izmirli hanımlar ciddi anlamda çocuk doktoruna ihtiyacım var yardım lütfen

izmirlimmm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2007
77
0
41
kızlar bana hurşit apayı çok met etmişlerdi bende ona götürdüm 3aydır götürüyorum ama hiç memnun değilim yanında 5 dk falan kalıyoruz sanki başından sağıyormuş gibi geliyor mesela geçen ay bizi başka hastayla karıştırdı o yüzden konuşkan işini iyi yapablien çok iyi bir çocuk doktoru istiyorum tavsiyeleriniz bekliyorum 10 gün sonra kontrolumuz var yeni birine gitmek istiyorum tavsiye ettiğiniz doktoru anlatırmısınz biraz?

canım birsürü dr. var herkesin tavsiye edebileceği nasıl birini arıyırsun ben yakup erataya gidiyorum 9 eylülde prof. ama ege sağlıkta doğum yaptırıyor doğum ücreti 1750 muayene 150 ytl. bilgili bir dr. ama yoğun genelde . şakacıdır falan. ne bilim ama başka çok methedilen drlar var onlarıda soruştur bence selamlar

ah canım ahh bende dr araya araya hal oldum :KK43:((( 3 dr degiştirdikk en son dokuz eylülde prof amcamızın tavsiyesi üzerine askeri hastaneden emekli şimdi hatay zeybek tıp merkezinde çalışan zafer ortan a gitmeye karar verdik.muaynane gibi olmuyor tabii ama deneyimine çok güveniyorum.karşıdan daha teşhis ediyor.20-25 dakikadan önce çıkmıyorum çok güzel muaynesi.özel muaynaneye gittigim dr larda daha az süre muayne edip geri kaln sürede muhabbetle geçiyordu..hele bir şeref targan felaketi vardı..arkamı dönmeden muayne bitti şaştım kaldım....

sen yine bir git istersenn canımm ayni ben etkilemiş olmıyım.çok memnun olanda var.bende bir kaç arkadaşın tavsiyesi üzerine gitmiştim.muayeneden çok sohbet havasında geçtii.birde ısrarla behçet uz da mı çalışıyor diye sekreterine sormama ragmen evet cevabını aldım ki bende hastane dr u istiyordum..hastaneye tel açtımm orada mı çalışıyor diye çünkü hastanenin istesinde adına rastlayamamıştım..buradan ayrıldı demezler mi..şokk oldum...ve güvenemedimm açıkçası...

X