ⓀⒶⒹⒾⓃⓁⒶⓇ ⓀⓊⓁⓊⒷⓊ'ⓃⓊⓃ ⒺⓃ ⒺⒼⓁⒺⓃⒸⒺⓁⒾ ⓀⒶⒽⓋⒺ ⒻⒶⓁⒾ ⒷⒶⓀⒾⓁⒶⓃ ⒼⒺⓎⒾⓀ ⓈⓄⒽⒷⒺⓉⒾ

teşekkür ederim :) büyüğü erkek küçüğü kız aralarında 1 yaş farkı var :)
çok azmış araları sende bnim gibisin demekki benimde 16 ay araları ikiside erkek çok zorlandım bu yaşa getirene dek.bende eskiden fal bakardım ama bakmıyorum artık çok rahatsız oluyorum bakınca malesef.banada bakar mısın bi ara rica etsem

Canım bekliyorum. :)

Geliyorrr :) Bu annemin..

IMG_1264.JPG IMG_1265.JPG IMG_1269.JPG IMG_1271.JPG IMG_1274.JPG IMG_1277.JPG

çok azmış araları sende bnim gibisin demekki benimde 16 ay araları ikiside erkek çok zorlandım bu yaşa getirene dek.bende eskiden fal bakardım ama bakmıyorum artık çok rahatsız oluyorum bakınca malesef.banada bakar mısın bi ara rica etsem
aa tabiki tatlım.

Bu da benim.. Bir de bir erkekle ilgili canımı sıkan bir durum oldu, yanlış anlaşılmış gibi hissediyorum, bilmiyorum çıkmış mı iş, sınavlarım dışında bunu da merak ediyorum o_O

IMG_1281.JPG IMG_1287.JPG IMG_1288.JPG IMG_1289.JPG IMG_1290.JPG IMG_1295.JPG

millet bu akşam bana tarot bakabilecek varmı.....bende kahve falına bakarım nacizane....

Kızlar yok mu fal baktırmak isteyen ??

Günaydın bende geçen hafta paylaşmıştım resimleri ama geride kaldı üzerinden günde geçtiburada olduğunuz bir zamana denk gelirsem yeniden içerim bakarsanız da çok sevinirim...

tatlım geçmişten kalma bir haber gelecek sana. Canım senin arkandan şeytani bir plan yapılıyor sanırım, çünkü düşmanların var. ve de seni çok kıskanan biri var, örneğin sende birşey var diyelim hemen onu senden kıskanan kendisinin olmasınıisteyen biri eşyalırına ve paralarına çok dikkat et kimseye ne göster ne de anlat yoksa elinden kayıp gider canım benim. ayrıca '' B'' harfinde biri var. fakat üstü bulanık, bu kişi hayırlı, iyi bir insan değil. Hayatın bu sıralar karmaşalıklarla geçecek ama bir süreliğine aman dikkat et canım.birde üzerinde göz var fena hemde pörtlemiş böyle çünkü herkes seni beğeniyor , seni, vücudunu, davranışlarını, vs saçının teline kadar seven ve beğenenler var istemeselerde nazarları değmiş. Tatlım tabak falını biraz bulanık çekmişssin tam net göremiyorum ama neyse gördüğüm kadaını yorumlayım, hmm senin için yeni dostluklar va fakat peşinden düşmanlar geliyor aman dikkat canım. :)
saol cnm :) baya iç karartıcı çıkmış

Koycam şimdi resimleri....
dediğin gibi birinin sinsiliğini fark ettim gibi gibi....lakin...
istesem daha beteri olurum farkında değil...:)onun sinsiliği beni kendime getirtti farkında değil :):KK66:

X