Kabızlığa çözüm buldum

sevgi_kelebegi

Huzur Omzunda Kocacım
Kayıtlı Üye
19 Ekim 2011
682
16
kızlar ben kendimi bildim bileli kabızım. lipton kirazsaplı form çayı ile ben ve arkadaşlarım başarıya harika bir sonuçla ulaştık,akşam içince sabaha etkisini gösteriyor , sabahki yaşanılan mutluluk paha biçilemezz :))) hepinize tavsiye ederim.hergün zararlı olabilir bağırsak tembelliğine yol açabilir, tam bilmiyorum araştırmak lazım ama haftada 2,3 kez kullanmanın zararlı olmayacağını düşünüyorum. form çayları tüketen arkadaşlarım yorumlarınızı paylaşır mısınız? artık siyah çayı azaltmak istiyorum.tadı güzel olan hazır çaylar neler yada form çaylarından memnun musunuz?

Evet kızlar hemen deneyin...

bende 2 yıldır bu tür çaylarla gidiyordum vc ye ,şu an hamile olduğum için içemiyorum,kayısı yiyiyorum açık çayla faydası oluyor,doğadanın kayısılı karışık bitki çayını içerdim

ben liptonun kıraz saplısını almıştım onu hiç içemedım
son favorım doğadan elma kromlu karışık bıtkı çayı..kesinlikle tavsiye ederım
ama benım bir diğer tavsiyemde akşam yemeklerınde sebze tüketirsenız sabaha aynı mutlulugu yakalamak mümkün.
sebze yemegi(pırasa.karnabahar,brokkolı,kabak yemeği)inanılmaz sonuç alıyosunuz

Hamileler eğer bu tür çayları içemiyorsa önerim kuru kayısı ya da kayısı kompostosudur. Papatya çayı ve yeşil çay da etki eder. Kriaz sağı hiç denemedim elmalı deneyeceğim. Aktardan aldıgım çay'da çok yararlı oldu benim için anında çıktım tuvalete :) Ama tabi papatya çayı kullanmak iyidir. Yemeklerde zeytin yağı bulundurursanız da çıkarsınız hemde sağlıklı beslenmiş olursunuz :)

bende de bu problem vardı canlarım doktora gıttım ve soyledıklerını aktarıyorum: dıyetttt:KK56: ekmek yok kepeklı ekmek yıcen pılav makarna yok bol bol sebze meyve yıceksın puturlu seyler tuket en onemlısede ogunlerı zamanında ye atlama hıc bır ogunu ve her yemekten sonra wc ye gıtme ıhtıyacı duymasan bıle gıt otur demıstı ve uyguladım bu sayede kıloda verdım:KK52: gercekten ıse yarıyo ama bıraktım bırden asıldım ekmege mıdemde sısılık oldu deneyın arkadaslar ıse yarıyor bırden degıl yavas yavas yeyın doymuyorsanızda bunlarla:KK16:

Diyet yapmadan önce böyle problemim yoktu sonrasında az yemek yemeye başlayınca böyle bir problemle karşılaştım... Her gün olmasa da 2 günde 1 kiraz saplı form çay içiyorum ama bazen etkisini göremiyorum galiba çok mu az yiyorum ne :) şu an diyette değilim ama miğdem oldukça küçüldü fazla yediğimde rahatsız ediyor. Size tavsiyem her gün içmeyin bu çayı annemden örnek vereyim bu çayı her gün içiyor artık alışkanlık yaptı onsuz çıkılamıyor belli bir süre sonra.

Son düzenleme:
Şekerim annemde bu problemi yaşıyor aklınıza gelebilecek herşeyi yaptı, bu söylediğinde dahil.. Kadın hala çözüm bulamadı doktorada gitti yok olmuyor yahuu :26:

X