Mutfak Dekorasyonu Jumbo karacaya satılmış lütfen yardım...

seromer

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2015
158
8
34
Kızlar yeni yeni çeyiz alma işlerine girdim annem hep çelikte en iyi jumbodur der tesadüfen bi sitede bu sene içinde jumbodan bi sürü şikayet okudum ve el değiştirdiği yazıyordu birinde , baktım ki Karacaya satılmış 2014 te, ben ne kadar pahalı olursa olsun jumbo almaya karar vermiştim ama şimdi kafam çok karıştı , şikayetlerin çoğu alınan ürünün Zamanında gelmediği yada hatalı ürünün kullanıcı hatası diye bahane edilerek değişiminin yapılmadığı yazılmış son bir senede jumbo alıp sıkıntı çeken arkadaşlar var mı?

Aynen 2014'un sonuna dogru karaca satin aldı, ve yanlis hatirlamiyorsam baska biriyle ortak olarak, hic gundeme gelmedi sonra açıkladilar tam hayal kırıklığı jumbo gibi marka nasıl karacaya satılabilir :/ iyiki de satilmadan evvel erken davranip almışım diyorum.

Suanki ürünlerin durumunu bilmiyorum ama karacanin sahibi bundan sonrasinda jumboyu buyutceklerini ve karaca ile bagi olmayacak,kendi magaza adi altinda satis yapilcak diye açıklama yapmis.

Siteleri uzun zamandir guncelleme aşamasında ürünlerin tedarik sıkıntısı olabilir canım Fabrika Satış bayilerine ulasirsan net aciklama alırsın ,tuketici sikayetlerinide dikkate almalisin bence fazlaysa problemler çözümlenmemisse biraz bekleistersen acele etme.

Sorma canım keşke bende önceden alsaymışım diyorum şimdi ama daha önceden hiç bunlara kafa yormamıştım :KK61: müşteri hizmetlerine ulaşmak ayrı bi sıkıntıymış düdüklü artık üretmiyoruz diye düdüklü kapağında çıkan sorunları gideremiyorlarmış paslanmış çatal bıçakları biz paslanma göremedik diye geri yolluyorlarmış duyduklarıma inanamadım :KK43: jumboda ortalık biraz karışık anlayacağın şu anda hiç güven vermedi :KK43:

Bende konudan sonra sikayetleri okudum sasirdim , jumbonun satildigi pek bilinmediginden kalitesine güvenip aliniyor iste . Bende Alsammi almasammi, yeni model cikarmi diye karrsizdim annem sayesinde aldim iyiki almisim,herseyde vardir bi hayir canim sende insallah arastirma yapip daha iyilerini alirsin.

Simdiden hayırlı olsun canım.Güzel tercih kaliteli marka , ceyiz setleri de var istedigin modelide secebiliyorsun daha uyguna geliyor.

Evet çeyiz seti ile baya uyguna geliyor ama prouna diye bi marka keşfettim biliyor musun bilmiyorum bone china da dünyaca ünlü bi markaymış yemek takımları gerçekten çok zarif duruyor onunla bi set yapmayı düşünüyorum biraz daha pahalı olacak normal setine göre ama çok beğendim gerçekten diğer porselenden farklı duruyor yemek takımı almadıysan bi bak derim

Ananem ilk torunum diye daha ben çocukken bana ceyiz baslamis yemek takimini kutahya porselenden almis 12kisilik yuvarlak takim gunluk olarak kullanicam,misafir icinde cok arastirdim kutahya, bernardo,aryildiz arasinda kaldim dedigin markayi hic duymadim ama bakip arastirim canim fikir icin Teşekkürler :KK66:

İngiliz markası ama fiyatları çok az tuzlu bende Kütahya düşünüyordum ama Kütahya da bone china serisini dışarıda yaptırıyor diye duydum güvenemedim benim beğendiğim takım bu çok zarif duruyor

Eklentiler

• image.png
    image.png
    285,6 KB · Görüntüleme: 248
:KK42:Şanslısın benim çeyizimin bütün ana parçaları duruyor diğerleri de zaten hediye gelen nevresim fincan takımı filan bizimkiler ben çok seçiciyim diye birsey almaya korkuyorlar o yüzden elde var sıfır daha

İngiliz markası ama fiyatları çok az tuzlu bende Kütahya düşünüyordum ama Kütahya da bone china serisini dışarıda yaptırıyor diye duydum güvenemedim benim beğendiğim takım bu çok zarif duruyor
bernardonun en tuzlu takımları prounadır aklında olsun canım

bernardonun en tuzlu takımları prounadır aklında olsun canım
Bernardoya baktığımda hiç böyle zarif takımlar olduğunu hatırlamıyorum canım belki dikkat etmemiş de olabilirim direk prouna takımlarını mı satıyor yoksa üretim yeri mi aynı bi takım beğendim prounanın kendi sitesinde o takımı bernardoda bulabilir miyim yani ??

Bernardoya baktığımda hiç böyle zarif takımlar olduğunu hatırlamıyorum canım belki dikkat etmemiş de olabilirim direk prouna takımlarını mı satıyor yoksa üretim yeri mi aynı bi takım beğendim prounanın kendi sitesinde o takımı bernardoda bulabilir miyim yani ??
Benmki prouna satin stitch, bernardodan aldim, modelini ayni isimle satiolar zaten, kutularda prouna kolisiyle geldi, boylece bernardonun prouna sattigi kanisina vardm. Dedigim gibi dukkandaki tum urunlerin prouna oldgunu dusunmuorm
Dikkat edersen home sweet home da prouna porselen satiyor.

Prounanın kendi sitesinde de var nerelerde satıldığı canım sen memnun musun prouna dan

Bende çok beğeniyorum ama üzerindeki desenleri silinir mi diye korkuyorum :110:
canım ben alırken bernardoda aldığıma oranla daha ucuz bi takımla karşılaştırdık, ordaki satıcı teşhir ürünlerinde çatalla kazıdı böyle zorladı, ucuz olan silindi ne yalan söyliyim.. bende ona güvenerek aldım bişi olmıcanı ümit ediyorum :) makinede sıvı deterjan kullanıcaz hassas program filan idare edicez dikkat edicez yani :))

Orası öyle tabi artık elimizden geleni yapacağız :KK66: Çelik tencerelerini ÇBK takımını ne aldın canım ben onda da çok kararsızlık yaşıyorum

Orası öyle tabi artık elimizden geleni yapacağız :KK66: Çelik tencerelerini ÇBK takımını ne aldın canım ben onda da çok kararsızlık yaşıyorum
bernardodan takımı alınca hediye çeki verdi ÇKB yi onunla aldım ablamda kullanıyor ÇKB den memnundu ona güvenerek ordan aldım (ama bernardonun sadece 12 kişilik ÇKB leri kaliteli bence) Çelik tenceremi yıl sonunda alıcam borçlarımı bitirip inşallah :KK70: iki seceneğim var ya korkmaz Rosanna modeli yada aryıldız flamingo (aryıldızdaki modelden emin değilim henüz :)) ) hisarın modellerini begenmiyorum, jumbo çok pahalı birde el değiştirdi diyolar ayrıca 2 model var jumboda yaa gittim gezdim içime sinmedi. WMF iyi ama yurtdısından geldiği için çok pahalı. yani bence korkmaz kalitesindekiler 2.500 tl WMF de. çeliktede başka markaya güvenmem.. bunlardan birini almayı düşünüyorum canım. Çatal bıçak içinde, korkmaz, hisar, jumbo, solingen (günlük ÇKB solingen benim güzeller) bunlara bakabilirsin canım..
emsan paksan karaca schafer bunları önermiyorum..

Aryıldızla Korkmaz arasında kaldım bende canım jumbo el değiştirince açıkcası almaya cesaret edemedim hisardan da annem pek memnun değil bende aryıldızda tencerede bi model beğendim adını hatırlamıyorum ama çok şık mavi yada kahverengi kulpları var zarif duruyor da kalitesini pek bilmiyorum

X