Göz Makyajı Ka ksmesine sarmsak ya?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
ben bütün yöntemleri denedim hatta kaşımın yarısından sonrası çok seyrek diye oralar jilet bile attım.eeose kaş kirpik losyonunu aldım oda işe yaramadı.mecitefendinin kayısı çekirdeği kremi var tüylenme yapıyo dediler onu da aldım ama hiç biri işe yaramıyo.en iyisi sarımsak ama gerçekten çok kötü kokuyo.sadece fındık yağını denemedim onu merak ediyorum sen kullandın mı?

yok canım kullanmadım onu ama badem yağını,kayısı kremini çok kullandım,sarımsak döktü bide iğrenç kokuyo dayanamadım..ama yılan yağı hep aklımda

kayısı çekirdeği kremi fayda verdi mi yani tüylenme yaptı mı??bende kullanıyorum ama düzenli değil açıkcası...

kızlar uzun süre kaşlarımı çok ince aldığım için kaşlarım bir süre sonra uzamamaya başladı bunu aylar sonra farkettim..biraz araştırma yaptıktan sonra sarımsağın iyi geldiğini duydum..tam 6 ay boyunca her gece sarımsak sürüp yattım kokusundan çok iğrenmedim açıkçası..uzun vadede gerçekten çok güzel sonuç aldım hiç kıl olmayan yerlerden çok ince kıllar çıktı..ama tabi çıkan kıl aşırı ince olduğu hiç belli olmadı..sonrada o ince çıkan kılları sürekli jilete vurdum aradan 2 sene geçti hala arada bir jilet sürüyorum.. bakım yağları kullandım sürekli.. şuanda eskiye oranla çok daha iyi durumda kaşlarım azcık da kaş kalemiyle boyadığımda tam oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…