İzmir'li Hatunlar Haydi Kurtlarımızı Dökelim :))))

ne göbek atmakmı iyikide gelemiyormuşum kızlar bugün fındıgın sınıfı sasalıya gezi düzenlemiş ben 1 haftadır göndermiyordum ögretmeni aradı gelirmisiniz diye yemek sırası bizdeydi yok sadece yemegi getiricem dedim fındık küstü bana gitmiyor diye bugün son dakika gittik çok eglendi cadı ama ben tavuk gibi kızarmışım güneşten birde çok dolaştık ayakta fazla kaldım eve hoşaf gibi geldim bir bakadım kahve rengi bir leke olmuş çamaşırım valla korkmadım degil hani benim yerimede eglenin olurmu kızlar

ne göbek atmakmı iyikide gelemiyormuşum kızlar bugün fındıgın sınıfı sasalıya gezi düzenlemiş ben 1 haftadır göndermiyordum ögretmeni aradı gelirmisiniz diye yemek sırası bizdeydi yok sadece yemegi getiricem dedim fındık küstü bana gitmiyor diye bugün son dakika gittik çok eglendi cadı ama ben tavuk gibi kızarmışım güneşten birde çok dolaştık ayakta fazla kaldım eve hoşaf gibi geldim bir bakadım kahve rengi bir leke olmuş çamaşırım valla korkmadım degil hani benim yerimede eglenin olurmu kızlar

aaaaa cnm önemli bişey yok dimi sen tadilat derken yordun kendini tabi bugünde güneşde
kaldın derken . aman dikkat amman yorma kendini ağrı sızı yok dimi

cnm yaa sen gelsen ben sana göbek attırmaz yerine sevoya attırıverirdim kaydirigubbakcemile3
kendine çok dikkat et çok yorma ltfn :teselli: burçinimize ii bak cnm :emir_bebek:

ay kızlar agrı yokda görünce o lekeyi küçükde olsa bir korku yaşamadım degil bugün duşa kabin takılıcaktı onu bile yarına bıraktım tek cadının gönlü olsun diye burçinim üzmüyor teyzeleri beni yavrum yorgun oldugumda bile kıpırdamadan duruyor tek anneye acı vermeyeyim diye inşallah doguncada uslu bir bebiş olur siz eglenmenize bakın kızlar bizde bu kudurukluk varken daha çok olur izmir eglenceleri

yengen gurban olsun sana kaydirigubbakcemile3
kıs ben yemem size yediririm yerimseniben
hele ki sbulenin yedikleriyle en az 5 kişi doyar :roflol:
ay yakalamaz inş. beni burda kaçaıom :eek:

:roflol::roflol::sm_cool:kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3:sm_cool:

slm kızlarrrr delikafadulden
ben geldim mekanımızdan hihoyyyt valla ben çok beğendim inş. hepiniz beğenceksiniz :Saruboceq:
bugüne kadar ki gittğimiz sıkışık yerlerden çok daha iyi yerimseniben
yani en azından garsonlar servis yapmak için üzerimizden filan atlamaları geremicek kaydirigubbakcemile3
şimdi adrese gelelim size şöyle anlatıcam..herzaman ki gibi sevinç pastanesi durağında inenler karşısındaki yola doğru kıbrıs şehitleri cdd. sine gircekler yaklaşık 200mt yüründükten sonra askeriyenin hemen yanından sağa dönülcek LE 'MEYHANE nin bulunduğu yer bornova sokağı oluyor arabasıyla gelen olursa liman yolundan direk bornova sokağına giricek..zaten kime sorsanız gösterir kocaman tabelaları var :lepi:
birde açık adres vericem her ihtimale karşı :
1469sk.no 28 /a alsancak..
mekanımız 2. katta girişte sizi karşılıcaklar :enbuyukkk:

Desibel
kibele190
Sbule ve kankisi :))
Tuliny
Serapkarakoylu
March7
Berrin35
Zeliha_Zeliha
Sessizce
xeno
gizem1986 ve annesi
TheShe
yengecburcu ve kızları
hcr35
nazarboncuğum
peri
gulkurusuu nun anne ve teyzesi ??
strawberry35
Andromache
görkem ve 2 arkadaşı
hakarka ve arkadaşı ?
güneş55 (ablamız cuma günü ameliyat oluyor inş. tez zamanda iyileşip gelicek )
PembePeri
tarih : 28 mayıs perşembe

saat 13.00

yer : le 'meyhane

adres: kıbrıs şehitleri cadd. 1469 sk. no 28 /A alsancak

fiat :fix mönü 20 tl (4 çeşit meze-2 kola- köfte-patates-tavuk-pilav)

ve en önemlisi canlı müzik :)))

Son düzenleyen: Moderatör:
ama yaaa hep hafta ıÇı yapıyosunuzzz gelemıyorumm :KK43:((

burcu ablacım bizimde kesinleşti üstelik sayı 1 arttı kaydirigubbakcemile
ben ve 2 arkadaşım toplam 3 kişi geliyoruz alkisalkisalkis hihoyyyt

selMLARRR....sessizce gelemiycem diyor yaa...ısrar etmeye devam ediyom bakalım...:)))

ya kızlar bişey sorcam biz bi süpriz yapılmazsa gelcezde bizim meloşumuz var onun iki çocuğu kızı büyük 6 yaşlarında da bide 1.5 yaşında oğlu çocuklarla rahat edemem diyo ama içide kalıyo ...yengeç burcu mekanı gördüm dedin .ben bişey diyemiyorum ona ..valla daha önce gidilen yerler pek müsait değil di diyorum sadece ..ben bikere geldim ama felaket ötesi dar geldi bize biliyonuz ..bide orasını biliyorum azbuçuk ..galiba ..yanlış hatırlamıyorsam orası olacak ..nasıl olur ..olur yada olmaz deyin bana ...

sibel ablam neden gelmiyoki ..kına gecesi tertipliyecedik ona biz ...:teytey::teytey:

burcu ablacım bizimde kesinleşti üstelik sayı 1 arttı kaydirigubbakcemile
ben ve 2 arkadaşım toplam 3 kişi geliyoruz alkisalkisalkis hihoyyyt
tmm cnm züpper delikafadulden
oh ohhhh az kaldıııı :teytey:
aynen çok helecanlıyım kaydirigubbakcemile2
selMLARRR....sessizce gelemiycem diyor yaa...ısrar etmeye devam ediyom bakalım...:)))
yapma yaaaa nedennn :1no2: muhasebeden sorumlu bakanımız olmadan olurmu hem ben onu bu sefer hiç yormıcaktım :teselli:
ya kızlar bişey sorcam biz bi süpriz yapılmazsa gelcezde bizim meloşumuz var onun iki çocuğu kızı büyük 6 yaşlarında da bide 1.5 yaşında oğlu çocuklarla rahat edemem diyo ama içide kalıyo ...yengeç burcu mekanı gördüm dedin .ben bişey diyemiyorum ona ..valla daha önce gidilen yerler pek müsait değil di diyorum sadece ..ben bikere geldim ama felaket ötesi dar geldi bize biliyonuz ..bide orasını biliyorum azbuçuk ..galiba ..yanlış hatırlamıyorsam orası olacak ..nasıl olur ..olur yada olmaz deyin bana ...

cnm mekan gayet geniş tüm masalar bizim zaten yer 100 kişiliğin üzerinde kapasiteye sahip bende kızlarımı getrcem bence onlarda çok eğlencek ve bizleri üzmicekler :emir_bebek: o yüzden olur olur bal gibi olur diyorum yerimseniben

ben o tarihte hala ankarada olacağım.çok üzgünüm. bu buluşmaya gelemiyorum. benim kulaklarımı çınlatın. ama o gün yollarda olabilirim. hepinizi çok özledim.

ben o tarihte hala ankarada olacağım.çok üzgünüm. bu buluşmaya gelemiyorum. benim kulaklarımı çınlatın. ama o gün yollarda olabilirim. hepinizi çok özledim.

sabırsızlıkla seni ve beraberinde mutlu haberi bekliyoruz ablacım Şeniz
bizde seni özledik a.s.

Benim netleşirse,kk da tanıdığım canmı can bir arkadaş daha gelecek.haberleşicez çarşamba bildiririz burcucum

Ayyyyyyyy buluşma fotoğraflarını gördükçe daha da hevesleniyorum.
Bu buluşma bomba olacakmış gibi bir his var içimde :jeyyar:

X