k1zlar size yeni süt artt1r1c1 formül

serince84

sude'm,şevval'im
Kayıtlı Üye
29 Şubat 2008
495
3
kizlar bende daha denemedim ama bugun basl1cam deneyen ve denemek isteyen varsa buyurun
insallah isimize yarar

Anne sütünü azaltan gıdalar!
Nane, maydanoz, nişasta, adaçayı, şeker kamışı, arpa, ararot(patates nişastası), şalgam, mısır, fazla tuz, fazla sirke, fazla limon suyu anne sütünün azalmasına sebep oluyor. Süt veren anneler, bu gıdaları tüketirken dikkatli olmalı!

Prof. Dr. İbrahim Adnan Saraçoğlu’ndan bol anne sütü için özel bir formül:
600ml. su kaynatılır, 7 – 8 adet doğal kuru incir önce soğuk su ile yıkanır, daha sonra kaynamakta olan suyun içine incirler atılır ve 5 dakika daha çok kısık ateşte kaynatılır, dış kabuğu soyulup, yıkanmış ve ince dilim dilim doğranmış 1 adet iri kum havuç, incirli suya ilave edilip, 4 dakika daha kaynatılıp ılıtılır. Ilıtıldıktan sonra süzülüp ikiye bölünür, sabah ve akşam yudum yudum içilir.

Bu kür yemeklerden 1/2 saat önce veya 1 saat sonra uygulanır.
15 gün uygulandıktan sonra ara verilir.
İhtiyaç halinde tekrar aynı şekilde tekrar edilir

BOLLLL SÜTLÜ GÜNLER
DENEYENLER VE DENICEK OLANLAR LÜTFEN SONUCU PAYLASALIMa.s.a.s.a.s.:lepi::lepi::lepi:a.s.a.s.a.s.

tskler paylasim icin ben bunlari belki burda bulamam da
baska neler var sutu arttirmak icin acaba bilen varsa bi zahmet yazi versin hemi ? tskler:lepi:a.s.

bende yazayım kızlar sut artırıcı

kaynamıs ıkı lıtre suya
15 tane karanfıl
1 kok zencefıl
4 kok tarcın
seker
atın ve kaynaya dursun

daha sonra ıcıne renk vermesı için1 avuc ıbıskus yanı bamya yapragı koyun bır tasım kaynatın

kızlar ben humana çayı kullanıyorum emziren anneler için bol bol emziriyoeum ve su içiyorum işe yaradı bende eczanlereden alabilirsiniz deneyin sizde

mehaba kızlar ben de nasipse 10 gün sonra bebeğme kavuşacağım bu çaylardan şimdiden içsem olur mu acaba şu anda hiç sütüm olduğuna dair belirtim yok göğüslerde şişlik de yok benimle aynı haftada olan arkadaşlarımın sütleri şimdiden akıyormuş ama benim henüz yok ne dersiniz içsem bişey olur mu acaba?

kııız corumluyla ilkyas ay ne guzel bebiş onlar yaa masallah masallah daha yeni gordum benn cok guzelleer nazar boncugu koyun

çok faydali bir bilgi, saraçoğlundan gelmişse hele eminim mükemmel sonuçlar alinacaktir. Ben bir anne adayi olarak not aldim bile.

Delikız benim de hiç doguma kadar ne aktı ne sişti dogumdan 3 gun sonra bolca gldi simdiden baslasan daha iyi olur tabii

mehaba kızlar ben de nasipse 10 gün sonra bebeğme kavuşacağım bu çaylardan şimdiden içsem olur mu acaba şu anda hiç sütüm olduğuna dair belirtim yok göğüslerde şişlik de yok benimle aynı haftada olan arkadaşlarımın sütleri şimdiden akıyormuş ama benim henüz yok ne dersiniz içsem bişey olur mu acaba?

canım benimde tüm hamileliğim boyunca göğüslerimde hiç bi değişiklik yoktu ve hiç süt akmamıştı.hep duyuyodum daha 4.5. aylarda göğüslerinden süt gelenler oluyodu.normal doğum yaptım ve ilk iki gün hiç sütüm gelmedi bi damla bile süt yoktu ve hiç olmayacak sanıyordum ama 3. günden sonra gelmeye başladı.şimdi güzel geliyor çok şükür.yani korkma seninde mutlaka sütün gelecektir.

özel bişi yapmıyorum valla süttüm artısın diye yiyince gene aynı oluyor süttüm farketmiyor daha cok bana kilo olarak dönüyor ben hergün emziriyorum günde bir kezde mama veriyorum okadar

Dereotu, emziren annelerde süt arttırıcı etkiye sahip, aynı zamanda zayıflatıcı etkisi de var.
Sabah ve akşam yemeklerinde 15 dakika önce 1 tutam dere otu çiğnenerek yenirse, emziren annelerde süt arttırıyor. Aynı zamanda zayıflatıcı etkisi de var.

buda o doktordan alinti kizlar
ah bi anlasak bebislerimizin doyup doymadigini ama bezi 3-4 saatte baya bi doluyo çisle
nerdeyse günde en az 2 kere kakada yapardi ama 2 gündür tik yok valla

valla ben mama falan vermiyorum,haricinde özel biseyde yemiyorum çünkü doyuyor kızım bide çok fazla emmiyor oglum yarım saat tuttummu bırakmazdı kızım 5 dakka anca tutuyor anlamıyorum

X