kablosuz bağlantıları bilgisayarım görmüyor

Saruboceq

İki Kız Annesi :)
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2007
12.358
218
merhaba arkadaşlar,
şimdi ben gene başıma büyük bir iş açtım..
eşimde düzeltmiyor..sen yaptın kendin düzelt dedi bana..:ecrin_bebek:
laptopta kablosuz bağlantıyı sanırım sildim..
yani bizim modem dahil hiç bir modemi de göremiyor..
bununla ilgili geri getirmek için nasıl bir yol izleyebilirim...

canım aynı sey banada oldu.bıyerı sılmedım yalnız.modemım ve bılgısayarım bırbırını tanımıyor.sadece ethernet kablosuyla baglanıyorum ınternete.baglı oldugum yerı aradım defalarca her seferınde baska bırı acıyor.hadı yenı bastan anlat.her seferınde baska bısey yaptırıyolar olmuyo.bende bılmıyorum noldu?

merhaba arkadaşlar,
şimdi ben gene başıma büyük bir iş açtım..
eşimde düzeltmiyor..sen yaptın kendin düzelt dedi bana..:ecrin_bebek:
laptopta kablosuz bağlantıyı sanırım sildim..
yani bizim modem dahil hiç bir modemi de göremiyor..
bununla ilgili geri getirmek için nasıl bir yol izleyebilirim...

sistem geri yükleme yapabilirsin canım , bağlantı ayarlarından tekrar kurabilirsin birde sildiğin herşeyi geri getiren bir program var onu indirip onunla tekrar geri yükleme yapabilirsin umarım olur canım

ben de birşey sormak istiyorum müsadenizle bu kablosuz bağlantıda yakın civardaki kimseler senin bağlantına ulaşıp pc de ne yaptığını şifrelerini vs görebiliyorlarmış diye duydum fazla bilgim yok ama tedirgin oldum bizim bağlantı da kablosuz şimdi apartmandaki diğer insanlar benim ne yaptığımı şifrelerimi vs görebilecek mi öyleyse feci bir durum, hata benim bağlantımla bağlanıp yanlış birşeyler yaparlarsa ne yapıcaz

wriles i kapatmış olabilirmisin böcüküm
bazı leptopların üstüne açıp kapama tuşu oluyo
farkında olmaya bilirmisin hani sarışınsın ya o bakımdan :roflol:

canım kablosuz ağı görmüyorsa sürücülerde problem vardır. Doğru sürücüleri driver bulup kurmanız gerekiyor bide öyle dene

X