Jensen Ackles namı diğer Dean Wincherster

Bu herif yaş aldıkça ne oluyor biri durdursun şu şapşalı :KK52::KK52::KK52::KK52: ne kadan yakışmış olgunluk :KK52::KK52:

Ben daha çöm hallerini izlediğimden bu hali off bitmiş herif ya :KK52::KK52::KK52:

Bu herif yaş aldıkça ne oluyor biri durdursun şu şapşalı :KK52::KK52::KK52::KK52: ne kadan yakışmış olgunluk :KK52::KK52:

Ben daha çöm hallerini izlediğimden bu hali off bitmiş herif ya :KK52::KK52::KK52:

:KK23::KK23:

Biri jensen'in karizmalığını durdursun artık :KK52::KK52:

Parçalıcaz yoksa buralarda kendmizi ayy ben başka kmseye böyle hayranlık duymuyorum ya valla çok seviyorum bu şebeği :KK16::KK16: :KK69:

:KK23::KK23:

Biri jensen'in karizmalığını durdursun artık :KK52::KK52:

Parçalıcaz yoksa buralarda kendmizi ayy ben başka kmseye böyle hayranlık duymuyorum ya valla çok seviyorum bu şebeği :KK16::KK16: :KK69:

Off off sorma ki ben sarışın erkek sevmem ama bu başka bir şey ya o bakışı mimikleri dudakları suratı kaslar... of neyse daha fazla konuşamıcem :KK60: :KK60:

En iyisi gidip bi bölüm daha izliyeyim :KK52:

Off off sorma ki ben sarışın erkek sevmem ama bu başka bir şey ya o bakışı mimikleri dudakları suratı kaslar... of neyse daha fazla konuşamıcem :KK60: :KK60:

En iyisi gidip bi bölüm daha izliyeyim :KK52:

İzle de doy hadi bende videolarını izleyip duruyorum işte :KK14:

Mimiklerine hastayım zaten

Hastayııızzzzzz jeeenseeeeeennnnıınnnnnnnnn :KK53::KK53:

Gangnam style supernatural :KK66: :KK66: :KK66:

[video=youtube;e6rpZCoHuhk]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=e6rpZCoHuhk[/video]

Gangnam style supernatural :KK66: :KK66: :KK66:

[video=youtube;e6rpZCoHuhk]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=e6rpZCoHuhk[/video]

Haha sabah sabah ne guldum. :KK1: Yakisikli cocuk Allah sahibine bagislasin. :nazar:

Birde o son attigi bakis neydi. Bana mi bakti o . :KK60:

Son düzenleme:
Karısı çok şanslı :KK1:

Son bakışı kime attı bilmiyorum ama iyi bi bakıştı fena :KK16::KK16:

2010 da kaybetmisiz kendisini. :KK19: Bir kizlari varmis buyudugunde guzel olur mu acaba. :KK52:Bunlar cocuk yapmasin yasakliyorum. :KK60:

BR_jZ4PCYAAQusA-500x666.jpg

X