratır mı merak diyorum. bilgisi olan var mı bu konuda yoksa işten ayrılmak zorunda kalacam. ne olur bişey söyleyin CADIARZU

merhaba cerencim benimde endişelerim vardı bu konuyla ilgili.Bir Dr.dinlemiştim kablosuz interneti açmasın gebeler özellikle diye.Bizimde evde kullanılıyor mümkün olduğunca neti kullanmamaya çalışıyordum hatta fişini çekiyordum.Dr.danıştım zararlı olduğunu duydum dedim ama bu radyasyon şu an burda da var hatta havada var dedi.Yapılcak bişey yok maalesef soluduğumuz hava da radyasyon varmış.Sakınan göze çöp batarmış bu kadar ince düşünmeyelim bence.ALLAH'a emanetiz

X