izmirlilere

dilek23

hayatımın anlamı oğlum
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2009
90
0
izmirliler ben 2 defa düşük yaptım şimdi tedavi olmak istiyorum benim gibi olan ve olumlu sonuçlar aldığınız hastane doktor varmı tavsiyelerinizi bekliyorum

irenbe dilek aslan ama ssk ile anlşaması yok bide suan gittiğim doktorumuda önerebılırm karsıyaka devlet hastaneısnde de calışıyor aynı zmanda kıvanç bilici

düşük derken nasıl düşük kanamalı olarak mı yoksa karnındamı öldü canım
yani iki defamı kürtaj oldun bende aynı dertten muzdaripim şu anda ege ünv gidiyorum testler için çoğu yapıldı testlerimin
sana tavsiyem testlerini yaptırmadan yani düşüklerin sebebi araştırılmadan kesinlikle hamile kalma çünkü drlar önemsemiyor tekrar hamile kal diyor

aslında ayrıntılı anlatırsan daha çok yardımcı olabilirim belki

düşük derken nasıl düşük kanamalı olarak mı yoksa karnındamı öldü canım
yani iki defamı kürtaj oldun bende aynı dertten muzdaripim şu anda ege ünv gidiyorum testler için çoğu yapıldı testlerimin
sana tavsiyem testlerini yaptırmadan yani düşüklerin sebebi araştırılmadan kesinlikle hamile kalma çünkü drlar önemsemiyor tekrar hamile kal diyor

aslında ayrıntılı anlatırsan daha çok yardımcı olabilirim belki

evet iki defa kürtaj oldum ilk düşümde kanamam geldi ve parça düşürdüm ikinci düşüğümdede kanamam geldi ve aşağıya kaymış kalbi atmıyor dendi ve kürtaj oldum ikisinde de 6 haftalık hamileyeydim dediğin gibi ilk önce sebebini araştırmak istiyorum ama hangi hastaneye gideceğimi bilemiyorum bu arada sanada geçmiş olsun

saol canım ege ünv git orada arıntılı araştırılıyor
en güvenilir hastane gidiyorsun ve anlatıyorsun derdini onlar seni yönlendiriyor işte hepsi bu

saol canım ege ünv git orada arıntılı araştırılıyor
en güvenilir hastane gidiyorsun ve anlatıyorsun derdini onlar seni yönlendiriyor işte hepsi bu

sende saol canım ege ünv nasıl testler için muayene için ne kadar para alıyorlar benim ssk yokta bilgilendirirsen sevinirim

Bende 1 kere düşürdüm ama benimki 9 haftalıkken karnımda öldü testler normal çıktı ege ünv. De yapıldı şimdi 2 aylık bir bebeğim var allaha şükür kan değerlerine bakılmıştı pıhtılaşma durumları nasıl diye kimisinin kanı çok yoğun olduğundan bir süre sonra bebeğe kan akışı duruyormuş bu durumda asprin tedavisi altında gebelik devam ediyormuş 2 yada 3 düşükten sonra buna karar verebiliriz dediler bana allah her isteyeni çocuk sashibi etsinn

Bende 1 kere düşürdüm ama benimki 9 haftalıkken karnımda öldü testler normal çıktı ege ünv. De yapıldı şimdi 2 aylık bir bebeğim var allaha şükür kan değerlerine bakılmıştı pıhtılaşma durumları nasıl diye kimisinin kanı çok yoğun olduğundan bir süre sonra bebeğe kan akışı duruyormuş bu durumda asprin tedavisi altında gebelik devam ediyormuş 2 yada 3 düşükten sonra buna karar verebiliriz dediler bana allah her isteyeni çocuk sashibi etsinn

amin canım muayene 120 ytl mi dedin testler ne kadar peki ege ünv iyi diyorlar maddi durumlar uyarsa oraya gideceğim cevap bekliyorum

ben ssklıydım o yüzden sadece muayne için ssklı olanlar 100tl kurumu olmayanlar 120 tl ödüyorlardı ssk olduğu zaman tahlillere ödeme yapmıyorsun yapılan tahlillere göre fiyatlar değişiyor dökümlerini görüyordum tahlillerin fiyatlar oldukça yüklü tutuyordu bizim birde sskdan limitimiz vardı limit bitince ücretli yaptıramıyordun 10 gün sonra tekrar gidip kalan tahlillere kaldığı yerden devam ediyorduk bir keresinde hesaplamıştım 650 tl. tutuyordu toplamı ama tabi doktor ssk olduğunu bildiği için belki gerekli gereksiz herşeyi istiyordur ücretli olunca daha temkinli davranırlar belki ilk önce muayne olmanda fayda var allah yardımcın olsun

amin canım muayene 120 ytl mi dedin testler ne kadar peki ege ünv iyi diyorlar maddi durumlar uyarsa oraya gideceğim cevap bekliyorum
ben ssklıydım o yüzden sadece muayne için ssklı olanlar 100tl kurumu olmayanlar 120 tl ödüyorlardı ssk olduğu zaman tahlillere ödeme yapmıyorsun yapılan tahlillere göre fiyatlar değişiyor dökümlerini görüyordum tahlillerin fiyatlar oldukça yüklü tutuyordu bizim birde sskdan limitimiz vardı limit bitince ücretli yaptıramıyordun 10 gün sonra tekrar gidip kalan tahlillere kaldığı yerden devam ediyorduk bir keresinde hesaplamıştım 650 tl. tutuyordu toplamı ama tabi doktor ssk olduğunu bildiği için belki gerekli gereksiz herşeyi istiyordur ücretli olunca daha temkinli davranırlar belki ilk önce muayne olmanda fayda var allah yardımcın olsun

yeşilyurt devlet hastanesinde umur bey var onu tavsiye ederim. bizim bir tanıdığımız 2kere dusuk yaptı kan pıhılasması var dıye bebek gelısemıyor yada olur. ona gıdıyor sımdı masalaah ıyı bırde ıgne falan oluyor. hem ozelide var. ozele gıdıyorsun tahlılerını hastaneden ssk ıle yapıyor hemde hıc bekletmıyor senı bazende alsancakda semt polıklınıgınde oluyor ara ogren hastaneden derım ben.

Merhaba arkadaşım,
Ben 13 yıllık evliyim ve 3 tane düşüğüm var. Uzunca bir araştırmadan sonra ızmir'de Kahraman Kolday'a gitmeye karar verdim. ıyikide gitmişim Mert Göl'den sonra içime sinen benimle gerçekten ilgilenen bir doktor bulduğuma çok sevindim. ılk başta aman nolcak doktor değilmi buda aynıdır diye önyargılı gitmiştim ama şimdiye kadar bana bu kadar detaylı bilgi veren bu kadar ilgilenen hiç bir doktora denk gelmedim. 28 Nisan'da gittim ilk doktora ve bugüne kadar bana yapılmamış bir sürü tahlil istedi. Şimdi fiyatlarını yazayım sana istersen. ılk telefonda doktor muayenesini 150 YTL demişlerdi, arkadaş tavsiyesi ile gittiğimiz için 100 YTL aldı aynı gün simir testi için 40 YTL verdik ve istediği tahlilleri bize yazdı ister Ege Üniversitesinde yaptır istersen bi laboratuarda dedi araştırdık bir laboratar 350 YTL fiyat verdi Şifa hastanesi 210 YTL fiyat verdi ve bu ayın 17 si yada 20 sindede rahim filmim var ama ne kadar tutacak onu bilmiyorum, testler ve film çıkınca sana çocuğunun olup olmayacağını problemin nerden kaynaklandığını söyleyeceğim ona göre tedavi yapacağız, ancak filmde bir unsur var o çıkarsa filmde yapacak birşey yok dedi ve ben bu doktora güveniyorum. Gitmek istersen bana özelden mail at adımı soyadımı sana vereyim hatta gerekirse senin için doktorumla da görüşürüm, şimdiden geçmiş olsun inşallah bir problem yoktur amma uzun yazdım yawhihoyyyt

bende smyrnaya gııdıyorum uzun ugraslardan sonra ıkızlere hamıleyım tedavım smyrnda oldu cok memnunun ınternet sıtlerı var bır bakın ıstersenız

bende smyrnaya gııdıyorum uzun ugraslardan sonra ıkızlere hamıleyım tedavım smyrnda oldu cok memnunun ınternet sıtlerı var bır bakın ıstersenız

canım smryna da hangi doktora gidiyorsun. ben yaz tatilinde izmirde olacağım şu anda 8 haftalık hamileyim doğumumu da izmirde yapacağım inşallah o yüzden şimdiden araştırmaya başladım. smryna mantıklı geliyor ama orda hangi doktorun daha iyi olduğunu bilmiyorum.

Merhaba arkadaşım,
Ben 13 yıllık evliyim ve 3 tane düşüğüm var. Uzunca bir araştırmadan sonra İzmir'de Kahraman Kolday'a gitmeye karar verdim. İyikide gitmişim Mert Göl'den sonra içime sinen benimle gerçekten ilgilenen bir doktor bulduğuma çok sevindim. İlk başta aman nolcak doktor değilmi buda aynıdır diye önyargılı gitmiştim ama şimdiye kadar bana bu kadar detaylı bilgi veren bu kadar ilgilenen hiç bir doktora denk gelmedim. 28 Nisan'da gittim ilk doktora ve bugüne kadar bana yapılmamış bir sürü tahlil istedi. Şimdi fiyatlarını yazayım sana istersen. İlk telefonda doktor muayenesini 150 YTL demişlerdi, arkadaş tavsiyesi ile gittiğimiz için 100 YTL aldı aynı gün simir testi için 40 YTL verdik ve istediği tahlilleri bize yazdı ister Ege Üniversitesinde yaptır istersen bi laboratuarda dedi araştırdık bir laboratar 350 YTL fiyat verdi Şifa hastanesi 210 YTL fiyat verdi ve bu ayın 17 si yada 20 sindede rahim filmim var ama ne kadar tutacak onu bilmiyorum, testler ve film çıkınca sana çocuğunun olup olmayacağını problemin nerden kaynaklandığını söyleyeceğim ona göre tedavi yapacağız, ancak filmde bir unsur var o çıkarsa filmde yapacak birşey yok dedi ve ben bu doktora güveniyorum. Gitmek istersen bana özelden mail at adımı soyadımı sana vereyim hatta gerekirse senin için doktorumla da görüşürüm, şimdiden geçmiş olsun inşallah bir problem yoktur amma uzun yazdım yawhihoyyyt

Ben de Kahraman Kolday'a gidiyorum canım.Gerçekten süper bir doktor.:lepi:

canım smryna da hangi doktora gidiyorsun. ben yaz tatilinde izmirde olacağım şu anda 8 haftalık hamileyim doğumumu da izmirde yapacağım inşallah o yüzden şimdiden araştırmaya başladım. smryna mantıklı geliyor ama orda hangi doktorun daha iyi olduğunu bilmiyorum.

benım tedavımı funda hanım yapmsıtı ama hamılelıgı takıp eden 2 dr ları var benım kı evrım berberoglu evrım hanım cok tatl cık guler yuzlu uzun uzun butun sorularına cevap verıyor benım adım ayse ıkızlere hamıleyım gıdersen soyle memnun kalrsın hatta sunu yap burhan bey oranın halklaılıskıler muduru ucretsız ongorusme ayarlayabılırsın

X