izmirli anne adayları varmıııı

kelebegim

Nirvana
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2008
1.164
34
izmirli anne adayları varmı arkadaşlar varsa yazışalım belki tanışırızda bilgilerimizi düşüncelerimizi paylaşırız tanışmak dileğiyle...

merheba ben izmirli yeni anne adayıyım henuz 5 haftalık daha ultrasonlada gormedı salı gunu iNŞALLAH gorecegim

Hayirli olsun Arkadaslar Allah tamamina erdirsin.Ben Allah kismet ederse ekim Annesi olucam ama izmirdeyim bende.Tanisalim cok güzel olur

Hayirli olsun Arkadaslar Allah tamamina erdirsin.Ben Allah kismet ederse ekim Annesi olucam ama izmirdeyim bende.Tanisalim cok güzel olur

merhama ıraz hoşgeldin bende bir önceki çocuğumda ekim annesiydim bunda aralık olucam inş. tanışalım evet çok iyi olur izmirin neresindesin canım selamlar
a.s.

merheba ben izmirli yeni anne adayıyım henuz 5 haftalık daha ultrasonlada gormedı salı gunu iNŞALLAH gorecegim

hoşgeldin eylül hayırlısı olsun canım rabbim kucağına almayı nasip etsin inş. sen izmirin neresindensin ben şirinyerdenim selamlar görüşürüz.a.s.

merhaba arkadaşlar ben de 5 haftalık hamileyim ben de göremedim ultrasonda.1 hafta sonra gideceğim o zaman görecem daha çok yeni çünkü.

merhaba arkadaslar ya bısey sorucam ben bu sıteye yenı uye oldum ve kullanmayı bılmıyorum ıraz benı galıba arkadas lıstene eklemişsin kabul ettım bılemıyorum kabul etmek için gereken yerlere bastım ama
benı kullanım için biraz bilgilendirirmisiniz
Buarada benım doğumumda aralık 8 gıbı gözükuyor İNŞALLAH

Bende Sirinyerde oturuyorum arkadaslar.Eylül kabul et diyince kabul etmis oluyosun.Bu arada sohbet odamiz var online yazisiyor ve duygularimizi yasadiklarimizi paylasiyor.yada soru soruyor,tavsiye ediyoruz.Sohbet odasi na tiklayinca giriyorsun.hem herkesle tanisabilirsin ordan.

merhabalar izmirli arkadaşlar uzun zamandır bakmıyodum buraya nasılsınız ıraz seni merak ediyorum en son okuduğumda rahatsızdın galiba nasıl oldun hepinizi öpüyorum kib.a.s.

selam..bende şirinyerde oturuyorum ve haftasını henüz bilmesemde hamileyim :)cuma günü öğrendim ve bu perşembe ultrasonda bakılacak..siz nerede muayane oluyorsunuz ben henüz deneyimsiz biri olarak en yakın yer olan buca tıpa gittim..ve sağlık ocağında aile hekimliğiyle görüştüm.yarın tahlil için çağırdı....belirtilere gelince karnım acayip şiş ve uyku düzenim değişti...şimdilik böyle..

selam..bende şirinyerde oturuyorum ve haftasını henüz bilmesemde hamileyim :)cuma günü öğrendim ve bu perşembe ultrasonda bakılacak..siz nerede muayane oluyorsunuz ben henüz deneyimsiz biri olarak en yakın yer olan buca tıpa gittim..ve sağlık ocağında aile hekimliğiyle görüştüm.yarın tahlil için çağırdı....belirtilere gelince karnım acayip şiş ve uyku düzenim değişti...şimdilik böyle..

merhaba canım hoşgeldin hayırlı olsun bebeğin bende buca tıpa gidiyorum ay lin hanıma şikayetlerine gelince cok normal bende aynı şeyleri yaşıyorum 9 haftalıkım daha ama karnımı görsen sanki 7 aylık gibi hazımsızlıkta var ve birde sürekli tuvalet ihtiyacı yani sabırla idare ediyorum canım allah sanada kolaylık ve sağlık versin.yerimseniben

merhaba canım hoşgeldin hayırlı olsun bebeğin bende buca tıpa gidiyorum ay lin hanıma şikayetlerine gelince cok normal bende aynı şeyleri yaşıyorum 9 haftalıkım daha ama karnımı görsen sanki 7 aylık gibi hazımsızlıkta var ve birde sürekli tuvalet ihtiyacı yani sabırla idare ediyorum canım allah sanada kolaylık ve sağlık versin.yerimseniben

sağol..senin ve herkesin hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşallah..ben Feray hanıma gittim ama aylin hanımı önerdiler bakalım perşembe günü gidicem o zaman karar vericem değiştirip değiştirmemeye..bu arada zekiye selvili sağlık ocağınada gittim sağolsun Dilşat hanımda çok ilgilendi bugün kan verdim bi sürü tahlil yapıcaklar yarın tekrar gidicem..şimdilik böyle..

sağol..senin ve herkesin hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşallah..ben Feray hanıma gittim ama aylin hanımı önerdiler bakalım perşembe günü gidicem o zaman karar vericem değiştirip değiştirmemeye..bu arada zekiye selvili sağlık ocağınada gittim sağolsun Dilşat hanımda çok ilgilendi bugün kan verdim bi sürü tahlil yapıcaklar yarın tekrar gidicem..şimdilik böyle..

aylin hanımı öneririm canım ben ona daha öncede cok gitmiştim rahatsızlık problemlerimde birkac doktor deneyip onda karar kıldım canım. bana zekiye selvili bakmıyo akıncılar tarafında oturuyorumda adresim tutmuyo. ben daha sağlık ocağına falan gitmedim bugünlerde bir uğramayı düşünüyorum tahlillerini sağlık ocağındamı yaptırdın canım sağlık ocaklarında tahlilde yapıldığını bilmiyodum ben fikir verdiğin için saol canım allah yar ve yardımcın olsun.bilgilerimizi paylaşırsak çok memnun olurum.k.i.b.

arkadaşlar bende izmirliyim fakat gaziantepte oturuyorum benim doğumumda aralıkta izmiri çok özledim annemler güzelyalıda oturuyorlar.........

aylin hanımı öneririm canım ben ona daha öncede cok gitmiştim rahatsızlık problemlerimde birkac doktor deneyip onda karar kıldım canım. bana zekiye selvili bakmıyo akıncılar tarafında oturuyorumda adresim tutmuyo. ben daha sağlık ocağına falan gitmedim bugünlerde bir uğramayı düşünüyorum tahlillerini sağlık ocağındamı yaptırdın canım sağlık ocaklarında tahlilde yapıldığını bilmiyodum ben fikir verdiğin için saol canım allah yar ve yardımcın olsun.bilgilerimizi paylaşırsak çok memnun olurum.k.i.b.
cuma günü buca tıpa gittim ve ultrasonla gördük bebişi..4 haftalıkmış...bir daha feray hanıma gitmiycem çünkü pek ilgilenmedi aylin hanıma gitmeyi düşünüyuorum bende..ayrıca sağlık ocağında tahlillerimi yaptıkları gibi her ay kontrole çağırıyorlarmış genel kontrol için,ikili test filan yapacaklarını söylediler..bence gitmende fayda var..sen bilirsin tabi..sende k.i.b..

cuma günü buca tıpa gittim ve ultrasonla gördük bebişi..4 haftalıkmış...bir daha feray hanıma gitmiycem çünkü pek ilgilenmedi aylin hanıma gitmeyi düşünüyuorum bende..ayrıca sağlık ocağında tahlillerimi yaptıkları gibi her ay kontrole çağırıyorlarmış genel kontrol için,ikili test filan yapacaklarını söylediler..bence gitmende fayda var..sen bilirsin tabi..sende k.i.b..

öncelikle bebeğin tekrar hayırlı olsun canım ultrasondada görünce rahatlamışsındır ben buca tıpta feray hanım diye bir doktor olduğunu bilmiyodum. senden duyduktan sonra gittiğimde odasını gördüm.aylin hanımı sana tekrardan tavsiye ederim canım. en kısa zamandada bana bakan sağlık ocağına gidicem tahliller içinde görüşücem. gerçi ben buca tıptaki normal kan tahlillerine para vermiyorum ama ikili test için benden 60 ytl istediler. bir dahaki randevumda yapılacagını söylediler. eger sağlık ocağıonda aynı tahlili ücretsiz yaptırabiliyosam neden buca tıpta para vereyim bilgilendirdiğin için çok saol canım iyiki söyledin kib canım allah yar ve yardımcın olsun.a.s.

X