Jennamiz için dua edelim

Canfeb

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2018
18.424
55.167
:KK73::KK73::KK73::KK73:
Eveetttt beklenen gün yaklaştı Jenna16 Jenna16 ♥ 1 yıllık cilesinden kurtulmak üzere ,Allah'ın izniyle Çarşamba günü ameliyat olacak.Kim ne okuyabilirse müminin mümine duası kabul olurmuş hepinizden dua bekliyoruz bu hafta boyunca
Ben bilmiyorum özel olarak şifa için okunacak dua bilen varsa yazsın beraber okuyalım
:KK68::KK68::KK68:
Şifa duası
# “Allâhümme salli alâ seyyidinâ Muhammedin tıbbi’l-kulûbi ve devâihâ ve âfiyeti’l-ebdâni ve şifâihâ ve nûri’l-ebsâri ve diyâihâ ve alâ âlihî ve sahbihî ve sellim.”

# Yaa Şafi

# La ilahe illa ente subhaneke inni kunti minezzalimin."

# fetih suresi

Son düzenleme:
:KK73::KK73::KK73::KK73:
Eveetttt beklenen gün yaklaştı Jenna16 Jenna16 ♥ 1 yıllık cilesinden kurtulmak üzere ,Allah'ın izniyle Çarşamba günü ameliyat olacak.Kim ne okuyabilirse müminin mümine duası kabul olurmuş hepinizden dua bekliyoruz bu hafta boyunca
Ben bilmiyorum özel olarak şifa için okunacak dua bilen varsa yazsın beraber okuyalım
:KK68::KK68::KK68:
Canım benim 😍Allah razı olsun senden,çok duygulandım :KK60: :KK74:

Gecmis olsun dua okuyamayacagim bir doneme denk geldi ama dua edecegim insallah sag salin olursun amelyatini bu arada neyin vardi belki oncedende sordum yada okudum am hatirlamiyorum su anda kusura bakma :)
Tesekkur ederim,hiç sorun değil:)Bagirsakla ilgili bir ameliyat ,estağfurullah,ne kusuru🤗

X