Mutfak Dekorasyonu Jumbo karacaya satılmış lütfen yardım...

Aryıldızla Korkmaz arasında kaldım bende canım jumbo el değiştirince açıkcası almaya cesaret edemedim hisardan da annem pek memnun değil bende aryıldızda tencerede bi model beğendim adını hatırlamıyorum ama çok şık mavi yada kahverengi kulpları var zarif duruyor da kalitesini pek bilmiyorum
ya inan hisarda eskisi gibi değil bence, kaç kere gezdim magazayı bi türlü sinmedi içime.. ama bence kulplarınıda çelik al daha uzun ömürlü oluyomuş öyle:) aryıldızı suan çevremde kullanan yok ama tencereyi elime alınca ağır tok geliyor ben begeniyorum :) korkmazında tabanları 5 kat olanlar var taş gibi duruyor ya bakalım artık hayırlısı olsunnn yıl sonu gelsin borçlar bitsin :))

:KK17:Daha biz hiç birseyler almadık bi borcumuz yok su an rahatım ama düğün mekanı gezmeye başladım bi sıkıntı basmadı değil

Mrb. Jumbo eskisehir subesi fabrika satış mağazası müdürüyum. Şimdi söyle bir durum var. Evet firma Karaca yönetimine geçti doğrudur. Haklı olarak soru isretleri ve endişeleriniz var. Fakat ürünler,kaliteleri hiçbir şekilde eskisinden farklı değil. Öyleki urunleri firma kendisi dahi Karaca ile ayni kefeye koymadigi için kendilerine özel fabrika satış mağazaları acıyor. Yönetim el değiştirdiğine için zannediliyorki kalitede düştü. Bilakis firma güçlenerek ilerliyor. Hitap ettiği musteri portföyü daha üst seviye ve bunu asla kaybetmek istemiyor. Satış sonrası destek, ürün teslimatları zannedildiği gibi aksamiyor veya kullanicı hatasi deyi kestirilip atilmiyor..Ürün teslimatlarimizi maksimum 1 hafta içinde yapıyoruz. Üstelik kargo firmaları sizleri aramamasina rağmen bizler sizi bizzat arayip ürününuz şu gün evinizde olacak diye takip edip bilgisini veriyoruz. Lütfen aklinizda bulunsun JUMBO artık uzun zamndir bayiye ürün vermiyor. Dolayısıyla bunlar birazda bayilerin uydurmasi. Olaki bayilerde ürünlerimizi görürseniz. Bilinki stogunda hala bitiremedigi ürünleri satıyor. Yeni çıkan hiçbir modeli bayide göremezsiniz. Ve birebir fabrika satış mağazasıyla muhattap olup urunleri yakindan gormeniz tavsiyemdir.

X