Izmit´te sözden sonra gezilcek yerler?

gulumm87

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2010
58
0
selam kizlar,

yurt disinda yasadigimdan cogu yerleri bilmiyoruz etmiyoruz. :KK5:
bu yaz sözleniyorum ve söz gecesi gezmeye gitmek istiyoruz bunun icin izmit´te yasayan arkadaslardan yardim istiyorum. nerelere gidilebilinir?

cok tesekkür ederim kizlar cevaplarinzi bekliyorum :KK3:

selam kizlar,

yurt disinda yasadigimdan cogu yerleri bilmiyoruz etmiyoruz. :KK5:
bu yaz sözleniyorum ve söz gecesi gezmeye gitmek istiyoruz bunun icin izmit´te yasayan arkadaslardan yardim istiyorum. nerelere gidilebilinir?

cok tesekkür ederim kizlar cevaplarinzi bekliyorum :KK3:

Temel Bilgiler
.Adı:Sapphire Club izmitKategori:Eğlence ve Sanat - Gece HayatıAçıklama:Mekan kapasitesi 500 kişidir.Mekanda 2 adet Vip Loca ve Standlar mevcuttur.

Kısa bir süre önce açılan Sapphire Clup Kocaeliye önümüzdeki günlerde ünlü isimler gelerek İzmitlileri çoşturacak.Murat Boz, Demet Akalın ve Gülşen gibi pekçok ünlü Sapphire Clubda sahnede olacak.

İzmit gecelerine renk katmaya kısa bir süre önce başlayan, Balık Pazarı karşısında bulunan eski Lasa Casanın yerine hizmete girdi.

Sapphire Clupda sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenmek istiyorsanız. 323 53 43 ve 323 1240 nolu telefonlardan rezervasyon yaptırabilir, Biletixten bilet alabilirsiniz.
(yalnızca başı)
Mekan kapasitesi 500 kişidir.Mekanda 2 adet Vip Loca ve Standlar mevcuttur.

Kısa bir süre önce açılan Sapphire Clup Kocaeliye önümüzdeki günlerde ünlü isimler gelerek İzmitlileri çoşturacak.Murat Boz, Demet Akalın ve Gülşen gibi pekçok ünlü Sapphire Clubda sahnede olacak.

İzmit gecelerine renk katmaya kısa bir süre önce başlayan, Balık Pazarı karşısında bulunan eski Lasa Casanın yerine hizmete girdi.

Sapphire Clupda sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenmek istiyorsanız. 323 53 43 ve 323 1240... (devamı)Gizlilik Türü:Açık: Tüm içerik herkese açıktır..İletişim Bilgileri
.E-posta:fight_club_olcay@hotmail.comOfis:izmit Yer:Kemalpaşa Mah.Şahabettin Bilgisu Cad No:140/1, Izmit, Turkey.Son Haberler
.Haberler:Haftanın her günü KARAOKE BAR
Her perşembe R&B

rezervasyon için

0262 323 12 40
0532 600 44 64
0554 749 18 59
0536 694 18 86

Loca ve masa seçeneklerimiz mevcuttur.

.

söz evde olucak ve biz aksamdan sonra gencler arasi cikmak istiyoruz ama nerelere gidebiliriz nerelerde neler var gibi izmitli veya izmitte yasayan bayanlardan yardim istiyorum... :KK43:

Temel Bilgiler
.Adı:Sapphire Club izmitKategori:Eğlence ve Sanat - Gece HayatıAçıklama:Mekan kapasitesi 500 kişidir.Mekanda 2 adet Vip Loca ve Standlar mevcuttur.

Sapphire Clupda sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenmek istiyorsanız. 323 53 43 ve 323 1240 nolu telefonlardan rezervasyon yaptırabilir, Biletixten bilet alabilirsiniz.
(yalnızca başı)
Mekan kapasitesi 500 kişidir.Mekanda 2 adet Vip Loca ve Standlar mevcuttur.

Sapphire Clupda sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenmek istiyorsanız. 323 53 43 ve 323 1240... (devamı)Gizlilik Türü:Açık: Tüm içerik herkese açıktır..İletişim Bilgileri
.E-posta:fight_club_olcay@hotmail.comOfis:izmit Yer:Kemalpaşa Mah.Şahabettin Bilgisu Cad No:140/1, Izmit, Turkey.Son Haberler
.Haberler:Haftanın her günü KARAOKE BAR
Her perşembe R&B

rezervasyon için

0262 323 12 40
0532 600 44 64
0554 749 18 59
0536 694 18 86

Loca ve masa seçeneklerimiz mevcuttur.

.

tsk ederim canim......:KK70: Nasil bi yer orasi biraz ayrinti verirmisin?

Son düzenleme:
X